لایحه Barr: مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آن را “غیر ممکن” برای انجام کار من

دادستان کل لایحه Barr گفت: در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و هرگز از او خواست به دخالت در یک پرونده جنایی در توییت خود آن را “غیر ممکن” برای بار برای انجام کار خود را.

بر ساخته شده نظرات در یک مصاحبه اختصاصی با شبکه خبری ABC پس از روز از roiling جنجال بر سر وزارت دادگستری رهبری wading را به لحاظ سیاسی به اتهام راجر سنگ مورد که مشاور ویژه رابرت مولر را بررسی است.

“من خوشحال می گویند در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی” بر گفته ABC News.

این جالب توجه است موقع مصاحبه برای Barr که همواره تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات از مولر پروب و با استفاده از تصدی خود در وزارت دادگستری به تلاش برای کاهش مشروعیت روسیه بررسی است.

در این مصاحبه بر دفاع از این گروه تصمیم روز سه شنبه به تغییر اولیه توصیه که سنگ خدمت به هفت تا نه سال حبس برای مانع و دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری. بار ادعا کرد او پیشنهاد کرد که دادستان تسلیم به قاضی. او همچنین اصرار داشت برگشت تا به حال هیچ چیزی برای انجام با یک تهمت توییت قبلی که صبح که نام اصلی توصیه “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت است.”

چهار دادستان در سنگ مورد کناره گیری از این پرونده پس از آن روشن شد که جمله توصیه می شود بهینه سازی, نشان می دهد, حداقل, که مخالفت آنها با این تصمیم.

Barr گفت: ABC اخبار است که او در مورد صدور حکم توصیه های فعلی ما وکیل برای ناحیه کلمبیا (که فقط شروع در پست در فوریه 3 و قبلا نظارت سنگ مورد).

Barr گفت: هنگامی که او را دیدم گزارش های خبری در مورد هفت به نه سال حبس او فکر رسانه ها بود چرخش آن است. “من بسیار شگفت زده شد,” او گفت: ABC News را Pierre توماس گفت: او گفت: کارکنان “آن شب” به آماده شدن برای اصلاح صدور حکم ضبط خبرنگاری.

“من تا به حال یک تصمیم است که من فکر کردم منصفانه و معقول در این مورد خاص و یک بار توییت رخ داده است سوال این بود: آیا شما رفتن به جلو با آنچه شما فکر می کنم تصمیم درست است یا شما جلو و به دلیل این که از اردیبهشت” Barr گفت.

“و که فقط مرتب کردن بر اساس نشان می دهد چگونه مخل این توییتهایی می شود,” او اضافه شده است.

مخل است که قطعا یک راه خوب از قرار دادن آن با توجه به اینکه منتقدان را دیدم زمان مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر و وزارت دادگستری را واژگونی به عنوان یک بیت بیشتر نابکار. چهار دادستان خروج از این مورد نیز شبیه یک اعتراض وزارت دادگستری مداخله.

اما بر تلاش برای جدا کردن این دو برای شبکه خبری ABC گفت: اساسا تهمت بود که مغلوب ساختن پیشی جستن با او توییتهایی اما که آن را نفوذ او را در سنگ مورد; Barr گفت: ذهن خود را در حال حاضر ساخته شده است تا.

“با این حال به اظهارات و توییتهایی دربارهی این بخش در مورد نفر در بخش مردان و زنان ما در اینجا در مورد مورد انتظار در این بخش و در مورد قضات قبل از آنها ما موارد را[s] آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار و اطمینان از دادگاه و دادستان در این بخش است که ما در حال انجام کار ما با صداقت” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است بر نظرات خود را در مورد تویت (حداقل بر می دانی جف جلسات ممکن است فکر می کنم) اما او کمی به شکایت در مورد زمانی که آن را می آید به دادستان کل. مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی خوار به مولر پروب آن را “جعل” و “شکار ساحره.” و در حالی که او ریل در مورد آن در توییتر بر گرفته گام های واقعی برای چرخش آن — و یا حداقل کاهش برخی از آن برسد.

فراتر از مداخله برای سنگ — که محکوم به دروغ گفتن و مانع یک بررسی کنگره و شاهد دستکاری بیش از دانش خود را در مورد ویکی لیکس — وزارت دادگستری نیز مداخله در مورد سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که اعتراف به گناه به دروغ به اف بی آی در Mueller پروب پیشنهاد کاهش دوران محکومیت خود را به عنوان به خوبی.

منتقدان به مدت طولانی متهم بر بازیگری به عنوان تهمت شخصی وکیل ابتدا با دست زدن به او از مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016. Barr منتشر انتخابی جزئیات بیشتر در مورد مولر گزارش که تهمت استفاده می شود برای اعلام “کل exoneration” با وجود مولر خودش دعوا بر را شناسایی و اصرار او برای انتشار بیشتر خلاصه. بر خودداری; تقریبا یک ماه بعد او منتشر redacted نسخه Mueller کامل گزارش, اما نه قبل از دادن یک کنفرانس خبری که در دفاع از رئیس جمهور به عنوان “نا امید و خشمگین صادقانه باور است که این تحقیقات بود تضعیف ریاست جمهوری خود را.”

Barr نیز مورد مناقشه برخی از این یافته ها در بازرس کل وزارت دادگستری گزارش که تعصب سیاسی نیست ایجاد انگیزه باز از روسیه بررسی است. “اف بی آی راه اندازی یک سرزده تحقیق و تفحص از انتخابات ریاست جمهوری در باریکترین سوء ظن است که به نظر من کافی نبود برای توجیه اقدامات انجام شده,” Barr گفت: پس از انتشار این گزارش ،

دادستان کل همچنین دستور داد یک جداگانه رسیدگی به ریشه های روسیه پروب رهبری, کانکتیکات, ایالات متحده وکیل جان دورهام. که تحقیقات گزارش شده است که به دنبال به اینکه آیا دولت اوباما مقامات امنیتی بالقوه دستکاری شواهد به این نتیجه که کرملین دخالت به نفع مغلوب ساختن پیشی جستن و نه صرفا برای ایجاد اختلاف.

تمام گفته ها بر این است که احتمالا راست — مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها به احتمال زیاد پیچیده کار او در حال حاضر انجام کارآمد و احتمالا ترجیح می دهند برای انجام بی سر و صدا با حداقل مقدار از بررسی دقیق.

اما او را رد کرد و برخی از این انتقادات وارد بر علیه او در مورد عدم استقلال در ABC مصاحبه. “من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی” بار گفت: “این که آیا آن را, کنگره, روزنامه تحریریه یا رئیس جمهور.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی