خروج سنجی در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه روز سه شنبه گفت: 81 درصد از رای دهندگان انگیزه شد برای رای دادن به دلیل خشم رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بخشی از دلیل آن این است که به احتمال زیاد به دلیل جریان اقتدارگرا قدرت گرفتن او در صحنه حتی به عنوان آنها در پای صندوق های رأی رفتند.

رئیس جمهور تا به حال توییتی از دستور خود در ساعت اندکی از صبح روز سه شنبه:

تبلیغات:

در پایان روز, وزارت دادگستری بود که لغو صدور حکم توصیه و هر چهار نفر از دادستان ها در سنگ اقدام تا به حال خارج از این مورد با یکی از آنها استعفا از وزارت دادگستری در دسترس نباشد. این به حداقل می گویند بسیار غیر معمول است.

وقتی پرسیده شد که در مورد آن در مطبوعات در دسترس بودن در روز بعد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چیزی نمی گفت وزارت دادگستری به آن را انجام دهد.

اجازه دهید فقط می گویند که نبود بسیار قانع کننده و ترک آن را در آن.

تبلیغات:

دیوید Laufman وزارت دادگستری سابق ضد جاسوسی رئیس توییتی که آن را “تکان دهنده خودرا برای امتحان اماده به پایین سیاسی مداخله در فرایند عدالت کیفری. ما در حال حاضر واقعا در شکستن-شیشه ای-در-مورد-از-آتش لحظه برای عدالت Dept.”

این نه فقط در مورد مقدار کمی از مغلوب ساختن پیشی جستن دوست صمیمی حبس طولانی مدت محکوم شود. پس از همه تهمت و قدرت او را عفو کنند و بدون شک انجام خواهد داد تا زمانی که او احساس می کند زمان مناسب است. این نیز قصاص برای مولر تحقیقات که در اصل کشف سنگ شواهد و خفقان را در ایالات متحده به دفتر دادستان در پایتخت که تحت تعقیب چند تن از مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران. کسانی که شامل پل Manafort که مانند سنگ نکردن شواهد حاضر به شهادت علیه رئیس جمهور و تصمیم گرفت به صورت یک هیئت منصفه که او را محکوم کرد.

که همان سی نیز در برخورد با سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که انصراف خود را از گناه برای دروغ گفتن به اف بی آی و درگیر شده است در طولانی صدور حکم فرایند که منجر به وزارت دادگستری ناگهان rescinding آن صدور حکم توصیه فقط یک زن و شوهر از هفته پیش. Barr به تازگی جایگزین آمریکا وکیل که در دفتر جسی لیو گفت که “ترویج” به وزارت خزانه داری. شنبه شب اما کاخ سفید کناره گیری کرد که نامزدی بدون شک تحقق است که لیو برنامه ریزی شده بود به شهادت قبل از کنگره در روز پنج شنبه صبح.

تبلیغات:

سنگ جمله را در حال حاضر خواهد شد با تصمیم قاضی در این مورد امی برمن جکسون که ممکن است برخی از افکار در مورد همه این عجیب و غریب, shenanigans. او همچنین ممکن است برخی از افکار در مورد سنگ پس از ارسال شده در تصویر او در رسانه های اجتماعی با یک خط کش بیش از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال این را می گویند در مورد جکسون در سه شنبه شب:

تبلیغات:

https://twitter.com/realDonaldTrump/وضعیت/1227408775855976449?s=20

او به نظر می رسد گیج کننده خود را علاقه daydreams در مورد هیلاری کلینتون که در زندان با واقعیت است. و Manafort بود و نه قرار دادن در سلول انفرادی ، او نگه داشته در حفاظتی زندان به عنوان نمونه با مشخصات بالا زندانیان. به نظر می رسد که مغلوب ساختن پیشی جستن است طراحی یک لیست جعلی دلایل عفو تمام سربازان خوب است که نگهداری می شود دهان خود را بسته است.

شده اند وجود دارد چند نفر اتصال نقطه به عنوان این بود که اتفاق می افتند در طول چند هفته گذشته اما با استیضاح در مقابل سوز و اولیه کمپین گرم من فکر نمی کنم بسیاری از ما متوجه شدم که چقدر کامل مغلوب ساختن پیشی جستن سرسپردگان خواهد بود. و هیچ گرفته اند به کار با نشاط بیشتر نسبت به لایحه Barr.

تبلیغات:

بار بنا به گزارش رسیده باز نوعی از “کانال” با آمریکا وکیل در پیتسبورگ برای رودی جولیانی به قیف خود را در خاک اوکراین در جو بایدن. چگونه این تفاوت از رسیدگی به بایدن روشن نیست. در واقع واضح است که دقیقا آنچه در آن است. علاوه بر این وجود دارد که شاخک حساس, در اوکراین, تئوری توطئه این ادعا که سناتور. میت رامنی درگیر است با همان انرژی شرکت که شاغل هانتر بایدن که ظاهرا توضیح می دهد که چرا رامنی تنها جمهوری خواه که رای به محکومیت رئیس جمهور در استیضاح محاکمه.

بایدن در حال فروپاشی در مقدماتی و به نظر می رسد کمتر و کمتر احتمال دارد به نامزد خواهد شد که در صورت مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. من احساس می کنم که برنده خواهد شد و اعتبار خود را برای مرگ دیر یا زود (حتی اگر اوکراین رسوایی به احتمال زیاد تنها جزئی از عوامل به بایدن را گلایه) اما من حدس می زنم تهمت تیم را حفظ خواهد کرد این ساختگی مورد رفتن به هر حال. به عنوان جولیانی گفت: تمام نقطه در حال حاضر به “پشتیبانی کردن” رئیس جمهور این است که او خواسته تقریبا تا آنجا که او می خواهد انتقام.

مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است برخی از کسانی که شهادت در تحت حکم و بنا به گزارش ها می خواستم به آن را در تحقیر آمیز ترین مد به منظور ارسال یک پیام. وجود دارد چند شاهد که هنوز هم کار می کنند برای وزارت امور خارجه و این منصفانه است که فرض کنیم که مایک Pompeo قرعه کشی خواهد شد تا خود را در راه رفتن به مقالات به زودی به اندازه کافی.

تبلیغات:

در روز سه شنبه تهمت نشان داد که ارتش ممکن است مجازات سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman برای چه رئیس جمهور به نام “غلط تماس بگیرید” به این معنی که Vindman ظاهرا دروغ مورد تهمت تماس با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky. یک زمان وجود دارد نه بیش از حد طولانی پیش زمانی که هر کس را به عهده گرفت که تهمت بود فقط باد بخار و که هیچ کس را آن نظر جدی است. پس از آنچه اتفاق افتاده است با راجر سنگ مورد هیچ کس نمی تواند چنین چیزهایی را نمی دانیم.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی و لایحه بر ادای هوشمندانه بود و فقط به او گفته شد. کمی وجود دارد دلیلی برای باور برنج نظامی انجام خواهد داد هر کمتر است. اگر آنها نمی, پا خط آنها خواهد شد.

این است که شاید به بهترین وجه توسط مورد ایلین McCusker سرپرست حسابرسی در پنتاگون بود که در برابر کاخ سفید دستور به خودداری congressionally اجباری کمک های نظامی به اوکراین در تابستان گذشته. با توجه به New York Post, the White House در حال حاضر برنامه ای برای برداشت نامزدی به عنوان حسابرسی و رئیس امور مالی پنتاگون گفتن مقاله: “این دولت نیاز به افرادی که متعهد به اجرای رئيس جمهور در دستور کار, به طور خاص در سیاست خارجی و تلاش برای خنثی کردن آن است.”

McCusker نبود تلاش برای خنثی کردن رئيس جمهور در دستور کار است. او در تلاش بود برای جلوگیری از قانون شکنی که در حال حاضر یک شلیک جرم در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

تبلیغات:

به عنوان کل حقوقی جامعه وضعیتی وخیم از اخبار که تمام چهار دادستان فدرال شد, برداشت از سنگ مورد آشکار اعتراض در برابر رتبه سیاسی از وزارت دادگستری ، دادستان کل بار بود که پرداختن به یک کلانتر کنفرانس.

او گفت: lawmen که “مردم می توانند لذت بردن از آزادی و رسیدن به رفاه بدون حاکمیت قانون برای حفاظت از آنها.” آینده از او که برای تلفن های موبایل زیادی مانند “کوچک کشور شما اینجا بود شرم اگر هر چیزی اتفاق افتاده است به آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی