شرکت های بزرگ که به مدیران پاداش بزرگ پرداخت عظیم جریمه نقدی در کسب و کار کوچک کمک

شرکت هایی که پرداخت می شود میلیون ها نفر در جریمه doled بزرگ اجرایی جوایز و اهدا به مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در میان شرکت هایی که میلیون ها دلار کمک های اولیه با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک آب و هوا coronavirus بحران است.

چک حفاظت از برنامه ایجاد شده است در $2.2 تریلیون محرک لایحه برای کمک به کسب و کارهای کوچک است که می تواند دیگر حفظ خود را بعد از بزرگ عصری اقتصاد تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. اما این برنامه به سرعت از پول و نیاز به پر پس از ده ها تن از شرکت های بزرگ امن میلیون ها نفر در وام های کم بهره خواهد بود که ببخشند اگر شرکت خود را حفظ کارکنان.

تبلیغات:

هر چند برخی از رستوران های زنجیره ای مانند زاینده رود و رستوران استیک روت کریس بازگشت ده ها میلیون نفر آنها از برنامه پس از اعتراض عمومی حدود 200 عموم معامله شرکت ها فاش کرده اند که آنها دریافت بیش از $750 میلیون در کل از این برنامه با توجه به نیویورک تایمز. شرکت های دیگر وام های امن حتی اگر آنها قادر به جمع آوری میلیون ها نفر از سرمایه گذاران خصوصی.

حداقل هفت شرکت هایی که دریافت یک ترکیب $45 میلیون وام از این برنامه به تازگی به پرداخت جریمه به دولت فدرال است.

MiMedx گروه گرجستان شرکت دارویی دریافت $10 میلیون وام تنها چند روز پس از این توافق به پرداخت وزارت دادگستری $6.5 میلیون پس از گفته overcharging وزارت امور کهنه سربازان برای تجهیزات پزشکی. این شرکت همچنین پرداخت 1.5 میلیون دلار حل و فصل به کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

تبلیغات:

US Auto Parts Network, دریافت $4.1 میلیون وام حتی اگر گمرک و حفاظت مرزی به تازگی کشف و ضبط برخی از محصولات این شرکت به دلیل گزارش داده بودند که قرار تقلبی با توجه به بار.

شرکت هایی که پرداخت خود را به مدیران پاداش های بزرگ را نیز نقد در این برنامه است.

AutoWeb دریافت $1.4 میلیون وام تنها چند روز پس از افشای که مدیر عامل جارد رو کردم $1.7 میلیون جایزه در سال 2019 با وجود قیمت سهام شرکت را با داشتن سقوط بیش از 70 ٪ است.

تبلیغات:

منینگ & Napier, نیویورک سرمایه گذاری شرکت دریافت $6.7 میلیون وام پس از افشای ماه گذشته است که در آن پرداخت می شود مدیر عامل شرکت Marc مایر نزدیک به 5 میلیون دلار در سال گذشته با توجه به بار. این شرکت موفق به دریافت وام حتی پس از آن متعهد به پرداخت سه ماهه سود سهام به سهامداران است.

متقاضیان برای وام نیاز به نشان می دهد که آنها آسیب دیده اند و همه گیر و تنها باید گواهی که “زمان بی ثباتی اقتصادی باعث می شود این وام درخواست لازم است.” به عنوان یک نتیجه از شرکت هایی که به تازگی امن سرمایه گذاری pounced در برنامه.

تبلیغات:

میراث مسکن تگزاس خانه تولید کننده اعلام کرد که آن را دریافت $6.5 میلیون از این برنامه تنها چند هفته پس از آن اعلام کرد که آن را به حال امن جدید 25 میلیون دلار خط اعتباری. پس از رسم موشکافی از بار بالای اجرایی Curtis هاجسون مقاله گفت که این شرکت خواهد پرداخت پول.

نردبان های ورزشی, لوازم ورزشی, تولید کننده دریافت 5.6 میلیون وام در حال حاضر با وجود تامین 50 میلیون دلار خط اعتباری از جی پی مورگان چیس با توجه به بار. این شرکت گفت: بار است که آن را “به طور کامل ملاقات تمام شرایط مورد نیاز” برای وام حتی اگر مدیر عامل دیو Fetherman گفت: سرمایه گذاران در اوایل این ماه این شرکت تا به حال یک “قوی ترازنامه.”

چندین شرکت با روابط به رئیس جمهور تهمت همچنین دریافت وام های بزرگ را.

تبلیغات:

Phunware, a data-مجموعه شرکت است که با این نسخهها کار با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و, فاکس نیوز, دریافت $2.9 میلیون وام.

قاره مواد ساخت و ساز شرکت تامین دریافت 5.5 میلیون دلار در وام پس از مدیر عامل جیمز Gidwitz کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است. برادر خود رونالد شنود گذاشته شد تا به عنوان برگ برنده سفیر بلژیک پس از خدمت به عنوان ایلینوی مالی مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور را در کمپین 2016.

خیابان اصلی اتحاد یک گروه حمایت برای کسب و کارهای کوچک گفت: بودجه ما نمی خواهیم برای شرکت در کنگره ظاهرا مجموعه ای برای کمک به.

تبلیغات:

“آن را ظالمانه” آماندا Ballantyne گروه, مدیر اجرایی گفت: بار اضافه کرد که تعداد بی شماری از صاحبان کسب و کار کوچک “که گذاشته همه کارکنان خود را در حال تلاش برای فایل بیکاری و ورشکسته به دلیل مشکلات با راه این چک حفاظت از برنامه طراحی شده بود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حاضر به افشای آن شرکت دریافت کمک بنابراین بیشتر اطلاعات در مورد دریافت کنندگان از شرکت های خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: امید است که شرکت هایی که باید بدست وام خواهد شد به طور داوطلبانه بازگشت به پول است.

بانک ها توزیع کمک ها نیز به جیب برخی از 10 میلیارد دلار در هزینه. چندین بانک متهم شده اند از اولویت های شرکت های بزرگ مشتریان جلوتر از کسب و کارهای کوچک است که به شدت نیاز به کمک به شناور باقی می ماند.

دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان به انتقاد از این برنامه برای misdirecting بودجه.

تبلیغات:

“بسیاری از کسب و کار با هزاران نفر از کارکنان را در بر داشت نقاط ضعف را به واجد شرایط برای این وام به کسب و کارهای کوچک. متاسفانه وقتی که می آید به PPP میلیون ها دلار هستند که به هدر رفته” سناتور. ریک اسکات, R-Fla., سی ان ان گفت. “در حال حاضر شرکت هایی که در حال صدمه در تمام توسط coronavirus بحران باید توانایی دریافت مالیات دهندگان بودجه وام های که می تواند بخشیده شود. که اشتباه است و آن طول می کشد پول از دست کسانی که آمریکایی ها که واقعا به آن نیاز دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>