بایدن وعده به انتصاب یک زن به دیوان عالی کشور

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ساخته شده غیر منتظره تعهد در پایان پنج شنبه شب دموکراتیک بحث: “من به دنبال به جلو به مطمئن شوید که وجود دارد یک زن در دادگاه عالی برای مطمئن شوید که آنها در واقع دریافت نمایندگی.”

بایدن وعده می آید تنها چند روز قبل از شنبه را کارولینای جنوبی اولیه که به احتمال زیاد خواهد تحت سلطه آمریکایی آفریقایی رای دهندگان.

تنها دو آمریکایی های آفریقایی تبار قضات ترگود مارشال و کلارنس توماس خدمت کرده اند در دیوان عالی کشور است. و تنها یک زن از رنگ عدالت Sonia Sotomayor اتحاد پیوست دادگاه. اگر بایدن انتخاب شده است و پس از آن وعده خود را نامزد خواهد بود که برای اولین بار زن به عنوان یک خدمت عدالت است.

هویت که نامزد می تواند بستگی دارد چگونه به زودی جای خالی باز می شود تا در دیوان عالی کشور — در صورتی که جای خالی رخ می دهد نسبتا دیر در بایدن ریاست معاون سابق رئیس جمهور که زمان بیشتری برای پر کردن دادگاه های پایین تر با نامزدهای بالقوه برای دیوان عالی کشور تعیین وقت قبلی.

اگر یک صندلی برای باز کردن در دیوان عالی کشور در اوایل یکی آشکار مدعی برای چنین نامزدی است که قاضی Ketanji جکسون براون که در حال حاضر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه کلمبیا.

قاضی جکسون است که تنها 49 سال, clerked برای عدالت Stephen Breyer. او همچنین یکی از تعداد انگشت شماری از قضات که رئیس جمهور اوباما در مصاحبه برای دیوان عالی کشور خالی را باز کرد تا توسط قاضی آنتونین اسکالیا مرگ در سال 2016. اوباما در نهایت نامزد فدرال استیناف قاضی مریک گارلند که مسدود شده بود توسط یک جمهوری خواه مجلس سنا.

دیگری نسبتا جوان بالقوه نامزد عدالت است Leondra کروگر یک مرد 43 ساله سابق کارمند قانون به عدالت ژان پل استیونس که در حال حاضر نشسته در دادگاه عالی کالیفرنیا.

مترقی گروه حمایت از تقاضا عدالت نیز منتشر شده یک لیست از پتانسیل دیوان عالی کشور نامزد که شامل چند زنان آمریکایی آفریقایی از جمله کروگر, جنایی, عدالت محقق میشل الکساندر, NAACP صندوق دفاع حقوقی رئیس جمهور Sherrilyn Ifill و دانشگاه نیویورک قانون پروفسور ملیسا موری.

البته بایدن به دنبال از طریق این تعهد او نیاز به امن نامزدی پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری منتظر جای خالی و پس از آن دریافت که مهاجرت از طریق مجلس سنا — چیزی که ممکن است غیر ممکن است, اگر خواهان حفظ اکثریت سنا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>