“Better Call Saul” ستاره Bob Odenkirk: فصل 5 خواهد رفت “بیشتر اشتباه از آن تا به حال رفته” قبل از

به عنوان “Better Call Saul” بازدید از جاده در فصل 5 وکیل یک بار شناخته شده به عنوان جیمی مک گیل رفته است خود را شرمنده رفتار از بین رفت. در جای خود در گذشته است و ما منتظرش بوده ام این همه سال آلبوکرک در زادگاه حقوقی چک و چانه زدن سائول گودمن.

این قسمت جدید علامت شروع واقعی برای Bob Odenkirk را وکیل کیفری, وکیل یک مرد خم در موفقیت در همه هزینه ها حتی اگر آن را به معنی ارائه cut-rate خدمات به خیابان مجرمان و به طور موقت راه اندازی فروشگاه کوچک, کثیف, چادر سیرک.

تبلیغات:

که سرگرم کننده بخشی از این داستان است. واقعی تاریکی می آید و بعدا پیش بینی شده در آینده مجموعه ای در یک نبراسکا بازار. Reveling در تحول از غم جیمی به Saul – یک مرد خالص اعتماد به نفس هیچ شرم و کسی که به نفع صدای بلند ارزان مناسب برای همه خوب است برای مخاطبان که پیش بینی شده است در “شکستن بد” مورد علاقه ظاهر.

به موازات این سری سازندگان وینس گیلیگان و پیتر گولد نگه داشتن یاد ما که بسیار کوچکتر و کمتر با وقار آینده میسازد در منتظر ما اخلاقی خم قهرمان. یک روز Saul خواهد بود که تنها Cinnabon کارمند به نام ژن پنهان شده در نبراسکا..

هر فصل جدید از “Better Call Saul” بازگشت ما به ژن های غمگین پارانوئید زندگی است. اما به عنوان پنجمین فصل می شود در جریان ژن وجودی خستگی و اضطراب cranks برای پر وحشت است که یک مظنون یک عنصر کلیدی از سری آخر بازی.

تبلیغات:

AMC به تازگی اعلام کرد که 13-قسمت ششم فصل از “Better Call Saul” خواهد بود آن گذشته اعلام Odenkirk درود شاد پذیرش آن اعلام کرد در ماه ژانویه است.

“من خوشحال هستم در مورد راه هایی که نشان می دهد پیشرفت و در حال حاضر ما درک می کنیم به پایان خواهد رسید” این بازیگر گفت: سالن در مصاحبه اخیر خود که در یک رویداد مطبوعاتی در پاسادنا. “این بدان معناست که وجود دارد رفتن به رشد است. به دلیل آن را نه به معنای فقط به خاطر رفتن به هر دلیل آن را می توانید. به آن نیاز دارد به جایی.”

این نباید گرفته شود نشانه آن است که Odenkirk خسته از امضای خود ، در حالی که او در مورد “Better Call Saul,” خود را مطیع عشق به جیمی Saul ژن و به اشتراک گذاشته شده خود داستان کاملا مشهود است به عنوان هیجان خود را برای نقش های دیگر او بدست به بازی در طول چند سال گذشته (از جمله خود نقش محوری در آمازون نخست مجموعه انیمیشن “بازگشت”).

تبلیغات:

در طول ما spoiler-رایگان مکالمه Odenkirk همچنین لنت را چشم انداز خود را در جیمی تکان دهنده به نوبه خود در پایان فصل چهارم که در آن او به نظر می رسید که hoodwinked معشوق و محرم کیم (Rhea Seehorn) همراه با مخاطبان و چگونه است که پیچ و تاب و در این قسمت جدید.

در زیر مصاحبه شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

تبلیغات:

از شروع این فصل خاص, فصل 5, احساس به عنوان اگر تقریبا به عنوان اگر ما بیش از این پل بین “Better Call Saul” و در بزرگراه منجر به طور مستقیم به “شکستن بد است.”

من فکر می کنم تا. من فکر می کنم ما آره. من نمی خواهم به این می گویند قبل از اینکه من قطعا نمی خواهید به صدا در همه مانند من صحبت برای وینس و پیتر اما من فکر می کنم ریتم ما نشان می دهد که نزدیک به “Breaking Bad” در حال حاضر نسبت به زمانی که ما آغاز شده است.

آن را بیشتر شبیه به “شکستن بد” در راه است که توطئه حرکت رو به جلو و داستان در هم آمیخته میشود و تمام. اما شاید این فقط به دلیل ریسک بالاتر است. تاپیک بچه های بد مانند Lalo در جهان در حال حاضر در تعامل با جیمی. شما را ببینید.

تبلیغات:

یکی از صفات من عاشق بهترین مورد جیمی که ما دیدم که این سری شروع شد انسانیت خود. ما هنوز هم آن را ببینید در Saul, در این نسخه از شخصیت و ما آن را به وضوح در پایان “Breaking Bad” در نقطه ای که او متوجه می شود که والتر وایت واز خارج از کنترل و مسمومیت با هر کس در اطراف او. بخشی از من است کمی از بیم و هراس که چگونه استارک تغییر در او خواهد بود این فصل. چقدر از جیمی انسانیت هنوز هم وجود دارد ؟

آن را هنوز هم وجود دارد. در یک راه عجیب و غریب من فکر می کنم او کمی بیشتر در صلح با compartmentalizing خودش و گفت: “نگاه کن این بخشی از من است که جیمی و من یک پسر خوب به کیم. و پس از این دیگر بخشی از من است Saul, و این فقط یک رایگان-برای-همه اخلاقی. و آنها دو چیز خوب است.” او ساخته شده این روانی تغییر او را به آن متعهد و زندگی خود را بدست یک کمی ساده تر در راه است. او احساس خوبی در مورد آن. انگار یک انرژی خوب به آن است.

و او تلاش می کند به فروش آن به کیم مانند “این را کار بزرگ شما نمی بینید؟” به جای احساس شکنجه و گاهی اوقات رفتار غیر اخلاقی و گاهی اوقات شما می دانید احساس شرم در مورد آن و مایل به راست همه چیز را او می گوید: “من قصد دارم به تماس با آن شخصیت. من قصد دارم که مرد. من فقط برای رفتن به یک bold-faced کاربر و کنترل. و پس از آن در زندگی شخصی من با تو کیم من جیمی که شما می دانید.”

تبلیغات:

یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مردم متصل به فصل گذشته با کیم بود که چگونه او واقعا مجسم سرخوردگی از کسی که با این نسخهها کار بسیار سخت به پیروی از قوانین است و کاملا جنبهی. و سپس من در مقایسه با بسیاری از آنچه که مردم در مورد Walter White شخصیت در ارتباط با کل این ایده “این مرد نگاه کنید. او خود پس از پیچ بیش از یک مدت زمان طولانی. خوب برای او!”

جایی که فکر می کنم مردم زمین, احساسی, با جیمی ؟ آیا شما فکر می کنید مردم ارتباط بیشتری برقرار عمیقا با او و یا با Saul? گذشته از آنچه ما می دانیم او در حال حاضر.

من با شما به اشتراک گذاشته او را compartmentalized این دو طرف از خودش وجود دارد و تقریبا یک مثبت در آن است. مانند همه حق خوب است. او را به پذیرش خود است. او کمی بیشتر بی محابا واقعا. صحنه وجود دارد که در آن او می گوید کیم “من می دانم آنچه من انجام داد. من آگاه هستم از این راه من بود دستکاری و من می دانستم که. من یک اشتباه و من به شما گفتن حقیقت است. من به شما گفتن چه اتفاقی افتاده من اشتباه است.” و وجود دارد عجیب و غریب مثبت و مقبول بودن به آن است. و من فکر می کنم که شاید که متصل به Saul در “Breaking Bad.”

تبلیغات:

شما می دانید که وینس به من گفت که بیش از چند نفر به او گفت که آنچه آنها در مورد Saul بود که او خوب بود در آنچه که او انجام داد. نه تنها که او سرگرم کننده برای تماشا یا که او دستکاری افراد و یا خنده دار و wisecracks اما او در واقع خوب و صالح در دستکاری یک وضعیت از خواندن یک فرد و گرفتن آنها را به انجام آنچه او می خواست.

من فکر می کنم وجود دارد به عقب asswards مثبت به خود و پذیرش خود و در آغوش بودن یک پسر بد. و آن را سرگرم کننده به تماشای این فصل است.

و سپس آن را می رود واقعا اشتباه است. واقعا اشتباه است. بیشتر اشتباه از آن تا به حال رفته است. و آن را وحشیانه. آن را با یک قسمت بعد از آن در این فصل است.

در پایان فصل گذشته زمانی که من به تماشای دوباره آن, من واقعا احساس کردم که ناگهانی پاشنه نوبه خود در پایان ساخته شده من احساس می کنم به عنوان یک بیننده من conned به طور کامل از لحظه ای که ما می بینیم جیمی در مراسم تشییع جنازه.

تبلیغات:

اما شما نمی conned! شما نمی conned.

منظورم conned در راه بد اما به عنوان یک ترفند نویسندگان بازی های برگزار شده توسط راه جیمی توسعه شخصیت, راه arc نوشته شده بود.

اما من فکر نمی کنم. من فکر نمی کنم ما conned شما.

شما فکر نمی کنم. چرا ؟

تبلیغات:

او آنچه واقعی بازیگر می کند. او با استفاده از احساسات واقعی خود را به بازی برای مخاطبان آنچه او می خواست. بنابراین او احساس بد در مورد برادرش. او از دست برادر خود را. او احساس بسیار صدمه دیده و شکسته است که او هرگز به نفع برادرش قدردانی از آنجا که خود را برادر مرده در حال حاضر. و او با استفاده از آن احساس واقعی که واقعا ویران کرد او را. او تصمیم می گیرد ذهنی به استفاده از آن را به این افراد این قضات به همدردی با او و او قانون مجوز بازگشت. این بدان معنی نیست که کسانی که احساسات واقعی نیست. آن را فقط مانند یک بازیگر است که می تواند گریه روی صفحه و یا به اشتراک گذاشتن احساسات عمیق تر است و تجربه آن احساسات, اما آنها نیست . . . آنها با استفاده از آن را برای یک دلیل. یک هدف.

من احساس مانند آن بود باهم کار کاملا در راه است که کیم احساس می کند فریب خورده و فریب که در آن او احساس می کند مانند “همه احساسات خود را همه چیز شما انجام ساختگی یا جعلی ؟ هنگامی که شما خود را بیان عمیق ترین غم و اندوه و ترس یا عشق یا هر چیز من باید به گمان است که شما فقط با دستکاری من ؟ شما واقعا احساس کسانی که همه چیز.” این معنا نیست که او نباید با احتیاط از او. او باید. اما راه من در آن صحنه است که آن را باهم بله. اما احساسات واقعی هستند.

آن را به من اعتصاب به عنوان ما در حال صحبت کردن در مورد این شخصیت وجود دارد که ما با شیفتگی Saul Goodman اتحاد مشترک با عمومی جاذبه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هیچ سوالی برای من. آره. بسیار شبیه نوع از مردم است. جز این که من فکر می کنم چه تهمت می گویند به کسی ؟ من فکر می کنم او گفت:, “آره, آن را به همه نشان می دهد. من نمی توانم باور کنم که مردم نمی دانند که آنها درک نمی کنند که.” من فراموش کرده ام که او گفت که به.

تبلیغات:

اما من تقریبا احساس جیمی را در بهتر اجرا در ریاست جمهوری.

اوه من نمی دانم. من فکر می کنم جیمی احساس بد بعد از “شکستن بد” اتفاق می افتد. من فکر می کنم او یک ظرفیت بیشتری برای خود آگاهی نسبت به این شخص واقعی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

شما به وضوح هنوز هم بسیاری از محبت برای این شخصیت است.

آره, من می خواهم او را به انجام کار درست. و من فکر می کنم اگر شما او را در این ماه که او ایستاده بود پشت پیشخوان ساخت Cinnabons – تفکر, تفکر, تفکر شاید او قادر به تبدیل شدن به یک نسخه بهتر از خود. تفکر “نگاه من ساخته شده این انتخاب است. من در آغوش من با تدبیر انگیزه. من در زندگی به عنوان یک معامله. هر فرد فقط یک معامله و من با استفاده از مردم است. و آن را واقعا کار کردن. شاید من اعمال مهارت های من در راه اشتباه است.”

من فکر می کنم او می تواند انجام این کار است. اما من نمی دانم اگر وینس یا پیتر فکر می کنم یک فرد می کند که. من آنها را پرسید و من قصد دارم به درخواست آنها را دوباره. من قصد دارم به نشستن با آنها و صحبت در مورد که در آن این شخصیت می رود و فشار در حال رفتن به که او می شود یک پسر خوب.

آن را قطعا به نظر نمی مانند که راه آن رفتن به عنوان فصل باز می شود. وجود دارد بسیار تیره احساس به برتر.

خوب, شما می دانید که او را برای تبدیل شدن به سائول گودمن. و سپس ما می دانیم که او در زیر بسیاری از فشار به عنوان ژن و او نمی تواند آن را اداره کند. او نمی تواند آن را حفظ. مانند جسمی که فشار. او را از داشتن یک سکته مغزی یا چیزی.

او را به جایی بروید که با انرژی که انرژی به جایی بروید. و من تعجب می کنم اگر او می تواند به دست آوردن بیشتر خود آگاهی و رویکرد جهان در راه های مختلف. است که راه سالم.

آیا من صدا مانند یک لا فرد در حال حاضر ؟ کالیفرنیا?

شما مانند صدا به نحوی که کل این تجربه ساخت جیمی به نوعی از گورو.

من نمی خواهم او را به یک گورو! ما در حال پایان دادن به آن را با “Mad Men” چیزی که با آنها مراقبه بر روی یک صخره.

و سپس ایجاد معروف ترین کک تجاری در تمام تبلیغات.

وجود دارد که.

هر یک از این فصول برگ من با یک نوع متفاوت از حس نه تنها چگونه نزدیک ما در حال گرفتن به “Better Call Saul” اتصال با همان قلمرو به عنوان “شکستن بد” اما چقدر بیشتر جیمی در حال رفتن به تکامل را به Saul. پس از پایان این فصل چه چیزی شما فکر می کنم مردم تصور خواهد بود جیمی و به طور جداگانه از Saul?

من فکر می کنم که شما را ببینید سائول به عنوان یک مرد نیرومند تر از شما او را دیده ام تا به حال. او همیشه کمی ارزان نما. اما او خشم عمیق تر و قوی تر و تعهد خود را برای ساخت این Saul Goodman چیز کار می کنند. این فقط یک مرحله گذرا مانند “این کار ممکن است اجازه دهید سعی کنید این.” آن را مانند “من در, من در بر بودن این مرد در جهان است.” و شما ببینید که چرا به دلیل آنچه اتفاق می افتد به او.

فصل پنج از “Better Call Saul” برای اولین بار روز شنبه, فوریه. 23 در 10 p. m. در AMC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>