برنی ساندرز دقت منجر جو بایدن در یک ملی رتبه-انتخاب نظرسنجی

سناتور. برنی ساندرز در حال حاضر پیشرو دموکراتیک زمینه در هر دو استاندارد سنجی — و یک “رتبه-انتخاب” نظرسنجی طراحی شده برای شناسایی که اکثریت مردم در نهایت ترجیح می دهند در شلوغ میشه.

با توجه به آنلاین نظرسنجی ملی اسپانسر شده از طرف FairVote و انجام شده توسط SurveyUSA Sanders می آید برای اولین بار در هر دو نظر سنجی. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در ضمن می آید در دوم و مسیرهای پیاده روی های او را به دقت در دو نظر سنجی.

نتایج نقطه به نقطه ساندرز در حال رشد قدرت دموکراتیک زمینه: او به تازگی برنده back-to-back پیروزی در نیوهمپشایر و نوادا و به عنوان نمایندگان حزب سوسیالیست. این نظر سنجی نشان می دهد که او در هر دو انتخاب اول از کثرت رای دهندگان و همچنین به عنوان انتخاب دوم به صورت قابل ملاحظه کسری.

در اینجا چگونه رتبه-انتخاب tallying کار می کند: نه تنها انتخاب بالا خود را انتخاب رای دهندگان خواسته شد تا به رتبه چند نامزد به ترتیب اولویت. سپس, زمانی که آرا شمارش اگر هیچ یک از کاندیداها به تعلق بیش از 50 درصد آرا نامزد که بدترین انتخاب اول رای حذف شده است. این آرا سپس به هر یک از رای دهندگان بعدی رتبه انتخاب است. این فرایند تکرار می شود تا زمانی که یک نامزد امنیت اکثریت آرا.

فردی که انتخاب شد تشکر. Tulsi Gabbard (که بله از نظر فنی هنوز در مسابقه) و دوم انتخاب شد ساندرز به عنوان مثال می تواند رای خود را حرکت به ساندرز اگر Gabbard حذف کرده اند. (FairVote یک حزبی انتخاباتی گروه اصلاحات طرفداران به نفع رتبه-انتخاب سیستم که در حال حاضر مورد استفاده در مین و محلات دیگر.)

این نظر سنجی به میدان فرستاد در فوریه 25 و 26 توسط SurveyUSA و FairVote خواسته 825 احتمال زیاد دموکراتیک اولیه رای دهندگان به انتخاب, اولین انتخاب خود برای نامزد و رتبه های دیگران در این زمینه به عنوان دوم خود را از طریق هفتم انتخاب کند. حاشیه خطای این نظرسنجی در بازه زمانی از 3.6 درصد به 4.8 درصد تغییر کمی بر اساس تعداد افرادی که پاسخ سوال اول و تعدادی که شرکت در رتبه بندی. این بررسی با هدف گرفتن ترجیحات رای دهندگان راست پس از کارولینای جنوبی بحث در اوایل این هفته.

در استاندارد نظرسنجی هنگامی که رای دهندگان خواسته شد برای انتخاب بالا خود را انتخاب ساندرز برنده با 28 درصد آرا و بایدن و سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ هر دو در آمد و در 21 درصد است.

به همین ترتیب در رتبه-انتخاب نظرسنجی که از مردم خواسته شد به رتبه تا هشت نامزد از خود را به حداقل ترجیح داده و این میدارد شد شمارش با استفاده از همان روش که در اعمال رتبه-انتخاب رای گیری ساندرز به دست آورد 51.3 درصد از آرا و بایدن دریافت 48.7 درصد است.

ساندرز دقت منجر بایدن در کشور رتبه-انتخاب نظرسنجی.
FairVote/SurveyUSA

رتبه-انتخاب نتیجه کمی نزدیک تر از استاندارد سنجی — و در حاشیه خطا نشان می دهد که هر دو نامزد محبوب دوم و سوم انتخاب در میان کسانی که به نامزدهای دیگر.

نتیجه این نظرسنجی متفاوت ویژه از یک بررسی ملی انجام شده در سپتامبر گذشته زمانی که سناتور. الیزابت وارن ضرب و شتم بایدن در یک رتبه-انتخاب نظرسنجی. در آن زمان وارن لبه بایدن 53 درصد به 47 درصد و ساندرز سوم شد. فوریه نظرسنجی نشان می دهد که رای دهندگان پشتیبانی منتقل شده است.

رتبه-انتخاب, رای گیری, اصلاحات که به دست آوردن حمایت بیشتر از هر چرخه انتخابات است که در نهایت با هدف حصول اطمینان از طیف گسترده ای از رای دهندگان صدای در نظر گرفته است. توسط مقاطعه در رای دهندگان و دوم و سوم و چهارم انتخاب برای مثال نتیجه نهایی نشان دهنده تنظیمات از راه باریک گسترده تر از رای دهندگان — بنابراین رای برای نامزدها که پایان ندارد تا به خوبی انجام می دهند در شلوغ درست نیست کاملا “از دست رفته است.”

رتبه-انتخاب شده است به تصویب رسید 20 شهرستانها و استفاده از مین برای آن در سطح ایالت و فدرال انتخابات در سال 2018 است. شهر نیویورک نیز به تازگی رای به شروع به استفاده از رتبه-انتخاب رای گیری در محلی اصلی و ویژه انتخابات شروع به 2021.

رای گیری در این راه می تواند به این معنی است که رای دهندگان خواهد بود درآورده به آشنایی بیشتر نامزدها و نامزد بیش از حد می تواند تحت فشار قرار دادند به مبارزه گسترده تر در سراسر حوزه (و نه فقط در تلاش برای برنده شدن به اندازه کافی برای کثرت پیروزی).

رتبه-انتخاب رای گیری می تواند اثرات مثبت بر تنوع نمایندگی به عنوان به خوبی. مطالعات نشان داده اند که رتبه-انتخاب سیستم را افزایش می دهد تعدادی از اقلیت و زنان داوطلبانی که رقابت برای انتخاب, اتاق کار, تا حدودی به دلیل رتبه-انتخاب مبارزه است که کمتر منفی (داوطلبان باید مشوق به بیگانه شخص دیگری رای دهندگان که می تواند آنها را انتخاب کنید به عنوان یک دوم یا سوم انتخاب).

در این نظر سنجی خاص این است چگونه رتبه-انتخاب نتایج محاسبه شد (این اعداد را شامل نمی شود رای دهندگان مردد بودند که میان به داده ها از استاندارد های نظرسنجی ها.)

ساندرز آغاز شده با 29.6 درصد از رای دهندگان چیدن او را به عنوان انتخاب اول خود را در حالی که بایدن و مایک بلومبرگ در مورد زن دوم با 22 درصد در هر, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و الیزابت وارن کردم حدود 9 درصد و سناتور. ctq میلیاردر فعال تام Steyer و هاوایی نماینده Tulsi Gabbard بودند ،

بنابراین Gabbard, Klobuchar و Steyer آرای همه توزیع شود. که نمی بسیاری از تفاوت: ساندرز سپس 30.9 درصد بلومبرگ و بایدن باقی می ماند با حدود 24 درصد هر Buttigieg دارای 11 درصد و وارن 10 درصد است.

رتبه-انتخاب نتایج نشان می دهد که چگونه رای هستند توزیع شود.
FairVote/SurveyUSA

هنگامی که وارن و سپس Buttigieg رای هستند توزیع وجود دارد سه راه مسابقه: ساندرز جامد سرب با 41 درصد بایدن در حال حاضر در دوم با 31 درصد و بلومبرگ می افتد تا سوم با 27 درصد است.

سه نامزد در رتبه-انتخاب های نظرسنجی ها ساندرز بایدن و بلومبرگ.
FairVote/SurveyUSA

در نهایت بلومبرگ رای هستند توزیع — و بسیاری دیگر از رای دهندگان خود را به بایدن نسبت به Sanders. در حالی که ساندرز باقی مانده در سرب در پایان, آن را می شود در کل خیلی نزدیک — 51.3 درصد به 48.7 درصد است.

هنگامی که رای گیری شکسته است سراسر متفاوت گروه های جمعیتی Sanders حفظ قوی منجر تقریبا در همه آنها — هر چند بایدن نگه می دارد و سرب در میان آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان و او و بلومبرگ کرایه بهتر از ساندرز با رای دهندگان بیش از سن 50.

به منظور بررسی نحوه رای گیری نتایج تغییر زمانی که نامزد های مختلف حذف می شوند شما می توانید با استفاده از یک ابزار تعاملی در FairVote وب سایت.

به عنوان Vox اندرو Prokop توضیح داده شده است, این مهم است که توجه داشته باشید که این نتایج وزن به عنوان نماینده بزرگتر رای دهندگان:

واقعی تعداد از رای دهندگان گرد از وزن نمونه آنها در اینجا ارائه شده به کمک شبیه سازی چگونه شمارش را در یک انتخابات واقعی و بر اساس این نتایج نظرسنجی.

اگر رتبه-انتخاب رای گیری شد و در واقع در نامزدی حزب دموکرات مسابقه آن را باید اعدام متفاوت از این نظر سنجی هر چند — به دلیل دموکراتها متناسب نماینده تخصیص قاعده است.

DNC نیاز است که همه نامزدها گرفتن حداقل 15 درصد از آرا بود واجد شرایط برای نمایندگان. بنابراین از لحاظ تئوری رتبه-انتخاب روش می تواند مورد استفاده برای توزیع مجدد آرا تا به نقطه ای که در آن وجود دارد داوطلبان تنها با 15 درصد یا بیشتر باقی مانده است. در این مورد توزیع مجدد خواهد شد و زمانی که تنها ساندرز بایدن و بلومبرگ در سمت چپ.

یکی دیگر از جالب غذای آماده از این بررسی این است چگونه محبوب رتبه-انتخاب رای گیری است: 64 درصد از احتمال دموکراتیک اولیه رای دهندگان گفتند که حمایت از استفاده از رتبه-انتخاب رای گیری در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>