معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن با انتقاد سناتور. برنی ساندرز در یکشنبه استدلال سناتور شده است ناکافی در پاسخ به آزار و اذیت اعضای نوادا آشپزی اتحادیه کارگران می گویند آنها مواجه ایم از برخی از ساندرز آنلاین: هواداران این گروه در زمان هدف در ساندرز مراقبت های بهداشتی پیشنهاد.

در مصاحبه با ملاقات با مطبوعات‘s چاک تاد که پخش یکشنبه بایدن گفت که دموکراتیک سوسیالیستی نامزد “ممکن است مسئول آن, اما او تا به برخی از پاسخگویی.”

“شما می دانید من به خوبی به اندازه کافی به می دانم که اگر هر یک از هواداران را که من می خواهم طرد آنها. تخت طرد آنها” بایدن گفته تاد. “چیزهای که گفته شد آنلاین. راه آنها در معرض تهدید این دو زن که رهبران که در آشپزی اتحادیه. این ظالمانه است.”

در شب نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه در هفته گذشته, نوادا, آشپزی اتحادیه ساخته شده مخالفت خود را با یک کلید تخته از ساندرز پلت فرم روشن با انتشار آگهی ادعا ساندرز تنها نامزدی که به دور این اتحادیه طرح بهداشت. ساندرز البته می خواهد به تصویب خود را مدیکر-برای-همه پیشنهاد — یک برنامه است که لغو بیمه درمانی خصوصی و جایگزینی آن با یک دولت طرح بیمه.

آن اشاره کرد حرکت سیاسی: آشپزی, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده برخی از 60,000 کازینو و مهمان نوازی کارگران در دولت, یکی از قدرتمند ترین نیروهای سیاسی در نوادا — و در حال پرواز منتشر شد کمتر از دو هفته قبل از دولت دارای آن قفقاز وجود دارد.

آشپزی اتحادیه اقدامات به شدت انتقاد کرد و برخی از این انتقادات رفت و فراتر از معمولی آنلاین اختلافات و فعالیت سیاسی.

با توجه به نوادا مستقل دو مقام از مقامات آشپزی اتحادیه باید “تهدید مواجه تلفن تماس ایمیل و توییت و می گویند اطلاعات شخصی خود را به اشتراک گذاشته آنلاین.” این گزارش همچنین گفت که بسیاری از زبان کارگردان در این اتحادیه شد متعصب و اهانت آمیز:

وزیر خزانه دار Geoconda Arguello-کلاین به عنوان مثال آمده است تحت حمله برای او نیکاراگوئه میراث فرهنگی و اتحادیه سخنگوی بتنی خان متهم پرداخت شود و توسط وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون و دیگر دموکراتیک استقرار انواع. در توییت اتحادیه و رهبری آن بوده است به عنوان “سگ” “فاحشه” “لعنتی زخم” و “بد تحت عنوان تشکرها.”

ارزش آن اشاره کرد که آن را دشوار است به منظور بررسی فقط بود که درست ترین این حملات مخرب و آن است که همیشه ممکن نیست برای شناسایی واقعی سیاسی گرایش از مردم که به آزار و اذیت نمیشود.

برای مثال نوادا مستقل داشت که یکی از کسانی که توهین به اتحادیه با متعصب زبان یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی که مخالف مدیکر برای همه. و آن را نیز نمی توان رد کرد که برخی از ناشناس آنلاین حملات می تواند آینده از covert کمپین های رسانه های اجتماعی طراحی شده برای استوک سیاسی را بدست آورد.

با این وجود در پنجشنبه ساندرز خطاب به حملات آشپزی اتحادیه.

“آزار و اذیت از همه اشکال غیر قابل قبول است و ما می خواهیم هواداران از همه مبارزات به شرکت در قلدری و یا زشت حمله شخصی” ساندرز در بیانیه ای گفت. “مبارزه ما در حال ساخت یک نسل چند, چند نژادی جنبش عشق و محبت و عدالت است. ما قطعا می تواند اختلاف نظر در مسائل اما ما باید آن را در یک شیوه ای محترمانه.”

اما بایدن گفت: در مصاحبه خود با ملاقات با مطبوعات که ساندرز رفته است و نه به اندازه کافی و گفت که ساندرز نیاز “پیدا کردن که در جهنم هستند.”

“من امیدوار هستم که او را به دنبال. اما من به شما بگویم آنچه تا کنون من فکر نمی کنم آن را کافی فقط به گفتن ” من خودم جدا,'” بایدن گفت.

ساندرز فوق العاده بزرگ و مشتاق مجموعه ای از حامیان آنلاین و برجسته در رسانه های اجتماعی بحث کمک کرده است تا خانه رانندگی به مطبوعات و به دموکرات ها چقدر محبوب او است توسط حامیان او. و ساندرز و hyperconnected حضور آنلاین کمک کرده است تا او را تکامل را به یکی از قابل توجه ترین جمع آوری اعانه در آمریکا تاریخ سیاسی — در سه ماهه چهارم سال 2019 به عنوان مثال او مطرح $34.5 میلیون با میانگین اهدای $18.53.

اما برخی از حامیان آنلاین نیز برای انتقاد از اینکه بیش از حد متعصب, مجادله و یا برای قلدری منتقدان آنلاین, انتقاد آغاز شد که در طول سال 2016 مبارزه با وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون و یکی گرفتار شده است که مبارزات انتخاباتی خود در طول سال 2020 مسابقه — دلیل خوب است.

شده اند وجود دارد تعدادی از شاخص های سراسر اولیه تا کنون که در بحث آنلاین یک مجموعه خاص از ساندرز حامیان — که دشوار است برای اندازه گیری در اندازه — فوق العاده ساینده و dehumanizing. به عنوان مثال وجود دارد که حداقل برخی از ساندرز حامیان آنلاین که گردش الگوهای رفتاری تشبیه سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg به یک موش کسانی که مورد حمله یک ALS بیش فعال خود را برای حمایت از بهداشت ، الیزابت وارن و کسانی که بمباران وارن با مار emojis پس از یک اختلاف نظر بین دو سناتور.

آن را در این زمینه است که این حملات وارد شده در آشپزی اتحادیه مقامات. دوباره, آن را غیر ممکن است به منظور بررسی هویت منابع تمام این حملات — که بایدن خود اذعان کرد در مصاحبه خود. “من نمی دانم که این به اصطلاح حامیان هستند می شود.” “ما در حال زندگی در یک جهان عجیب و غریب در اینترنت. و گاهی اوقات مردم حمله افراد در کسی دیگری نام.”

اما دقیقا به این خاطر ساندرز حامیان آنلاین در حال حاضر شهرت نامناسب و یا متخاصم رفتار است که این وضعیت بیشتر از یک مسئولیت برای Sanders. کل قسمت است یک بار دیگر طرح سوال از چقدر یک نامزد برگزار می شود مسئول سیاسی فرهنگ است که آنها را احاطه کرده آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی