لایحه Barr هشدار از “شورش” در وزارت دادگستری اگر مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد راجر سنگ جمله: rpt

با توجه به یک گزارش از غرور نمایشگاه در روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به رفت و آمد راجر سنگ جمله را قبل از او باید گزارش به زندان در جولای 14.

سنگ که شده است بگیرید و یاد دهید با مغلوب ساختن پیشی جستن به اعدام محکوم شده در هفت فقره و محکوم به بیش از سه سال در زندان (40 ماه) پس از شهادت دستکاری و دروغ گفتن به محققان و کشت و چیزهای دیگر.

تبلیغات:

دادستان کل لایحه Barr “گفته مغلوب ساختن پیشی جستن به آن را انجام دهد و اگر او وجود خواهد داشت یک شورش در DOJ,” Vanity Fair ذکر منبع جریان داخلی بحث.

در حال حاضر بار درگیر شدم با خروج یک حکم یادداشت از وزارت دادگستری معرفی صدور حکم برای سنگ. چهار وکلای آمریکا در مورد ترک به عنوان یک نتیجه.

“شما نمی توانید دست کم گرفتن چقدر سخت است برای به دست آوردن اطلاعات از طریق به او” یک جمهوری خواه به کاخ سفید گفت Vanity Fair. “هنگامی که شما به او صحبت کنید او فقط در شما. او دوست ندارد به خواندن یادداشت بنابراین واقعا وجود دارد نه یک راه برای دریافت از طریق به او. هر کس موافق است.”

تبلیغات:

خواندن گزارش کامل در Vanity Fair در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>