بایدن در مقابل برنی: اگر آن را به دو مرد نژاد پس از سه شنبه, ما چگونه تصمیم می گیرید ؟

در اینجا یک واقعیت نگران کننده از زندگی در حال حاضر است که ctq تام Steyer و پیت Buttigieg کاهش یافته است از دموکراتیک اولیه مسابقه: سوپر شنبه رای گیری شما را دیده ام تا کنون ارائه شده است بیشتر یا کمتر بی ربط. تمام نظرسنجی های انجام شده از طریق این آخر هفته اندازه گیری پشتیبانی از یک میدان هفت نامزدهای اما این تعداد از دوشنبه قطع شده است به چهار: جو بایدن, Mike Bloomberg, برنی ساندرز و الیزابت وارن.

مگر اینکه وارن یا بلومبرگ می تواند تولید یک رگه برنده دموکرات نامزد خواهد شد یا ساندرز یا بایدن یکی از آنها را به رئیس جمهور منتخب در ماه نوامبر.

تبلیغات:

ما هنوز یک حس مبهم که ممکن است برنده شدن بیشتر نمایندگان در سه شنبه اما با برجسته “میانه رو” حذف — و هر دو از آنها حمایت بایدن در شب دوشنبه — سابق veep نماینده به اشتراک گذاری احتمالا یک افزایش قابل توجه.

رک و پوست کنده آن را عادلانه به مشکوک در مورد نظر سنجی هم راه به ویژه هنگامی که مشخص شد که افرادی که پاسخ به pollster تماس های تلفنی در حال رای دهندگان که در حال OK با پاسخ دادن به تلفن های خود را هنگامی که caller ID می گوید: “ناشناخته” و یا در غیر این صورت غیر قابل تشخیص شماره. برخی از این افراد — نه همه البته ممکن است کمی … ، با آن به عنوان نقطه شروع برای رای گیری یکپارچگی من به این معنا است که ما واقعا نمی دانم یک چیز لعنتی در مورد چه کسی برنده quadrennial نسخه دموکراتیک Thunderdome.

یک چیز وجود دارد که تقریبا در برخی از در حال حاضر و این که طولانی اولیه مسابقه نه بر خلاف 2016 و 2008 که در آن نامزدها تقریبا قطعا معنی بایدن و ساندرز به طور معمول تنبیه کردن هر یک از دیگر از طریق حداقل مارس 28 هنگامی که رای دهندگان دموکرات در نیویورک و پنسیلوانیا امیدوارم پایان دادن به آن. حتی اگر یکی از دو بچه است پیشرو با صدها نفر بیشتر نمایندگان آن را بعید خشمگین چرخش در رسانه های اجتماعی را متوقف کند تا زمانی که کسی واریز شده است. به عبارت دیگر احمقانه فصل فقط گرفتن آغاز شده است.

تبلیغات:

تنها با تایپ کلمه “پنسیلوانیا” در اینجا باعث فلش بک به دو مورد قبلی بسیار رقابت دموکراتیک مقدماتی زمانی که کابل, اخبار صاحب نظران و فعالان حزب به طور یکسان شروع به نگاه عمیق به اولیه برنامه با یک تن از “خوبه تلخه” در صدای خود را. انباشته ناشیانه در بالای همه که به تازگی بازیافت هشدارهای یک “میانجیگری کنوانسیون” که در واقع هرگز به هر مقدار. آن را معقول و منطقی به این نتیجه که مهم نیست چقدر باقی مانده مقدماتی به نوبه خود وجود دارد نمی تواند یک رقابت کنوانسیون با وجود turgid, پیر مدرسه سیاسی ارسال ها که در طلب بازگشت به گذشته و دوران از دود پر از اتاق و چهارم یا پنجم آراء بازیگران در ساعت اندکی از صبح. (در واقع هیچ کنوانسیون در هر دو حزب عمده رفته است حتی در انتخابات دوم در سال 68.)

هیچ یک از که است به احتمال زیاد اتفاق می افتد اگر چه به من می گویند, آوریل 28 مقدماتی که شامل پنسیلوانیا و نیویورک به خوبی می تواند تصمیم نامزدی. در این میان دموکرات ها خواهد بود چنگ می زنند کردن چهره با یکدیگر به عنوان بایدن و ساندرز نوسان از طنابهای در قفس گنبدی شکل اولیه سیاست برای رسیدن به هر مشخصی سلاح برنده خواهد شد بعد.

اخبار خوب بر اساس آنچه که من مشاهده تا کنون است که هر دو از دو نامزد باید منطقی فرصت مناسب و معقول از شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. تسلط عامل تصمیم گیری انتخابات عمومی حداقل زمانی که آن را می آید به انتخابات مدل ابداع شده توسط راشل Bitecoferاست کمتر به انجام با چه کسی نامزد شده است و بیشتر به دموکراتیک انرژی است. بر اساس این نظریه آن مشارکت — “موج آبی” پدیده نشان می دهد که برنده انتخابات روز برای دموکرات جلوگیری از هر گونه “شوک به سیستم است.” اما نمی تواند خوشحال است.

تبلیغات:

برنی ساندرز دارای جمعیت و یک زمین زیرساخت شده است که تحت مراقب ساخت و ساز پس از 2015-ish. از سوی دیگر جو بایدن نشان دهنده یک درجه قابل توجهی از آشنایی حالت عادی و شخصی نجابت که تولید نوع خود را از انرژی و او بایدن برخوردار آشکار ائتلاف از آمریکایی ها قابل اعتماد ترین رای دهندگان به خصوص آفریقایی-آمریکایی کالج تحصیل زنان و حتی برخی از وزش NeverTrump خواهان.

ضمن اینکه بدهی های هر دو نامزد به خوبی شناخته شده است. نیز به خوبی شناخته شده است inchoate لالی از مغلوب ساختن پیشی جستن آینده حملات علیه هر یک از آنها.

تبلیغات:

چه اگر آن را برنی?

اگر برنی ساندرز است که نامزد خواهیم دید جدید قرمز ترساندن تا روز انتخابات. به عنوان ما در حال حاضر مشاهده برنی خواهد بود قاب به عنوان یک کمونیست حتی اگر او را نمی. در واقع او حتی واقعی سوسیالیستی است. او صرفا می خواهد به گسترش سیاست ها و برنامه هایی که در حال حاضر وجود دارد: مدیکر و امنیت اجتماعی مترقی مالیات و غیره. دقت اما بی ربط است در این سن از مغلوب ساختن پیشی جستن از 1 میلیارد دلار “ستاره مرگ,” وظیفه با تزریق آشکار دروغ به رسانه های اجتماعی. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دستگاه را کاملا بهره برداری از جهل نوسان-دولت رای دهندگان زمانی که می آید به سیاسی-اجتماعی تعاریف تصرف در سردرگمی به دروغ peg ساندرز به عنوان امریکا در پاسخ به فیدل کاسترو و یا ژوزف استالین.

امیدوارم برنی آماده خواهد شد برای مقابله با پانچ مغلوب ساختن پیشی جستن با تاکید رئیس جمهور خود لاس با “غیر دموکراتیک سوسیالیسم” را در قالب تکرار پشتیبانی برای مدیکر و امنیت اجتماعیو همچنین به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن پرداخت به کشاورزان صدمه دیده را بی معنی تجارت جنگ است.

تبلیغات:

چه اگر آن را بایدن?

اگر جو بایدن است که نامزد آن خواهید بود همه چیز در مورد هانتر بایدن Burisma و اوکراین تا روز انتخابات. دموکرات ها را به خوبی به قلم مو رنگ کردن در لالی از مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری های توطئه است چرا که این به وضوح خواهید بود “اما او ایمیل” از سال 2020 است. به عنوان مثال بلافاصله بعد از بایدن را تعیین کارولینای جنوبی, پیروزی سن. ران جانسون جمهوری خواه و رئیس کمیته امنیت داخلی و امور دولتی کمیته ابراز قصد خود را به حکم مقامات مرتبط با هانتر بایدن و Burisma.

“نگاهی به شکارچی و Burisma,” خواهد بود هر جمله دیگر کمربندش را بست و از مغلوب ساختن پیشی جستن ، مغلوب ساختن پیشی جستن را تحمل بودن استیضاح و تحمل یک سخنرانی تلویزیونی اعلام جرم دادگاه به منظور به دست آوردن این سلاح در برابر بایدن. در نتیجه او را ضرب و شتم آن را به مرگ. و رای دهندگان نمی خواهد نیاز به درک سیریلیک جزئیات آنچه تهمت و رودی جولیانی اختراع مورد بایدن. همه آنها نیاز به درک بالا خط از هر تهمت و حمله آگهی: بایدن ظاهرا با استفاده از نفوذ خود برای جلوگیری از اوکراین رسیدگی به Burisma برای محافظت از پسرش است.

تبلیغات:

اوکراین داستان یک برنامه به طور بالقوه خطر فاجعه بار برای مغلوب ساختن پیشی جستن به دلیل آن بود که وسواس خود را با اوکراین و Burisma که منجر به استیضاح در وهله اول یک واقعیت است که بایدن را مردم می تواند تکرار و تکرار و تکرار هر زمان تهمت می رود وجود دارد. وقتی که تهمت می گوید: “Burisma,” بایدن می تواند ضربه با استیضاح اخاذی و به خصوص این واقعیت است که مغلوب ساختن پیشی جستن احساس او نیاز به تقلب در انتخابات به منظور پیروزی. اگر بایدن نمی کند استفاده از کلمه “فریبکار” در هر حمله آگهی و طول هر بیخ و بن سخنرانی او را ترک بزرگ و موثر سلاح بر روی زمین است.

یک چیز بیشتر در بایدن به عنوان فرضی نامزد: مغلوب ساختن پیشی جستن را نیز متهم بایدن که یک سوسیالیست و یا کمونیست حقیقت گم می شود. به عبارت دیگر جمهوری خواهان خواهد شد به احتمال زیاد به دنبال جین تا قرمز ترساندن صرف نظر از چه کسی نامزد شده است.

را انتخاب کنید. که خطر بزرگتر که ما وارد مرحله بعدی مقدماتی? به دنبال در هر یک از کاندیدا — به عنوان یک جریان حامی نه — بایدن و ساندرز هر آسیب پذیر بودن spattered با مغلوب ساختن پیشی جستن گل-slinging. آن را فقط یک ماده از درجه و آنچه را چوب بیشتر است. یک چیز برای مطمئن شویم که: نه نامزد مناسب است اما هر یک دارای پتانسیل واقعی را مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح بازنده است.

فقط برای تفریح من وصل در آخرین رای گیری به طور متوسط “در مقابل تهمت” از Real Clear Politics به کالج انتخاباتی نقشه. با توجه به دولت توسط دولت اعداد اگر انتخابات برگزار شد امروز بایدن خواهد شکست مغلوب ساختن پیشی جستن با حدود 341 آرا در حالی که ساندرز برنده خواهد بود با حدود 330 آرا. دوباره انتخابات مطلقا هیچ تضمینی برای عملکرد آینده و هر چیزی می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر و نوامبر. 3.

تبلیغات:

دموکرات ها در نهایت باید بین ساندرز’ مردمی انرژی و جوانی fanbase در مقابل بایدن را پایگاه گسترده ای از پشتیبانی و اوباما-دوران cred. همزمان دموکرات ها را مجبور به فرود بر روی یک نامزد بدون آسیب رساندن به آن مهاجرت بیش از حد به شدت در طول حداقل هشت هفته بیشتر از بیل مبارزه با. هنگامی که انجام می شود رای دهندگان که تا پایان در کنار از دست دادن از مقدماتی باید به شکل یک راه برای جمع اوری یک نیاز از بسیاری از وضعیت به حمایت از نامزد با حداکثر شور و شوق. آینده تقریبا همه چیز بستگی به رای دهندگان دموکرات اولویت انسجام ملت — وجود این جمهوری و برکناری از ما زمان استبدادی جمهور — بیش خرده درون حزب ،

شرایط واقعی انقلاب معلوم است که هر کس در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن. واقعیت در مقابل داستان. دموکراسی بیش از “مطلق” حکومت یک دیکتاتور در کاخ سفید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>