لایحه بر این است که در حال حاضر هدف قرار دادن “ضد دولت افراط گرایان”

خوب Law & Order شکار در حال حاضر به طور رسمی در.

Atty. ژنرال ویلیام P. بر کارگردانی کرده است تشکیل یک سازمانی نیروی کار اختصاص داده شده به مقابله با “ضد دولت افراط گرایان” از انواع دیدگاه که توافق بر هیچ چیز دیگری اما به چالش کشیدن نظم عمومی.

تبلیغات:

آن را خیلی زود برای من نشان می دهد که این است که یا بیش از حد کمی دیر یا overkill جعلی در نیاز به یک برگ برنده انتخاب مجدد تلاش کند ؟ آیا اشتباه است که برای من به این نتیجه که این یکی دیگر خالی حرکت است که نمی خواهد آدرس دلایل اعتراض و یا گاه به گاه خشونت?

این اواخر به دلیل FBI و گروه ها مانند مرکز قانون فقر جنوب و ضد افترا لیگ در حال حاضر لیست از تعداد زیادی از جناح راست, سفید supremacist گروه و ضخیم بر روی فایل های شبه نظامیان مسلح در میان خود. این درد نمیخورد چون دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بر تصمیم گرفته اند که افسانه ای Antifa های درهم و برهم سست ائتلاف از مردم که بیان ضد سرمایه داری شعارهای مسئول تظاهرات خیابانی خشونت تبدیل شد.

یک یادداشت به دست آمده توسط واشنگتن پست این هفته به تشریح تلاش سازمان یافته با مغلوب ساختن پیشی جستن باند به خراب کردن کسانی که مرتکب اعمال خشونت آمیز است که مشخص شده اند نسبتا کمی در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی. مخالفان دولت با افراطیون را “درگیر غیرقابل دفاع در اعمال خشونت آمیز طراحی شده برای تضعیف نظم عمومی است.”

تبلیغات:

به عبارت دیگر ظاهرا آن را به اندازه کافی به درخواست اف بی آی برای پیوستن به اجرای قانون محلی در شهرستانها در سراسر کشور.

ما نیاز به یک نیروی کار.

ما نیاز به پیدا کردن دشمن. شاید بار باید به خیابان ها که او و تهمت می خواهید به گاز است. صبر نیست و پلیس در حال حاضر وجود دارد ساخت دستگیری? آیا آنها نمی دانند که آنها در حال دستگیری? چرا وظیفه نیروی دوباره ؟

تبلیغات:

یادداشت

“در میان دیگر lawless انجام این افراط گرایان را به شدت مورد حمله افسران پلیس و دیگر مقامات دولتی تخریب املاک عمومی و خصوصی و تهدید مردم بی گناه” Barr نوشت: به وزارت دادگستری سازمان های اجرای قانون. “اگر چه این افراط گرایان اظهار انواع ایدئولوژی آنها متحد در مخالفت با هسته ای ارزش های قانون اساسی در یک جامعه دموکراتیک حکومت قانون است. . . . برخی از تظاهر به ابراز یک پیام آزادی و پیشرفت اما آنها در واقع نیروهای هرج و مرج و تخریب و اجبار است.”

تبلیغات:

خوب است که آن را توضیح می دهد.

البته برخی از ما فکر می کنم که نژادپرستی نظاممند دائمی نابرابری درآمد تکیه بر پیام های نژادپرستانه از کنفدراسیون و مانند آن خلاف قانون اساسی نیز هست. در واقع ما اصلا نگاه مهربانی در چرخاندن قانون برای خنثیسازی جنایی اعترافات سابق امنیت ملی یا بازنویسی صدور حکم توصیه هایی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی عمل یا leashing هر تعداد از دیگر تحقیقات برای به دام انداختن محققان کسانی که به مغلوب ساختن پیشی جستن روسیه اتصالات.

شاید کسانی که بیش از حد سازمان یافته برای نیروی کار.

تبلیغات:

بر نه به ذکر است که به تاریخ اجرای قانون متوقف شده بود سه نفر و پشتیبانی آنها از “Boogaloo” یک رادیکال جناح راست گروه که طرفداران پیش بینی جنگ داخلی. او اضافه کرد که او و وزارت دادگستری به ویژه با تمرکز بر “کسانی که خود را شناسایی به عنوان Antifa” یک دور به سمت چپ متمایل ایدئولوژی که شامل کمونیست سوسیالیست ها و آنارشیست ها. البته همانطور که آنارشیست آنها نمی خواهند هر بخشی از سازمان است. در واقع بیش از 120 نفر در این بخش به اتهام فدرال با اعتراض به جرایم مربوط به هیچ یک شده است ادعا شده که روابط را به سازمان Antifa گروه با توجه به خلاصه ای از این موارد است.

بر رفت و بیشتر نشان می دهد که “برخی از این خشونت آمیز افراط گرایان علاوه بر این ممکن است غنی شده توسط سازمان های خارجی به دنبال ایجاد هرج و مرج و اختلال در کشور ما است.” بر ارائه جزئیات هر چند من تصور وجود دارد بسیاری از بحث در مورد قاچاق افراد به این کشور برای پیوستن به maskless تظاهرات خیابانی در یک زمان از coronavirus.

با هم بر پیشنهاد وجود دارد “جادوگر دم” از گروه های افراطی با استفاده از این تظاهرات به تحریک ضرب وشتم هر چند او و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تنها Antifa بیشتر.

تبلیغات:

در خیابان

بنابراین ما باید یک دولت وظیفه نیروی گردهمایی تحت رسمی shield برای پیدا کردن بیشتر از افراد نه گروه قصد هرج و مرج کاشت. و آنها کوچک کسری از هزاران نفر که به صورت مسالمت آمیز در اعتراض به خشونت پلیس و نژادپرستی در سراسر کشور است.

اما نیروی کار به رهبری کریگ Carpenito ایالات متحده وکیل نیوجرسی و ارین Nealy Cox ایالات متحده وکیل برای منطقه شمال تگزاس را توسعه اطلاعات در مورد “افراطی افراد در شبکه ها و حرکات” و به اشتراک گذاری داده ها که با اجرای قانون محلی است. این گروه نیز با ارائه آموزش ها و منابع به مقامات محلی برای کمک به تعقیب ضد دولتی خبر داد.

ما نمی توانیم از دولت فدرال درگیر در coronavirus تست و یا خشونت پلیس و یا مواد مخدر درمان چون کسانی هستند که دامنه متحده است. اما ما نیاز به یک فدرال, نیروی کار برای پیدا کردن افرادی که در مجموعه آتش سوزی و یا خرابگری ساختمان ؟ ما نمی توانیم یک نیروی کار نگاه سیستماتیک به شیوه های پلیس و یا تعصب در برابر تیره شهروندان ؟

تبلیغات:

حداقل بار اذعان کرد که اعتقاد به یک ایدئولوژی است و نه جرم و جنایت. Barr گفت مصاحبه که عدالت به اتهام نیست مردم با عضویت در Antifa (اگر چنین چیزی وجود دارد به عنوان عضویت در یک گروه آنارشیست) اما برای جرایم مانند پرتاب یک کوکتل مولوتف و یا داشتن یک تفنگ.

ممکن است برخی از محدودیت های قانونی در این صورت نیروی کار می تواند انجام دهد بر اعتراف کرد.

در ضمن تهمت فقط ترویج دادستان از هر کسی که به دنبال به خرابگری بناهای تاریخی.

بیایید این فایل زیر با استفاده از عدالت در جهت به دست آوردن اهداف سیاسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>