برنده بزرگ برای “انگل” از جمله بهترین تصویر ارائه لرزش در یک مدت طولانی و کسل کننده اسکار سال 2020

“انگل” یک فیلم در مورد شدید اجتماعی و اقتصادی اختلاف و کلاس تبعیض برنده بهترین عکس در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار.

بونگ جون-هو شاهکار همچنین برنده اسکار برای بهترین فیلمنامه اصلی, بهترین, بین المللی فیلم سینمایی و در ناراحتی به عنوان مهم به عنوان آن پیروزی در جایزه برتر رده بونگ برنده جایزه اسکار برای بهترین کارگردان besting کوئنتین تارانتینو (که به کارگردانی “روزی روزگاری … در هالیوود”) مارتین اسکورسیزی (“The Irishman”), Todd Phillips (“Joker”) و سام مندس (“1917”).

تبلیغات:

این همچنین باعث می شود او برای اولین بار نامزد اسکار به جلو و پایین چهار جایزه در یک سال پس از والت دیزنی کشیده که شاهکار در سال 1953.

این برنده هستند حق آنهایی که برای این لحظه در زمان و در اسکار تاریخ — و واقعا کامل در چارچوب یک برنامه تلویزیونی است که نمونه تلاش بیش از حد سخت برای بهبود گناهان در حال حاضر بازیگران در سنگ. به یاد داشته باشید, در علاوه بر این به “انگل” بودن مثل در مورد ثروتمند و جایگاه اجتماعی آن را نیز یک داستان در مورد قدرت تظاهر است.

که تقریبا کل داستان ABC اسکار سال 2020 تولید.

تبلیغات:

این دومین سال متوالی است که به اسکار رفت میزبان و یک بار دیگر ثابت کرد که آن را احتمالا نمی نیاز به یک برای ارزش سرگرمی, اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد کسی با استعداد برای نگه داشتن قطار در حال اجرا در زمان.

اعطا شده که مشخص نیست اگر کسی در مقابل دوربین می تواند مانع از فوق العاده ماراتن مخاطبان قرار گرفت به روز یکشنبه — مسئولیت آن بر عهده Lynette هاول تیلور و استفانی Allain, دو فیلم تولید به دست گرفتن زمام از این زنده برنامه تلویزیونی برای اولین بار.

این هم واضح است به هر کسی که با کار دید که آکادمی شارژ هاول تیلور و Allain به انجام همه چیز آنها می تواند به این واقعیت است که رای دهندگان آکادمی انتخاب فجیع uninspired تخته سنگ از نامزد بودند که به طور کامل سفید در عمده اقدام دسته نجات برای “هریت” ستاره سینتیا Erivo نامزد برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن.

تبلیغات:

وجود دارد که در بالا از تولید یک نر تخته سنگ از بهترین کارگردان نامزد در یک سال که Greta Gerwig به دست آورده در نزدیکی جهانی تحسین برای او نسخه ای از “زنان کوچک.” و حتی در آن صورت سه از پنج مردان واجد شرایط انتخاب به عنوان مظنونین. چهارم شد بونگ و پنجم بود که قبل از “Joker” بهترین و شناخته شده برای کارگردانی “خماری” سه گانه است.

هر راه شما آن را تکه تکه و روز یکشنبه نتیجه بود واقعا یکی از بهتر کاهش مخاطبان عضو می تواند برای امید در برندگان بخش ارائه پیروز اسکار تلویزیونی تحت آن شرایط شده اند دشوار است برای یک تجربه زنده جوایز نشان می دهد تولید.

تبلیغات:

اما اجازه بازگشت برای یک لحظه به “انگل” زرق و برق دار, تکان دهنده, هیجان, کار, یک, که منحرف نشوند و براحتی با پوست ترکیب مخاطبان از طریق تحولات که در مرز مسخره اگر ما نمی دانیم که آنچه ما می دانیم درباره نرم و ملایم استکبار و جهل در مورد فوق العاده غنی است.

بونگ نشان می دهد دقیق آگاهی چشمگیر نسبت او دقیقا می داند آنچه که او نیاز به انجام برای ایجاد قانع کننده تنظیم و مخاطبان بر این باورند در کار خود قصد.

که تولید کنندگان از 2020 اسکار در اختیار این تسلط از اندازه گیری. شاید آن می تواند مانع از به خاطر سپردن است که کل سه ساعت و 31 دقیقه تولید شد یک عمل بیش از اصلاح.

تبلیغات:

هاول تیلور و Allain در پاسخ به کمتر از وضعیت ایده آل انباشته برنامه تلویزیونی فوق العاده با استعداد و سپس برروی آن بکشید در بیشتر استعداد فوق العاده ای برجسته است که استعداد فوق العاده ای.

در برخی موارد این “بیش از حد است که فقط حق” فلسفه کار کرده است. 92 اسکار باز بی نقص و با Janelle Monae به آرامی پله از زمین را باور برای انجام یک ادای احترام به فرد راجرز, ژاکت کش باف پشمی و همه قبل از راه اندازی به یک اسکار-نسخه مناسب خود را 2010 آهنگ “زنده (جنگ گل سرخ).”

از آغاز تا پایان Monae بود و برق های فوق العاده رنگارنگ و فرمانده. اگر شما نگاه از نزدیک در پشت او بالا, رقصنده که لباس ادای احترام به “کمی” و “Midsommar,” “Dolemite نام من است” و … بله کسانی بودند prancing نازی ها در قصیده به “JoJo خرگوش.”

تبلیغات:

بیلی پورتر به ارمغان آورد و جای خود را به هیجان وقفه ظاهر در اواسط آهنگ — پوشیدن خیره کننده طلایی, کت, کمتر — آواز خواندن یک زن و شوهر از میله های التون جان “من هنوز ایستاده” درست در مقابل از Sir Elton (که انجام خود را نهایی برنده جایزه آکادمی ترانه از “S” بعد از آن).

امین کل عدد بود کاملا پر رو.

می تواند ما را یک لحظه به فکر می کنم در مورد این نگاه ، در اینجا این است که یک سردستهزنان خواننده اپرا — دو اگر شما تعداد دفعات مشاهده پورتر که شما بهتر است — پایین آوردن خانه با استعداد خود را برای اولین بار از چند اجرا از رنگ. تنها از آن هنرمندان تنها Erivo شد تا برای اسکار است. بقیه فقط وجود دارد برای نشان می دهد.

زیر این چرخ و چشم ظاهر سردرگمی تنگ شد پنج از استیو مارتین و کریس راک شوخی که آنها میزبان در حالی که انجام میزبان سنتی اسکار باز کردن تک صدایی که در آن آنها گران بسیار ثروتمند لغو احکام صادره ی جف بزوس برای هنوز در حال غنی پس از طلاق گرفتن.

تبلیغات:

تولید سر نویسنده Jon Macks می نویسد: برای هر دو آنها و این بدان معناست که او به احتمال زیاد تا به حال در این تبادل:

مارتین: خوب, شما می دانید کریس فکر می کنم چقدر اسکار تغییر کرده در گذشته سال 92.

سنگ: آره آنها تغییر زیادی استیو.

مارتین: آره آنها. در سال 1929 وجود دارد سیاه و سفید بازیگری نامزد.

سنگ و در حال حاضر در سال 2020 ما رو یکی!

مارتین: آره. رشد شگفت انگیز!

اجازه دهید که حل و فصل در معده خود را برای یک لحظه و سپس متوجه است که هیچ کدام از آن گرفته اند که تولید بیش از حد بیش از آن اختصاص داده شده سه ساعت است. افسوس که این رخ داده است قبل از بسیاری از بسیاری دیگر از موسیقی شماره برخی از بهتر از دیگران چند که اشتباه مخاطبان پس هیچ کس معرفی هنرمندان و یا تعداد آنها و یا به هر نشانه ای که چرا آنها اتفاق می افتد.

آیا فرد به طور متوسط کمتر از 30 دانم که رندی نیومن است ؟ من امیدوارم که به دلیل هیچ کس در مراسم اسکار خطاب به حضار گفت. چرا “این است که ما” ستاره Chrissy متز وجود دارد آواز هر چه بود او بود آواز ؟ چرا که او ستاره دار در “دستیابی به موفقیت” یک 2019 فیلم به همراه داشت که آهنگ اصلی نامزد “من ایستاده ام با شما.”

سپس انرژی تعجب عملکرد توسط امینم از سال 2002 آمار “از دست دادن خودتان” در سال 2003 بهترین آهنگ اصلی برنده است. چرا او وجود دارد ؟ اگر شما می دانید تاریخچه اسکار (که چرا شما؟) Eminem نشان نمی دهد که زمان خود را به انجام رسید که در آن او توصیه می کند که شنونده که شما فقط یک شات. مگر اینکه شما صبر کنید 18 سال, من حدس می زنم و سپس شما می توانید دو عکس.

تبلیغات:

به هر حال Eminem عملکرد آمد و در پایان یک مونتاژ بخش معرفی شده توسط Lin-مانوئل میراندا بود که معرفی شده توسط خود را “همیلتون” ستاره آنتونی راموس. Kelly Marie Tran و عرقچین Feldstein نیز به عنوان مجریان از مجریان است که یک چیزی که من حدس می زنم تولید کنندگان تصمیم به سعی کنید به را تشکیل می دهند برای تستوسترون مصرف بیش از حد و سفید-از آن همه است.

هفته منتهی به 92 جوایز اسکار نشان داد یک لیست از نامزد چپ که ناظران در داد و بیداد و در روز قبل از روز یکشنبه در برنامه تلویزیونی چند رسانه زد داستان با اشاره به انتخاب یک زن و شوهر از رای دهندگان آکادمی, نام چپ ناشناس که اشاره به هر کسی که در حال مشاهده این سال مراسم بود و همچنین در مسیر رفتن در تاریخ به عنوان #OscarsSoWhite2.

اسکن جایزه فردی دسته بندی است که بسیار تمایل به مورد است. براد پیت بود مورد علاقه برای nab که بهترین بازیگر نقش مکمل سخت افزاری برای کار خود را در “Once Upon a Time in Hollywood” و حدس بزنید چه ؟ او. لورا درن والا بود در “ازدواج داستان” و او نیز راه می رفت با خودش طلایی ،

خواکین فینیکس برنده بهترین بازیگر نقش اول مرد برای “Joker” و مشخص مناسبت با سخنرانی درهم و برهم در مورد نژادی و نابرابری جنسیتی است که ناشیانه moseyed بیش از یک پاساژ در مورد عدالت برای گاو و آمد در اطراف به نوعی از درخواست ما برای انجام بهتر برای این سیاره است.

تبلیغات:

بهترین بازیگر نقش مکمل زن برنده رنه زلوگر با الهام هر دو ققنوس و جودی گارلند الهام بخش او برای “جودی” نیز freestyled در مورد امید و الهام و اساسا ساخته شده در مورد ارکستر مردم بازی کردن که ما متوجه نمی افتد بسیار یکشنبه شب. در اصل من فرض کنید که خوب است اما باز هم برنامه تلویزیونی رفت اضافه کاری بیش از نیم ساعت.

همه باعث می شود که اسکار برای “انگل” است که بسیار شیرین است. در حالی که این ویژه جوایز اسکار که قرار بود به شکاف اصلی هر امتیاز برای متنوع نمایندگی در میان نامزد, از آن خواهد شد به یاد خود را برای حمایت از سینما ،

“انگل” ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین غیر انگلیسی زبان و بهترین تصویر و یازدهم غیر انگلیسی زبان فیلم نامزد دریافت جایزه افتخار بالا با توجه به Academy of Motion Picture Arts and Sciences. تنها شش بین المللی فیلم نامزد (شناخته شده در سال های گذشته به عنوان بهترین فیلم خارجی زبان) شامل یک زبان دیگر غیر از فارسی نامزد شده اند که در رده ها و در بهترین تصویر در همان سال است.

بونگ و اسکریپت همکاری نویسنده Han Jin برنده اضافی ساخته شده تاریخ با نوشتن اولین فیلم تا کنون به دریافت جایزه اسکار برای فیلمنامه اصلی.

این رخ داده است در همان سال که Taika Waititi, یک هنرمند از نیمی — مائوریایی میراث فرهنگی در زمان خانه جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی برای “جوجو خرگوش.”

آهنگساز ایسلندی Hildur Guðnadóttir snagged بهترین نمره اصلی مجسمه برای کار خود در “Joker” ساخت او اولین زن برنده برای یک ترکیب دراماتیک. این رده معرفی شد توسط یک مونتاژ گزیده ای از نامزد نمرات انجام شده توسط ایرلندی نوازنده Eimear هیچ کس که شد اولین کاری برای انجام اسکار ارکستر در نزدیک به یک قرن است. (رشد شگفت انگیز, در واقع.)

گسترش این دیدگاه حتی بیشتر جوایز اسکار برای “انگل” آمد و در همان آخر هفته که “وداع” برنده بهترین ویژگی و ژائو Shuzhen برنده بهترین حمایت از زن در روح جوایز.

به خانه نزدیک تر برای آمریکا علاقمندان به سینما است Matthew A. Cherry و کارن روپرت Toliver جایزه اسکار برای دلگرم انیمیشن کوتاه “داغ” که آنها در تلاش برای عادی سازی و جشن آفریقایی مدل مو و سیاه و سفید بودن.

گیلاس همچنین با اشاره به تاج و تخت عمل در سخنرانی پذیرش خود را که قانون است که مانع از کارفرمایان و ابتدایی و مدارس از تبعیض در برابر مدل مو معمولا فرسوده توسط آمریکایی های آفریقایی مانند locs. بیشتر دال واردات خود را کوتاه فیلمسازان آورده DeAndre آرنولد ارشد در آرایشگران تپه دبیرستان در منت Belvieu تگزاس است که به حالت تعلیق از مدرسه به عنوان مهمان خود را. بالا معلم مدرسه ابتدایی ممنوع شد از مدل و گفت که اگر او نمی کند قطع locs او نمی خواهد اجازه داده می شود به راه رفتن در فارغ التحصیلی خود را.

Netflix بکشد مستند “آمریکا کارخانه” برنده بیش از چند بین المللی ویژگی های بیش از حد.

همه اینها مستحق برنده نشان دهنده گسترش در نظر گرفتن که سزاوار پاداش سینمایی عظمت است. واقعیت این است که “انگل” (و “وداع” که برای ماده) هستند, باور نکردنی, فیلم و بونگ فیلم از نامزد. آن $35.5 میلیون جعبه دفتر ناخالص در امریکا (بخشی از یک $167.6 میلیون نفر در سراسر جهان و شمارش) فوق العاده است برای یک زبان کره ای فیلم ارائه شده با زیرنویس.

2020 اسکار تلویزیونی نیز شامل یک زن و شوهر از الهام ایده در تولید این سمت که با اقتباس از این ورید به یاد ماندنی ترین بودن Idina Menzel تفسیر از “به ناشناخته” از “یخ زده 2,” انجام شده در کنار خوانندگان به نمایندگی از کشور در سراسر جهان و آواز آهنگ همان هر یک از کشور خود زبان است.

“من احساس بسیار بهتری لحظه در تاریخ اتفاق می افتد در حال حاضر” “انگل” تولید کننده Kwak گناه-ae مشاهده از طریق یک مترجم در حالی که پذیرش بهترین تصویر, اسکار, به اشتراک گذاری نقل قول صحبت می کند که برای بالا امتیاز از 2020 اسکار مراسم و نارضایتی بیش از حد. ما باید قلب را در این واقعیت است که می تواند رای دهندگان را تأیید ما پیش بینی های بدبینانه از ناامیدی و هنوز موفق به نوبه خود در اطراف و باک سنت ها و روند ساخت تاریخچه و جرقه اندک بارقه امید در طول راه.

اگر فقط آنها انجام می شود بنابراین در زمان کمتر از آن بود را به تماشای یک تارانتینو دو ویژگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی