فراتر از زرق و برق دار بزرگ نام “سیاستمدار” ویترین چگونه رای دهندگان در حال گول خورده, تحت تأثیر و منزجر

سیاست تئاتر است. نامزدها در تلاش برای رها کردن همه حق zingers ناخن حق ops عکس نشستن با حق مصاحبه و پوشیدن دقیقا سایه حق هر چه تمام به نام درآمد likability امتیاز با بینندگان. پشتیبان گیری از سیستم عامل کلیدی حوزه حیاتی است بیش از حد, البته, اما واقعا چه تعداد است acing به اصطلاح “آبجو آزمون” – همانطور که در “من می خواهم به نشستن و لذت بردن از یک لیوان سرد با این شخص؟”

“سیاستمدار” نیست و بسیاری از آبجو الکلی را نشان می دهد. آن را حتی واقعا در مورد سیاست حتی اگر عنوان شخصیت اعلام نامزدی احتمالی خود را در حالی که او هنوز در دبیرستان بود. من حتی می خواهم تا آنجا که به فرض که آن را به سختی به یک دلیل به وجود ذخیره بودن غرور قطعه برای آن خالق و تهیه کننده اجرایی رایان مورفی و یک ویترین برای Gwyneth Paltrow خیره کننده توانایی پوشیدن جهنم از دلپذیری حلقه مجموعه ای با خام کریستال.

تبلیغات:

جز این است که برای دو قسمت است که در واقع می گویند چیزی در مورد رای دهندگان در امریکا است. نه رای گیری رای دهندگان.

این قسمت در سوال ها فصل 1 “رای دهندگان” با اشاره به یک جوش دار مواجه بچه به نام الیوت (راسل Posner) که در حضور همان دبیرستان به عنوان بلند پروازانه Payton هوبارت (بن پلات) و “رای دهندگان” با اشاره به اندی مولر (Robin Weigert) و دخترش جین (Susannah پرکینز), نیویورک, خانواده, در طرف مقابل از سیاسی حصار در انتخابات است که فصل دوم را پوشش می دهد.

ریسک اسمی بالاتر در این فصل جدید به دلیل به جای در حال اجرا برای رئيس جمهور از مدرسه خود را بالا ستاره فیلم سکسی, یک تازه کار به در حال اجرا برای دفتر عمومی مجموعه مناظر خود را در یک دولت سنا صندلی – یک برگزار شده توسط veteran ایالت نیویورک سناتور Dede Standish (Judith Light) که حرفه ای نگه داشته شده است در مسیر حق اختصاص داده شده خود را مشاور هداسا, طلا, بازی های برگزار شده توسط Bette Midler.

تبلیغات:

اگر پردازش بالا grafs مانند – “blah blah, Ryan Murphy guh guh Gwyneth Paltrow, OK, راه bah bah bah – صبر کنید, Bette Midler و جودیت نور هستند و این چیزی است؟” – شگفت انگیز ، که بیشتر یا کمتر پاسخ مناسب و میزان توجه یک موظف است به سرمایه گذاری در طرح.

که گفت: مورفی و همکار سری سازندگان Brad Falchuk و Ian Brennan را به اندازه کافی آزادی با سری’ در حال حاضر بسیار loosey-احمق داستان برای تقویت ridiculousness پاشیده در سراسر فصل اول. ما در دیدار با Dede و هداسا برای اولین بار در فصل آخر هنگامی که آن را نیز نشان داد که او در یک throuple با دو مرد.

در فصل 2 Paltrow را به زحمت ظریف جورجینا, Payton را می یابد یک هدف جدید در حال اجرا برای فرماندار در پررنگ پلت فرم در کالیفرنیا جدا از ایالات متحده است. جورجینا بسیار دوست داشتنی است که او نه تنها دور می شود با چنین وحشی نوسان اما قطاری از سرفصل های ملی به نقطه رقیق پسرش هوبارت خارجه سنا کمپین آسمان در سراسر کشور است.

تبلیغات:

و این موجب تحریک Payton کارکنان از دوستان دبیرستان جیمز (تئو بود) و مشاور مک آفی (لورا دریفوس) دختر آلیس (جولیا Schlaepfer) و رقیب سابق/frenemies Skye (Rahne جونز) و آسترید (Lucy Boynton) به هیچ پایان تنظیم کردن یک زنجیره ای از مبارزه در علاوه بر این به slinging گل در Dede جهت.

Payton در راه است که هنوز هم از دیدن و شنیدن روح معشوق رودخانه (David Corenswet) ثابت می کند که کمتر از یک مشکل از throuple او در نهایت وارد. بله متعهد polyamory آمار و ارقام به شدت به این قسمت جدید, همراه با مراجع تند lube unappetizing برای استفاده از آب خاکستری و – این که در مورد سیاست – case خیانت و فریاد.

تبلیغات:

اما همه از آن است که costuming به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود از هر سری که مکان Paltrow, Midler و نور به همان منطقه و وزش باد آنها را و اجازه می دهد تا آنها را به. براق از “سیاستمدار” ممکن است برای جبران آن به طور کلی shallowness یا کثیف pointlessness از طرح آن, اما آن را به ما یادآوری از افراد مشهور را قدرت متقاعد کردن ما را به احمقانه تصمیم گیری از جمله با زمان ما است.

جز این است که برای این دو ساعت. “رای دهندگان” ممکن است از دست داده اند و برخی از آن ادویه ارتباط پس از آن برای اولین بار برای اولین بار در سال 2019 داده الیوت کلی هاله ای از نارضایتی. در قسمت عنوان به خوبی به عنوان “رای دهندگان” اصول هستند wallpaper در زندگی خود را که عمدتا حول محور خود ارضایی, بازی های ویدئویی و فقط مایل به سمت چپ به تنهایی.

Payton تیم خود را و خود را و دشمنان سیاسی را زیاد علاقه الیوت هنگامی که متوجه او است رای دهندگان مردد و در طول روز ما صرف با او ما او را در حال رشد به طور فزاینده ای به اذیت و کشیدن بیشتر دور از انتخابات گردباد حول همه چیز در اطراف او را به درهم و برهمی است. او را تماشا همکلاسی سیاه و سفید تبدیل شود دور از رای گیری چرا که او ندارد I. D., برای مثال, و هیچ کاری نمی کند. ملزم به عنوان هر نامزد را جانشین در زمین او. در پایان او پس از تغذیه او نمی کند, رای گیری در همه منمن به پدر و مادر خود را که آن را به حساب نمی کند به هر حال.

تبلیغات:

مجموعه ای در برابر واقعیت سیاست الیوت شخصیت مظهر کلی ملالت فعال سیاسی از مردم ترس از عذاب ما برای چهار سال دیگر از هرج و مرج و درد . . . که باقی می ماند یک احتمال است. سازمان دیده بان آن را پشت به پشت با “رای دهندگان” و یکی می شود به این معنا که “سیاستمدار” ممکن است موثر تر به عنوان یک سری از عکس های شرح داری در مورد روزمره مردم وظیفه با تصمیم که برای نگه داشتن و در نتیجه قدرت بیش جمعی رفاه بدن از مردم – در اینجا ایالت نیویورک است.

و در “رای دهندگان” تضاد نسل ها. Weigert را Andi است دیرین Dede Standish حامی و یک قهرمان از وضعیت موجود با یک پیشینه ثابت از گرفتن فقط به اندازه کافی انجام می شود. او دختر, جین, سکس با کوتوله ها, اعلام ارادت به حفاظت از محیط زیست یک مسئله او در مورد مراقبت.

از همه مهمتر هر دو از آنها طاقت فرسا در حق خود: اندی است که تمایل به نوشتن بچه با صفر تجربه سیاسی, شاد, به چوب با زنی که تضمین اردوی تابستانی خود را ممتاز کودک حضور داشتند Epi-قلم و ممنوع کامیون زباله از پارکینگ خارج و خوب خود را آپارتمان.

تبلیغات:

که Jayne scoffs “خوب فرزندان.”

به عنوان ثروتمند و مهربان به عنوان مادر و دختر آمد به مخاطبان آنها نیز به همان اندازه گول خورده توسط نامزدها آنها حمایت. Dede و هداسا خم شدن قابل توجه به پایین به مخزن Payton نامزدی در واکنش به اردوگاه خود مجبور Dede به رابطه او وضعیت که اندی می بیند به عنوان شواهد به عنوان Dede نادرستی.

“Payton هوبارت است یک مرد واقعی از شخصیت است که در واقع در مورد مراقبت از این سیاره!” او trills در ، اما پس از آن او می گوید: این نمی دانستند چه مخاطب می کند و آن این است که در قسمت قبلی این صحنه Payton دوباره مرتکب به سیاسی خود را تعیین اطمینان متحدان خود را که او می خواهم سوزاند جهان به زمین و محیط زیست استقرار یکی از سیاسی راحتی.

نه Dede و نه Payton به طور کامل در این بازی برای خدمت به مردم – و نه در نقطه ای از فصل که “رای دهندگان” را اجرا می کند. (آن را پنجم از فصل دوم را هفت قسمت است.) آن را حل و فصل کند در خوش بینانه توجه داشته باشید وزن با رئالیسم یکی رو با انتظار است که به نوعی – به صورت محلی به هر حال – این سیستم (به عنوان از آن است که تصور برنان که نوشته و کارگردانی این قسمت) هنوز هم می تواند کار عاری از هر گونه سیرک مانند shenanigans. و هنگامی که چنین آچار را رها از آسمان ما پیدا کردن آن کار کرده اند به هر حال.

تبلیغات:

سبک-حکیم “سیاستمدار” کمربند یک Broadway melody فانتزی و رویای تحت فشار قرار دادند همراه در یک جریان قوی از خشک شوخ طبعی و افسانه مد. این توصیف سطح جزئیات است که واقعا بیشتر از آنچه وجود دارد به توصیف با یک نشان می دهد که وظایف خود را بازیگران با vamping در شیر کفش در یک طرح که واقعا پوست گوساله نازک است.

این قسمت احساس قابل توجهی در مقایسه زیرا آنها قلاب خود را به دنیوی جهان, آیا آن را الیوت را سرخوردگی Jayne سرخوردگی در نسل های قدیمی تر را از انفعال به حفظ به طور فزاینده ای خطرناک به دنبال آینده و اندی خشم در دخترش امتناع از اذعان فداکاری و حریره تلاش های ساخته شده توسط نسل وای و Zoomers به طور فزاینده نمایش به عنوان خودخواه و از لمس.

فصل 1 از “سیاستمدار” چپ باز این سؤال که چه سری است که واقعا مورد دیگر از Payton هوبارت صعود است. من مطمئن هستم که فصل دوم به اندازه کافی پاسخ به این سوال. اگر Payton داستان قرار است به همه وجود دارد برای دیدن وجود ندارد به تجزیه و تحلیل در مورد آنچه در این مجموعه می گویند. برای مشاهده کل گلچین اطراف این دو قسمت به عنوان ساز به پیام های ترک به ما را ندارد بسیاری از علائق و قرار بود یا مخفی و یا در غیر این صورت.

حداقل “رای دهندگان” به دنبال یک نمایش است که به طور فزاینده موعظه به ما سر نسبت به اکثر نامشخص نوامبر انتخابات در حافظه زندگی است که با در نظر گرفتن مسئولیت برای سلامت یک جامعه باید چه درایوهای ما به انتخابات و تأثیرات رای ما نه ما fandom و یا یک نامزد نمایشگری است که چه ما که در آن ما در حال حاضر.

تبلیغات:

دو فصل از “سیاستمدار” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>