Betsey Johnson نیز پایین کلید خصوصی از طرف: “من بیش از حد برای خودم به زندگی می کنند تا به”

ما می تواند استفاده از یک cheerleader بود مورد در حال حاضر. وارد Betsey Johnson cartwheeling.

برای 55 سال یاد طراح شده است هل دادن اغلب جدی و شدید و پر افاده دنیای مد به سمت بازیگوش جهت پانسمان نسل از زنان او خواستار “Betsey دختران” با توجه به پانک-راک-دیدار-مدل-شب زیبایی.

تبلیغات:

در حال حاضر در خاطرات “Betsey,” (نوشته شده با علامت Vitulano) Johnson, به نظر می رسد به عقب و رو به جلو — در او پیشگام حرفه ای. از حومه کانکتیکات به طراحی برای Edie Sedgwick به ازدواج با جان کیل (و به دست آوردن ناعادلانه شهرت به عنوان “یوکو” از Velvet Underground) به تشکیل پرونده برای ورشکستگی حفاظت و تندرست تحت Steve Madden — با سریع مسیر انحرافی را طی به “رقص با ستاره ها” —Johnson منحصر به فرد است که آمریکا ژنده پوش و ثروت داستان. و در حالی که این کتاب نوشته شد و قبل از جهان رفت و به همه sweatpants, تمام وقت حالتاو حرف شاد, زیرچشمی نگاه کردن به زندگی او و گنجه می تواند هر کسی رویا از پانسمان دوباره و انتشار Betsey دختر در.

سالن صحبت کرد اخیرا از طریق تلفن به جانسون از “فانتزی-dance trailer park” در مالیبو جایی که او پشت سرگذاشته گاه به گاه پارس سگ او و توصیف او تعریف “مظهر موفقیت است.”

شما در پایان کتاب صحبت کردن در مورد تمایل به آن کسی می تواند به متوقف کردن و بوی گل. و در اینجا ما در حال حاضر همه ما مجبور به متوقف کردن و بوی گل. من می خواهم به می دانم که چگونه شما انجام می دهند این روزها Betsey. چگونه شما مقابله?

تبلیغات:

من فقط به عنوان مراقب باشید که من احتمالا می تواند باشد. من نه چپ خانه من در پنج یا شش روز. من نمی دانم چه چیزی بیشتر شما می توانید انجام دهید اما در خانه بمانند. من Turner Classic Movies, می شود که من از طریق ترین روز و شب. و من نوه’ پدر آنها زنده حق در اطراف گوشه ای از من در من فانتزی-رقص تریلر پارک نقطه Dume. بنابراین من راه رفتن هر روز و دیدار ما در ایوان از دور. من فقط نمی دانم اگر من می تواند این کار را برای چهار ماه پنج ماه است. شما می دانید منظورم چیست ؟

با خواندن این کتاب به همه ی شما سرزندگی و جامعه پذیری خود را و خود را برون گرایی وجود دارد. این سخت است برای کسانی از ما که از یک خوش مشرب خم شده و در حال حاضر به طور خیلی محدود. و من میخواستم بدونم که چگونه کسی مثل شما این است که دست زدن به آن.

من و من خاموش. من به عنوان پربرکت و هر چیز دیگری شما می خواهم برای تماس با من; من بسیار خصوصی است. من معمولا بیرون رفتن به شام در اینجا با خودم پنج ساعت است. من آن را دوست دارم. منظورم این است که همیشه می تواند زندگی می کنند تا که Betsey? من بیش از حد برای خودم برای زندگی است. من خیلی مخالف خصوصی. در حال حاضر آن را به یک واقعی shut-down time, اما من همیشه نیاز به تعادل کار چیزی که با, در حال حاضر من می خواهم به تماشای تلویزیون برای ساعت. یا در حال حاضر من می خواهم به تنها ماندن در خانه به تنهایی. من می خواهم به بیرون رفتن به شام به تنهایی.

تبلیغات:

با این کار راه آن کمتر شدید. من مدیر خلاق, بنابراین من همیشه ارسال الهام و ایده های خود به شرکت های مختلف که در آن آنها چمدان و کیف و کفش و چمدان و تمام چیزهای که. تا کنون پس از فروش این شرکت ورشکسته, من واقعا دوست داشت که من می خواستم برای ادامه من دوست دارم که من می تواند همچنان در رئال خوشحال و آرام راه است. این فقط کامل بوده است. من تا به حال هیچ ایده. چون من استفاده می شود به نفرت و لا قسم من هرگز حرکت کردن در اینجا. اما شما رفتن با جریان. من هرگز زندگی می کنند در یک مکان مختلف از دختر من و من grandkids.

زمانی که شما صحبت کردن در مورد رفتن را از طریق که سخت می شد کسی که تا به حال موفقیت های بزرگ در اوایل زندگی حرفه ای خود را. گفت: شما در کتاب خود “این است که چگونه آن را معمولا کار می کند!” و سپس وقتی که همه چیز واقعا شروع به تغییر و تشکیل پرونده ورشکستگی اتفاق افتاده است, شما در دهه شصت. چگونه است که تغییر شما در زندگی حرفه ای خود را در هویت خود را برای رفتن از بودن با کسی که همیشه در صندلی راننده?

تبلیغات:

آن زمان من در حالی که کاملا به یاد بگیرند که چگونه به انجام این شرکت ، من فقط بیش از حد دفاعی است. من فقط درگیر با بیش از حد و من لازم نیست که برای انجام این کار است. تمام شرکت های که من با حدود برای سال بوده است با من. آنها با نام تجاری پایین. آنها به نگه داشتن آن رفتن در یک راه خوب. من متوجه شدم یک روز که من هستم رفتن به عشق همه مردم در اطراف من. من با شرکت, از آنجا که ما واقعا زد آن را مانند یک خانواده است. همه عاشق همه چیز و هنوز هم انجام می دهند. من هنوز هم من pink lady خواهری باشگاه در جریان است.

اما این واقعا برای من سخت بود. من نمی دانستم چگونه سخت بود. من فقط نمی دانم که چگونه به آن را اداره کند. حدود یک سال پیش من متوجه شدم آنچه من انجام به خودم اینجا ؟ این می تواند بسیار ساده تر و خیلی بیشتر سرگرم کننده است. شما فقط باید برای به دست آوردن سر خود را در خارج و به دور از شرکت بودن.

اینجور که من را نجات داد. من فقط, فکر, فراموش, شرکت های بزرگ, کار با مردم شما می خواهم به کار با. رفتن با جریان کمی بیشتر. اما این واقعا سخت است از رفتن از “معدن” به “آن را مال شما.” این یک شب و روز چیزی. من تا به حال شده است به طوری خراب شده. پس از اولین کار من در سال 1965 آن راه من یا بزرگراه. آن سخت بود اما من واقعا می خواستم به نگه داشتن کار. من تا به حال شناخته شده استیو [دیوانه] در طول سال در یک نوع از پاپ نور راه. شریک زندگی من شانتال [بیکن] بود, “i’m outta here” و بزرگ برای او. او به سمت کسب آن بسیار سرگرم کننده برای او. اما من می خواستم برای ماندن در و استیو بسیار خوشحال بود که من در آنجا ماند. من فقط خیلی خوشحالم که او من را تا آنجا که او می شود به من بیش از هر شرکت دیگر من می توانم از فکر می کنم. به طوری که خوش شانس بود. شما رو به عنوان شانس زیادی که استعداد و سخت کار شده اند و من واقعا خوش شانس است.

تبلیغات:

شما باید چنین غیر معمول منشاء داستان. من شگفت زده شد که یک طراح مد نشده بود خود را به رویای دوران کودکی.

هیچ. من هرگز آن را مورد مطالعه قرار. من می تواند برش و دوختن یک طوفان. من یاد گرفتم از مامان من. در من در حال رشد کردن خانه و دوخت بسیار مهم بود, به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهم به خرید بروید و خرید چیزی. من مامان و محله های آن را برای آنها را به کمی لباس و شورت و پیراهن. من یاد گرفتم که خیلی در مورد آن. اما من همیشه دوست داشتم این نوع آثار هنری از کنار همه چیز و یا رقص با یک گروه پشتیبانی طرف.

من خیلی خوشحال من هرگز مورد مطالعه آن را به دلیل که من صحبت کردن با بچه ها در مدرسه و چیزهای شبیه به آن چه آنها در مدرسه یاد نمی این است که شما به معنای واقعی کلمه تنها به عنوان خوب به عنوان آخرین فروش. من واقعا به چهره واقعیت است که به دلیل آن بود و اگر آن را به فروش نیست, کار من بود رفتن به پایین لوله ها و شرکت پایین لوله. اما من نمی دانم اگر شما واقعا می تواند در تدریس که در کالج و یا هر نوع مدرسه به هر حال. من فکر می کنم شما باید در خارج از خانه و انجام آن با یک شرکت است. پس آیا آن را از لباس است که فروش یا فروش نیست اگر آن را به رنگ خود را اگر آن را ردیابی الگوهای اگر آن کار نمی کند, آن را بیش از سریع واقعی است.

تبلیغات:

ما در یک فرهنگ در حال حاضر که در آن وجود دارد بنابراین فشار زیادی بر روی افراد جوان در حال حاضر به تمام عمر خود را نمیفهمد زمانی که آنها 15.

من نوه نشسته بود در جدول گریه و روز دیگر از آنجا که او خیلی می ترسم. او را برای رفتن به کلاس هشتم. من grandkids 10 و 13 و آن را تبديل آنها به دور از واقعا لذت بردن از آنچه که آنها فراموش کرده اند. اما من فکر نمی کنم وجود دارد به هیچ وجه برای کودکان و نوجوانان. آنها وجود دارد در مسیر مسابقه است که به آنها گفته شود مگر اینکه آنها نمی خواهند هیچ بخشی از کالج گیگ. و آن را مؤثر آنها را در چنین سن جوانی.

من تا به حال هیچ افکار یا وحشت در مورد کالج, تا زمانی که من در سال آخر من. من فکر می کردم “بیایید ببینید چه می توانم در مورد آن انجام?” من رفتم به پرات از آنجا که پدر من مورد مطالعه قرار مهندسی در پرات. من فقط در واقع می خواستم برای رفتن وجود دارد به دلیل آن بود در نزدیکی من رقص مدرسه در نیویورک است. اما پرات پر در هر ثانیه از روز و شب, بنابراین من نمی تواند ادامه دهد ، آن را بسیار متفاوت در حال حاضر. من آرزو می کنم بهترین ها را برای بچه ها که رفتن به اختراع خود را چیزی است که وابسته به آنها و نه وابسته گرفتن از طریق کالج. آنها رو به یاد بگیرند. اما من فکر می کنم شما هنوز هم نمی توانید این ایده را در مورد دنیای واقعی تا زمانی که شما در آن.
 
من می خواهم به سوال در مورد معروف خود “XOX Betsey” تگ که در تمام کالا های خود را به دلیل آن را مانند یک بخشی از هویت و شخصیت. شما برای اولین بار قرار است که توجه داشته باشید در یک ژاکت که شما ساخته شده برای کیم نواک.

او را دیدم یک عکس از من کمی بالا در Mademoiselle مجله. آنها بسیار حمایت شده است. آنها به من بسیاری از آثار هنری را برای این مجله بود و من ساخت که کمی ژاکت به عنوان یک درآمد اضافه کرد. به نظر من این فقط به معنای “بوسه و آغوش گرفتن و بوسیدن” است که چیزی که با خانواده من. هنگامی که کسی نوشت, آنها می خواهم یک میلیون عدد یا یک میلیون درجه است. من فقط بزرگ شده است که از افتادن و پدربزرگ و مادربزرگ.

تبلیغات:

به نظر من بزرگترین هیجان است که من باید به اندازه کافی محبوب است که این کتاب می تواند به نام فقط “Betsey.” من هرگز دوست نام من به عنوان یک طراح مد به نام. که آنقدر بزرگ است که وایکینگ تصمیم “شما لازم نیست نام خانوادگی خود را. همه می دانند شما با Betsey.” به طوری که بود, اوه من حدس می زنم من باید چیزی در اینجا. و بنابراین “XOX Betsey” کافی است.

من آن را دوست دارم چون هر بار که من تا به حال خریداری یک قطعه از لباس های خود را, آن را همیشه احساس بسیار شیرین و بسیار صادقانه گفتگو بین شما و طرفداران خود را.

زمانی که من خود را کمی ژاکت کسب و کار و من از طریق پست به پایان رسید, ژاکت, به, فرد, هر, ژاکت, تا به حال کمی توجه داشته باشید شخصی از من و گفت: “من امیدوارم که شما لذت بردن از ژاکت خود را.” که چرا کیم نواک reordered از من. من با این که بیشتر شخصی ساده و دوستانه همسایگی خود انجام داده است. من همیشه می تواند این دختر با مشتری است.

صحبت شما در مورد “Betsey دختر.” که به شما این است که یک “Betsey دختر”?

تبلیغات:

شما می دانید چه شگفت انگیز است ؟ شانتال و من استفاده می شود به نشستن در گوشه خیابان و تماشای که در حال رفتن به فروشگاه و که بود یا که نبود “Betsey دختر.” و ما آن را دریافت کنید تا اشتباه خیلی عالی بود. من همیشه فکر می کردم من که عجیب و غریب است. من از یک شهر کوچک در کانکتیکات و اگر من وجود داشته باشد بنابراین بیشتر از من وجود داشته باشد. من در حال حاضر من چیزهای بسیار بی انتها است. من در تلاش برای به دست آوردن یک بایگانی مجموعه با هم. من هنوز هم پوشیدن من اوایل’80s, چسبناک نوع لباس ساده.

این “Betsey دختر” فقط زمانی آغاز شد که کسی که به یک مدل و یا لباس [و] پوشیدن چیزی کاملا متفاوت از او به طور منظم در طول روز ، آن را در داخل هر دختر است که آنها می خواستم به احساس واقعا خاص و نگاه واقعا خوب و سرمایه گذاری خارج خرید اولین مدل لباس. ما تا به حال هیچ ایده آنچه که تاسیس ما. اما که واقعا این ایده که من کردم که دختر بچه, اول از همه برای یک مناسبت خاص است.

من همیشه می خواهم بپرسید “Dd شما باید یک زمان خوب در آن است؟” و آنها می گویند “اوه خدای من. بهترین از blowjob, بهترین زمان است.” که اتصال من فکر می کنم ساخته شده دختر می خواهم برای رفتن به عقب.

و همیشه وجود دارد طیف وسیعی از خیلی پوشیدنی را بسیار دور است. به من گفت: در طول سال اگر من همه kooky خاموش نمودار دور و دیوانه ما نمی ماند در کسب و کار برای 35 سال است. چیزی وجود دارد بسیار اساسی در مورد آن. نه بیش از حد بسیاری از مشتریان متوجه این اما هر سبک ما تا کنون ساخته شده و ما نیز آن را در جامد سیاه و سفید. و پس از آن من فکر می کنم آنچه واقعا مشتری من بود من لباس راحت شد. حتی در خود dressiest آنها تا به حال برخی از سرگرم کننده و آسایش اتصال.

تبلیغات:

شما خرید یک Betsey Johnson لباس یا Betsey Johnson, ژاکت, از آنجا که شما در حال رفتن به آن لذت ببرید در آن ساز و برگ.

این چیزی است که آن را معلوم بودن. من تا به حال هیچ ایده این بود که به مانند آن است. وقتی اجرا میکنم به مشتریان من در حال حاضر و آنها عمدتا 35 و آنها می تواند به من بگویید که دقیقا چه آنها را میپوشید. آنها معمولا یک تصویر از خود در لباس prom بر روی تلفن خود را هنوز هم. و آنها هنوز هم آن را در کشو! آنها نمی بخشی با قدیمی خود را مورد علاقه Betsey لباس. که به نظر من فقط مظهر موفقیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>