Bernie Sanders arrives to speak at a Primary Night event at the SNHU Field House in Manchester, New Hampshire on February 11, 2020.

برنی ساندرز می رسد به صحبت می کنند در یک اولیه شب رویداد در SNHU زمینه خانه در منچستر, New Hampshire در 11 فوریه سال 2020 است.

TIMOTHY A. کلاری/گتی ایماژ

برنی ساندرز برنده نیوهمپشایر دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه برای چرخه دوم در یک ردیف سه شنبه شب در نظر گرفتن 26 درصد از آرا را به پیت Buttigieg 24 درصد در زمان تماس بگیرید. که بسته به نوع متریک استفاده می کنید به قاضی برنده آیووا قفقاز—و یا این که آیا چنین چیزی وجود دارد به عنوان یک برنده آخرالزمان—ساندرز در حال حاضر می تواند ادعای پیروزی در دو نامزدی مسابقات.

و با توجه به راه بقیه زمینه شکل گیری است تا پشت سر او برنده می تواند همچنان برای مدت زمان طولانی.

اگر وجود دارد در روز سه شنبه نتایج آن به تایید گزارش ctq را افزایش پس از جمعه شب مناظره هنگامی که او در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در پیت Buttigieg. Klobuchar بود که در 11 درصد در فینال نیوهمپشایر رای گیری دمای به دست آورده 20 درصد برای قوی مقام سوم به پایان برسد. الیزابت وارن در ضمن شنبه در دور چهارم با 9 درصد در حالی که برخی از “جو بایدن” به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان محبوب معاون رئیس جمهور به محبوب ترین دموکراتیک رئیس جمهور همسو در پنجم با 8 درصد است.

یک ردیف دوم نامزد اندرو یانگ و یکی ناچیز نامزد مایکل بنت کاهش یافته است به عنوان روز سه شنبه نتایج در آمد. اما که در آن بود. پس از دو مسابقه وجود دارد که در بخش های بزرگ به باد افشان کردن زمینه از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در این زمینه نشده است کمرنگ در هر راه معنی دار. پنج نامزد از هر دو آیووا و نیوهمپشایر باقی می ماند در رقابت با نامزدهای دیگر در حال آماده شدن برای رقابت با آنها در مسابقات پایین جاده.

هر یک از نامزدها که از دست رفته به ساندرز در روز سه شنبه است—و یا در برخی از موارد بهانه ای برای رفتن نگه دارید. پس از این ادعا خود را برای اولین بار از محل به اشتراک گذاری در هرج و مرج آیووا و قطعی مقام دوم در نیوهمشایر Buttigieg یک مرد ساخته شده که به اندازه کافی پول برای رقابت تا زمانی که او می خواهم. Klobuchar را فراتر از انتظارات در نیوهمپشایر می دهد دلیلی برای حفظ رقابت بیش از حد, به عنوان او تلاش می کند به تبدیل دستیابی به موفقیت خود را شب به یک کمپین ملی. الیزابت وارن هنوز هم معتقد است که او بهترین موقعیت برای متحد کردن حزب که بیشتر قطعات را به محل سقوط او مدیر کمپین, راجر لاو, منتشر شد یک یادداشت بعد از ظهر سه شنبه در توضیح دلیل “الیزابت وارن اجماع انتخاب وسیع ترین ائتلاف دموکرات ها در هر گوشه ای از کشور است.” و هر چند جو بایدن غرق شده مانند یک سنگ در هفته گذشته او انتظار می رود به ترک حداقل تا فوریه. 29 اولیه در کارولینای جنوبی که در آن او را تحت سلطه نظرسنجی از آغاز مسابقه در قدرت حمایت خود را در میان سیاه و رای دهندگان.

آن را آسان تر به ماندن بیش از حد زمانی که هر نامزد دیگر را نقص هستند و بنابراین آشکار است. با Klobuchar افزایش Buttigieg حداقل می تواند به راحتی خود را در دانستن است که کسی دیگری را عدم تنوع در میان هواداران به زودی توجه آن را سزاوار. وارن به پایان رسید سوم و چهارم-place در ایالات متحده هستند که سفارشی ساخته شده برای او—دومی که یک جامعه اتاق خواب برای دولت او نشان دهنده در سنا و دیده Buttigieg خوردن پایه های باریک از کالج تحصیل لیبرالها در حالی که ساندرز تثبیت کرده سمت چپ. آیووا و نیوهمپشایر قرار نیست به بایدن بهترین متحده, اما آن را سخت به توضیح دهد که چگونه می توان اجماع frontrunner می توانست پایان رسید چهارم و پنجم و حتی در خود نامطلوب مسابقات. او تابش ضعف است. و اگر ساندرز و نیم-برنده آیووا و برنده نیوهمشایر خود را در حاشیه بوده است اما هر چیزی ترسناک, دادن رقبای خود دلیلی برای ادامه این باور است که حمایت خود را دارای یک سقف.

اما این معضل: دیگر ساندرز’ رقبا همه ماندن در تقسیم رای کمتر ساندرز’ تئوری سقف پایین مهم خواهد بود. Buttigieg, Klobuchar و بایدن با هم به دست آورده بیش از 50 درصد از آرا در روز سه شنبه اما تقسیم آن فقط منظمی به اندازه کافی به ساندرز باریک کثرت پیروزی. همان الگوی می تواند ظهور در فوریه. 22 نوادا قفقاز و کارولینای جنوبی اولیه یک هفته بعد اما با این حال یکی دیگر بازیگر در انتظار به divvy تا آرا: رایگان-هزینه های میلیاردر تام Steyer خواهد شد که یک عامل در نوادا و اخیرا رای گیری دوم در کارولینای جنوبی است. اگر موجود درهم و برهم کردن که نگه داشتن هر کس در این مسابقه دست نخورده باقی می ماند از طریق آن و به همین دلیل آن نمی شود ؟ —آن را تنها سه روز تا سه شنبه هنگامی که یک سوم از تمام نمایندگان متعهد هستند تا برای grabs. و سه شنبه است که مایکل بلومبرگ ، او از پول بی نهایت آغاز می شود رقابت.

شکست برنی سندرز برای نامزدی ریاست جمهوری است نه یک کار غیر ممکن است. وجود دارد برخی بسیار اخیر ریاست جمهوری داده اولیه است که پشتیبانی از این نتیجه گیری. اما آن را بطور قابل توجهی سخت تر از زمانی که پنج یا شش های مختلف مردم بر این باورند که آنها باید او را شکست و دلایل خود را برای ادامه. در آن صورت متوسط کثرت پیروزی در اوایل متحده می تواند خود را ایجاد حرکت و نمایندگان—تا زمانی که به طور ناگهانی وجود دارد هیچ فضای سمت چپ برای یک جایگزین. وجود دارد برخی بسیار اخیر ریاست جمهوری داده اولیه است که پشتیبانی از این طرح بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی