پس از نه-در واقع یک اورژانس تاخیر در گرفتن نتایج آیووا قفقاز در هفته گذشته, شنبه, شب, صاف, New Hampshire اولیه تسکین بود اگر فقط به این دلیل کابل-اخبار سر صحبت نیست در یک کابوس, حلقه, تلاش برای پر کردن زمان انتظار پوچ با پچ پچ. اما نتایج شب ارائه نمی دهد وحشتناکی خبر خوب برای هر کسی که در حال اجرا برای نامزدی حزب دموکرات را — حتی برای برنده دیابت برنی ساندرز ورمونت که رای بیشتر از هر نامزد دیگر برای هفته دوم در حال اجرا است اما با دریافت تنها 26 درصد آرا (در زمان پر کردن) در یک شلوغ و محکم بسته بندی شده زمینه

به جای نیوهمپشایر اولیه به نظر می رسد به ارائه یکی دیگر از تقسیم این زمان به سه گونه تقسیم بین Sanders, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq از مینه سوتا که رسید در این نظر سنجی در روزهای آخر قبل از اولیه. Buttigieg نزدیک بود از ساندرز با حدود 24% از رای, در حالی که Klobuchar به پایان رسید و سوم قوی در 20٪. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پس از رای گیری رهبر هر دو در اینجا و در سراسر کشور سقوط کوتاه از نماینده آستانه. سناتور. الیزابت وارن از ماساچوست که رسید در تابستان گذشته قبل از جنسیتی سوال در مورد “electability” در زمان او همچنین سقوط کرد که حداقل برساند.

تبلیغات:

تعداد کسانی که شگفت انگیز به دلیل ساندرز برنده مقدماتی نیوهمپشایر قاطعانه در سال 2016 با بیش از 60 درصد آرا (در مقابل تنها یکی از مهم حریف). به نظر می رسد که بیش از نیمی از کسانی که رای دهندگان تصمیم گرفتند این بار برای Klobuchar, Buttigieg و یا یکی از بسیاری از نامزدهای دیگر در مسابقه. بدتر وارن سقوط اعداد نشان می دهد که بسیاری از طرفداران او که به مدت طولانی اشاره کرد ساندرز به عنوان انتخاب دوم در حال حاضر تغییر اردوگاه که ممکن است تحت فشار قرار دادند ساندرز بالا اما او به خوبی از واقعی اکثریت.

Klobuchar سوم جای نشان دادن تعجب بسیاری از صاحب نظران — حتی من — اما با نگاهی به گذشته آن را می سازد یک معامله بزرگ از حس. او زد جامد مبارزات انتخاباتی در دولت هدف قرار دادن شام و بوسیدن بچه ها اما بیشتر زخم حس جامد صلاحیت که باید احساس آرامش در دوران مغلوب ساختن پیشی جستن. همه چیز که بایدن وعده داده بود در مبارزات انتخاباتی Klobuchar در واقع ارائه می دهد. برای افرادی که کشیده شد به سابق veep قرار استحکام و ثبات Klobuchar واقعا جایگزین بهتر است. اگر او تا به حال تقسیم رای با Buttigieg او ممکن است به خوبی گرفته اند خانه جامد پیروزی در برابر Sanders.

از آغاز این مسابقه را از آن روشن شده است که مزیت بزرگ ساندرز است که خود را قوی و وفادار پایه است که می تواند نقل مکان کرد و حتی زمانی که وارن ارائه یک نسخه از ساندرز زمین در یک دوستانه تون با بیشتر از یک چشم به سوی حزب وحدت.

تبلیغات:

اکنون پرسش این است که آیا ساندرز یک سقف — برخی از نقطه در گذشته که او نمی تواند گسترش. به نظر می رسد او ممکن است و بیشتر نگران کننده است که سقف ممکن است اما چند اینچ بالاتر از کف. ساندرز معتقد است پس از 2015 که مبارزات انتخاباتی خود را یک “انقلاب سیاسی” و این که زمین خود را به صورت دموکراتیک سوسیالیسم می تواند بازسازی سیاست آمریکا و رانندگی شور و شوق است که سیاست دموکراتیک-به-طور معمول نمی تواند جمع اوری.

اما واقعیت این است که ساندرز نمی ساخت او در سال 2016 نشان میدهد اما دیدم حمایت خود را قطع بیش از نیمی نشان می دهد که چه انگیزه نیمی از رای دهندگان نیوهمپشایر او در سال 2016 و نه انقلاب سیاسی به عنوان عامل اخبار و مخالفت هیلاری کلینتون ، اگر هم Buttigieg و Klobuchar کاهش یافته بود و نبود تقسیم غیر ساندرز رای دادن در این زمان از هر دو نامزد به احتمال زیاد می توانست برنده, نیوهمشایر, توسط سالم حاشیه.

به عنوان آن به نظر می رسد در حال حاضر ساندرز ممکن است قادر به جلو و نامزدی در حالی که در حال سقوط کوتاه از اکثریت دموکرات رای دهندگان. تا زمانی که او می تواند نگه داشته شود حتی اگر تنها با پیروزی یک چهارم تا یک سوم از رای دادن در هر حالت او می تواند اجازه دهید مخالفان خود را حفظ و در نظر گرفتن هر یک از دیگر تا زمانی که او تنها مرد ایستاده در سمت چپ. این دقیقا یک انقلاب سیاسی, اما این می تواند یک استراتژی برنده است.

تبلیغات:

هنوز هم وجود دارد یک نگرانی بسیار واقعی که ساندرز سقف واقعی است و عوامل مختلف — احساس تلخ از خود 2016 مسابقه در برابر هیلاری کلینتون اضطراب در مورد نامزدی یک “سوسیالیست ،” سوء ظن است که ساندرز که نیست ثبت نام دموکرات نیست وفادار به حزب را ترک خواهد کرد و بسیاری از دموکرات رای دهندگان کمتر از حد هیجان زده در مورد یک ساندرز نامزدی. در حقیقت او چهره بسیاری موانع بیشتر از معمولی دموکرات خواهد در مردم که برای رای دادن نیست او در اولیه برای بازگشت او با شور و شوق در انتخابات عمومی ،

به همان اندازه به عنوان آن ممکن است سخت کار کردن دندان بسیار آنلاین, حقیقت این است: ساندرز نیاز به شروع pivoting به انتخابات عمومی تقریبا در حال حاضر. این بدان معنا نیست که او را به عقب نشینی در مواضع سیاست اما این به آن معنا او ممکن است بخواهید به یک مصالحه فراگیر رویکرد او در فصاحت و بلاغت است. چون این هنوز هم می تواند یک کشیده کردن اولیه و هر روز آن را میکشد با برادرکشی اختلافات بیشتر احتمال دارد برای احساسات صدمه دیده است که وحدت ائتلاف دموکراتیک در ماه نوامبر که بسیار سخت تر است.

تبلیغات:

پس از این تقسیم حکم آن را مهم تر از همیشه به یاد داشته باشید که آیووا و نیوهمپشایر در حال کوچک روستایی و عمدتا سفید متحده هستند که جمعیتی نماینده از حزب دموکرات است. برای بسیاری از نامزدها — از جمله بایدن که trailed کنون در هر دو کشور — آن را به ارزش آن را به چوب آن را, اگر بودجه خود را برگزار خواهد کرد تا از طریق سوپر شنبه. وجود ندارد-فرصت کوچک است که یک بار متنوع تر و بیشتر جمعیت شهری به رای کل مسابقه خواهد بود طرح میتوانست دوباره.

نیز وجود دارد یک فرصت است که ساندرز می تواند در بهبود این سختی-برنده یک بار اولیه باز می شود تا به بزرگتر متحده است. صبح مشورت نظرسنجی نشان می دهد که بایدن و وارن حامیان بیشتر مشاهده ساندرز به عنوان انتخاب دوم بنابراین برخی از کلید استعفا ممکن است کمک به تقویت او بیشتر است.

در واقع راز سلاح ساندرز احتمالا توسط الیزابت وارن. که او ارائه خواهد شد قوی تایید اگر او در نهایت قطره است و بدون شک. سوال این تنها زمانی است که ممکن است اتفاق می افتد و چه نوع از امتیازات وارن را به بیرون از ساندرز در ارز. هوشمند حرکت از ساندرز به وضوح خواهد بود به وارن خود را در حال اجرا mate — او دوست خوب و صالح و حضور او در مبارزات انتخاباتی کمک خواهد کرد بهبود بسیاری از دموکرات رای دهندگان نگرانی که ساندرز است که بیشتر علاقه مند به شعارهای آرمانی تر در انجام کارها.

تبلیغات:

پس از نیوهمپشایر سه راه تقسیم یک چیز قطعی است: این است که نه بیش. در حالی که آینده متحده ممکن است همه چیز تغییر بسیار کمی هر دو Klobuchar و Buttigieg می توانید ببینید که ساندرز نیست حتی ترک خوردگی 30 درصد خواهد شد و به امید یکی شدن بقیه رای دهندگان در پشت آنها. که این افزایش انگیزه ای برای دو نفر از آنها را به مبارزه با یکدیگر برای غیر ساندرز رای و می تواند به روشن شدن مسیر برای ساندرز را به نفع نامزدی بدون همیشه برنده اکثریت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی