بزرگ دستمالی کردن تصمیم به از بین بردن کلمات توهین آمیز به خشم بازیکنان مانند قبل از هرگز


Scrabble tiles with an ampersand, pound sign, question mark, and asterisk on them.
ناتالی ماتیوز-Ramo

در آمریکای شمالی دستمالی کردن بازیکنان ارتباط ساخته شده یک اطلاعیه بزرگ. Scopely Inc. موافقت کرده بود برای اضافه کردن مسابقات رسمی واژگان به آن داغ جدید برنامه دستمالی کردن رفتن. که خطاب به یک شکایت در میان بازیکنان: که برنامه bowdlerized لغت را شامل نمی شود همه 192,000 کلمات مجاز در بازی های رقابتی از جمله چند صد کلمات توهین آمیز—از زدن MINDFUCK به YINGYANG—مرتب کردن بر اساس است که مجاز شده است پس از مسابقات پدید آمده در 1970s. در ایمیلی به اعضای دستمالی انجمن شناخته شده به عنوان NASPA گفت: آن را “هیجان زده.”

ظرف یک ماه هر چند—و در پی کشتن جورج فلوید و زندگی ماده تظاهرات در سراسر کشور—مدیران در NASPA پشتیبانی شده توسط برخی از عضویت خود مبارزه شد به طور دائم حذف از مسابقات دستمالی کردن برخی از کلمات آنها فقط در حال مبارزه برای به دست آوردن دسترسی به. و این هفته دستمالی را صاحب اسباب بازی و بازی غول Hasbro, Inc., اعلام کرد که NASPA خواهد حذف “همه تهمت” از آن لیست کلمه و که این شرکت خواهد بازنویسی قوانین “را به روشن است که تهمت نیست خداوند در هر شکل از این بازی است.”

تصمیم قابل پیش بینی بود. به عنوان مؤتلفه پرچم و مجسمه های خام شربت آرم و ورزشی نام تیم خود روبرو اتقوا Hasbro نمی تواند دیده می شود به عنوان منفعلانه حمایت مناسب از یک گروه کوچک از کلمه آجیل به طلسم یهودی یا SPIC در شبکه های پلاستیکی. بر خلاف کسانی که بی شک نژادپرستانه توتم اما تهمت را—با توجه به استفاده از آنها را در دستمالی کردن—یک ائتلاف گسترده از مدافعان عبور خطوط از نژاد و جنسیت و هویت جنسی و دین است. به عنوان یک نتیجه, درایو برای expurgate آنها باعث شده است تا بیشتر contentiousness از من شاهد بوده ایم در 20-به علاوه سال های جاسازی شده در این بازی پر از اتهام واقعی اعوجاج و بد-ایمان مدیریت دستمالی کردن انجمن به ذکر شوم پرتوی از فارنهایت 451 و 1984. نتیجه این شد یک دست و پا چلفتی تصمیم به پاکسازی بیش از 200 کلمه که بیگانه بازیکنان هر دو و در برابر expurgation—راضی و تقریبا هیچ کس. “در حال حاضر همه سرگرم کننده است که در خارج از دستمالی گفت:” نیکی دکو یک بازیکن از, Kent, England اجرا می شود که یک دستمالی کردن صفحه را در Facebook و تماشا بحث بر سر کلمات نشت در خارج از کشور “و بخش های در حال رشد عمیق تر شده است ،

همانطور که من نوشت: در تخته سنگ ماه گذشته ایده برای حذف تهمت که مرجع هویت شخصی—از جمله نژاد ، قومیت ، جنسیت و گرایش جنسی—ظهور از یک پیشنهاد از یک بازیکن که دستمالی چیزی برای پاسخ به اعتراضات. یک بازیکن دیگر پیشنهاد حذف N-کلمه از لیست کلمه. NASPA ارشد اجرایی, جان جویدن یک برنامه نویس از تورنتو آن را در زمان یک گام بیشتر به طور رسمی پیشنهاد به ممنوعیت همه تهمت از بازی و گردش یک نظرسنجی پرسیدن که آیا مردم پشتیبانی axing همه زبان توهین آمیز فقط تهمت فقط N-word و یا انجام چیزی.

با وجود این سازمان نام 2,200 غرامت پرداخت اعضا در بازیکنان ارتباط جمعی هیچ کنترل بیش از آن مدیریت است. NASPA خصوصی برگزار غیرانتفاعی با مجوز از Hasbro به استفاده از کلمه دستمالی کردن و نظارت بر باشگاه و مسابقات لیست کلمه در ایالات متحده و کانادا است. داوطلبان و کارکنان کمیته های مختلف و یک هیئت مشورتی اما تصمیم گیری متمرکز در میان یک گروه کوچک از مردم به رهبری جویدن.

جویدن قاطعانه بود که تهمت تبعید. او مونتاژ یک لیست از پیشنهاد حذف—از ABO به YIDS و اظهار داشت که خروج چنین کلمات در این بازی به مبلغ “کمک divisively به مشکلات جهان است.” او استدلال که رقابتی بازیکنان دهه assented به کلماتی چون “گفته شده است” که کلمات عاری از معنی در هنگام بازی در بازی. او گفت: یک خبرنگار که بازی یک لکه دار کردن در دستمالی تشکیل “بیان نفرت” و “حق استفاده از گفتار نفرت” بود “بسیار محبوب به نظر میان دستمالی کردن بازیکنان است.”

مانند بسیاری از بازیکنان من موافق نیست با این استدلال. کلمات در هیئت مدیره دستمالی نمی تشکیل “بیان نفرت” در فرهنگ لغت و یا حقوقی ، آنها حتی نمی در هر یک درک مشترک از کلمه تشکیل “گفتار.” مریام-وبستر تعریف “بیان نفرت” به عنوان “گفتار در بیان نفرت از یک گروه خاص از مردم است.” در فرهنگ انگلیسی آکسفورد آن را تعریف می کند به عنوان سخنرانی “تحریک … نفرت و یا عدم تحمل.” دستمالی کردن بازیکنان انجام هیچ چیز. آنها با ارسال یک پیام. با گذاشتن نامه آنها چرا که یک کلمه است یک کلمه و نه چیزی بیشتر. ممکن است لحظه ای ناراحتی در چند هفته گذشته بازیکنان گفته اند داستان در مورد بازی که در آن و JIGABOO آمار مدیره—اما من هرگز شنیده و یا از هر کسی که یک کلمه با قصد فراتر از یک استراتژیک و انجام این کار می تواند در واقع نقض NASPA کد رفتاری.

برای بسیاری از بازیکنان از جمله من در سطح بالا دستمالی کردن بیشتر یک ریاضی از یک کلمه بازی—آن را در مورد احتمال به رسمیت شناختن الگوی تخته هندسه و تفکر استراتژیک. حروف و کلمات آن ابزار است. این بدان معنی نیست که بازیکنان جدی هستند و بی اعتنا به کلمات معانی و یا نسبت به پیام های جاسازی شده در آنها است. بازیکنان نمی به راحتی منطقی با استفاده از کلمات توهین آمیز به امتیاز به عنوان جویدن استدلال کرد. من صرف مقدار زیادی از زمان به فکر نقش زبان در دستمالی از جمله زبان توهین آمیز و همچنین یادگیری معانی صدها نفر از کلمات مبهم من فقط می خواهم در بازی استفاده کنید. بسیاری از ما دوستداران کلمه قبل از ما بودند دستمالی کردن بازیکنان است.

من آگاهانه از رنگ پوست (رنگ سفید) جنس (نر) و ضمنی و تعصبات. اما من فکر می کنم آن را باید ممکن باشد برای آشتی دادن این دو افکار: برخی از کلمات توهین آمیز به شدت و آنها هنوز هم کلمات. به همین دلیل است که من مخالف پاکسازی لیست کلمه. ساخت کلمات توهین آمیز فاقد شرایط لازم برای یک بازی هیئت مدیره نمی خواهد آنها را و یا احساسات خود را ناپدید می شوند. آن را می گویند که حتی فقط دیدن یک کلمه توهین آمیز است و به نظر می رسد خطرناک و غلط ایده. به عنوان یکی دستمالی کردن بازیکن نوشت: “کلمات نمی در لغت به افتخار آنها است.”

هنوز هم آن را نیز درست به استدلال می کنند که برخی از بازیکنان انجام داد که این عمل از تشکیل کلمه LEZ یا COLOREDS و یا حتی بدتر در هیئت مدیره دستمالی می تواند مضر به کسی که به آن نگاه کنید برای این مدت از یک بازی است. و این که باید تلاش کنیم به عنوان یک جامعه برای از بین بردن هر گونه استفاده از مضر زبان در هر محیط. و این که از بین بردن یک مجموعه ای از کلمات را حداقل تاثیر عملی در این بازی—به غیر از چند کلمه تهمت پایین آمده به ندرت—و می تواند نشان دهنده مثبت حرکت در یک زمان از آشفتگی و انعکاس است. همه که درست به همین دلیل است که این چنین قوی موضوع است.

من از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد استاد Randall کندی در مورد دستمالی کردن بحث است. کندی, که سیاه و سفید است, است که نویسنده از سال 2002 کتاب کاکاسیاه: عجیب و غریب حرفه ای یک کلمه سخت. او نمی رقابتی دستمالی کردن بازیکن. او به من گفت آن را قابل درک و منطقی بود نگران آن است که هر گونه به کارگیری لکه دار می دهد کلمه مشروعیت. او همچنین گفت که آن را سالم به سوال استفاده از کلمات در آب و هوای فعلی در اطراف عدالت اجتماعی—اما نه به قیمت از ارزش های دیگر.

“نظر من این است که در این زمینه است که در آن یک کلمه استفاده می شود همیشه شرایط معنای کلمه” کندی به من گفت. “اگر شما با استفاده از یک واژه در یک محیط که در آن آن را روشن است که هیچ پیام فرستاده شده و در واقع یک تراکم یک سری از نمادها—a, b, c, d, e و بقیه — من نمی بینم چه مشکل است. اگر کلمه استفاده می شود در راه است که بد اگر کلمه ای است که استفاده می شود در راه است که قرار دادن مردم من در برابر آن است. اما اگر کلمه استفاده می شود در برخی دیگر از مد آنگاه است که باید به رسمیت شناخته شده و قابل درک است.”

در کتاب خود کندی استدلال در برابر “eradicationists” که می خواهید N-کلمه به حذف از زبان است. انجام این کار, او به من گفت که کاهش James Baldwin, مارک تواین “نامه ای از زندان بیرمنگام,” Richard Pryor یودورا ولتی و بیشتر. “من ترجیح می دهند که بیشتر سخنرانی کمتر. من ترجیح دانش از erasure,” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک فوق العاده ای در از دست دادن در این کمپین از bowdlerization این کمپین از تعبیری با زور از مجازات اگر شما نمی رفتن همراه با آن است.”

همانطور که برای محدود مورد دستمالی کندی گفت که تهمت ممکن است یک بازیکن و یا حریف خود را عصبی یا اضطراب—و باید—از آنجا که چنین کلمات “را بترساند.” به جای expurgation هر چند او پیشنهاد کرد که دستمالی ایجاد یک کتاب راهنما توضیح تاریخ و قدرت کلمات فردی است. “اگر شما قصد استفاده از آن آگاه باشید که شما در حال گرفتن در چیزی” کندی گفت. “من نمی گویم شما نمی توانید. من به سادگی گفت: شما یک مسئولیت اضافه شده.” در واقع تعدادی از بازیکنان دستمالی پیشنهاد ایجاد یک هشدار است که تهمت ممکن است دیده می شود در باشگاه و یا بازی مسابقات و یا زمانی که مسابقات در حال جریان و یا گزارش آنلاین.

خیلی از خشم در دستمالی جامعه شده است در مورد یک فرایند است که بود کج به سمت expurgation. پس از گردش خود را بررسی و به NASPA اعضا و افکار عمومی جویدن به صورت دوره ای خلاصه نظرات شخصی خود را در Facebook صفحه نمی NASPA است. او اغلب خاص افراطی نادان و گاهی پرهیاهو و نژادپرستانه نظرات باعث تماس خود را برای نویسندگان به نام و یا حتی ممنوع است. “من بسیاری از واقعا زشت افکار است که خواندن آنها در حال صحبت با استعمار برده صاحب” جویدن نوشت: یک روز. در یک ایمیل به کل جامعه پس از Hasbro اعلام کرد و گفت: “ما بسیاری از نژادپرستان و ما باید مقدار زیادی از خونریزی قلب لیبرال.”

اما جویدن نیز اشاره کرد که در حاشیه سخنان به مبلغ حدود 4 درصد از پاسخ. شکایت اصلی در میان بازیکنان بود که جویدن به نظر می رسد تمایلی به اذعان کرد که اخلاقی دفاع از حفظ تهمت بود و حتی ممکن است. دن هوروویتس یک وکیل در ویلمینگتون به من گفت بلند نظر او نوشت: در این نظرسنجی در مورد تفاوت بین نمادهای توهین آمیز و توهین آمیز و کلمات بریده شد در چنین یک راه برای آن را “به عنوان گمراه کننده به عنوان ویلیام Barr ‘خلاصه’ از مولر گزارش.”

به طور کلی نتایج این تحقیق به وضوح مورد علاقه حفظ کلمات توهین آمیز. تقریبا از 1200 پاسخ فقط 1 در 3 پاسخ دهندگان به حمایت از بین بردن تهمت و یا توهین آمیز و کلمات. چهل و شش درصد پشتیبانی از خروج از لیست کلمه بدون تغییر یکی دیگر از 11 درصد مورد علاقه از بین بردن تنها N-word. شکاف بین کسانی که بازی رقابتی و کسانی که نمی شد حتی گسترده تر: 50 درصد از NASPA اعضای مورد علاقه هیچ تغییری در این لیست در مقایسه با با فقط 8 درصد از پاسخ دهندگان دیگر.

زمانی که او خود پرده برداری پیشنهاد جویدن وعده داده شده به رعایت رأی این گروه بازیکن مشورتی هیئت مدیره. Hasbro اعلام روز سه شنبه ساخته شده است که مسئله. یک NASPA رسمی به من گفت Hasbro تماس جویدن در هفته گذشته و در جلسه ای که در دوشنبه برگزار شد. یک عضو هیئت مدیره مشاوره گفت: در Facebook که “انتخاب شد ظاهرا حذف تهمت یا مجوز خود را از دست.” پنج شنبه شب هیئت مدیره جلو رفتم و رای دادند به هر حال rebuking جویدن و Hasbro و رای گیری 6-4 به هیچ تغییرات به لیست کلمه. “من خوشحالم که ما از کار ما بود که به نمایندگی از عضویت” عضو هیئت مدیره Jason Idalski به من گفت. “من به نوعی از در صلح با این واقعیت است که شرکت ما اربابان فقط رد ما است.”

تا به حال جویدن مشورت با Hasbro قبل از رفتن در مکان های عمومی, اگر, دستمالی کردن جامعه احتمالا می تواند اجتناب شود هفته از کینه و تقسیم. و بحث به مراتب بیش از. در حال حاضر وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا برای پاک کردن کلمات است که در این لیست چرا که آنها دیگر inoffensive حواس—سگ ماده, کیر, پا در اوردن, بدون مو, GYP, HO, REDSKIN رقص و بیشتر. یا نه پاک کردن کلمات در لیست فعلی که به نظر می رسد خوش خیم مانند بزرگ و هیککسویلل. ترک باغ-انواع vulgarities و فحاشی در بازی می تواند به اثبات شرم آور است. “مشخصه راش بد درک تصمیم گیری است که نیاز به تمیز کردن مستمر تا از sloppiness است که همواره رخ گفت:” رابین پولاک, دانیل, کانادا متخصص بازیکن.

لغت نامه نمی, برچسب, کلمات “تهمت” پس از تدوین لیست نهایی است که به احتمال زیاد برای تولید بیشتر اختلاف نظر است. Merriam-Webster ویرایشگر-در-بزرگ پیتر Sokolowski گفت: من در این شرکت مشترک با NASPA لیست خود را از کلمات با برچسب توهین آمیز و مبتذل زشت و ناپسند و توهین به , اما نمی خواهد درگیر در تصمیم گیری چیست, لکه دار کردن و چه چیزی نیست. “وجود دارد بدیهی است که مقدار زیادی از کلمات با این برچسب که هیچ ربطی به هویت و به احتمال زیاد به علت شخصی جرم و در نتیجه تمام تماس های ساخته شده باید توسط NASPA,” او گفت:.

یکی بیشتر خاردار مشکل این است که NASPA تحریم بازی در آمریکای شمالی با استفاده از یک لیست کلمه موفق با همتای خود در خارج از کشور, جهان انگلیسی زبان دستمالی کردن بازیکنان ارتباط است. که گروه صندلی یک بازیکن آمریکایی کریس Lipe گفت: من آن است که بحث در مورد تهمت با فرهنگ ساز کالینز است که منتشر لیست بین المللی. (دستمالی کردن در خارج از آمریکای شمالی است که متعلق به Mattel, Inc.) قضاوت های آنلاین نظرات, بازیکنان بین المللی به نظر می رسد به شدت مخالف expurgation. اگر خود کلمه لیست نیست پاکسازی می NASPA میزبان رویدادی که در آن تهمت ممنوع در برخی از تابلوهای اما دیگران نه ؟

NASPA گفت: آن حذف خواهد اثر را در ماه سپتامبر. در عین حال دولت از این بازی—و هدفمند کلمات—خواهد بود و بازیکنان در ذهن. “N-کلمه بازی بود علیه من توسط یکی دیگر از NASPA بازیکن یکشنبه گذشته” نیکلاس Tam اتاوا گفت: پس از اعلام پایین آمد. “خوشبختانه ما مخالفان که مورد اعتماد هر یک از دیگر به بزرگسالان در مورد ماهیت کلمات در این بازی است. من متاسفم بگویم من مجبور به گرامی داشتن لحظه ای است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>