آن را کاملا یک هفته در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پس از استیضاح انتقام جنگهای صلیبی. رای گیری نهایی در سنا بود فقط نه روز پیش — اما او به آمار زمین در حال اجرا است. در حالی که دموکرات ها هنوز هم به نظر می رسد به فلج حکم آنها می دانستند که در آینده وجود دارد به نظر می رسد در آغاز برخی از نهادی مقاومت جمع آوری در درون دولت است.

ما را از طریق رفت عجیب و غیر قابل توضیح جان بولتون جدول کلمات متقاطع در طول استیضاح محاکمه. سابق مشاور امنیت ملی بدیهی است که به بیرون درز اطلاعات در مورد آنچه که او می دانست که به نیویورک تایمز اما حاضر به جلو آمده و شخصا برای گفتن آنچه که او می داند برای خود, خدمت, دلایل, مهم ترین آن این است که او می خواهد به فروش کتاب خود را. آیات او جالب بود اما نشان داد که بی ربط به رسیدگی است.

تبلیغات:

چند هفته پیش سابق کاخ سفید رئیس ستاد جان کلی بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی به طور کلی ساخته شده است یک بیت از یک چلپ چلوپ زمانی که او علنا گفت که به اعتقاد او بولتون. این هفته کلی واقعا اجازه انتقاد از تهمت را برای تحقیر و بدرفتاری سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman و به شدت محکوم اخیر خود عفو متهم جنایتکاران جنگی. او نیست که اول سابق نظامی رسمی به انجام این کار. سابق وزیر نیروی دریایی ریچارد اسپنسر استعفا داد و بیش از آن و بنا به گزارش این افسر فرمانده نیروی دریایی مهر و موم خواهد بازنشستگی زود هنگام برای همین دلیل. تمام این نشان می دهد که وجود دارد ممکن است بیشتر اختلاف در پنتاگون بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن نامناسب مداخله در مسائل نظامی.

اما این موسسه که به نظر می رسد در باز شورش در توسط وزارت دادگستری که تهمت بوده است و به عنوان درمان شخصی خود را در حفاظت از سر و صدا. این هفته شاهد چهار دادستان فدرال خروج از راجر سنگ مورد پس از یکی از مهم ترین nakedly سیاسی عمل می کند و توسط دادستان کل لایحه Barr که واقعا چیزی گفته. یکی از آنها استعفا از DOJ در دسترس نباشد.

همانطور که در آن به نظر می رسد که عدالت پس از صدور حکم دستورالعمل خواسته بود برای یک جمله از هفت تا نه سال برای مغلوب ساختن پیشی جستن ، زمانی که رئیس جمهور بعد از این او در توییتی با عصبانیت آن است که سقط جنین از عدالت است. ممکنه در صبح روز بعد این گروه اعلام کرد که لغو است که توصیه که هر کس به طور طبیعی دیدم به عنوان یک تصمیم سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن به tweeting تبریک خود را به Barr برای انجام این کار فقط به عنوان تایید آشکار است.

تبلیغات:

این rumblings از جامعه حقوقی را تبدیل به پر سر و صدا حتی از برخی از افرادی که در حال دیرین جمهوری خواهان و همکاران بر:

آیر مشغول به کار به طور مستقیم تحت Barr در George H. W. Bush administration.

حتی Federalist اعضای جامعه هستند ناشناس اعتراف به مطبوعات که این همه به نظر می رسد بد برای Barr. این چیزی است که هیچ جناح راست وکیل می تواند چشم پوشی است.

تبلیغات:

هنگامی که شما با هم قرار داده این آخرین آشکار دخالت سیاسی با این واقعیت است که بر حال unceremoniously حذف U. s. دادستان برای دی سی منطقه است که دست زدن به سنگ را در مورد به عنوان به خوبی به عنوان برخی دیگر از علاقه به رئیس جمهور از جمله مورد اقدام سابق FBI مدیر اندرو McCabe آن ظاهرا شد غیر ممکن است به چشم پوشی از فساد و دیگر هیچ. که سابق آمریکا وکیل جسی لیو که نامزدی به یک پست در وزارت خزانه داری بود ناگهان خارج در چهار شنبه — مسلما در مغلوب ساختن پیشی جستن جهت استعفا از دولت در روز پنج شنبه.

آن را به نظر می رسد روشن است که واقعی قیام بود دم در این بخش به دلیل اواخر روز پنجشنبه بر رفت و به ABC News و اعتراف کرد که او شخصا تصمیم به دخالت در سنگ محکومیت توصیه ادعا او تا قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال توئیت کردن احساسات خود را در مورد این مسئله. او به نظر می رسید فکر می کنم که مسئله اصلی که نگران مردم (که نبود) و در ادامه به شکایت از رئیس جمهور توييتها و او را بد نگاه:

تبلیغات:

هیچ کس معتقد است که لایحه بر نیازهای ریاست جمهوری در یک صدای جیر جیر به دانستن آنچه که او قرار است به انجام. هر کس در امریکا می داند که تهمت معتقد است که او و همدستان خود را بالاتر از قانون است و او می خواهد برای قرار دادن دشمنان خود را در زندان است. و هیچ کس بیشتر شده است انطباق به ناروا خواسته از دادستان کل است که چرا واشنگتن حقوقی جامعه است تا در آغوش.

شما می توانید ببینید که چرا تهمت ممکن است فکر می کردم که به tweeting در مورد وزارت دادگستری کسب و کار خوب بود در هر صورت. او انجام شده است آن را برای سال. فقط روز دیگر بر خود بود و در ردیف جلو کف زدن و لبخند زدن به تهمت صرف یک ساعت تخلیه مورد استیضاح و فهرست دشمنان خود از جمله “بالا تفاله در اف بی آی” در برابر کسی که با او عهد کرد که انتقام. او تا به حال هیچ دلیلی برای شک کردن که Barr نگران بود در مورد “صداقت” یک مفهوم است که به عنوان خارجی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “دلسوزی” یا “کرامت است.”

رک و پوست کنده اگر نیست آن را برای این واقعیت است که حتی برخی از دوستان بودند ناگهان فاصله خود را بر او آشکار fealty به مغلوب ساختن پیشی جستن منافع شخصی بر بدون شک نمی مراقبت یا نه. او نیست نگران این هستید که دوستان خود را ببینید او را به عنوان برگ برنده را روی Cohn. او ترس آنها را فکر می کنم او بی کفایت در گرفتن کار انجام می شود.

تبلیغات:

من نمی خرید که این همه با دقت طراحی شده توسط Barr و کاخ سفید ، Barr ممکن است نشانهای برای مغلوب ساختن پیشی جستن است که او نیاز به برخی از نوع از بیانیه برای آرام کردن نیروهای نظامی و مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است به توافق رسیدند. اما هیچ راهی وجود دارد که تهمت OK می خواهم بر تماس او یک پسر قلدر و یا گفتن او آنچه که او می تواند و نمی تواند انجام دهد. در حالی که کاخ سفید با صدور بیانیه ای گفت که برنده نشده بود فکر آنچه بر گفته آن بسیار تیز گفت که تهمت را به tweeting چرا که او تا به آزادی بیان مانند هر کس دیگری.

من گمان تهمت خشمگین است بیش از این. Lou Dobbs از فاکس کسب و کار یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار ترین رسانه های رابط, قطعا, بود, تبدیل عصبانیت در بر تنها یک روز پس از ستایش او گسترده است. آن است که به سادگی باور است که مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور ناگهانی توسعه بلوغ عاطفی و هوش استراتژیک به قبول یک تابع علنا توهین به او و به چالش کشیدن تصمیمات خود به منظور پیشبرد یک بزرگتر در دستور کار است. داشتن که اتفاق می افتد در همان روز که او را نشانه رفته ستایش در Barr در مصاحبه با Geraldo ریورا تا به حال به نیش.

این اولین بار است که شکاف بین تهمت و دادستان کل و از آن جالب خواهد بود برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد بعدی. با توجه به واشنگتن پست مغلوب ساختن پیشی جستن شده است مواج و برای هفته ها خواستار آن است که بر قفل کردن دشمنان فانی خود از جمله James Comey و McCabe در خاص است. نیویورک تایمز گزارش کرده است که بر دست برداشت ویژه مشاور جان دورهام است که به دنبال به اتهام اعضای جامعه اطلاعاتی در تحقیقات خود از ریشه های روسیه پروب و کسانی که ممکن است شامل سابق جمهوریخواه.

تبلیغات:

خواهد بار سعی کنید برای صاف با بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با در نظر گرفتن چنین عملیات راش? او دور می توانید با آن با DOJ کارکنان فعال در شورش ؟ پس از چند ماه از toadying و مماشات و دادن رئیس جمهور همه چیز را او می خواست بر این است که در حال حاضر راه رفتن آشنا تهمت tightrope. به عنوان جان کلی می داند که نمی تمایل به خوبی به پایان. ما باید برای دیدن اگر بر این است که بیشتر ماهر در ایجاد توازن در آن از همه کسانی که قبل از او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی