پیروزی بزرگ برای ایران? دیوان عالی فلوریدا “پرداخت-به-رای” طرح به صورت ex-felons

رای گیری حقوق از صدها نفر از هزاران نفر از سابق felons در فلوریدا بودند به سوال نامیده می شود پنج شنبه پس از دیوان عالی ایالات متحده اجازه دادگاه بدوی حکم به ایستادگی اجازه دولت به نوار سابق زندانیان از رای گیری اگر آنها مدیون هزینه های دادگاه و یا جریمه.

این تصمیم مربوط به متمم 4 یک قانون است که اکثریت به تصویب رسید در ماه نوامبر 2018 از طریق یک رفراندوم. شصت و پنج درصد از رای دهندگان فلوریدا به تصویب این اصلاحیه که گفت: سابق felons می تواند رای در دولت پس از آنها را به اتمام “همه لحاظ از [خود] حکم.”

تبلیغات:

پس از کالیفرنیا ، ران DeSantis وارد دفتر در سال 2019 او و دولت ایران نمایندگان مجلس با تصویب یک لایحه عطف به ماسبق حاکی از این است که حکم از نظر اعمال می شود به پرداخت تمام هزینه ها علاوه بر تکمیل مشروط و زمان زندان.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای 11th مدار به تازگی متوقف شده و یک قاضی که اجازه داده اند ex-felons به ثبت نام برای رای دادن بدون در نظر گرفتن فوق العاده هزینه ها و دیوان عالی کشور کاهش یافته و برای سرنگونی این تصمیم.

قضات Sonia Sotomayor النا کاگان و اموزش Bader Ginsburg عقیده داشت با ستمیر محکوم unsigned نظر اکثریت.

تبلیغات:

“این دادگاه انفعال در ادامه روند condoning [محرومیت,],” قاضی نوشت.

تماس با قانون “پرداخت-به-رای طرح” کمپین حقوقی مرکز (CLC) که پیوست آیتالله سیستانی و دیگر رای گیری گروه های حقوق در اوایل این ماه در درخواست دیوان عالی کشور به حکومت در این مورد به نام تصمیم “عمیقا ناامید کننده است.”

“فلوریدا رای دهندگان صحبت با صدای بلند و روشن است که نزدیک به دو سوم از آنها حمایت حقوق مرمت در پای صندوقهای رای در سال 2018” گفت: پل اسمیت معاون رئیس جمهور از CLC. “دیوان عالی کشور ایستاده بود با عنوان 11th مدار مانع از صدها نفر از هزاران نفر از, در غیر این صورت واجد شرایط رای دهندگان از شرکت در فلوریدا اولیه انتخابات به سادگی از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت جریمه ها و هزینه های. ما مشتاقانه منتظر ادامه به مبارزه برای فلوریدا رای دهندگان به طوری که آنها می توانید با شرکت در انتخابات عمومی در ماه نوامبر است.”

تبلیغات:

جریمه و هزینه دادگستری مرکز با سی ان ان گفت که هزینه های بدهکار به تازگی منتشر سابق felons اغلب غیر قابل عبور به خصوص که بسیاری از تلاش برای پیدا کردن خوبی پرداخت اشتغال است.

جریمه و هزینه “می تواند از یک زن و شوهر از صد به ده ها هزار دلار” سی ان ان گزارش شده است. “و در فلوریدا تمام دادگاه اتهامات عنوان شده است که پرداخت نشده پس از 90 روز با اشاره به خصوصی جمع بدهی که مجاز به اضافه کردن تا 40% اضافه بر مزد دادگاه بدهی.”

تبلیغات:

در رسانه های اجتماعی طرفداران حق رای را محکوم کرد دادگاه عالی تصمیم گیری است که می آید تنها چند روز قبل از فلوریدا شنبه مهلت ثبت نام رای دهندگان پیش از انتخابات مقدماتی در ماه اوت است.

“این حکم بدان معنی است که اگر شما یک فرد فقیر با یک جنایت اعتقاد شما محروم ایم” جویس Vance وکیل ایالات متحده در دولت اوباما. “اگر شما می توانید استطاعت به پرداخت جریمه شما می توانید رای بدهید. صرفنظر است که وجود دارد هیچ دلیلی برای نگه داشتن افرادی که خود را خدمت کرده ام از جمله رای گیری برای همیشه این نظرسنجی مالیات.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>