Biden, wearing a black coat, is seen in close-up looking into the distance.

جو بایدن در هادسون, New Hampshire در روز یکشنبه.

جاستین سالیوان/گتی ایماژ

جو بایدن اعلام کرد که او در حال اجرا برای رئیس جمهور در مارس 2019 و به زودی به رهبری دموکراتها شلوغ زمینه با 25 امتیاز. موقعیت خود را در دولت اوباما به او دسترسی سریع به بالای حزب اهدا کنندگان و فعالان کمپین. او تایید مشخصات بالا در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و کالیفرنیا ایالت دایان فاینستاین را حتی قبل از اینکه وارد مسابقه. نام خود را به رسمیت شناختن به عنوان جهانی به عنوان امکان پذیر است و زمین خود را به رای دهندگان او را عمو جو سر گرم اما قابل اعتماد ol’ حقه بازی که فقط به عنوان راحت مذاکره در کنگره به عنوان او است bullshitting با پسران را در اتحادیه هال—در حال حاضر قفل شده است.

با 75 درصد از حوزه گزارش در روز سه شنبه در نیوهمپشایر بایدن در محل 5 با 8.3 درصد از آرا. در آیووا او قرار داده شده 4. او در حال حاضر مسیرهای سوسیالیستی در نظر سنجی های ملی است و به سرعت در حال کوچک-شهر شهردار سابق که به سختی پاک شرط سنی و یک پسر که تایید جورج دبلیو بوش و دیک چنی در انتخاب مجدد در سال 2004 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.

به عنوان نویسنده Jedediah Purdy اشاره کرد بایدن انتخاباتی بود که همیشه در مورد اعتماد به نفس: اعتماد به نفس است که او می خواهد یک “electable” نامزد زیرا هر کس دیگری تا به حال اعتماد به نفس در او بیش از حد. اما مبارزات انتخاباتی خود تظاهرات موفق به ایجاد شور و شوق و یا حضور و غیاب است که رقبای خود را’ آیا او بحث اجرای محدوده کافی را کاملا نامنسجم و او حتی نمی است که افزایش مقدار پول. بسیار وجود دارد برای او را به عقب نشینی در حال حاضر که اعتماد به نفس خود را درخواست جمعی شروع به سقوط.

در حال حاضر بایدن به نظر می رسد به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به پنجمین دوره متوالی نامزد حزب دموکرات در باز اولیه که موفق به تبدیل شدن به رئيس جمهور با وجود شروع با عمده حمایت از این حزب قدرتمند ترین آمار و ارقام. در سال 2000 تعیین کلینتون جانشین گور قرار دادن یک چالش از لیبرال رایگان-متفکر بیل برادلی در ابتدایی—سی ان ان داستان از مارس 1999 توصیف گور را “هماهنگ rollout از امضا” نشان دادن خود را روشن نگه دارید و دموکراتیک استقرار—اما از دست آن را به عنوان به جورج دبلیو بوش است. در سال 2004 جان کری موفق reining در outsider نامزد هوارد دین—که می شده است را محکوم کرد به عنوان یک unelectable “مک گاورن-Mondale” افراطی دموکراتیک شورای رهبری—قبل از آیووا بلکه از دست داد به بوش. (در این حزب دفاع از آن را لزوما تدهین کری—کیر Gephardt یکی دیگر از تجربه های متوسط نیز در حال اجرا—اما آن را قطعا نمی خواهید دین به نامزد, در بخشی به دلیل آن رادیکال باور است که جنگ عراق یک ایده بد بود.) هیلاری کلینتون در آغاز سال 2008 اولیه چرخه با مزایای در رای گیری تاییدیه و بزرگ اهدا کننده جمع آوری اعانه خود را از دست داد به باراک اوباما ، او تقریبا از دست داده و حتی بزرگتر منجر شود در سال 2016 اولیه و پس از آن در انتخابات عمومی … به خوبی شما می دانید.

در حال حاضر وجود دارد عمو جو که به نظر می رسید به این باور خود اتصال و ارتباط عمومی با اوباما خواهد بود آنقدر قوی است که او می خواهم که قادر به ساحل به یک اولیه پیروزی بدون نیاز به صرف قابل توجهی در تبلیغات توسعه هر امضا پیشنهادات و یا حتی به نظر می رسد که اغلب در. هنوز هم وجود دارد یک زمان کمی به سمت چپ به مانند شروع به انجام چیزهای که: بایدن را در مراکز فروش در نوادا (Feb. 22 جلسه) و کارولینای جنوبی (Feb. 29 اولیه) در حال کوچک شدن هستند اما آنها هنوز هم وجود داشته باشد و برنده وجود دارد می تواند کمک به او را نگه دارید شماره خود را در جنوب سه شنبه متحده که در آن او شده است انتظار می رود به خوبی انجام با رای دهندگان. اما نامزد که فروش زمین بود که او آمد و با حرکت رو به جلو از پیش نصب شده است که تا کنون به طور کامل بی اثر است. اگر او هنوز هم می خواهد به نفع خود او باید برای به دست آوردن آن را درست مثل هر کس دیگری بدون هر گونه کمک از مهم دوستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی