“میلیاردها دلار” است که به عنوان وحشی اما آن باطل سرمایه داری بازدید های مختلف در ما نامشخص اقتصاد

در قسمت های آینده از پی اس را “میلیاردها” پرچین-صندوق میلیاردر بابی “تبر” اکسلراد (Damian Lewis) باعث می شود یک سخنرانی در پسر او را رفیع مدرسه شبانه روزی. او را دعوت به انجام این کار. هیچ مانند هر چیز دیگری در زندگی خود تبر نیروهای خود را از راه در.

این که “میلیاردها” یک سری که عاشق آن فیلم مراجع سخنان خود یادآور بیل موری در وس اندرسون “Rushmore.” اما به جای گفتن تاثیرپذیر دانش آموزان به عنوان موری هرمان Blume توصیه به “هدف را در غنی کودکان و نوجوانان” تبر وجود دارد به جلال آن دسته از کودکان است.

تبلیغات:

افراد ثروتمند او می گوید که جوانان ثروتمند هستند زیرا آنها پیشدستی دیگران هستند و به سادگی ساخته شده به انقیاد دیگران است. “طبیعت نیست انتخاب من” او اعلام کرد. “من به انتخاب خودم با مهار طبیعت من.” بچه ها به وحشی.

تبر دشمن خود را چاک Rhoades (Paul Giamatti) و هر کس در اطراف آنها را درک کنند که نمایشگری ضروری است برای برنده شدن است. جهان را به درک و قبول خود را به نمایش ممکن است به منظور برای آنها را به رسیدن و حفظ قدرت خود را. اما در پایان از همه که چه چیز دیگری وجود دارد ؟

ورود آن فصل پنجم “میلیاردها دلار” است و حدودا به جایی که از آن آغاز شده است. آینده پس از یک فصل که در آن تبر و چاک مطرح رقابت خود را به تیم و به دست آوردن مجدد قدرت است و در حال حاضر در بالا و در گلوی یکدیگر دوباره – فقط در فصل 1.

تبلیغات:

تبر است به دنبال آینده بازار که در آن او می توانید گیاه خود را پرچم; این بار او را می بیند آینده در داروسازی ayahuasca بودند از آمدن به این تحقق در طول یک دور شو با دست راست او مرد شوخ طبع (David Costabile) که دومی در نظر گرفته شده به عنوان یک روحانی تلاش. تجلی تجربه کمک های مالی تبر علاوه بر روانگردان سرمایه گذاری بالقوه ای است که در به دست آوردن چشم انداز برای دیدن همه چیز از هر دیدگاه همه او می تواند دیدن زشتی بود.

آن می تواند او نتیجه میگیرد که واقعا وجود دارد هیچ لذت برد چون شاید جهان است که یک بازی را برنده شود. آیا این توقف او را از بازی ؟ هیچ. هرگز.

Rhoades رز از خاکستر از ننگ و از بین برد حرفه ای نصب شود به عنوان دادستان کل نیویورک قرار دادن او را در یک حتی بهتر موقعیت خود را به نگه داشتن معدن در چک. تبر در ضمن دارای Rhoades,’ همسر جدا وندی (Maggie Siff) خود را در استخدام و در بالا از آن وارد و حتی بیشتر منحصر به فرد باشگاه از افرادی که میلیاردرهای 10 بار بیش از.

تبلیغات:

بین آنها تیلور میسون (آسیا کیت دیلون) مجبور به بازگشت به کار در زیر تبر. تیلور تا طرح خود را به بازی این دو نفر از یکدیگر و درو آنچه باقی می ماند در پس.

تسلیم شدن به بازی گاه به گاه sociopathy در اینجا کار می کنند و شما سقوط برای قرعه کشی “میلیاردها دلار” است که خود را خالص خاتوله.

تبلیغات:

این چیزی است که ساخته شده آن را بهتر از “بازی تاج و تخت” که آن را پخش علیه در بهار گذشته. قطعا مبلغ آن فصل هستند و خلاقانه تر با ثبات و zestier از فصل اول از “پی.” HBO, درام, را, فصل دوم . . . که موضوع دیگری. “جانشینی” یک طنز از سلسله ثروت نقد این worshipful توجه است که در آن یک بخش از جمعیت دارای obscenely ثروتمند خانواده.

“میلیاردها” در مقابل یک کار براق باطل شادی. دارا واکسن در دیگر دارا و درمان بقیه از ما به عنوان آلت خریداری شده به فروش می رسد و یا دور انداخته اگر آنها به ما هر گونه نظر در همه. آن را همواره در عمل با چنین صداقت و انرژی به عنوان بی باک به آن الهام گرفته از نثر.

آنچه این روزها متفاوت است و به خوبی همه چیز.

تبلیغات:

در حالی که بسیاری از مردم از کار و کسب و کارهای کوچک hanging by a thread و سرمایه گذاران مانند تبر در حال گردان ما مثل کرکسهای آماده به صدای بوقلمون در اوردن تا مرگ و خورد مغز استخوان از استخوان های ما “میلیاردها” – به استفاده از زبان روز – بازدید های مختلف در حال حاضر.

دچار سوء تفاهم نیست; آن را هنوز هم یک سوار وحشی از طریق بالا در جامعه حوزه و منحصر به فرد گوشه fetchingly فروخته شده توسط Lewis’ و Giamatti نمایشی را با تکبر راه رفتن. “میلیاردها دلار” نیز نادر است حق بیمه کابل سری که مخلوط پرستیژ تولید slickness با گسترده فرهنگی تجدید نظر انداختن در مراجع به فیلم و مجموعه تلویزیونی به عنوان گسترده ای به عنوان “پدرخوانده” “دکستر” و “آمادئوس” و پرتاب در بازديد از سرگرم کننده grizzled با شخصیت های طنز آمیز نام مستعار مانند سخت باب.

تنها در این زمان در اطراف هر مرد ملالت کمی احساس hollower.

تبلیغات:

ما دیده ایم برخی از نسخه خود را از ماجراجویی در گذشته و پنج فصل در سری سازندگان Brian Koppelman و David Levien انداخته اند در پیچیده ارقام و X-عواملی که نیست در حال حاضر که نشان می دهد برای اولین بار وارد بازار گردید.

هنوز هم من تعجب می کنم اگر نیابتی هیجان تماشای بی نهایت قدرتمند مردان و زنان خم شناسه خود و تلاش برای پیدا کردن contentedness است که هنوز هم به اندازه کافی به ما را مجذوب خود کرد.

یک پادزهر برای این ابری است که تزریق مهمان ستاره, شروع با Corey Stoll را “تاثیر گذار” مایکل شاهزاده تیتان پوشیدن عبا از یک بانی خیر و نیکوکار. تبر و شاهزاده کشیده هستند نسبت به یک دیگر, اما نه برای مهربانی دلایل. Stoll است صاف و سرد پاسخ به تبر را آب پز چرم gruffness. تنها چند بیت پس از ملاقات با شاهزاده برای اولین بار تبر اعلام کرد “مردم مثل ما باید مردم او را دوست دارم” و battlefront باز می شود.

Juliana Margulies نشان می دهد تا چند قسمت را در فصل جدید به عنوان کاترین Brant, یک استاد جامعه شناسی که قطره به چاک زندگی فقط به عنوان آن را به نظر می رسد مانند وندی خروج است ازدواج خود را. اما آن را سخت به بگویید که آیا اشتیاق در پشت انگیزه های او را مطابقت بسیار گرم و نفرت دامن زدن تبر را مخالفت با شاهزاده.

تبلیغات:

آن را حتی سخت تر برای تشخیص چگونه تجسم خود را از سرمایه داری به عنوان یک مواج, never-ending, پارتی بازی در زمین خواهد شد در حال حاضر به عنوان بخش زیادی از بینندگان در خانه نشستن و در تعجبم که چه بخشی از آنها خواهید بود بازی در پایان از همه این بود آن داروینی سرمایه داری و یا اسیر.

وجود دارد به پایان دادن به این است که به معنی چیزی درست است ؟ بسیاری از ما درخواست خودمان این سوال در حال حاضر. من تعجب می کنم چه می خواهد جواب برای “میلیاردها” در جهان که در حال تغییر قبل از چشم ما هفته به هفته قسمت به قسمت جدید.

“میلیاردها” بازده خود را برای فصل پنجم در روز یکشنبه, مه 3 در 9 p. m. در پی اس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>