بایدن خواستار کشور به “ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند”

سه روز پس از 46 سال سن مرد سیاه جورج فلوید خفه به مرگ پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن خود و در پی تظاهرات گسترده در Floyd خانه شهر, مینیاپولیس, presumptive نامزد حزب دموکرات جو بایدن ارائه یک بیانیه کوتاه که جریان از خود را به طور فزاینده ای آشنا home studio.

در حالی که وجود دارد گاه به گاه دنباله خاموش بایدن تحویل شد غیر منتظره ای قوی به خصوص برای کسی که تا به حال برخی از مشکل اتصال با رای دهندگان در طول دوره قرنطینه. نامزد خود را آغاز کرد پیام اشاره کرد که او فقط می خواهم ملاقات با “بیشتر از” جورج فلوید اعضای خانواده: “ما شنیده کلمات—و آنها آنها را شنیده ام:” من نمی توانم نفس بکشم.’ یک عمل خشونت بنابراین عنصری آن را بیش از انکار یک مرد سیاه پوست در امریکا خود را حقوق مدنی و حقوق بشر—آن را تکذیب کرد او بسیار بشریت است. آن را تکذیب کرد او را از زندگی خود را.”

بایدن سپس اذعان کرد که فلوید مرگ بود فقط اخیر در وحشتناک الگو:

همان چیزی که اتفاق افتاده است با [Ahmaud] Arbery. همان چیزی که اتفاق افتاده با Breonna تیلور. همان چیزی که اتفاق افتاده با جورج فلوید. ما صحبت کردم نام خود را با صدای بلند. ما گریه آنها را در درد و در وحشت است. ما چوب اسکنه خورده آنها را به ما درد و رنج طولانی قلب. آنها آخرین اضافه شده به لیست بی پایان از سرقت پتانسیل محو بی ارزش.

این یک لیست است که قدمت بیش از 400 سال—سیاه و سفید مردان سیاه کودکان است. گناه اصلی از این کشور هنوز هم لکه ملت ما امروز و گاهی اوقات ما را مدیریت به آن را نادیده گرفت. ما فقط فشار رو به جلو با هزار دیگر وظایف در زندگی روزانه ما اما همیشه وجود دارد. و هفته مثل این ما دیدن آن سادگی که ما یک کشور با یک زخم باز و هیچ یک از ما می تواند به نوبه خود به دور. هیچ یک از ما می تواند خاموش. و هیچ یک از ما می تواند هر گونه دیگر می تواند ما را در شنیدن سخنان من نمی توانم نفس بکشم و انجام هیچ چیز نیست.

پس از آن شاید مهمتر بایدن گره خورده است این مرگ و میر به این کشور سابقه ای طولانی سیستمیک نژادپرستی حتی رفتن تا آنجا که به تماس آن را با نام:

تصور کنید اگر هر بار که شوهر یا پسر یا دختر در سمت چپ خانه, شما می ترسید خود را برای ایمنی از بازیگران بد و بد ، تصور کنید اگر شما تا به حال که صحبت کردن با کودک خود در مورد دفاع از حقوق خود را با در نظر گرفتن سوء استفاده دست به آنها پس فقط به طوری که آنها می تواند آن را به صفحه اصلی. تصور کنید که داشتن پلیس به نام شما فقط برای نشستن در استارباکس و یا اجاره یک Airbnb یا تماشای پرندگان است.

این هنجار سیاه مردم در این کشور مقابله با. آنها لازم نیست به آن را تصور کنید. خشم و نا امیدی و خستگی آن را غیر قابل انکار. اما این وعده آمریکا است. آن را مدت زمان طولانی گذشته ما وعده این ملت واقعی برای همه مردم است. شما می دانید این است که هیچ وقت برای آتش زا توییتهایی. این هیچ وقت برای تشویق به خشونت است. این یک بحران ملی است و ما نیاز به رهبری واقعی در حال حاضر. رهبری که همه را به میز بنابراین ما می توانیم اقدامات برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند.

و در حالی که برخی ممکن است استدلال می کنند که “وعده امریکا” به لحاظ تاریخی به معنای دقیقا همان چیزی است که مردم از مینیاپولیس رو امروز بایدن را حداقل اذعان کرد که حداقل این تصور وعده هرگز ملاقات کرد:

ما باید متعهد به عنوان یک ملت به دنبال عدالت با هر اونس از ما بودن. ما باید به دنبال آن با فوریت. ما رو به واقعی را وعده امریکا که ما هرگز به طور کامل درک: که همه مردان و زنان با هم برابر هستند و نه تنها در ایجاد اما در طول زندگی خود.

ما از رئیس جمهور فعلی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده خود را در کنفرانس مطبوعاتی برای 2 p. m. EST. او هنوز هم تا به حال به نظر می رسد نیست 20 دقیقه پس از شروع برنامه ریزی شده زمان به جای tweeting دقیقا 2:20 بعد از ظهر که خود را “غارت منجر به تیراندازی” صدای جیر جیر از شب گذشته بود به عنوان “یک واقعیت است نه به عنوان یک بیانیه است.” سپس در حدود 2:50 بعد از ظهر مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت به نظر می رسد که در آن نقطه او درباره چین برای حدود 10 دقیقه قبل از راه رفتن. رئیس جمهور را نه سوالات.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را از سیاست پوشش گوش دادن به سیاسی Gabfest.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>