بتسی Devos می خواهد به نوبه خود میلیون ها نفر از کودکان به مغلوب ساختن پیشی جستن همه گیر موش های آزمایشگاهی

مشکل در واقع گوش دادن به آموزش و پرورش ثانیه. بتسی DeVos و دیگر تهمت اعضای کابینه است که کلمات خود منجر به هیچ جا.

آنها دایره استدلال: مدارس باید باز با وجود coronavirus به دلیل, خوب, مدارس باید باز باشد.

به وضوح DeVos حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای مدارس سراسر کشور به طور کامل باز با کلاس های حضوری در ماه سپتامبر. اما تحت نسبتا قابل پیش بینی سوالات نشان می دهد بحث حضور او زبان بسته در مورد دقیقا همان است که قرار است به اتفاق می افتد. او تبدیل به قابل اعتماد – که محلی مناطق نیاز به آن را کشف کردن را در خود دارد. که باعث می شود آن را بیشتر کنجکاو که چرا تهمت کمپین ارسال خواهد خود را در سراسر کشور با ترد-mouthed, سخنرانی در مورد بازگشایی مدارس به عنوان بخشی مجدد انتخابات.

تبلیغات:

خوب است. اما اگر “هیچ یکی از اندازه متناسب با تمام راه حل مورد” سرود چرا تهمت و DeVos گفت: فدرال ارشاد – در معرض خطر از دست دادن وجوه فدرال — دقیقا همان است که: باز کردن و یا دیگری.

که این توصیه را نادیده می گیرد فوق العاده مشکل همه گیر گسترش آشکار است. بازگشت به “حالت عادی” را به عنوان ما می شنویم بی وقفه به معنی آن ظاهر می شود که شرایط بهترین ها را برای مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. اما سرایت رفتن نیست دور و نه محبوب عدم تمایل به را حتی اقدامات احتیاطی اساسی است.

در ایالات فلوریدا که در آن رژیم صهیونیستی است. Ron DeSantis می خواهد به گام و به آرامی به عنوان امکان پذیر است با وجود تعداد رکورد جدید شیوع کروناویروس وجود انتقاد است زیرا او است که نادیده گرفتن این بیماری است. در ایالات مانند کالیفرنیا که در آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دوباره تحمیل بسیاری از, اما نه همه stay-at-home سفارشات وجود دارد انتقاد از کسانی که در پیدا کردن دستور کشتن کسب و کار خود را.

تبلیغات:

در میان هرج و مرج مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید مشغول حمله به دکتر Anthony Fauci, کشور پیشرو immunologist به جای مصرف بیشتر تهاجمی مستقیم گام برای فعال کردن دقیقا آنچه در آن واقعا می خواهد – برخی از صورت ظاهر از حد نرمال است. این حواس پرت.

آن را گیج کننده چگونه حمله Fauci کمک می کند تا نگه داشتن سرایت در خلیج. آن است که به همان اندازه گیج کننده چگونه باز کردن مدارس به طور کامل کمک می کند تا برای کاهش سرایت است که نگه داشتن مدارس بسته در دسترس نباشد و یا چگونه تهدید به قطع بودجه که نمی توانیم امنیت سرمایه گذاری کار دقیقا.

آیا شما باور دارید در سحر و جادو ؟

تبلیغات:

ما نیز ممکن است سحر و جادو را در گرد و غبار.

لیست سوالات آشکار برای بهره برداری ایمن از مدارس در سراسر کشور در حال گردش به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. آنها طیف وسیعی از ایمنی به دانش آموزان راه برای اطمینان از فاصله فیزیکی برای کودکان بدون علامت انتقال بیماری به خانواده ها به پرداخت مسائل مربوط به معلمان و مدیران و متولیان و کافه تریا کارگران را نیز که در این مدارس.

تبلیغات:

هیچ پاسخ وجود دارد آینده. مراکز کنترل بیماری ها ارائه می دهد راهنمایی به مدرسه محلی ولسوالی که می گویند که آنها نمی توانیم به پیاده سازی آنها. کاخ سفید انتقاد CDC برای صدور دستورالعمل در دسترس نباشد و پس از آن می گوید آن را موضوع خاص خود را دارد; CDC رهبران می گویند دستورالعمل بودند هرگز به معنای نگه داشتن مدارس بسته و نمی خواهند به آنها را تغییر دهید به دیدار سیاسی نیاز در کاخ سفید است. بدتر کاخ سفید در حال حاضر می خواهد برای گرفتن تمام داده ها و کنترل آنچه که به اشتراک گذاشته شده است publicly. آیا شما فکر می کنم این کمک خواهد کرد که کاهش بیماری و یا فقط بد اعداد ؟

در ضمن پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ و معلمان و خانواده سازمان دیده بان هر دو عصبی و عصبانیت که چنین پوچ دم تعقیب می کند هیچ چیز برای رسیدگی به سوالات کلیدی در اینجا.

بسیاری از مدارس در حال برنامه ریزی برای باز کردن در ماه آینده, ترک کمی زمان برای جسمی بازآرایی حتی اگر مناطق باید پول در دسترس است. که بیشتر نیست چون coronavirus مستندات ایجاد کرده اند که بسیاری از دولت و شهر درآمد مالیاتی کمبود—هیچ کدام به نظر می رسد با ثبت نام DeVos که ممکن است در یک درس بیش از یک و نیم دوجین بار در نزدیک به چهار سال در این کار است.

تبلیغات:

آن طول می کشد هیچ ویژه نابغه به رسمیت شناختن است که یا نگه داشتن مدارس بسته و یا باز کردن آنها را در چنین شرایط را سنگین تر تاثیر در مدارس کم درآمد شهری و محله. در عین حال در تمام اظهارات او به تاریخ که یک واقعیت است که به نظر می رسد توجه به DeVos.

که در آن است برنامه ؟

اگر مدارس بسته شد در ماه های مارس و آوریل به دلیل بیماری که در آن است برنامه ریزی برای چرا باز در سپتامبر امن تر است?

تبلیغات:

شما می خواهم فکر می کنم که وزارت آموزش و پرورش به جای آن خواهد شد کار بر روی جزئیات راه هایی برای تقویت در خط آموزش منابع از جمله دوره های آموزشی برای معلمان در مورد چگونه به طور موثر بر روی خط آموزش. یا که گروه خواهد بود با همکاری شرکت های فن آوری برای اطمینان حاصل شود که دانش آموزان سراسر کشور می تواند دسترسی به لپ تاپ و اتصال به اینترنت و بدون توجه به موقعیت اجتماعی و درآمد و یا اقامت.

شما ممکن است فکر می کنم که DeVos خواهد بود صحبت کردن با معلمان و مراجعه به اندازه کافی در مدارس محلی به نوعی از ارزیابی از آنچه که دقیقا این چالش است. و یا او ممکن است آشتی CDC دستورالعمل با واقعیت انطباق در مناطق کوچک و بزرگ برای به دست آوردن یک حس که آیا اضطراری کمک های مالی ممکن است کمک به رسیدن به هدف او و تهمت می خواهید.

یا توجه به این که او مانند یک مدافع به صورت خصوصی و محدود مدارس, او ممکن است مشاوره با آنها.

ما عقب نشینی در حماقت از سیاست های حزبی. ما باید باز مدارس, خطر گسترش بیشتر سرایت میان بزرگسالان و همچنین کودکان به دلیل تهمت آن را می خواهد.

تبلیغات:

سحر و جادو آن را تا کنید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>