بایدن کردم نزدیک به دو سوم از آرا در ایالت کارولینای جنوبی

در طول مبارزات انتخاباتی خود برای کارولینای جنوبی معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بارها اعلام کرده است که درخواست تجدید نظر خود را در میان رای دهندگان سیاه به معنای او برنده خواهد بود که اصل مطلب.

نظرسنجی خروج داده ها از روز شنبه در مسابقه در حال حاضر نشان می دهد که اعتماد به نفس خود را به توان توجیه کرد.

بایدن برنده کارولینای جنوبی اولیه به آسانی با تقریبا نیمی از آرا. و او به رهبری حتی بیشتر در میان رای دهندگان آمریکایی آفریقایی برنده 61 درصد از رای قرار دادن او را 44 درصد جلوتر از رقبای خود را که برای کلید جمعیتی با توجه به یک نظرسنجی خروج از واشنگتن پست. نزدیک ترین رقیب در میان رای دهندگان سیاه دیابت برنی ساندرز دریافت شده فقط 17 درصد از رای گیری.

بایدن البته تا به حال برخی از مزایای ساندرز نمی کند. او تقویت شد که شناخته شده مقدار ویژه به سیاه و رای دهندگان به لطف یک زندگی حرفه ای طولانی در سنا و نقش خود را به عنوان معاون رئیس جمهور به باراک اوباما ، او همچنین مسجل کلید حمایت از Rep. جیم Clyburn برجسته سیاه و سفید دموکرات و کارولینای جنوبی kingmaker در آخرین روزهای اولیه مسابقه.

جو بایدن در مرحله با تشکر. جیم Clyburn پس از اعلام پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه ریاست جمهوری در فوریه 29, 2020.
اسپنسر پلات/گتی ایماژ

اما حتی خارج از دولت بایدن همواره نظرسنجی بالاترین در میان رای دهندگان سیاه و با اشاره به این که حمایت به عنوان شواهدی از اینکه چرا با وجود نمایش ضعیف در آیووا و نیوهمشایر مبارزات انتخاباتی خود را به گزاف گویی پس از این مسابقه رسیده متحده آمریکا با جمعیت های گوناگون است.

“من می خواهم همه شما را به فکر می کنم از یک عدد: 99.9 درصد,” او گفت: حامیان در کارولینای جنوبی به عنوان پنجم پایان در نیوهمپشایر بود اتفاق می افتند. “که در صد از رای دهندگان آمریکایی که هنوز فرصتی برای رای دادن در آمریکا است.”

و در واقع او به دنبال آن است که از دست دادن در نیوهمپشایر با مکان دوم را به پایان برساند در نوادا طراحی شده در بخشی از این واقعیت است که او برنده در میان سیاه و رای دهندگان در این ایالت است. و که در نتیجه تنظیم صحنه برای او مهم پیروزی در کارولینای جنوبی یک دولت که در آن رای دهندگان دموکرات است که بیش از 60 درصد ،

اما, البته, سیاه رای دهندگان هستند و نه یکپارچه و یک گروه از رای دهندگان به طور خاص تبدیل به یک نامزد. کارولینای جنوبی اولیه دوم-جای دان ساندرز برداشت فقط 17 درصد از رای دهندگان با توجه به این پست رای گیری اما مهمترین آنها برنده — البته با 2 درصد — در میان رای دهندگان سیاه زیر 30 با توجه به NBC News خروج نظرسنجی.

برخی از جوان سیاه فعالان را با اشاره به بایدن حمایت 1994, جرم, لایحه اخیر و bumbling لحظات مورد مجبور قرارگرفتن به عنوان دلایل خود برای حمایت از او. به عنوان Vox افزا ژو گزارش کرده است:

جوان سیاه رای دهندگان که با صحبت بورسی تاکید کرده اند که آنها علاقه مند به سیاست های بلند پروازانه تر از آنهایی که بایدن اتحاد و پشتیبانی. بسیاری از سیاه و رای دهندگان نیز اشاره کرد بایدن کار در کنار رئیس جمهور سابق باراک اوباما به عنوان یک دارایی هر چند جوان تر واجدین وزن این تلاش ها به شدت.

“من فکر می کنم وجود یک شکاف بین نسل جوان آمریکایی های آفریقایی تبار و آمریکایی های آفریقایی تبار” ایالتی کارولینای جنوبی در کنگره Kambrell Garvin وارن جانشین قبلا گفته Vox. “جوان آفریقایی آمریکایی مانند جو بایدن اما بسیاری از ما نیست حمایت جو بایدن از آنجا که ما می خواهیم یک تغییر در سیاست. ما به دنبال به سرهم بندی کردن در اطراف لبه.”

در ضمن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq باید هر دو تلاش را به هر گونه تاخت و تاز در میان رای دهندگان سیاه یک مشکل در نمونه اول در نوادا و دوباره در کارولینای جنوبی است.

داوطلبانی که به طور مداوم رای ضعیف در میان رای دهندگان سیاه — یک گروه که شامل 20 درصد از ملی دموکراتیک رای دهندگان — در حال رفتن به تلاش برای دستیابی به نوعی از ائتلاف مورد نیاز برای رقابت در سراسر کشور. که به ویژه مهم در رفتن به سوپر شنبه هنگامی که متنوع تر متحده آمریکا از جمله کالیفرنیا و تگزاس و کارولینای شمالی و ویرجینیا را پای صندوق های رأی رفتند.

به عنوان ژو نوشت: “کارولینای جنوبی اولین آزمون بزرگ از میزان حمایت داوطلبان می توانند تجمع از رای دهندگان.” بایدن را تصویب کرده است که آزمون به عنوان او می گفت که او خواهد. دیگر نامزدها با این حال به نظر می رسد که دلیلی برای نگرانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>