لایحه Barr نگه می دارد و دروغ گفتن در مورد استفاده از اسپری فلفل در اعتراض صلح آمیز

در یک مصاحبه با CBS که پخش پنج شنبه, دادستان کل ویلیام بر دفاع از این پلیس با حمله به معترضان مسالمت آمیز در این کشور در ژوئن 1—حمله او شخصا دستور—توسط به دروغ ادعا می کنند که مواد شیمیایی محرک مستقر با اجرای قانون علیه تظاهرکنندگان بودند در واقع شیمیایی محرک.

“وجود دارد هیچ گاز اشک آور استفاده می شود” Barr گفت: در صورت ملتانعکاس ادعا می کنند که ایالات متحده در پارک پلیس پس از رفت و برگشت. “گاز اشک آور استفاده شد یکشنبه هنگامی که آنها تا به حال برای روشن شدن خیابان H اجازه می دهد تا سازمان آتش نشانی برای آمدن به نجات جان سنت کلیسا است. که زمانی که گاز اشک آور استفاده شد.”

تبلیغات:

وقتی فردا میزبان مارگارت برنان با اشاره به این که پلیس با استفاده از مواد شیمیایی محرک برای متفرق کردن جمعیت معترضان بار در یک تلاش آشکار برای تطهیر به شدت از پلیس حمله—پاسخ داد: “نه وجود دارد و نه شیمیایی محرک. اسپری فلفل است نه یک ماده شیمیایی محرک. آن را نه شیمیایی.”

تماشا کنید:

تبلیغات:

منتقدان بلافاصله در زمان بر به کار با چندین خبرنگاران اشاره کرد که PepperBall—یک شرکت خصوصی است که توزیع پرتابه به اجرای قانون—توصیف آن محصول در بازاریابی ماده به عنوان “ماده شیمیایی موثر محرک در دسترس است.”

“بر دروغ است ایم” روزنامه نگار تحقیقی لیندسی Beyerstein. “فلفل توپ حاوی مواد شیمیایی محرک. آنها توپ رنگ پر شده با ألرس فلفل دلمه ای. اسپری فلفل نیز یک ماده شیمیایی محرک.”

به عنوان روزانه وحش‘s جاستین Baragona اشاره کرد که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری “طبقه بندی اسپری فلفل به عنوان یک شکل از گاز اشک آور باعث سخنگوی پارک پلیس به آن اعتراف شد یک ‘اشتباه’ برای آنها که ادعا افسران نمی با استفاده از گاز اشک آور در صحنه است.”

تبلیغات:

“CDC به طور خاص می گوید اسپری فلفل یک ترکیب شیمیایی است که می تواند به طور موقت مردم را قادر به عملکرد باعث تحریک چشم و گلو و ریه ها و پوست’—به عبارت دیگر یک ماده شیمیایی محرک” Baragona نوشت.

نویسنده علم کتی مک اشاره کرد در توییتر که “اسپری فلفل نیست تک شیمیایی, اما در واقع شامل تعداد زیادی از مواد شیمیایی که بسیاری از آنها از جمله کپسایسین هستند بسیار خطرناک است.”

تبلیغات:

Barr نظر آمد که او با آن مواجه است در حال رشد فشار برای استعفا بیش از نقش خود در اجرای قانون و حمله به تظاهرات مسالمت آمیز روز دوشنبه گذشته که پاک راه را برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op در سنت جان کلیسای اسقفی. آیتالله سیستانی است که تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن و بر بیش از این حمله آن را “بی شرمانه خلاف قانون اساسی بی دلیل و رک و پوست کنده جنایی.”

ملت اجرای قانون رسمی نیز مواجه واکنش بیش استقرار خود از عوامل از اف بی آی اداره زندانها اداره مبارزه با مواد مخدر و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای سرکوب تظاهرات توده ای بیش از پلیس با قتل جورج فلوید در مه 25.

تبلیغات:

بسیاری از این عوامل به عنوان رویاهای مشترک گزارش شده است گشت زنی در خیابان های واشنگتن در روزهای اخیر بدون پوشیدن مدالها و یا هر گونه اطلاعات هویتی دیگر.

در یک op-ed امروز ایالات متحده آمریکا روز جمعه نوح Bookbinder و دونالد شرمن از شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن از کنگره خواست تا فورا “شروع فرایند از بین بردن بار قبل از اینکه تمایل خود را به استفاده از قدرت وزارت دادگستری به رئیس جمهور تهمت خطرناک سیاسی به پایان می رسد لطمه می زند بیشتر از آمریکایی ها است.”

“دادستان کل لایحه بر این است که بیش از حد خطرناک برای دموکراسی و رفاه آمریکایی ها به چپ در محل” Bookbinder و شرمن نوشت. “او باید برداشته شود ، کنگره باید شروع روند در حال حاضر.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی