لایحه Barr است: او می خواهد به “بازگشایی” در این کشور و خنثیسازی روسیه پروب

جدید کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع این هفته اعلام کرد که زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی Kayleigh McEnany تبدیل خواهد شد مطبوعاتی کاخ سفید ، این کمپین به دنبال جایگزینی و به نظر می رسد که دادستان کل ویلیام Barr ممکن است تستها برای این نقش است. قضاوت از دو شب مصاحبه با Laura Ingraham, او به عنوان مشتاق در مورد رئیس به عنوان یکی از مشهور Mar-a-لاگو Trumpettes.

ما تا به حال شنیده ام خیلی از Barr از او scathingly متنبه توسط یک قاضی فدرال در ماه گذشته برای خود “عدم خلوص” در شرح مولر گزارش کرد و گفت که بر حال “تحریف یافته” از آوریل 2019 گزارش خود را در بدنام کنفرانس مطبوعاتی و نامه ای به نمایندگان مجلس. قاضی خواستار یک کپی کامل از مولر گزارش به نقد و بررسی به منظور تصمیم می گیرید که آیا به فاش کردن تمام سند بدون redactions.

تبلیغات:

آن را هر روز است که دادستان کل ایالات متحده است شخصا castigated توسط یک قاضی فدرال. اما آن را به وضوح بیش از حد به این امید که بر گرفته بود انتقاد خود را به قلب و تصمیم گرفته بود به آن بازی مستقیم. بازگشت به کانون توجه در این هفته نشان داد که در حالی که او ممکن است قرارداد coronavirus خود را فاکس نیوز پوسیدگی مغز است که هنوز هم مواج خارج از کنترل است.

Ingraham دو اصلی hobbyhorses در حال حاضر. او معتقد است که پاسخ به این ویروس حمله به آزادی های مدنی و سریع برای درمان این بیماری است دکتر تهمت سحر و جادو, اکسیر, هیدروکسی کلروکین. او همچنین معتقد است که هر کسی که مخالف با این است که بخشی از یک توطئه برای خراب کردن او رئیس جمهور محبوب. پس از آن بود که در آن چارچوب است که بر او مصاحبه و او را نا امید نیست.

تحت بازجویی در مورد اینکه آیا آزادی مذهب بود که نقض توسط خاموش کردن او موفق به می گویند که بهداشت عمومی اقدامات قابل قبول برای یک دوره کوتاه و سپس به طوطی مغلوب ساختن پیشی جستن ماکسیم که “درمان نمی تواند بدتر از بیماری” و حتی نشان می دهد که بیشتر مردم را از سرطان جان به دلیل محققان قادر به ادامه کار خود را در طول خاموش کردن. او روشن ساخته است که او فکر می کند دولت باید در افتتاح هر چه زودتر به جای بعد :

تبلیغات:

من فکر می کنم ما باید بسیار مراقب باشید تا مطمئن شوید که این است — شما می دانید که اقدامات سخت گیرانه است که به تصویب رسید به طور کامل توجیه دارد و نه راه های جایگزین برای حفاظت از مردم است. و من فکر می کنم شما می دانید زمانی که این — که این دوره از زمان است — در پایان مارس منقضی می شود من فکر می کنم ما باید به مردم اجازه می دهد برای انطباق بیشتر از ما و نه فقط به مردم برای رفتن به صفحه اصلی و پنهان در زیر تخت

از “سازگاری” او در ذهن بودند معلوم نیست توصیه مبهم “پروتکل” برای رستوران ها و پرتاب در اطراف عباراتی مانند “PPE” را به عنوان اگر او بودند سر اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد. برای همه ادعایی خود را نگرانی با آزادی های مدنی او به نظر می رسید نشان می دهد که او فکر می کند محدودیت در سفر خواهد بود یک نتیجه مثبت از این بحران است. حداقل این چیزی است که آن را مانند صدا از او در مورد صحبت سختگیرانه تر مرز قوانین بودن یک راه خوب برای جلوگیری از بیماری های همه گیر. پس از تمام ویروس ها را تشخیص نمی دهند تابعیت یا ملیت. اگر شما نمی توانید اجازه دهید مردم در آمده و در تلاش برای محافظت از خودتان را از عفونت شما نمی توانید اجازه دهید مردم یا. در غیر این صورت آنها ممکن است آن را به عقب.

واضح بود که بر بوده و هزینه های زیادی از زمان تماشای فاکس نیوز. Unprompted او اجازه دهید شل با یک ydroxychloroquine بیهوده گویی شایسته Sean Hannity خودش:

https://twitter.com/Acyn/وضعیت/1248081988491198465

تبلیغات:

Barr ظاهرا از دست رفته این بورس در کانال های مورد علاقه خود را به روز دیگر است که در آن دکتر ویلیام Haseltine یک زیست شناس مشهور و بازنشسته و استاد دانشگاه هاروارد در زمان رادیو فردا, میزبان, Dana Perino به وظیفه برای هل دادن این دارو با شواهد کمی به آن را به بالا.

https://twitter.com/LisPower1/وضعیت/1247233437519536129

تبلیغات:

این مقاومت بیش از این ادعا درمان معجزه بودن بی وقفه تبلیغ با تهمت و دوستان خود را در فاکس نیوز نیست که از مطبوعات و یا دموکرات. آن را آینده از جامعه پزشکی است که وحشت زده است که رئیس جمهور ایالات متحده خواهد با استفاده از پلت فرم خود را به فشار اثبات نشده مواد مخدر بر اساس توصیه های تلویزیون صدا و خود را “احساسات.”

من حدس می زنم هر کس یک صندلی اپیدمیولوژی این روزها اما فاکس نیوز coronavirus پوشش است که در واقع خطرناک است. این واقعیت است که رئیس جمهور و دادستان کل در نظر خود چرند به عنوان مبنایی برای سیاستگذاری نوع وحشتناک است.

اما Barr را برخی از جدی تر اخبار هنگامی که او رفت و در یک سخنرانی دراز وشدیداللحن در مورد روسیه بررسی است. در ماه دسامبر گذشته زمانی که بازرس کل وزارت دادگستری منتشر شد گزارش خود که در زمان FBI به وظیفه خود FISA روند به دنبال یک زمانی مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور بر اعلام آن خواهد بود یک تقلید مسخره امیز “برای جاسوسی بر روی مخالفان سیاسی اما همچنین به استفاده از آنها را در راه است که می تواند بر نتیجه انتخابات است.” او گفت که خودداری از قضاوت خود را تا زمانی که “تحقیق و بررسی” توسط مشاور ویژه جان دورهام کامل شد.

تبلیغات:

دورهام ثبت شده است هیچ گزارش اما Barr نه انتظار دیگر به آنچه در ذهن خود را. او گفت Ingraham که “چه اتفاقی افتاد به [تهمت] یکی از بزرگترین travesties در تاریخ آمریکا است. بدون هیچ گونه پایه و اساس آنها آغاز شده و این بررسی مبارزات انتخاباتی خود و حتی بیشتر در مورد در واقع اتفاقی است که پس از مبارزات انتخاباتی — یک الگوی کامل از وقایع در حالی که او رئیس جمهور … برای خرابکاری در انتخابات ریاست جمهوری و یا حداقل اثر تخریب ریاست جمهوری است.”

که به طور مستقیم در تضاد با خود بازرس کل نتیجه گیری. و آن را با یک تهدید جدی:

https://twitter.com/prayingmedic/وضعیت/1248448026521165830

تبلیغات:

وجود دارد یک دلیل بر آمد از پناهگاه خود را در حال حاضر. بار دشوار هستند, مردم عصبی شدن و Trumpian پایه نیاز به برخی از الهام. چه چیزی می تواند بهتر از برخی از شیرین انتقام ؟

همانطور که واشنگتن پست آرون بلیک امتیاز این باید به عنوان جای تعجب ندارد. قبل از بر بود و حتی یک سوسو زدن در مغلوب ساختن پیشی جستن چشم او نوشت: طولانی ناخواسته یادداشتی به کاخ سفید توضیح داد که او باور نمی کند که روسیه بررسی خواهد کرد. او حتی گفته یک خبرنگار بعد که این گزاره برای پیگیری قرار رسوایی در اطراف هیلاری کلینتون و اورانیوم یکی بود به مراتب قوی تر که برای روسیه شد.

ذهن او ساخته شده بود تا در مورد این طولانی قبل از او شد و دادستان کل. این که چرا او را استخدام کرد تا به عنوان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصلی حقوقی مرید در وهله اول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>