بیل o’reilly کاروان coronavirus مرگ و میر: بسیاری از مرده “هم در زمان بحران و به هر حال”

خوار سابق رادیو فردا میزبان بیل o’reilly به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس با این استدلال که بسیاری از افرادی که تسلیم به این ویروس بودند “آخرین رمق خود را به هر حال.”

در حالی که بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان گفت: این غم انگیز است که این ویروس تا حد زیادی تمایل به کشتن افراد مسن و کسانی که با جدی و اساسی شرایط بهداشتی مانند سرطان سیستم ایمنی بدن یا قلب و ریه بیماری o’reilly گفت: بازدید از این روند به عنوان دلیلی برای خوش بینی.

تبلیغات:

“این پیش بینی است که شما فقط ذکر شده را به 60,000 من فکر نمی کنم از آن خواهد شد که به بالا” o’reilly گفت: عصر روز میزبان Sean Hannity را نشان می دهد رادیو. “سیزده هزار مرده در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا است. بسیاری از افرادی که در حال مرگ هستند — هر دو در اینجا و در سراسر جهان — در آخرین رمق خود را به هر حال و من نمی خواهم به صدا سنگدلانه در مورد آن است.”

“شما در حال رفتن به چکش برای آن گفت:” Hannity که خود شده است به طور گسترده ای برای انتقاد از کم اهمیت جلوه دادن تهدید ناشی از ویروس ها و استدلال آن کمتر بود “خطرناک” از آنفولانزا.

“من اهمیتی نمی” o’reilly پاسخ داد. “منظورم این است که یک مرد ساده می گوید حقیقت است.”

تبلیغات:

O’reilly که از کار اخراج شد رادیو فردا پس از او و شبکه پرداخت دهها میلیون نفر برای حل و فصل اتهامات آزار و اذیت جنسی به سرعت در زمان به وبلاگ خود را به شکایت دارند که او را “آغشته” توسط “چپ” خود را فرومایه نظر به عنوان مرگ و میر در ایالات متحده رشد کرد و به بیش از چهار بار که از 9/11 حملات.

“در مارس 1, CDC گزارش داد که 73 درصد از همه آمریکایی ها بستری برای COVID یک موجود وضعیت سلامت ساخته شده است که آنها را آسیب پذیر برای سرایت. که خطوط تا با یک مطالعه در خارج از چین است که کمتر از یک درصد از مرگ و میر ویروس رخ می دهد در مردمی با مشکلات سلامتی” o’reilly گفت. “سمت چپ می خواهد هرج و مرج و قتل عام بنابراین رئیس جمهور تهمت را از دست خواهد داد و انتخاب مجدد. آنها علاقه مند هستند در حقایق و سعی خواهد کرد برای مجازات افرادی که با ارائه چشم انداز.”

تبلیغات:

O’reilly به نظر می رسد فکر می کنم که چهره های خود را — و نه این واقعیت است که او را رد کرد و مرگ هزاران نفر از آمریکایی ها — رهبری به انتقاد. محافظه کار و نویسنده بیل کریستول سابق دیرین فاکس نیوز منظم پاره پاره o’reilly و Hannity برای این ادعا به “نرم افزار-lifers” در حالی که رد و میر سالمندان و افراد مبتلا به مشکلات اساسی.

“تبادل بین o’reilly و Hannity مفید است یادآوری است که در زیر faux تقوا و pandering به زود باور در میان مذهبی و احساساتی . . . قلب تپنده Trumpist محافظه کاری همواره بیشتر مبتذل داروینیسم اجتماعی,” کریستول نوشت.

تبلیغات:

و گذشته از رد و میر افراد مسن و بیمار o’reilly تجزیه و تحلیل متخصص نادیده می گیرد که صدها نفر از جوانان آمریکایی از جمله کسانی که با هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی که در حال حاضر مرده در آمریکا قبل از تعدادی از ویروس موارد حتی به اوج خود رسید.

حداقل 759 افراد با سن کمتر از 50 نفر در ایالات متحده با توجه به تحلیل واشنگتن پست به دولت داده از جمله نه نفر با سن کمتر از 20. این تجزیه و تحلیل نشان داد 45 مرگ و میر در میان مردم در 20s خود را حداقل 190 مرگ و میر در میان مردم در 30s خود را و حداقل 413 مرگ و میر در میان مردم در 40s خود را.

“درست است تعداد مرگ و میر در میان افراد جوان است که احتمالا حتی بالاتر” خروجی گزارش با استناد به شکاف های متعدد در دولت داده است. “درصد جوانتر, مرگ و میر است که پست تعریف شده به عنوان افراد زیر سن 50 متفاوت است به طور گسترده ای در میان متحده است. آن است که فقط 0.8 درصد از تمام مرگ و میر در ماساچوست اما 8 درصد در لوئیزیانا و 9 درصد در ایالت ایلینوی است.”

تبلیغات:

“این چیزی است که ما پیش بینی کرده بود بر اساس اطلاعات از این کشورهای دیگر” شاون Evans, پزشک اورژانس و مدیر احیا در Scripps بیمارستان یادبود لا جللا گفت: پست و اضافه کرد که بسیاری از افراد جوان با عوارض جدی که جان سالم به در برده اند ممکن است مشکلات بهداشتی برای زندگی است. “افراد جوان که در غیر این صورت مناسب می تواند تحمل کند این دیگر اما در هزینه های خود را قلب و ريه توابع.”

ایوانز گفت: او بیشتر زده چگونه بسیاری از مردم جوان او و همکارانش تا به حال به درمان پس از وقوع آغاز شد.

“بسیار مناسب 30 سال triathlete فقط به عنوان آسیب پذیر به عنوان یک شطرنج-بازی 45 ساله که می شود بدون ورزش. ما فقط نمی دانم که در آن است که این ویروس را حمل کلید کارشناسی ارشد به,” او گفت:. “فقط به این دلیل آنها جوان هستند به این معنا نیست که آنها نمی آسیب پذیر است. هیچ کس نمی داند آنچه در حفاظت از سیستم ایمنی آنها در هر لحظه است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>