لایحه Barr است و حتی بدتر از شما فکر می کنم: کل کار است که برای محافظت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

ویلیام Barr, دادستان کل ایالات متحده آمریکا است که آب حامل برای ثروتمند. او تنها آخرین در یک خط طولانی از جمله طول عمر چنین establishmentarian lickspittles به عنوان دین Acheson, John J. McCloy, جان فاستر دالس آلن دالس و هنری کیسینجر.

این مردان و کارهایی که آنها انجام داده اند برای مردان — از آن است که به طور انحصاری مردان — که خود این کشور بخشی از تاریخچه راز از امریکا است. این راه کار می کند. مردانی که خود را بیشتر از ثروت در این کشور را نمی توان زحمت با اندک جزئیات کمی از حفظ قدرت خود و مالکیت پس از رسیدن به پایین به ظروف پتری قدرت مانند هاروارد و ییل و آنها شهامت امیدوار کننده gofers و آنها داماد آنها و آموزش آنها را به مراقبت از تمام این تند و زننده بیت از حفظ قدرت مانند نگه داشتن طبقه کارگر و اقلیت ها در خط و یا مبارزه با خود در جنگ و یا در صورت لزوم پشت میله های زندان.

تبلیغات:

شما فکر می کنید این فقط خیالی lefty شعارهای رجعت به اطناب bandied در مورد گروه مانند SDS و سوسیالیستی کارگران در ’60s? اجازه دهید یک نگاه فقط یک بار آب حامل grand-نجف John J. McCloy بود که به عنوان یکی از “مرد دانا” در این کتاب با این عنوان توسط نویسندگان والتر آیزاکسون و Evan Thomas.

McCloy متولد شد و در سال 1895 به یک فروشنده بیمه و یک آرایشگر از فیلادلفیا نسبتا صحبت کردن “از طرف دیگر از آهنگ” در اوایل دهه 20th-قرن امریکا است. او فارغ التحصیل از کالج امهرست و دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد. پس از خدمت در جنگ جهانی اول او در زمان شغل با دو معتبر وال استریت شرکت های حقوقی که در آن او به نمایندگی های متعدد در آمریکا شرکت هایی که انجام کسب و کار در آلمان نازی از جمله با بدنام شرکت شیمیایی آلمانی I. G. Farben که تولید تزیکلون ب استفاده از گاز برای کشتار یهودیان در اردوگاه های کار اجباری نازی ها.

در طول جنگ جهانی دوم McCloy بود که معاون امور جنگ. او درگیر شد در ساختمان پنتاگون و ایجاد OSS های پیشرو به سازمان سیا است. با توجه به کای پرنده که نویسنده قطعی بیوگرافی McCloy او “بیش از هر فرد و … مسئول این تصمیم” به کارآموز ژاپنی با آمریکایی ها در اردوگاه های کار اجباری در طول جنگ.

تبلیغات:

پس از جنگ McCloy ساخته شده بود کمیساریای آلمان و از سال 1949 تا 1952 او زد آمریکا بخشی از اشغال آلمان و تحت نظارت استقرار جمهوری فدرال آلمان. در اینجا این است که چگونه McCloy بازپرداخت خود شرکت کارشناسی ارشد در بازگشت به خانه: او تبدیل اام دو سوم از مقامات نازی به جرم جنایات جنگی و او شخصا دستور آزادی محکوم جنایتکاران جنگی فریدریش تلنگر و آلفرد کروپ آلمان صنعتگران که در حال کمک به ساخت ماشین جنگی نازیها با کار کردن به مرگ یهودیان از اردوگاه های کار اجباری به کار برده است.

چرا McCloy رایگان نازی ها مسئول این همه مرگ و نابودی از جمله تلاش برای از بین بردن مردم یهود از اروپا ؟ خوب, او فقط حمل آب برای خود آمریکایی شرکت دوستانی که مرتب او را از دانشگاه هاروارد قانون برای این کار است. آلمان نیاز به بازسازی در سفارش برای شرکت های آمریکایی را انتخاب کنید تا انجام کسب و کار که در آن آنها را ترک کرده بود هنگامی که جنگ شروع شد و این نمی تواند بازسازی شده بدون صنایع متعلق به مردان مانند تلنگر و کروپ. بنابراین McCloy از دستورات او داده شده بود توسط دوستانش در وال استریت و مجموعه کسانی که نازی هیولا رایگان. او همچنین به این باشه که اولین صدراعظم از یک بازسازی آلمان کنراد Adenauer منصوب متعدد جنایتکاران جنگی نازی و بدنام ضد سامی به قدرتمند مواضع دولت.

هنگامی که او بازگشت به آمریکا در سال 1952 McCloy شد پاداش با نام بودن رئیس بانک چیس منهتن. او بسیار غنی است. او در ادامه برای تبدیل شدن به یک شریک در وال استریت شرکت حقوقی Millbank, Tweed هدلی & McCloy و موفق نلسون راکفلر به عنوان رئیس شورای روابط خارجی. او همچنان در آغوش استقرار تا زمان مرگش در سال 1989.

تبلیغات:

لایحه Barr در حال حاضر در خدمت به عنوان دادستان کل است McCloy مدرن و معادل آن. شما می توانید نوشته اند روز جمعه نیویورک تایمز تیتر “بار تحت فشار قرار دادند به تضعیف نیویورک دادستان از شروع” درباره McCloy را تضعیف نورنبرگ جنگ-محاکمه جنایتکاران در سال 1949. McCloy فرستاده شد به آلمان به نازی ها محکوم نورنبرگ دادستان. بر فرستاده شد به وزارت دادگستری به دوستان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن محکوم توسط رابرت مولر را دادستان.

او رفته است در مورد کار خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن با ذوق. به یاد داشته باشید خود را در صفحه “خلاصه” از مولر گزارش ؟ هیچ چیز برای دیدن اینجا مردمی! هیچ تبانی! هیچ انسداد! اما او نمی رسید. در ماه مارس این سال بار کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده علیه دو پوسته از شرکت هایی که تامین مالی از تلاش های روسیه, ترول مزارع برای تاثیر گذاری در انتخابات 2016 به نمایندگی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. یکی از کسانی که شرکت بخشی متعلق به یوگنی Prigozhin یک oligarch روسیه گاهی شناخته شده به عنوان “پوتین آشپز.

تبلیغات:

Barr سپس توجه خود را تبدیل به بی اعتبار بقیه مولر را بررسی سفارش آمریکا وکیل از, کانکتیکات, جان دورهام برای انجام گسترده ای مبتنی بر بررسی ریشه های مولر را در روسیه بررسی است. یک هدف دورهام بررسی این است که آیا 18 آمریکا و سازمان های اطلاعاتی به درستی به این نتیجه رسیدند که دولت روسیه مداخله در انتخابات 2016 در مغلوب ساختن پیشی جستن به نمایندگی که آنها راه بازگشت در سال 2017. چه جهنم ؟ بیایید تضعیف اطلاعاتی ایالات متحده در حالی که ما در آن هستیم.

دوم ایالات متحده وکیل از سنت لوئیس جفری Jensen منصوب شد بر بررسی دادستان از مغلوب ساختن پیشی جستن اولین مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. که “بررسی” از مولر تحقیقات با مته سوراخ کردن میوه. اولین بار خلاص شدم از جسی لیو ایالات متحده وکیل برای منطقه کلمبیا و جای خود را با یکی از نوکران او تیموتی شیا در یک اقدام ظرفیت. او به سرعت نقل مکان کرد به رها کردن همه اتهامات علیه فلین حتی اگر سابق مشاور امنیت ملی بود pled گناه به اتهام دروغ گفتن به اف بی آی است.

شیا و سپس نقل مکان کرد برای کاهش محکومیت توصیه برای راجر سنگ بدنام مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اولین مدیر کمپین و برای او بستری اتصال به ویکی لیکس در طول مبارزات انتخاباتی 2016. این منجر به استعفای چهار دادستان را که برنده شده بود سنگ محکومیت. یکی از آنها ترک کار خود را در وزارت دادگستری در دسترس نباشد. این هفته یک عضو سابق مولر تعقیب تیم هارون Zelinsky شهادت قبل از کمیته قضایی مجلس بوده است “فشار سنگین از بالاترین سطح وزارت دادگستری” به سنگ “شکستن” کاهش حکم او. که فشار آمده بود به طور مستقیم از Barr, Zelinsky شهادت دادند.

تبلیغات:

در اوایل این هفته Barr در نهایت به پایان دست و پا چلفتی شلیک جفری برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک (خود را مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب). برمن شده در شارژ از محاکمه و محکومیت از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق وکیل شخصی مایکل کوهن. او همچنین بررسی تهمت وکیل و وفادار رودی جولیانی و آورده بود اتهامات عنوان شده علیه دو تن از جولیانی همکاران در اوکراین clusterfuck لو Parnas و ایگور فورمن. برمن حال شارژ بانک ترکیه نزدیک به رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان با نقض تحریم ها علیه ایران, یک مورد که شناخته شده بود به خشم تهمت که قول داده بود اردوغان او را به مراقبت از آن. حدس و گمان وجود دارد که همه این تعقیب و تحقیقات منطقه جنوبی در حال حاضر در معرض خطر در حال حاضر که Barr واز شر از برمن.

بنابراین بر است مجموعه ای رایگان از شرکت های روسی که هک ما انتخابات است. او کاهش یافته و از اتهامات عنوان شده علیه فلین که صحبت به سفیر روسیه سرگئی Kislyak در مورد لغو تحریم های اعمال شده توسط دولت اوباما در برابر روسیه برای هک ما انتخابات است. او نقل مکان کرد و به کمک راجر سنگ بود که بستری تماس با بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ که منتشر دموکرات ها از ایمیل های که شده بود به سرقت رفته توسط هوش برهنه تلاش برای helpTrump برنده شدن در انتخابات. و او را تضعیف کرده است تحقیقات و تعقیب از همه در ارتباط با مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای به دست آوردن خاک بر جو بایدن با خودداری از کمک نظامی به اوکراین است. وجود دارد هر چیزی بر انجام نشده برای بی اعتبار کردن روسیه بررسی و کمک به تهمت مجدد انتخابات در این سال ؟

خوب بار مصاحبه شد در NPR “صبح Edition” در روز جمعه. همراه با یک فریبنده دفاع از هر چیز دیگری او انجام داده است در حالی که اقدام به عنوان تهمت شخصی وکیل در حالی که رسما در خدمت به عنوان دادستان کل ایالات متحده آمریکا بر راه اندازی یک حمله پیشانی در پست الکترونیکی-در برگه های رای ادعا وجود دارد “امکان جعل و تقلب.” پرسید: اگر او تا به حال هیچ مدرکی که پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند defrauded یا counterfeited, Barr گفت: “نه آن آشکار است.”

تبلیغات:

Barr است فقط مانند دیگر sniveling آب-حامل های که قبل از او. او قرار بود در دولت حقوق و دستمزد دو بار به عنوان دادستان کل و انجام آنچه او گفت. بین زمان او ساخته شده بود مشاور عمومی از GTE ارتباطات غول پیکر است که با هم ادغام شدند خود را به تبدیل شدن به Verizon و مانند McCloy قبل از او پاداش داده شد با میلیون ها و میلیون ها دلار.

McCloy وظیفه آزادی واقعی نازی ها پس از جنگ جهانی دوم است. ویلیام بر وظیفه کمک به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشتن آمریکا نازی ها در پایگاه خود را خوشحال به طوری که آنها به شما رای دادن برای او در ماه نوامبر. به عنوان Barr گفت: “آشکار است.” پایگاه خود را فقط در مورد همه تهمت را ترک کرده است. اگر آن را شامل برخی از سفید supremacists و نازی ها پس چی ؟ Barr وجود دارد خواهد بود برای حمل آب برای آنها اگر صادقانه دادستان یا قاضی سعی می کند به ارسال آنها را به زندان. فقط بخواهید مایک فلین.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>