بیل د Blasio پاکستان برای افزایش خدمات اجتماعی و کاهش بودجه پلیس در میان تماس پال خواستار قطع بودجه دولت NYPD

شهردار نیویورک, بیل د Blasio روز یکشنبه قول داد برای تغییر بودجه از پلیس به خدمات اجتماعی در حال رشد در میان تماس برای شهرستانها پال خواستار قطع بودجه دولت خود را به نیروهای پلیس.

د Blasio اعلام کرد یک سری از پلیس اصلاحات در همان روز که مینیاپولیس شورای شهر اعلام کرد قصد دارد به انحلال آن اداره پلیس پس از شکست قبلی اصلاحات. د Blasio را کمتر تهاجمی رویکرد تغییر برخی از بودجه دور از اداره پلیس نیویورک به برنامه های جامعه و جوانان از خدمات. او قول داد که کاهش نمی خواهد سازش ایمنی از نیویورک.

تبلیغات:

“Policing مسائل, مطمئن, اما سرمایه گذاری در جوانان ما هستند و بنیادی” de Blasio گفت. “ما خواهد شد در حال حرکت بودجه از NYPD به جوانان ابتکارات و خدمات اجتماعی.”

وی تنها دو روز پس از شهردار روز جمعه به خبرنگاران گفته است که او “نه اعتقاد دارم که آن را یک ایده خوب برای کاهش بودجه این سازمان است که در اینجا برای ما امن نگه دارید.”

د Blasio گفت: این شهرستان خواهد حرکت اجرای فروشندگان خیابانی به یک غیر نظامی آژانس و اضافه کردن جامعه سفیران به عنوان رابط بین اعضای جامعه و پلیس. او همچنین به نام به لغو یک قانون است که مانع از ماموران انتظامی از سوابق منتشر شده است.

تبلیغات:

“شهروندان عمیقا غرق در جوامع خود را با توانایی به نگرانی های جامعه به بالاترین سطح از NYPD — به پاسخ از جمله وضعیت در موارد انضباطی و تغییرات در پلیس است که باید انجام شود اجازه می دهد تا بهتر پلیس عادلانه تر پلیس” د Blasio گفت. “مردم در اعتراض به خاطر اعتراض. آنها در اعتراض به دستیابی به تغییر و در حال حاضر ما باید تحویل آن را تغییر دهید.”

د Blasio نگفت چقدر او در نظر دارد برای کاهش از NYPD بودجه است که دارای عقاید به 6 میلیارد دلار در سال است.

“جزئیات خواهد شد مشغول به کار در روند بودجه در هفته پیش رو” شهردار گفت. “اما من می خواهم مردم به درک که ما متعهد به تغییر منابع به اطمینان حاصل شود که تمرکز بر روی جوانان ما.”

تبلیغات:

د Blasio اعلام کرد: شورای شهر سخنران Corey Johnson به نام برای کاهش قابل توجهی به NYPD بودجه.

“با توجه به مقیاس از بحران مالی مواجه هستیم و نیاز فوری برای شهرستان برای تبدیل به سیستم عدالت کیفری ما می دانیم که این بودجه شامل کاهش معنی دار به NYPD بودجه,” او گفت: هفته گذشته است. “من با همکارانم برای تعیین چگونه ما می تواند به کاهش بودجه و reallocate کسانی که دلار به جای سرمایه گذاری در جوامع ما اما این است که نه فقط در مورد کاهش بودجه. ما همچنین نیاز به تغییر ساختاری و فرآیندی اصلاحات در اداره پلیس در حالی که سرمایه گذاری در جوامع به عنوان آنجا که ممکن است در طول این بی سابقه بودجه بحران.”

تبلیغات:

پلیس اتحادیه تلاش کرده اند تا با فشار به عقب بر رشد تماس به بریده بریده بودجه پلیس.

“کار ما به امن نگه داشتن مردم – به هر قیمتی – در حال غرق تماس پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و دستگیری افسران بر اساس چند ثانیه از ویدئو در رسانه های اجتماعی” کارآگاه NYPD رئيس جمهور اتحادیه پل DiGiacomo در بیانیه ای گفت. “وجود دارد صفر پشتوانه برای مردان و زنان در آبی توسط ما انتخاب کردند. تصمیمات خود را مبتنی بر مماشات بلندترین ضد پلیس و معترضان به جای واقعیت است.”

د Blasio روز یکشنبه در گزارشی با اشاره به این که پلیس اتحادیه های کارگری “برگزار شد به عقب پیشرفت” در اصلاحات معنی دار. او تغییر در بودجه پلیس آمد و پس از او انتقاد توسط کارکنان دفتر شهردار از عدالت کیفری که برای او را به عقب تهاجمی پلیس اصلاحات. صدها د Blasio فعلی و سابق کارکنان نیز با امضای نامه ای خواستار آن است که او بریده بریده بودجه پلیس توسط $1 میلیارد. هزاران نفر از معترضان در نیویورک و سراسر کشور را به نام پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس به عنوان به خوبی.

تبلیغات:

در همان زمان برخی از فعالان تردید پس از د Blasio را برگشت.

“من امیدوارم که او را در تلاش برای آن را به نظر می رسد به عنوان اگر که تماس بود” آنتونی Beckford رئیس جمهور سیاه زندگی ماده بروکلین نیویورک تایمز گفت. “که در واقع یکی از عمده مطالبات — یکی از بسیاری از — اما ما خاص در اعداد است.”

“او در تلاش به موضوع این سوزن که در آن او می تواند صدای او را ملاقات کند و در واقع آن را انجام دهد” Anthonine Pierre معاون مدیر بروکلین حرکت مرکز اضافه شده است.

تبلیغات:

اد Mullins رئیس جمهور Sergeants خیرخواه اتحادیه گفت: خروجی که او نیز شک و تردید است.

“من می دانم که او به تازگی گفت که او که قرار بود برای انجام این کار است,” او گفت:. “من حدس می زنم اجازه دهید ببینیم که چه چیزی او می گوید: در روز دوشنبه و چه بعدی خود تصمیم گیری است برای رفتن به.”

پیشنهاد می آید به عنوان شهرستانها دست و پنجه نرم با نصب تماس به بریده بریده بودجه پلیس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت و صدها موارد از خشونت در تظاهرات بیش از مرگ او. شهرستانها مانند کامدن (آرکانزاس), N. J., دیده موفقیت پس از پیاده سازی خود را به ادارات پلیس.

حق وتو-اثبات اکثریت مینیاپولیس شورای شهر روز یکشنبه گفت: آنها را منحل اداره پلیس, درخواست برای اولین بار گزارش شده است. خبر آمد تنها یک روز پس از شهردار یعقوب فری هو شد توسط معترضان برای مخالفت با این حرکت.

تبلیغات:

“در اینجا در مینیاپولیس و در شهرستانها در سراسر ایالات متحده روشن است که ما سیستم موجود از پلیس و امنیت عمومی است نه نگه داشتن جوامع ما امن” مینیاپولیس رئیس شورای شهر لیزا بندر گفت:. “تلاش های ما در افزایشی اصلاحات شکست خورده اند. دوره.”

دیگر قانونگذاران را تحت فشار قرار دادند در این تماس به کاهش بودجه پلیس.

تشکر. کارن باس, D-کالیفرنیا رئیس کنگره سیاه حزبی گفت: سی ان ان روز یکشنبه که او باور ندارد “که شما باید منحل ادارات پلیس” اما “ما نیاز به نگاه چگونه ما صرف این منابع و سرمایه گذاری بیشتر در جوامع ما است.”

د Blasio قول داد که روز یکشنبه اعلام شد تنها آغاز برای نیویورک.

تبلیغات:

“من می خواهم آن را به صورت کاملا روشن به تمام نیروهای جدید است. این اولین گام در چه خواهد بود 18 ماه ساخت شدید تغییر در این شهرستان است,” او گفت:. “این یک تحول لحظه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی