لایحه بر قدرت بازی رد: آمریکا وکیل بررسی تهمت همکاران حاضر به استعفا

دادستان کل لایحه Barr ظاهرا فکر می کردم او می تواند بوفالو آمریکا وکیل جفری برمن از کار, اما منجر فدرال دادستان منطقه جنوبی نیویورک است که به دلیل خودداری از رفتن به پایین بدون مبارزه.

در یک شب جمعه, اخبار, کمپرسی, Barr اعلام کرد — دروغ — که برمن خواهد بود “پله” از پست خود. او بود که به جای جی کلیتون رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار که بسیاری اشاره کرده است نه به عنوان یک دادستان قبل از Barr گفت. قبل از کلیتون می تواند تایید توسط سنا بار در نظر گرفته شده به زمان U. S, وکیل برای منطقه نیوجرسی کریگ Carpenito خدمت در یک اقدام ظرفیت در برمن ،

تبلیغات:

“در نهایت من با تشکر از جفری برمن که پله پس از دو و نیم سال خدمت به عنوان ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوبی نیویورک” Barr در بیانیه ای گفت. “با سرسختی و زرنگ و دانا جف انجام داده است یک کار عالی پیشرو یکی از ملت ما مهم آمریکا وکیل دفاتر دستیابی به موفقیت های بسیاری در مهم مدنی و امور کیفری. من با قدردانی از خدمات خود را به وزارت دادگستری و ملت ما و برای او آرزوی موفقیت در آینده است.”

اما پس از مدت کوتاهی بر شکست این شگفت انگیز و مشکوک, اخبار برمن آمد و به طور مستقیم در تضاد دادستان کل در یک شدت مقابله کرد.

برمن گفت که او فقط یاد گرفته از اخبار از طریق Barr مطبوعاتی — و این درست نیست.

تبلیغات:

“من نه استعفا داد و به هیچ وجه قصد استعفا من موقعیت که من منصوب شد و توسط قضات دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک” برمن در بیانیه ای گفت. “من گام خواهد شد هنگامی که یک presidentially منصوب نامزد تایید توسط سنا. تا آن زمان تحقیقات ما به جلو حرکت خواهد کرد و بدون تاخیر یا وقفه. گرامی می دارم و هر روز که من با مردان و زنان از این دفتر به دنبال عدالت بدون ترس و نفع و قصد داریم به اطمینان حاصل شود که این دفتر را از موارد مهم همچنان آزادانه.”

این یک نمایشی شات در سراسر کمان به سه دلیل.

اولین, آن را همیشه یک ریسک بالا وضعیت زمانی که یک تابع به طور مستقیم در تضاد برتر خود را در بیانیه های عمومی — حتی بیشتر از آن زمانی که این بیانیه در مورد موقعیت خود را. برمن است که در اصل خواستار بر دروغگو. به نظر می رسد بر فکر او می تواند فشار برمن با مطلق پهلوانان اما برمن است قابل توجه شکیبایی.

تبلیغات:

دوم برمن است که راه اندازی یک جنگ قدرت برای کنترل SDNY با پتانسیل قانون اساسی مفاهیم. ادعای او این است که چون او منصوب شد توسط یک قاضی برای پر کردن یک جای خالی در SDNY, Barr نمی تواند به سادگی به زور او را; او می تواند تنها بود مجبور کردن زمانی که در مجلس سنا تصویب یک نامزد.

روشن نیست که اگر این مورد است. اما قانون پروفسور استیو Vladeck اشاره کرد در توییتر که تحت بیشترین طبیعی خواندن قانون مربوط برمن تفسیر محتمل به نظر می رسد:

تبلیغات:

بار تقریبا به طور قطع مخالف با این دیدگاه با توجه به درک خود را از اجرایی قدرت. استاد حقوق مارتی Lederman به ذکر است که وزارت دادگستری دفتر مشاور حقوقی معتقد است که رئیس جمهور خود را با اقتدار به آتش برمن اما نه بر:

پس چه اتفاقی می افتد زمانی که آن را معلوم نیست چه کسی قدرت را بیش از SDNY?

تبلیغات:

سوم و شاید مهمتر از برمن را تکرار مرجع به موارد و حفظ تمامیت ارضی خود را نشان می دهد که او معتقد است که او مجبور به منظور دخالت مداوم بررسی است. ما می دانیم SDNY مورد بررسی قرار گرفت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام و متحدان در گذشته از جمله مایکل کوهن و رودی جولیانی. جولیانی همکاران — که همچنین باید روابط به طور مستقیم به مغلوب ساختن پیشی جستن — لو Parnas و ایگور Fruman در حال حاضر تحت کیفرخواست از دفتر. این همه افزایش نگران کننده چشم انداز است که بر ممکن است در تلاش برای فشار برمن چرا که دفتر خود را به کشف آسیب رساندن به اطلاعات مربوط به رئیس جمهور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>