برنی ساندرز تعلیق انتخابات ریاست جمهوری در میان شیوع کروناویروس

سناتور. برنی ساندرز من-Vt., را به حالت تعلیق در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس upends دموکراتیک اولیه پس از یک رشته از ضرر و زیان سابق حزب سوسیالیست خود را در مبارزات انتخاباتی اعلام کرد, در بیانیه ای.

ساندرز گفت: کارکنان خود را صبح روز چهارشنبه که او را رها کردن مسابقه و خطاب به هواداران خود از طریق livestream.

تبلیغات:

“چند را انکار خواهد کرد که در طی پنج سال گذشته جنبش ما برنده مبارزه ایدئولوژیک. اکثریت مردم آمریکا در حال حاضر درک کنند که ما باید با افزایش حداقل دستمزد… و تضمین بهداشت و درمان” ساندرز گفت. “چندی پیش بود که مردم در نظر گرفته شود این ایده های رادیکال و حاشیه. امروز این ایده های جریان اصلی در حال حاضر در حال اجرا در سراسر کشور است. این چیزی است که ما انجام با هم.”

ساندرز گفت: او حذف کردن چون “ما در حال حاضر با یک بحران بی سابقه” است که نیاز به کنگره به پاسخ در “راه بی سابقه” است که محافظت کار خانواده “نه تنها قدرتمند منافع خاص.”

“این زمان وحشتناک بحران در معرض برای همه برای دیدن چگونه پوچ ما کارفرمای فعلی مبتنی بر سیستم بیمه است,” او گفت:, و اضافه کرد که ادعاهای مخالفان که استدلال کرد که مردم مانند کارفرمای خود را بر اساس طرح “حلقه توخالی” امروز”.

تبلیغات:

“اگر من اعتقاد ما تا به حال امکان پذیر مسیر به نامزدی من قطعا ادامه کمپین” او گفت:. اما “من به عنوان بحران آوردن ملت … من می توانم در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده باشد.”

ساندرز با استناد به رهبران مانند نلسون ماندلا و مارتین لوتر کینگ گفت که او خواهد ماند و در انتخابات و تعلق نمایندگان برای به دست آوردن نفوذ حزب پلت فرم.

“تبریک می گویم جو بایدن بسیار مناسب و معقول که من کار خواهد کرد با به حرکت ما ایده های مترقی رو به جلو خواند و گفت: تعهد به کار با بایدن پس از کنوانسیون ملی دموکرات ها به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

“نه تنها ما برنده مبارزه ایدئولوژیک ما نیز برنده این نسل. آیا ما برنده یا از دست رفته ما را دریافت قابل توجهی اکثریت آرا از… مردم 50 سال سن یا کوچکتر. به عبارت دیگر آینده این کشور است که با ایده های ما,” او گفت:. “ما تغییر خواهد کرد این ملت و با دوستان همفکر در سراسر جهان تغییر جهان است.”

تبلیغات:

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر presumptive نامزد با صدور بیانیه ای در رسانه ستایش ساندرز’ مبارزه برای “علل و مسائل مربوط به او اختصاص داده شده به تمام زندگی خود را.”

“برنی انجام داده است چیزی نادر در سیاست است. او نه فقط اجرای یک کمپین سیاسی او ایجاد یک جنبش است. و اشتباه نکنید در مورد آن به اعتقاد من این یک جنبش است که به عنوان قدرتمند امروز به عنوان آن بود دیروز. که یک چیز خوب برای ملت ما و آینده ما” در بیانیه ای گفت:. “سناتور سندرز و هواداران خود را تغییر داده اند گفت و گو در امریکا است. مسائل که داده شده بود کمی توجه و یا کمی امید همیشه عبور — در حال حاضر در مرکز بحث های سیاسی و… در حالی که برنی و من ممکن است توافق در مورد چگونه ما ممکن است وجود ما توافق بر سر هدف نهایی برای این مسائل و بسیاری دیگر.”

“این صداها مانند برنی که حاضر به ما اجازه می دهد به فقط آنچه قبول است — که حاضر به قبول ما نمی توانید تغییر دهید و چه چیزی اشتباه است در کشور ما — که حاضر به قبول سلامت و رفاه شهروندان ما و سیاره ما نیست ما مسئولیت بیش از حد” بایدن گفت. “به عنوان دوستان جیل و من می خواهم برای گفتن به برنی” و ” جین ” ما می دانیم که چقدر سخت این است. شما را به نفع ملت و نیاز به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — بالاتر از همه چیز. و برای که جیل و من سپاسگزار هستند. اما ما همچنین می خواهم شما بدانید که: من رسیدن به شما. شما شنیده خواهد شد توسط من. به عنوان به شما می گویند: من نه ما.”

تبلیغات:

بایدن در نتیجه با یک درخواست به ساندرز’ حامیان جوان.

“به شما هواداران من را همان تعهد: من شما را من می شنوم شما و من درک ضرورت آنچه در آن است ما را به انجام در این کشور است. من امیدوارم که شما به ما بپیوندید. شما بیش از خوش آمد. شما مورد نیاز است.” “ما با هم خواهد شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و هنگامی که ما انجام این کار, ما نه تنها سخت کار بازسازی این ملت — ما می خواهیم آن را تغییر دهد.”

ساندرز کاهش یافته است پس از محکومیت ویسکانسین حزب جمهوری خواه برای وادار کردن یک فرد اولیه روز شنبه به رغم مداوم و همه گیر.

تبلیغات:

این حرکت در می آید و پس از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بایدن برنده 19 از گذشته 24 مسابقات. بایدن دارای تقریبا غیر قابل عبور سرب بیش از 300 نمایندگان. بایدن در حال حاضر presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری.

ساندرز تلاش برای به دست آوردن کشش در اوایل اولیه کمپین و تحت عمل جراحی پس از یک حمله قلبی در ماه اکتبر. اما او رسید و در اواخر سال به عنوان سن. الیزابت وارن D-Mass., همکار مترقی در مسابقه شروع به محو شدن در پای صندوقهای رای است. ساندرز لگد کردن اولیه فصل با رای مردم برنده در کلید اولیه ایالت آیووا و نیوهمپشایر و نوادا.

سناتور به نظر می رسد در حال حرکت به سمت یک “غیر قابل عبور سرب” مبارزات دیگر نگران و برخی از superdelegates شروع به بحث در مورد راه هایی برای جلوگیری ساندرز از تبدیل شدن به نامزد در کنوانسیون ملی دموکرات ها.

اما بایدن طولانی-انتظار کشتیها در کارولینای جنوبی رو با تایید نماینده کنگره جیم Clyburn تغییر این دوره از مسابقه. پیروزی مجبور بهداشت ، ctq, D -, Minn. و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg خارج از مسابقه افتتاحیه تا چه بسیاری از برچسب “متوسط لین” برای بایدن. هر دو Klobuchar و Buttigieg بلافاصله تایید بایدن کمک به او را سوق به برنده 10 از 14 متحده که رای دادند در روز سه شنبه از جمله تگزاس و ویرجینیا و کارولینای شمالی است. بایدن همچنین برنده در Klobuchar را در ایالت مینه سوتا و در سن. وارن در ایالت ماساچوست است.

تبلیغات:

وارن و سابق شهردار نیویورک مایک بلومبرگ کاهش یافته و از نژاد پس از سه شنبه هموار کردن راه برای بایدن به صورت خاموش در یک در یک در برابر Sanders. حزب به سرعت coalesced در اطراف بایدن به دست آورده است که حمایت از نامزد سابق مانند بلومبرگ دیابت کامالا هریس D-کالیفرنیا سناتور. Cory Booker, D-N. J., و سابق تشکر. Beto o’rourke, D-Texas.

بایدن به دنبال او غالب عملکرد با برنده در میشیگان, Missouri, می سی سی پی و آیداهو در مینی سوپر شنبه هفته بعد. آن مشخص شده عمده نقطه عطف پس از ساندرز برنده میشیگان در برابر هیلاری کلینتون در سال 2016 با وجود انتهایی بیش از 20 امتیاز در پای صندوقهای رای است. ساندرز نیز آمد عرض 0.2% برنده شدن میسوری در سال 2016 را از دست داد به بایدن در حدود 25 امتیاز.

خروج سنجی نشان داد که ساندرز اکثریت برنده در میان رای دهندگان جوان اما کسانی که زیر 35 ساخته شده است تا یک درصد از کل رای دهندگان. بایدن از سوی دیگر به آسانی برنده در میان سیاه و سفید رای دهندگان و رای دهندگان که معلوم شد در حد اعداد بزرگتر.

در این مسابقه بیشتر بود طرح میتوانست با گسترش جدید کروناویروس که مجبور هر دو نامزد به لغو تظاهرات در کلید آینده متحده است. اقدامات احتیاطی نیز چراغ سی ان ان به قراضه زنده از مخاطبان برای برنامه ریزی بایدن و ساندرز’ برای اولین بار در یک بحث در ققنوس.

تبلیغات:

ساندرز در مواجهه تماس به رها کردن بلافاصله بعد از مینی سوپر شنبه.

“محاسبات ریاضی می گوید: جو ما گران نامزد” نامزد سابق اندرو یانگ که تایید بایدن پس از پشتوانه ساندرز در سال 2016 گفت. “ما نیاز به حزب را با هم. ما نیاز به شروع به کار بر روی شکست دادن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Clyburn رفت تا آنجا که اصرار کمیته ملی حزب دموکرات به “گام به گام” را به “shut این اولیه پایین است.”

ساندرز’ کمپین تحت فشار قرار دادند و در آن خواستار اما کمپین عملیاتی مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. اذعان دارد که یک “استارک” نسل تقسیم در حزب ساخته شده است که ساندرز’ مسیر دشوار است.

تبلیغات:

“وجود دارد هیچ قند-پوشش آن است. امشب شب سختی. امشب شب سختی electorally او گفت:” در ماه مارس است. هر چند ساندرز از دست رفته کلید متحده خروج سنجی نشان دادن تعدادی از دموکرات ها حمایت خود را مدیکر برای همه پیشنهاد ثابت او “برنده شدن در این مسائل,” او اضافه شده است.

ساندرز قول داد برای مبارزه در پس از سختی و زیان و به چالش کشیده بایدن بارها و بارها در اول خود را به بحث در مورد برخی از مسائل کلیدی: تغییر آب و هوا, مراقبت از سلامت و امنیت اجتماعی است. اما نامزدها بودند مجبور کردن کمپین بلیزرز با این بیماری همه گیر. اوهایو و چندین ایالت دیگر به تعویق افتاد مقدماتی خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی مرتبط با این بیماری همه گیر. قادر به برگزاری هر گونه تظاهرات ساندرز از دست داد توسط دو رقم در فلوریدا و ایلینوی و آریزونا با چند مقدماتی برای جستن به عقب قبل از پایان مارس به دلیل متحده در حال حرکت اولیه خود را بعد از آن تاریخ به سال.

بایدن به دنبال رسیدن به ساندرز’ هواداران خود را در رشته برنده است.

“اجازه دهید به من می گویند به خصوص به جوان رای دهندگان که الهام گرفته شده اند سناتور سندرز: من شما را بشنود. من می دانم که چه چیزی در خطر است. من می دانم که آنچه که ما باید انجام دهیم” بایدن گفت: پس از برنده شدن در مارس 17 مقدماتی. “هدف ما به عنوان یک کمپین و هدف من به عنوان یک نامزد برای ریاست جمهوری است برای متحد کردن این حزب و سپس به متحد کردن ملت است.”

ساندرز زد یک unapologetically مترقی کمپین با این استدلال که مراقبت های بهداشتی باید یک حق انسانی و دفاع از سبز معامله جدید است. ساندرز نیز نامیده می شود به انصراف از دانشگاه, بدهی, موسسه, رایگان, عمومی, کالج, ایجاد یک جهانی برنامه مراقبت از کودک و مسکن یک حق اساسی. ساندرز قول داد به افزایش بالای نرخ نهایی مالیات و افزایش شرکت های بزرگ و سود سرمایه مالیات به پرداخت برای بسیاری از پیشنهادات خود را.

اما در حالی که بسیاری از طرح های پیشنهادی خود را دریافت حمایت قوی در انتخابات Sanders, گل نشسته بود با پرسش از “electability” در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. خروج سنجی نشان داد که ساندرز برنده در میان رای دهندگان که گفت: آنها ترجیح می دهند از یک نامزد که با موافقت آنها را بر روی مسائل در حالی که بایدن به آسانی برنده رای دهندگان ترجیح داده که یک نامزد با بهترین شانس را از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اما نظر سنجی در واقع پیشنهاد کرد که ساندرز بود فقط به عنوان قوی به عنوان بایدن در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

با وجود ضرر و زیان خود را دموکراتیک رای دهندگان در 23 متوالی متحده گفت: آنها ترجیح طرح خود را به جای بیمه درمانی خصوصی با دولت-اجرای سیستم بایدن عمومی گزینه پیشنهاد در نظرسنجی های خروج.

“در حالی که ما در انتخاباتی برنده ایدئولوژیک بحث” ساندرز گفت: پس از سختی اولیه شب “ما در حال از دست دادن این بحث بیش از electability.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>