برنی ساندرز به ما نشان داد او یک سیاستمدار ماهر

سناتور. برنی ساندرز بسیار سیاستمدار ماهر و در جمعه شب مناظره او آن را نشان داد.

حزب دموکرات قطبی در حال حاضر بین برنی طرفداران که اصرار دارند که دموکراتیک سوسیالیسم راه رو به جلو و ایجاد که وحشت زده ساندرز را به ارمغان خواهد آورد انتخاباتی عذاب. اما حقیقت این است که کمی بیشتر خسته کننده است. چپ سیاست واقعا یک دست برنده اما ساندرز خودش موثر است, بازیکنی که به طور مداوم بهتر حزبی اصول خود را در مسابقه.

استعداد آن بودند در نمایش جمعه شب در نیوهمپشایر بحث جایی که او در آنجا ماند بی وقفه در پیام با تاکید بر جنبه های محبوب از دستور کار خود و اجتناب از مشکلات عمده. تا زمانی که او می تواند در اجتناب از دام باور بیش از حد از خود اعتیاد به مواد مخدره او است که توانایی به سادگی برنده پیام برای نوامبر.

ساندرز’ بارز ترین آسیب پذیری تا کنون است که در طی دو مبارزات او را محور مدیکر-برای-همه دستور کار است که در حالی که محبوب به عنوان انتزاعی شعار تمایل به تبدیل شدن به لحاظ سیاسی خطرناک باشد زمانی که مردم پا زدن لاستیک و بررسی جزئیات.

این آمده است تا زمان و دوباره در قبلی بحث اما به طور معمول با الیزابت وارن به عنوان موضوع آغاز شد. جمعه شب بود برنی زمان در هر بشکه به عنوان جو بایدن استدلال کرد که مدیکر برای همه “هزینه خواهد شد بیش از کل بودجه فدرال ما صرف کن” تا “ایده طبقه متوسط مالیات نمی خواهید برای رفتن تا فقط دیوانه است.”

آن را دشوار شارژ و عادلانه اما ساندرز به سادگی اردک های آن است.

ما صرف دو برابر سرانه بهداشت و درمان را مردم از هر کشور دیگر. شاید آن را تا به چیزی برای انجام با این واقعیت است که صنعت بهداشت و درمان در سال گذشته ساخته شده 100 میلیارد دلار سود. شاید آن را تا به چیزی برای انجام با این واقعیت است که ما در حال هدر رفتن 500 میلیارد دلار از یک سال تلاش به اداره هزاران و هزاران نفر از برنامه های مختلف.

چه مدیکر برای همه خواهد انجام دهید این است که صرفه جویی در آمریکا به طور متوسط مبالغ قابل توجهی از پول است. قابل توجه است. آن خواهد بود بسیار ارزان تر از طرح های خود را. و ما را در گسترش مدیکر شامل مراقبت از دندان, عینک سمعک و خانه بهداشت نیز هست.

آنچه باعث می شود این پاسخ کار این است که در حالی که از آن گریزان در مالیات نقطه آن نیز می ایستد تا واقعیت-بررسی موشکافی.

اگر شما در آمریکا هزینه های مراقبت های بهداشتی بین المللی از نظر شما فکر می کنم شما در حال رفتن دیوانه است. این درست نیست که کانادا و بریتانیا, دولت تامین مالی مراقبت های بهداشتی است که در نقطه ای از خدمات برای همه شهروندان آنها آن را انجام دهد در حالی که هزینه های کمتر از دولت ما می کند حتی اگر شما به طور کامل چشم پوشی امریکا عظیم بخش خصوصی هزینه های بهداشت و درمان.

وارن که تا به حال یک نام تجاری به عنوان زن با یک هزار برنامه بود و انتظار می رود به منظور جلب یک طرح خاص به مراقبت های بهداشتی چشم انداز کار می کنند. بیشتر چه تمام کمپین های آسیب پذیر به حملات از سمت چپ از ساندرز طرفداران بنابراین او همیشه مجبور به نگرانی در مورد به دنبال کمتر از به طور کامل متعهد است. ساندرز از یک wonk شهرت و یا نیاز به نگرانی در مورد چپ پهلو و بنابراین او نمی سعی کنید برای ارائه خاص تامین مالی مراقبت سلامت چشم انداز — که اگر او این کار را خواهد به ناچار تا پایان این برنامه شامل برخی ناخوشایند مبادلات.

او فقط می سازد اساسی قانع کننده نقطه اسیر که نمودار — آمریکا سیستم مراقبت های بهداشتی است bizarrely وحشتناک ارائه پوشش کمتر در هزینه بیشتر از آنچه ما می بینیم در مقایسه با کشورهای. این است که یک پایه مناسب برای در واقع تصویب مدیکر برای همه, اما آن را خوب سیاسی که پاسخ خود را توضیح می دهد تصویر بزرگ از نظر مراقبت های بهداشتی بدون افتادن به تند و زننده سیاسی تله.

یکی دیگر از نمایش ساندرز مهارت های سیاسی آمد و به عنوان یک پیگیری به ماهرانه شارژ از سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg که استدلال می کرد که رای دهندگان خواهد شد “در پاسخ به کسانی که در حال رسیدن به یک سیاست و علاوه بر شمول و متعلق نیست که ضربان مردم بر سر و می گوید آنها حتی نباید در کنار خود اگر ما موافق نیست 100 درصد از زمان.”

که یک نقطه خوب در مورد سیاسی فضیلت اعتدال و گسترده تفکر. اما مانند بسیاری از استقرار دموکرات Buttigieg به نظر می رسد گیج کننده ساندرز’ توییتر زیر — که واقعا در رفتن برای بسیاری از خارج از قرار دادن تعصب فرقه ای – برای برنی خود را که بسیار استادانه سیاستمدار.

ساندرز موقع توجه کرد و به سادگی گفت: “نیازی به گفتن نیست, من هرگز گفت که.” او معتقد است در به دنبال تبدیل نمی تکفیری مرتدان.

و سپس به او تحویل داده و نسخه خود را از چگونه شما مردم را هم — با یک سیاست اقتصادی پیام:

راه شما مردم را هم جمهوری خواهان مستقل دموکرات ترقی خواهان مجلس — شما افزایش حداقل دستمزد به $15 دلار در ساعت است. راه شما مردم را هم به آن را روشن است که ما در حال رفتن به معافیت های مالیاتی برای میلیاردرهای و شرکت های بزرگ است. آنها در حال رفتن به شروع به پرداخت سهم عادلانه خود را از مالیات است. این چیزی است که مردم آمریکا می خواهند.

و من به شما بگویم چیزی دیگری است. راه شما مردم را هم با پایان دادن به رسوایی بین المللی از این کشور که تنها عمده ملت بر روی زمین به تضمین مراقبت های بهداشتی برای همه مردم به عنوان یک حق انسانی.

و شما مردم را هم با گفتن این صنعت دارویی آنها در حال رفتن به اتهام ما 10 برابر بیشتر برای همان داروهای تجویزی به عنوان افراد در کانادا است که مرزهای, New Hampshire. این است که چگونه شما مردم را با هم و شما شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حال حاضر توجه داشته باشید چیزی در اینجا. ساندرز نمی گویند که شما مردم را هم با پرتاب یک زن حق انتخاب کنند و یا با رها کردن نگرانی های اقلیت نژادی یا همجنسگرایان آمریکایی است. در واقع بعد از آن در بحث ساندرز خواهد سهام hard-خط pro-انتخاب موضع و رکورد رای گیری به عنوان یک سناتور همواره سنگ جامد در حقوق مدنی و حقوق همجنسگرایان مسائل.

اما او جلب ضمنی و کنتراست در اینجا. راه شما مردم را هم (یعنی محبوب و برنده شدن در انتخابات) است که با صحبت کردن در مورد تم که فعال کردن تضاد طبقاتی به جای اختلاف نظر در مورد مسابقه و یا نقش های جنسیتی.

این است که در همراهی با پژوهش است. سیاست های اقتصادی جزء رتبه-و-فایل دموکرات و تقسیم رتبه-و-فایل جمهوری خواهان در حالی که مسائل فرهنگی را معکوس. اما حزب دموکرات سیاستمداران اغلب سقوط به دام تاکید خود را نخبگان در سطح اجماع در مسائل فرهنگی در حالی که مبارزه در مورد جزئیات سیاست های اقتصادی.

ساندرز آگاه است که به عنوان یک ماده انتخاباتی خود ارائه آن باعث می شود بیشتر حس برای تاکید بر گسترده تشدید سیاست های اقتصادی تم که آدرس آمریکایی ها از همه نژادها و که ممکن است مخالفت برعلیه در مورد مطلوبيت از مهاجرت و یا که چه کند در حالی که سرود ملی در حال پخش است.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم ساندرز فصاحت به دموکرات ها پاسخ آنها می خواستم به شنیدن زمانی که مدیران از او خواسته در مورد هیلاری کلینتون ادامه داد: عادت سوزن او در مصاحبه تلویزیونی.

“من فکر می کنم کاملا صادقانه میگویم که ما با یک بحران سیاسی مواجه امریکا,” او گفت: “کار ما این است که نگاه رو به جلو و نه به عقب. من امیدوارم که وزیر امور خارجه و همه ما با هم می آیند و حرکت در این جهت است.”

آن را ساده بود, آن, درجه یک, آن است که احتمالا یک بیان کامل احساسات واقعی نیست اما این که دقیقا چه چیزی ساخته شده است آن مهم است — تحت فشار و با ریسک بالا او را نگه داشته خنک و کشیده به یک معکوس استدلال. او چرخد و به حساب خود را به عنوان یک مرکب dealmaker:

و در واقع, وجود دارد, دوره بود که من در مجلس نمایندگان یک شماره از سال که در آن من گذشت بیشتر اصلاحات در کف خانه در راه هر دو حزب بیش از هر عضو دیگر از خانه. و این وقتی است که شما هنگامی که شما مردم را با هم نیست یک موضوع است. وجود دارد بسیاری از جمهوری خواهان محافظه کار به عنوان مثال که در مورد آزادی های مدنی. حداقل آنها استفاده می شود در مورد آزادی های مدنی. وجود دارد که جمهوری خواهان به عنوان شما می دانید نگران هزینه های بالای داروهای تجویزی. وجود دارد ما می توانیم با جمهوری خواهان در مورد مسائل که در آن ما باید به صورت مشترک. اجازه دهید که.

نکته در اینجا است که نه لزوما که این خط در مورد هر دو حزب اصلاحات است انتخابات عمومی طلا. او با اشاره به عنوان او گاهی اوقات به این واقعیت است که بیش از ده سال پیش او لقب “اصلاح شاه” برای این واقعیت است که در یک مطالعه که تحت پوشش سال 1995-2007 او گذشت بیشتر اصلاحات بیش از هر کس دیگری در خانه است. آیا کسی واقعا در مورد مراقبت از برنی کار در پایین مشخصات اصلاحات در اواخر 1990s? احتمالا نه.

اما عصبی دموکرات ها باید دو چیز دور از این. یکی این است که ساندرز می کند در واقع می دانید که چگونه آمریکا روند قانونگذاری کار می کند. وی حضور در آن گسترده دهه های گذشته می داند که چگونه شما می توانید همه چیز انجام می شود و همچنین می داند که چگونه به شدت دشوار است برای به دست آوردن چیزهایی که انجام می شود. درست است که این در تضاد با برخی از “انقلاب سیاسی” بحث اما نکته این است که او را در اطراف بوده است. این جانباز و منطقی موفق عضو کنگره برخی از تصادفی که پیوست دموکراتیک سوسیالیست آمریکا 18 ماه پیش.

و در برخی از راه های مهم تر از چیزی است که به سادگی که او می داند که چگونه به انجام تمام نرمال سیاست “محوری به مرکز” چیز. خوشحال بحث در مورد bipartisanship نیست فقط برای جو بایدن. برنی ساندرز می توانید آن را بیش از حد! او جمهوری خواه دوستان است. او می داند که خوبی وجود دارد که جمهوری خواهان در خارج وجود دارد. او با آنها کار می کرد در گذشته و به نظر می رسد به جلو به انجام این کار دوباره.

آن را 100 درصد درست است که اگر Buttigieg یا ctq شروع به صحبت کردن بود, آنها می خواهم بو توسط ساندرز توییتر fandom. نفاق است که بسیار واقعی است. اما واقعیت این است که برنی طرفداران اجازه ساندرز دور با این نوع از چیزی است که قدرت خود را. او باهوش است و اعتماد, بنابراین او در حال اجرا اتاق برای رسیدن به مرکز و زمانی که مناسب — او آن را ندارد.

هیچ تضمینی وجود ندارد در سیاست و آن را بدون شک درست است که ساندرز را آشکار برخی از آسیب پذیری به جدول. اما سابقه خود را در طول سال نشان می دهد مهارت های واقعی در مرور این مشکلات اگر شما تماشای اولین عملکرد به عنوان یک حزب سوسیالیست در این مسابقه شما می توانید این مهارت در عمل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی