بتسی DeVos برای انتقاد از برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس: “من نمی خواهد به شما اعتماد به مراقبت از یک گیاه خانه”

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos مواجه شد با انتقاد شدید پس از او دو برابر پایین در تماس با بازگشایی مدارس حتی به عنوان عفونت کروناویروس در ادامه به موشک وار رفتن در سراسر کشور است.

ایسنا میزبان دانا باش بارها و بارها فشرده DeVos روز یکشنبه در مدرسه بازگشایی دستورالعمل صادر شده توسط مراکز کنترل بیماری است که باید هشدار داد که یک مدرسه بازگشایی خواهد بود “بالاترین خطر است.”

تبلیغات:

“CDC دستورالعمل ها هستند که فقط به معنای انعطاف پذیر و به معنای توان به عنوان مناسب برای وضعیت” DeVos گفت.

“بله یا خیر: آیا می توانم به شما اطمینان دهم, دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر است که آنها نمی خواهد coronavirus چرا که آنها در حال رفتن به مدرسه؟” باش فشرده.

“مهم این است که بچه ها را برای بازگشت به مدرسه” DeVos در پاسخ به او گریختم سوال. “و ما می دانیم که وجود دارد در حال رفتن به نقاط داغ و کسانی که نیاز به رسیدگی مورد به مورد و بر اساس. اما حکومت باید این باشد که بچه ها رفتن به مدرسه در این پاییز. آنها شده اند از دست رفته ماه از یادگیری است.”

تبلیغات:

باش اشاره کرد که یک میسوری تابستان اردوگاه اخیرا مجبور به بستن پس از 82 گزارش شده عفونت و تگزاس گزارش شده 1,300 عفونت در میان کودکان و کارکنان در مراکز مراقبت از کودکان.

“در اینجا چیزی است که CDC دستورالعمل می گویند:” اگر کودکان دیدار در گروه می توانید آن را همه در خطر است. کودکان می توانند با تصویب این ویروس بر روی دیگران که افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19.'” باش گفت. “که خود را دولت فدرال دستورالعمل.”

“رفتن وجود دارد به عنوان استثنا برای این قانون است اما قانون باید که بچه ها رفتن به مدرسه در این پاییز. و که در آن وجود دارد کمی شعله ور شدن یو پی اس و یا نقاط داغ که می توان با آن برخورد یک مدرسه توسط مدرسه یا یک مورد به مورد بر اساس” DeVos تکرار شود.

تبلیغات:

“بنابراین من می خواهم به روشن شود از شما: به عنوان وزیر آموزش و پرورش باید مدارس در ایالات متحده به دنبال CDC توصیه یا نه؟” باش پرسید.

DeVos دوباره اصرار داشت که هدایت تنها شامل “توصیه” و ادعا کرد که دولت فدرال بود “بسیار در همان صفحه.”

تبلیغات:

“کودکان و نوجوانان نیاز به بازگشت به مدرسه. آنها نیاز به عقب بر گردیم در کلاس درس” DeVos گفت. “خانواده ها باید برای بچه ها به عقب بر گردیم در کلاس درس و می توان آن را با خیال راحت.”

DeVos ادعا کرد در یکی دیگر از مصاحبه با فاکس نیوز که “هیچ چیز وجود دارد در داده ها است که نشان می دهد که بچه ها در مدرسه است و به هیچ وجه خطرناک است.”

تبلیغات:

“ما می دانیم که کودکان قرارداد و باید این ویروس در آنجا شیوع پایین تر از هر بخش دیگری از جمعیت” او گفت:.

برخی از کشورها از جمله اسرائیل شده اند مجبور به تعطیل کردن مدارس پس از اوایل reopenings منجر به صدها نفر از عفونت های جدید در میان کودکان است.

DeVos نیز در دفاع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به قطع بودجه برای سیستم های که به طور کامل بازگشایی در پاییز.

تبلیغات:

“آیا قطع بودجه دقیقا اشتباه جواب میده ؟ آیا شما نمی خواهید به صرف پول بیشتر برای ایجاد مدارس امن تر — این که آیا آن را با پلاستیک سپر و یا چک های بهداشتی مختلف دیگر سیستم ؟ ” میزبان Chris Wallace پرسید. “آیا آن را حس بیشتری به افزایش بودجه برای مدارس که در آن نا به جای قطع بودجه?”

“اگر مدارس در حال رفتن به بازگشایی و نه تحقق آن وعده آنها نباید دریافت وجوه” DeVos پاسخ داد. “سپس آن را به خانواده ها تصمیم به رفتن به یک مدرسه که در حال رفتن به ملاقات آن وعده.”

“شما نمی تواند انجام دهد که” فاکس نیوز میزبان گفت. “شما نمی تواند انجام دهد که یک جانبه. شما باید برای انجام این کار از طریق کنگره است.”

“ما در حال نگاه کردن به همه گزینه های, به دلیل آن را در یک وعده به مردم آمریکا و خانواده های آنها” DeVos گفت. “و ما می خواهیم به مطمئن شوید که وعده داده است به دنبال از طریق.”

تبلیغات:

کارشناسان بهداشت و درمان را تحت فشار قرار دادند پشت در DeVos’ استدلال.

“در حالی که تعادل از داده ها نشان می دهد که بچه ها کمتر مستعد ابتلا به عفونت و احتمال کمتری برای انتقال آن کمتر مستعد ابتلا به این معنا نیست آنها را مستعد” اسکات Gottlieb تهمت سابق FDA رئیس گفت: CBS اخبار در روز یکشنبه. “هیچ کشور دیگری به جز شاید از سوئد بازگشایی مدارس خود و یا نگه داشته و خود را در مدارس باز در مقابل افت بسیار گسترش یافته است که ما در حال تلاش برای انجام این کار در این کشور است.”

سوئد “به معنای واقعی کلمه به دست آورد هیچ چیز” از باز ماندن در طول بیماری همه گیر از جمله “هیچ اقتصادی دستاوردهای” به گزارش نیویورک تایمز هفته گذشته در حالی که ضبط در بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان است.

تبلیغات:

اسکات Brabrand سرپرست مدارس کانتی فیرفکس که ویرجینیا منطقه ذکر شده بود روز شنبه توسط DeVos رد استدلال او.

“شما نمی توانید هر بچه در مدرسه” او با سی ان ان گفت. “COVID بازدید همه ما و دستورالعمل برای شش پا اجتماعی فاصله به سادگی به این معنی نیست که شما نمی توانید هر بچه در یک مدرسه با موجود مربع رد پای. این درست است که ساده است.”

“شما نیاز به یکی دیگر از پنج پنج ضلعی از فضا قادر به با خیال راحت جای همه دانش آموزان در مدارس عمومی کانتی فیرفکس,” او اضافه شده است.

آکادمی اطفال آمریکا با صدور یک بیانیه مشترک با بزرگترین اتحادیه های معلمان در این کشور در هفته گذشته هشدار داد که “شواهد — و نه سیاسی” باید راهنمای تصمیم گیری برای بازگشایی مدارس است.

تبلیغات:

“مدارس در مناطق با سطح بالایی از COVID-19 جامعه گسترش نباید مجبور به بازگشایی در برابر قضاوت کارشناسان محلی. A one-size-fits-all رویکرد مناسب نیست برای بازگشت به مدرسه تصمیم گیری” در بیانیه ای گفت:. “خودداری از کمک های مالی از مدارس که باز نمی شود در فرد تمام وقت خواهد بود غلط رویکرد قرار دادن در حال حاضر کمبود مالی مدارس غیر ممکن است موقعیت که تهدید سلامت دانش آموزان و معلمان است.”

دموکرات ناودان DeVos بعد از مصاحبه.

“شما هیچ طرح” Rep. Ayanna Pressley, D-Mass., نوشت: در یک صدای جیر جیر به کارگردانی DeVos. “معلمان و بچه ها و پدر و مادر ترس برای زندگی خود را. شما اشاره به یک بخش خصوصی که قرار است در سود بیش از مردم و ادعا کرد که زندگی هزاران نفر از کارگران ضروری. من نمی خواهد به شما اعتماد به مراقبت از یک گیاه خانه اجازه دهید به تنهایی فرزند من.”

“آنچه ما شنیده از این تخلفات و dereliction وظیفه” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا سی ان ان گفت پس DeVos مصاحبه. “این بد است.”

Pelosi استدلال کرد که برگ برنده دولت بود “messing با سلامت فرزندان ما است.”

“رفتن به مدرسه ارائه بزرگترین خطر برای گسترش coronavirus,” او گفت:. “آنها چشم پوشی علوم و آنها چشم پوشی حکومت به منظور ایجاد این اتفاق می افتد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>