بایدن در یک Latino مشکل


A screengrab from Joebiden.com, with Biden speaking during a Coronavirus Virtual Town Hall from his home on April 08, 2020 in Wilmington, Delaware.

برای Latino رای دهندگان این کار نمی کند.

جزوه/گتی ایماژ

با بیش از شش ماه قبل از روز انتخابات, احتمال یک بایدن ریاست جمهوری در حال بهبود است. با وجود اینکه قادر به مبارزات انتخاباتی در فرد بایدن باز راحت ملی حاشیه حضور رییس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنین آگهی در اکثر میدان نبرد متحده آمریکا از جمله فلوریدا و ویسکانسین. اگر او برنده هر دولت در حال حاضر با تکیه به خود راه بایدن را در کالج انتخاباتی شمارش می تواند به طور قابل توجهی بزرگتر که مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. این امر می تواند یک پیروزی قاطع.

هنوز هیلاری کلینتون برگزار مشابه لبه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در وسط زمستان چهار سال پیش. برای جلوگیری از تعجب تلخ در پاییز بایدن انتخاباتی نیاز به تمرکز بر روی آن جمعیتی که باقی می ماند شک و تردید از معاون سابق رئیس جمهور. در حالی که انتخابات را نتیجه ممکن است در نهایت لولا در حومه رای دهندگان که جام مقدس, مدرن, سیاست آمریکا, هیچ گروه باید نگرانی دموکرات ها بیش از اسپانیایی است.

اخیر لاتین تصمیم گیری های نظرسنجی ها نشان می دهد روشن شور و شوق شکاف میان Latinos برای هر دو بایدن و 2020 انتخابات خود را با تنها 49 درصد از رای دهندگان ثبت شده در حال حاضر متعهد به انتخاب بایدن بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن و فقط شش نفر از هر ده برنامه ریزی برای رفتن به پای صندوق های رای در ماه نوامبر. مقایسه کنید که به رای دهندگان که به نظر می رسد عمیقا متعهد به بایدن نامزدی: در یکی دیگر از نظرسنجی اخیر 65 درصد گفتند که آنها را حمایت بایدن. در حالی که تنها 23 درصد از رای دهندگان اسپانیایی به نظر می رسد با تکیه به سمت تهمت عدم علاقه بایدن تولید در یک جامعه در حال حاضر گرفتار مشارکت کم باید یک علت برای زنگ برای حزب دموکرات است.

چه توضیح می دهد که بایدن عدم تجدید نظر در میان Latinos? دموکراتیک مشاور جثه Parra سابق مشاور سناتور هری رید بایدن مشکلات آغاز شد و با کمپین محدودیت های مالی در طول اولیه. “بایدن در حال اجرا بود یک کمپین در بودجه تنگ, بنابراین من فرض کنیم که منعکس شد در بودن قادر به سرمایه گذاری در جامعه لاتین,” Parra به من گفت. در طول مقدماتی برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی هر دو outspent و پیشدستی بایدن با Latinos. با توسعه به رهبری تگزاس استراتژیست چاک Rocha, Sanders, سرمایه گذاری اولیه در اسپانیایی, رای دهندگان, راه اندازی دفاتر مختلف, لاتین انکلاوها در کالیفرنیا آیووا و دیگر اوایل متحده و استخدام سازمان در جامعه. رچا هم بینش سیاسی به تمرکز بر روی ساندرز مهاجر میراث فرهنگی و تمرکز نامزد هیسپانیک سیاست دستور کار دور از مهاجرت و بر روی بهداشت و درمان و شغل و اقتصاد است. استراتژی کار می کرد. ساندرز ضرب و شتم بایدن تقریبا 30 درصد در میان Latinos در کالیفرنیا و حداقل 33 درصد در نوادا است.

من با صحبت Rocha چند روز پیش از Washington D. C که در آن او خود را برای پذیرش خود یک زمان دشوار سیم پیچ را از اغتشاش از انتخابات ریاست جمهوری به آرام از coronavirus قرنطینه. او مشتاق برای به اشتراک گذاشتن برخی از افکار در بایدن را Latino چالش است. “او نه فقط صحبت کردن به آنها” Rocha گفت. “آنها صرف کمی وقت و پول در واقع با داشتن یک گفتگو با این رای دهندگان.”

و “این رای دهندگان” را به عنوان Rocha اشاره کرد هستند و نه فقط یک بلوک. “بایدن تا به حال زمان سخت انگیزه جوان رای دهندگان به طور کلی و لاتینی ها فقط جوان” Rocha به من گفت. میان, مسن, اسپانیایی, رای دهندگان, Rocha پیشنهاد بایدن چهره یک نوع مختلف از چالش است. “با کسانی که مسن تر هستند که رای دادند در یک یا دو چرخه, هنوز هم وجود دارد برخی از اوباما خماری با سیاست های مهاجرتی,” او گفت:. “تبعید هنوز تازه در ذهن بسیاری از مردم.” در ابتدا بایدن بود و تمایلی به دور از بحث سیاست های مهاجرتی از دو سال اول دولت اوباما. او در نهایت پس در یک مصاحبه با خورخه راموس.

رچا هشدار داد که بایدن در حال حاضر رویکرد به مبارزه از سلول است نه رسیدن به رای دهندگان اسپانیایی. “بایدن است که با داشتن webinar ها و گرفتن تاییدیه و او را به انجام تمام چیزهایی که وضعیت موجود می گوید: شما قرار است به انجام, اما این که چگونه شما را به صحبت Latinos,” او توضیح داد. “شما مجبور به صرف پول به یک گفتگو و به آنها بگویید که چرا سیاست های خود را متفاوت از باراک اوباما است.”

البته مشکل این است که بایدن واقعا نمی تواند “گفتگو” با هر کسی که در فرد در لحظه اسپانیایی و یا در غیر این صورت. راه حل Rocha می گوید می تواند از بایدن را لیست طولانی از اسپانیایی عملیاتی. “مردم مانند کنگره تونی کردنس و روبن Gallego وجود دارد بسیاری از اعضای اسپانیایی انجمن که قهرمانان واقعی جامعه ما” Rocha به من گفت. اما Rocha فکر می کند بایدن کمپین هنوز هم به نظر می رسد تمایلی به سرمایه گذاری درستی در آن عملیاتی: “آنها نمی صرف پول برای آنها را خارج وجود دارد در یک قطعه الکترونیکی یا دیجیتال یا تلویزیون تبلیغات در اسپانیایی, نوشته شده توسط, لاتینی مشاوران.” Rocha در مقایسه با این که او چگونه در زمان استفاده از اسکندریه Ocasio-کورتز مهم حمایت از برنی ساندرز. “فقط او را تایید می توانست به معنای هیچ چیز” Rocha گفت. “اما او را تایید و آن را به یک تلویزیون تجاری در اسپانیا و سپس تحویل آن به هر لاتین در نوادا یا کالیفرنیا. این است که چگونه شما با استفاده از رحم جایگزین.”

Ocasio-کورتز جالب یک مطالعه موردی برای بایدن کمپین تنبل لاتین استراتژی است.
رچا به من گفت ساندرز داخلی رای گیری به طور مداوم نشان داد هیچ اسپانیایی جانشین نظرسنجی بهتر از Ocasio-کورتز با Latinos بلکه در میان آرزو جوان کالج تحصیل سفیده. فوق العاده با توجه به Ocasio-کورتز خودش که از اواسط ماه آوریل هیچ یک از بایدن کمپین رسیده بود به او و او هنوز به صحبت می کنند اجازه دهید به تنهایی ملاقات معاون سابق رئیس جمهور.

لاتین تصمیم گیری های نظرسنجی ها ارائه می دهد یک کلید امکان پذیر است و برای بایدن با زن رای دهندگان در انتخاب همسر خود را در حال اجرا. به عنوان کمپین پروسه بررسی شروع بایدن گفته است با توجه به توان سناتور کاترین کورتز-متن ترانه مست و. قابل توجه 72 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها خواهد بود به احتمال زیاد به نوبه خود در ماه نوامبر اگر بایدن انتخاب کورتز-متن ترانه مست و یا دیگر اسپانیایی زن مانند سناتور خود را به عنوان نامزد معاونت ریاست جمهوری. (آن را به یک زن به دلیل بایدن در حال حاضر متعهد به چیدن یک زن است.) حتی بیشتر مهم است: 67 درصد گفت: این انتخاب به احتمال زیاد آنها الهام بخش برای حمایت بایدن در انتخابات. برای Parra انتخاب یک ساله اسپانیایی زن مانند کورتز-متن ترانه مست و خواهد بود یک لحظه نقطه عطفی برای اسپانیایی ها. “دیدن خودمان در انعکاس ملی ریاست جمهوری بلیط چیزی است که ما هرگز تجربه کرده ام. آن را احتمالا خواهد بود یک بازی تعویض” او به من گفت. و Rocha اشاره می کند که انتخاب یک ساله اسپانیایی زن به عنوان یک همسر در حال اجرا را بایدن بسیار مورد نیاز رایگان توجه رسانه ها در جامعه لاتین. “اگر شما را انتخاب کنید کورتز-متن ترانه مست و یا [New Mexico فرماندار] میشل Lujan گریشام مطبوعات آن را پوشش می دهد و آن را به توده ها.” رچا به من گفت. “این است که چگونه شما حرکت می کند همه چیز است.”

یک چیز بیشتر: در حالی که اعداد و غیبت او از انظار عمومی می کند کاهش شانس است که او را باید یک ویروسی ارشد لحظه بایدن را به خواب زمستانی تا به حال یکی دیگر از نتیجه منفی برای بایدن. با توجه به لاتینی, تصمیم گیری, نظرسنجی تقریبا نیمی از پاسخ دهندگان تایید رئیس جمهور تهمت را از دست داده و coronavirus بحران با 47 درصد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل شد “روشن و مفید” اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر. “است که یک تابع از مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل دوربین به صورت روزانه لوکس بایدن ندارد,” Parra به من گفت. “اما بایدن کمپین است اتاق را برای بهبود در رسیدن به Latino رسانه به منظور ایجاد کنتراست. که هنوز اتفاق افتاده است.” رچا موافق است: “اسپانیایی ها هستند نه شنیدن از کسی در جامعه به جز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هر روز به مدت یک ساعت از ساعات پر بیننده اخبار, صحبت کردن در مورد او چگونه است و رفع این.” بدون مقاومت مواجه اسپانیایی, Rocha می گوید: اسپانیایی ها با مغلوب ساختن پیشی جستن را روایت در این بیماری همه گیر. “هیچ کس وجود دارد خارج وجود دارد گفت: آنچه که او را به جامعه ما است.”

با وجود بایدن را بدون زرق و برق های رای گیری با اسپانیایی ها هر دو Parra و Rocha خوشبین باقی می ماند. “او هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای به حداکثر رساندن رای لاتین, اما آن را به سرمایه گذاری پرداخت می شود و ارتباطی به آن جامعه و آن را باید انجام شود توسط Latinos,” Rocha اصرار دارد. Parra می افزاید: هشدار: تصور نکنید اسپانیایی را نشان می دهد تا فقط بر اساس مغلوب ساختن پیشی جستن وحشتناک درمان جامعه اسپانیایی زبان است. این بایدن مبارزات انتخاباتی او به من گفت که باید “سرمایه گذاری خوبی در bicultural و دو زبانه استعداد که باید یک صندلی در پشت میز در مبارزات انتخاباتی و کسانی که در جوامع است.” اگر بایدن و تیم خود را در غرفه لاتین می تواند رای دهندگان تحویل یا از طریق بی تفاوتی و یا رد با صدای بلند به اندازه کافی ملامت آمده نوامبر. No hay tiempo que perder.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>