زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج کردن یک صدای جیر جیر در 2 صبح یکی شب هفته گذشته را محکوم کرد وزارت دادگستری صدور حکم توصیه برای دوستان خود راجر سنگ من شک دارم او یک نشانه است که آن را مجموعه ای خاموش طوفان که در ادامه به خشم امروز. من حدس می زنم که دادستان کل لایحه بار نیز انتظار ندارد که او می تواند تماس گرفتن برای استعفای خود را از یک گروه دو حزبی از بیش از 2000 سابق وزارت دادگستری و مقامات پس از او رفت و در تلویزیون به سعی کنید برای پوشش خود اقدامات غیر اخلاقی توسط معترض که او عمل کرده است به طور مستقل در مواجهه با شواهد روشن است که او و رئیس جمهور در یک جنگ صلیبی برای مجازات رئیس جمهور دشمنان و رفتن آسان در دوستان خود را.

یکی از امضا کنندگان دونالد Ayer شد معاون دادستان کل تحت Barr در George H. W. Bush دولت و همچنین آمریکا و وکیل و مدیر و معاون وکیل به طور کلی در دولت ریگان. آیر نوشت: یک قطعه در اقیانوس اطلس در روز دوشنبه اجرا می شود که در پایین لیست کامل از Barr تجاوزات و overreaches و نتیجه گیری با این خنک کننده ارزیابی:

تبلیغات:

بد به عنوان آنها این نمونه های بیشتر علائم از علل Barr unfitness برای دفتر. مشکل اساسی این است که او باور ندارد در مرکزی شعار ما سیستم دولت — که هیچ فردی بالاتر از قانون است. در سرد شدن شرایط بار از کلمات خود را در روشن شدن خود را طولانی-برگزار اعتقاد نیاز برای تقریبا استبدادی اجرایی است که محدود جبران قدرت در درون دولت ما تحت قانون اساسی سیستم کنترل و توازن.

در واقع داده های ملی ما ایمان و اعتماد در یک حکومت قانون هیچ کس نمی تواند به درون واژگون سازی آن است که نه بیش از حد قوی است که می گویند که لایحه بر این است که سازمان ملل-آمریکایی است. و در حال حاضر از قرار گرفتن به عنوان دادستان کل او در این میان از یک ریشه و شاخه حمله هسته ای بر اصول که در هدایت سیستم قضایی ما و به خصوص ما وزارت دادگستری پس از 1970s.

من مطمئن هستم که بار مراقبت در مورد هر یک از است که به صداقت. او به وضوح به حال کسی که یک ایده بزرگ در 1980s — واحد اجرایی — و پس از آن تبدیل مبتلا به یک مورد وحشتناک از فاکس نیوز مغز پوسیدگی یک بیماری وحشتناک به نظر می رسد که به یک رای از عفونت است که بیش از ووهان coronavirus. او ممکن است به خوبی بر این باورند که برنده شده است قربانی یک “دولت عمیق” شکار ساحره و آن را جدی او وظیفه برای پیگیری کردن تمام عاملان و آنها را قفل کردن. او روشن ساخته است که او فکر می کند تنها مشکل این است که وزارت دادگستری و مقامات و قضات فدرال فکر می کنم او برای گرفتن سفارشات از رئیس جمهور زمانی که او در واقع بازیگری در خود دارد.

این مسخره است البته. کسانی که سابق DOJ مقامات عمیقا آشفته توسط این واقعیت است که دادستان کل ایالات متحده اقدام به عنوان رئیس جمهور شخصی fixer. به عنوان یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی fixers, مایکل کوهن می گوید:

آقای ترامپ نیست به طور مستقیم به من بگویید که به دروغ به کنگره است. که او چگونه عمل می کند. در مکالمات ما تا به حال در طول مبارزات انتخاباتی در همان زمان من به طور فعال به مذاکره در روسیه برای او خواهد نگاه من در چشم و بگویید من هیچ کسب و کار در روسیه و سپس بیرون رفتن و دروغ به مردم آمریکا گفت: همان چیزی که

که آهنگ با بیل بر بدنام شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس سنا زمانی که سناتور. کامالا هریس کالیفرنیا از او پرسید اگر کسی تا به حال از او پرسید کسی:

تبلیغات:

این توهین به شعور به این باور است که بار اقدام به طور مستقل. تنها سوال شده است که آیا او در تلاش بود برای دلجویی از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان دیگران در دولت تلاش کرده اند به انجام, و یا اگر او و تهمت ها به سادگی بر روی همان طول موج. همانطور که گفتم قبل از هر دلیل وجود دارد که فرض کنیم که بر در واقع فکر می کند که رئیس جمهور یک قربانی و او در تلاش برای حق اشتباهات انجام داده به او.

در نظر بگیرید که حتی قبل از او AG Barr نیویورک تایمز گفت که او معتقد است که ساختگی اورانیوم یک رسوایی به مراتب شایسته تر از تحقیق و تفحص از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین اتصالات به روسیه است. که نشان داد که او عمیقا در جناح راست تب مرداب آماده به “قفل” هیلاری کلینتون و تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک “واحد اجرایی” است که با تعریف فوق قانون است.

تبلیغات:

از آن پس همه ما سوء ظن به اثبات رسانده اند که از. از راه Barr چرخید مولر گزارش به دلیل امتناع از برداشتن اوکراین مورد خلاف کاران را به توجه خود را به شخصی خود را در جنگهای صلیبی به “بررسی محققان” آیا او گرفتن سفارشات از مغلوب ساختن پیشی جستن و یا فقط به صرف شب خود را گرفتن جریان “آنچه واقعا اتفاق می افتد” توسط Sean Hannity و Tucker Carlson او را ترک کرده است مطلقا هیچ شکی نیست که او در حال کار به عنوان رئیس جمهور مرید.

علاوه بر داده است تعدادی از سخنرانی های است که نشان می دهد او را به جناح راست جنگجو رانده شده توسط این نوع از تعصب ایدئولوژیک است که موجب شد برخی از مردم به معامله با شیطان. او گفت: Federalist جامعه بازگشت در ماه نوامبر:

تبلیغات:

واقعیت این است که در راه انداختن سوخته-زمین بدون نگه می دارد-منع جنگ “مقاومت” در برابر این دولت آن است که این چپ است که درگیر در نظام ریز از هنجارها و تضعیف حاکمیت قانون است. این “ماموریت مقدس” از اصطلاح “ترقی خواهان” است که با استفاده از قدرت اجباری دولت برای بازسازی انسان و جامعه در تصویر خود را با توجه به انتزاعی ایده آل از کمال است.

او مانند یک تندرو است که آن را به رهبری او را به فساد, وزارت دادگستری به نمایندگی از رئیس جمهور او معتقد است ناعادلانه هدف قرار دادند. این توهم. و آن را در نهایت با او.

در طول تعطیلات آخر هفته وجود دارد و تاب گزارش می دهد که یک قیام دم در این بخش در پی خروج از این چهار دادستان که تا به حال به کار گرفته راجر سنگ مورد. نگرانی بیش از Barr مداوم دخالت در موارد “مورد علاقه رئیس جمهور” در خصوص عمل خود را از آوردن دادستان از خارج از حوزه های قضایی به دوم حدس زدن نتیجه گیری رسیده بسیار مورد توجه متخصصان و آشکار خود اشتیاق به رفتن آسان در مغلوب ساختن پیشی جستن cronies مانند سنگ و مایکل فلین ظاهرا تا به حال این گروه در آشفتگی از ساحل به ساحل.

البته که تنها می رود تا کنون:

تبلیغات:

پروفایل در شجاعت سخت به آمده در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.

اما در اواخر روز دوشنبه چیزی اتفاق افتاده است که ممکن است حتی مهم تر از یک ناآرام DOJ:

انجمن ملی فدرال قضات به نام یک جلسه اضطراری روز شنبه برای رسیدگی به نگرانی در مورد دخالت وزارت دادگستری مقامات و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سیاسی حساس موارد, رئیس گروه روز دوشنبه گفت:.

تبلیغات:

به عنوان با بسیاری از لحظات دیگر در این رسوا دولت این همه ممکن است با تصویب و در عین حال یکی دیگر از موسسه به شدت تضعیف شده و رئیس جمهور انجام به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است. اما فدرال قضات عمر ملاقات و بدون ترس از قهر رای دهندگان. اگر قوه قضائیه از دیگر معتقد است که وزارت دادگستری است و عامل در ایمان خوب است, آن را سخت برای دیدن چگونه ویلیام Barr می ماند و دادستان کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی