برنی ساندرز نمی خواهد حضور در غروب یک کنفرانس گفت: لابی اسرائیل فراهم می کند پلت فرم برای “تعصب”

سناتور. برنی ساندرز آشکار حزب سوسیالیست دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: او نمی خواهد شرکت در این سال آمریکا کمیته امور عمومی اسرائیل (AIPAC) کنفرانس گفت که این گروه ارائه می دهد یک پلت فرم برای رهبران که “اکسپرس تعصب است.”

ساندرز در توییتر نوشت که او نمی خواهد شرکت در همایش برگزار شده توسط pro-decoration: چرا که او “در مورد پلت فرم AIPAC را فراهم می کند برای رهبران که بیان تعصب و مخالفت با پایه حقوق فلسطینی.” این نظر به نظر می رسد به مرجع بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که ساندرز پاره پاره به عنوان “نژادپرست است.”

تبلیغات:

“مردم اسرائیل حق دارند برای زندگی در صلح و امنیت است. بنابراین مردم فلسطین,” او گفت:. “به عنوان رئیس جمهور من را حمایت حقوق هر دو طرف اسرائیلی و فلسطینی و انجام همه چیز ممکن است برای آوردن صلح و امنیت به منطقه است.”

ساندرز است که به دور از حزب دموکرات به انتقاد AIPAC. تشکر. بتی McCollum, D -, Minn. پاره پاره سازمان به عنوان یک “گروه نفرت” بود که “weaponizing یهودی ستیزی” و پس از آن سعی کردم به “اهریمن جلوه دادن” آنچه به نام او به “حمایت از حقوق بشر برای کودکان فلسطینی.” این گروه صادر شده عذرخواهی پس از آن آمد زیر آتش برای تبلیغات متهم کرده که “رادیکال” دموکرات ها در کنگره به عنوان یک تهدید “شاید بیشتر شوم” از داعش. متعدد دموکراتیک نامزد حضور نداشت کنفرانس سال گذشته از جمله بهداشت ، الیزابت وارن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دیابت کامالا هریس دیابت کریستن جیلیبرند و سابق HUD وزیر جولیان کاسترو همراه با Sanders, وارن همچنین گفت که او نمی خواهد شرکت در این سال یا.

ساندرز بارها با انتقاد از این گروه است که بنا به گزارش ها کمک صندوق حمله تبلیغات علیه او در کلید اولیه متحده است و قطعا بدون فن از نتانیاهو.

تبلیغات:

“من نه ضد اسرائیل است. اما واقعیت این است که نتانیاهو یک جناح راست سیاستمدار که من فکر می کنم درمان مردم فلسطین بسیار ناعادلانه” ساندرز گفت: در سی ان ان تاون هال رویداد سال گذشته است. “اعتقاد من این است که رادیکال نیست. من فقط بر این باورند که ایالات متحده باید در برخورد با خاورمیانه در یک سطح میدان بازی بر اساس.”

AIPAC با صدور بیانیه ای در پاسخ به ساندرز’ نظرات در یکشنبه تماس سخنان خود “واقعا شرم آور است.”

“سناتور سندرز هرگز با حضور ما در کنفرانس و آشکار است که از او ظالمانه نظر” گروه گفت. “با درگیر شدن در چنین نفرت انگیز حمله در این جریان هر دو حزب سیاسی آمریکا رویداد سناتور ساندرز است که توهین به خود را بسیار خود و همکاران و میلیون ها نفر از آمریکایی ها که ایستاده با اسرائیل است.”

تبلیغات:

هر چند بسیاری از دموکرات نامزد ریاست جمهوری اجتناب سال گذشته مراسم سخنرانان در سال 2019 کنفرانس شامل مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. امسال سخنرانان شامل رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., و رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md.

ساندرز’ نظرات زیر انتقاد از جاناتان ” Greenblatt سر از ضد افترا لیگ که نام خود را به اظهارات “توهین آمیز است.”

تبلیغات:

“در زمانی که ما شاهد یک افزایش واقعی نفرت در سراسر ایالات متحده آمریکا آن را غیر مسئولانه توصیف غروب بود,” او گفت:.

مترقی یهودی گروه IfNotNow از سوی دیگر ستایش ساندرز’ بیانیه. “ما سپاسگزار برای تعهد خود را به آزادی و کرامت برای همه فلسطینی ها و اسرائیلی ها” گروه گفت.

غروب شده است بحث برانگیز برای بسیاری از آنچه را به عنوان یک آستین ، نفوذ در سیاست خارجی آمریکا.

تبلیغات:

یهودی فعال رافائل Shimunov استدلال کرد که ساندرز’ موقعیت اسرائیل و فلسطین است “به طور کامل در خط با اسرائیل خود جنبش صلح از جمله نخست وزیر و سران امنیتی و دیوان عالی کشور است.”

“اما هنگامی که ادا در ایالات متحده [ساندرز’ را] به نام ضد یهودی در بدترین و ساده و بی تکلف در بهترین,” او اضافه شده است.

مترقی یهودی فعال Ady Barkan خواست نامزدهای دیگر به جست و خیز AIPAC. “fFor من یهودی بودن به معنی مبارزه برای عدالت و آزادی” او در بیانیه ای گفت. “AIPAC مرکزی ستون اشغال و آن را مدت زمان طولانی گذشته برای از بین بردن هر دو.”

تبلیغات:

“در سال گذشته AIPAC به مطبوعات اعتبار به TruNews — یک سایت خیلی ضد سامی است که آن را فقط ممنوع از یوتیوب” اضافه شده همکار یهودی فعال سوفی Ellman-جولان. “در این سال AIPAC ramped تا حملات خود را بر روی هر کسی که نمی بدون قید و شرط حمایت از دولت اسرائیل. کسانی که من یهودی ارزش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>