بایدن ارائه می دهد, خوش بینانه, جولای 4th پیام در تضاد به مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه


Former Vice President Joe Biden speaks during a campaign event June 30, 2020 at Alexis I. Dupont High School in Wilmington, Delaware.
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در یک مبارزه رویداد 30 ژوئن 2020 در Alexis I. Dupont دبیرستان در ویلمینگتون ،
الکس ونگ/گتی ایماژ

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ارائه پیام امید و وحدت در چهارم جولای بود که در تضاد به تفرقه تن از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس در کوه راشمور در روز جمعه. با یک پیام است که در اطراف محور نژادی عدالت بایدن گفت که ایالات متحده “هرگز زندگی” به تاسیس آن اصل که “همه انسانها برابر خلق شدهاند.” در یک ویدئو که شامل تصاویری از تظاهرات و مراجع به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش بایدن ارائه امیدوار تن و گفت که “ما باید یک فرصت به پاره کردن ریشه های نژادپرستی نظاممند در خارج از این کشور” و “زندگی کردن به کلمات است که تاسیس این ملت است.” مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر تحویل یک “تاریک گفتار” است که به میزان “یک فرهنگ جنگ علیه یک نی-man نسخه از سمت چپ که او به تصویر کشیده شده به عنوان تحریک ضرب وشتم و حرکت این کشور به سوی توتالیتاریسم” همانطور که نیویورک تایمز آن را قرار می دهد.

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد نمی ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن در پیام ویدئویی خود, اما او کلمات مشخص شده یک تمایز روشن از مغلوب ساختن پیشی جستن چه کسی گفت که هر کسی که جرأت سوال از کشور “قهرمانان” بخشی از یک “ایدئولوژی رادیکال.” مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که تظاهرات اخیر که کشور را فرا گرفته بود سمان شدند. “ملت ما این است که شاهد بی رحم مبارزه برای محو کردن تاریخ ما بدنام قهرمانان ما پاک کردن ارزش های ما و تلقین فرزندان ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “عصبانی اوباش در حال تلاش برای پاره کردن مجسمه از بنیانگذاران ما محو کردن ما مقدس ترین بنای یادبود و از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرستانها ما.”

به عنوان برگ برنده اصرار داشت که یک “جناح چپ انقلاب فرهنگی” بود که در تلاش برای بازنویسی تاریخ ایالات متحده بایدن تاکید کرد که این مهم است که به یاد داشته باشید که این کشور در گذشته نیست دقیقا کامل است. “تاریخ آمریکا است که هیچ افسانه می شود.” “آن بوده است ثابت فشار و کشش بین دو بخش از شخصیت ما این ایده که همه مردان و زنان — همه مردم برابر خلق شده اند و نژاد پرستی است که به پاره از هم جدا.”

در یک op-ed قطعه بایدن رفت و بیشتر روی این ایده اشاره کرد که “روز استقلال جشن مداوم ما به سوی بیشتر عدالت است.” او همچنین به طور مستقیم ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن در op-ed گفت: او فرد اصلی مسئول پرتاب این ملت البته در تلاش خود را برای اتحاد کامل تر. “هر روز او را می یابد راه های جدید برای لکه دار کردن و از بین بردن دموکراسی ما—از حملات بی اساس بر ما حق رای به استفاده از نیروی نظامی علیه آمریکایی ها اعتراض مسالمت آمیز به صورت نژادی و عدالت” بایدن نوشت. “او به طور سیستماتیک از بین رفته پس از guardrails ما دموکراسی: رایگان مطبوعات دادگاه و اساسی ما اعتقاد به این که هیچ کس در آمریکا—و نه حتی رئیس جمهور—بالاتر از قانون است.”

بایدن انتخاباتی نیز به شدت انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه بیان. “ما کل کشور است که رنج می برند از طریق مشقت بار هزینه های داشتن یک غفلت تفرقه رئیس جمهور که نمی لعنت به در مورد هر چیزی اما خود را به دست آوردن” کمپین سخنگوی اندرو بیتس در بیانیه ای گفت. آن را نمیگیرد طولانی برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به آتش در حالی که دو برابر را در تفرقه پیام. “این ایده که بایدن با زن 40 سال به علاوه DC شکست هر مفهوم یا توانایی برای تقویت اتحاد ما پوچ است” گفت: کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh. “به دلیل فشار سیاسی از چپ بایدن مجبور است به توافق برسند که آمریکا اساسا ناقص از ابتدا و باقی می ماند تا امروز. در مقابل رئیس جمهور تهمت است افتخار ما سابقه و معتقد است که به شدت در حال حاضر ما عظمت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>