میلیاردها دلار از کودکان هستند که با این بیماری همه گیر

بزرگ مستند پرسه ماه پس از ماه است. این ویروس همچنان خود را در ماه مارس در سراسر جهان; این بیماری همچنان به آلوده کردن مردم و زندگی کنند. عدم درک همه ما مطمئن نیستید اگر این بیماری به اوج خود رسیده و اگر بزرگ مستند به زودی به آرامی. در مکان هایی مانند برزیل و هند و ایالات متحده غیر مسئولانه و بی کفایت دولت ها مشتاق هستند برای باز کردن چیز برای آبکاری فعالیت های اقتصادی آنها به نظر نمی رسد که نگران شکستن زنجیره ای از عفونت است. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواست تست می شود آهسته یک بیانیه خطرناک است که می رود در برابر تمام مشاوره از سازمان بهداشت جهانی است. هیچ حس در پایان عالی مستند اگر چنین باز تنها رفتن به ادامه برای آلوده کردن مردم و جلوگیری از مناسب پایان دادن به این بیماری همه گیر.

وجود دارد بسیار زیاد تلفات از این مستند. درآمد سقوط برای نیمی از جمعیت جهان را در حالی که گرسنگی نرخ در حال افزایش است. اما دیگر وجود دارد تلفات دیگر قربانیان اغلب کمتر اظهار داشت: بر.

تبلیغات:

شکاف دیجیتال

پدر و مادر در سراسر جهان شده اند سر در گم توسط تعطیلی مدارس. فرزندان خود شده اند در خانه تجربه با اشکال مختلف از تحصیل در خانه است. مدارس بسته در 191 کشور با حداقل 1.5 میلیارد آموزان و 63 میلیون اولیه و ثانویه معلمان مدرسه از کلاس درس. که در آن اینترنت به طور گسترده ای در دسترس کودکان شده اند قادر به انجام تحصیل خود را از طریق وب سایت مبتنی بر سیستم عامل اگر چه شخصیت یادگیری تردید است. غلظت کاهش یافته و عمق تجربه های آموزشی تبدیل شده است و کم عمق است.

که در آن اینترنت در دسترس نیست, کودکان شده اند قادر به ادامه تحصیل خود را. یونیسف مطالعه از سال 2017 نشان داد که 29 درصد از جوانان در سراسر جهان — حدود 346 افراد — نه آنلاین; در قاره آفریقا 60 درصد از کودکان هستند و نه حاضر نسبت به 4 درصد از کودکان اروپایی که آنلاین نیست.

تبلیغات:

بسیاری از این کودکان می توانید آنلاین با یک تلفن و با گران از داده های تلفن همراه; آنها لازم نیست که یک کامپیوتر و یا اتصال به اینترنت بی سیم در خانه. یک مطالعه یونسکو به تازگی دریافتند که نیمی از کودکانی که در کلاس درس — یعنی 830 میلیون دانش آموز — آیا دسترسی به یک کامپیوتر; بیش از 40 درصد از کودکان هیچ اینترنت در خانه. در کشورهای جنوب صحرای آفریقا تقریبا 90 درصد از دانش آموزان بدون خانواده کامپیوتر و 82 درصد نمی تواند دریافت آنلاین از طریق باند پهن در خانه. شکاف دیجیتال واقعی است و آن را همچنان به تاثیر فرصت های آموزشی از کودکان در طول این بیماری همه گیر.

وجود شفافیت است که این کودکان قادر خواهد بود برای رفتن به مدرسه در هر زمان به زودی. راه های خلاق برای ادامه آموزش از راه دور—مانند استفاده از جامعه ایستگاه های رادیویی و کانال های تلویزیونی—در حال مطالعه. اما شده است وجود دارد را برای تحمیل یک دستور برای برنامه های آموزشی خصوصی کانال های تلویزیونی و ایستگاه های رادیویی.

خشونت

تبلیغات:

در ماه ژوئن که همراه با دیگر سازمان ملل منتشر شد یک مطالعه برجسته “وضعیت جهانی گزارش در پیشگیری از خشونت علیه کودکان در سال 2020 است.” متاسفانه این مطالعه مانند خیلی در مورد وضعیت کودکان در زمان ما—دریافت کرده است و تقریبا هیچ پوشش خبری.

اطلاعات در مورد خشونت علیه کودکان — قبل از بزرگ مستند — تکان دهنده است. یک نفر از هر دو کودکان در سن دو تا هفده تجربه نوعی از خشونت در هر سال. یک سوم از دانش آموزان بین سنین یازده و پانزده شده اند و مورد آزار واقع شدند توسط همسالان خود را در طول ماه گذشته در حالی که حدود 120 میلیون دختر را از رنج می برد و مجبور تماس جنسی قبل از سن بیست (این مهم است که توجه داشته باشید که هیچ جهانی اعداد در نرخ خشونت های جنسی علیه پسران). این گزارش ارائه می دهد اولین جهانی, قتل, شماره برای کودکان زیر سن 18; در سال 2017 40,000 کودکان قربانیان قتل. قوانین موجود در 88 درصد از کشورهای جهان ممنوع که تمام این جنایات در عین حال گزارش نرخ پایین هستند و در حداقل 47 درصد از کشورها اجرای پر از بدبختی است.

تبلیغات:

که مطالعه می گوید که خشونت نرخ علیه کودکان افزایش یافته و در طول همه گیر و چنین خشونت “است به احتمال زیاد به مدت طولانی عواقب منفی.” در بسیاری از کشورها مانند ایالات متحده آمریکا — کاهش وجود دارد در گزارش کودک آزاری موارد برای حفاظت از کودکان خدمات; این مطالعه نویسندگان استدلال می کنند که چون “خط مقدم ارائه دهندگان خدمات در جامعه مانند معلمان و مددکاران اجتماعی پرستاران و پزشکان — که تحت شرایط عادی را تشخیص نشانه هایی از سوء استفاده — دیگر [را] تماس مستقیم با کودکان و در نتیجه [هستند] قادر به گزارش مشکوک به سوء استفاده است.” در پادشاهی متحده تماس با انجمن ملی برای پیشگیری از ظلم به کودکان افزایش 20 درصد است.

جنبش محدودیت بیکاری و انزوا و ازدحام بیش از حد و عوامل دیگر در این گزارش اشاره می کند “آیا افزایش سطوح استرس و اضطراب در والدین و مراقبان و کودکان است.” برای آن دسته از خانواده هایی که در آن خشونت خانوادگی است که در حال حاضر مشکل این است که یک سناریو کابوس. “Stay-at-home اقدامات محدود معمول منابع برای حمایت از خانواده ها و افراد می شود آنها دوستان و خانواده و یا حرفه ای — بیشتر فرسایش توانایی خود را برای موفقیت در مقابله با بحران و جدید روال روزمره زندگی است.” نوشتن در اقیانوس اطلس, اشلی, Fetters و اولگا خزان می گویند که این “بدترین وضعیت قابل تصور برای خانواده خشونت است.”

راه حل

تبلیغات:

در این مستند همچنان بدون راه حل های خوب وجود داشته باشد یا شکاف دیجیتال و یا خشونت در داخل خانه. بدون قوی بخش عمومی که سرمایه گذاری در آزاد و جهانی دسترسی به اینترنت و کامپیوتر را فراهم می کند برای هر کودک وجود دارد رفتن به دستیابی به موفقیت واقعی از شکاف دیجیتال.

به طور مشابه, مگر اینکه دولت خود را تبدیل بهداشت عمومی سیستم ها و مددکار اجتماعی برنامه به روال تماس با خانواده ها در جوامع وجود خواهد داشت هیچ راه واقعی برای شناسایی موارد سوء استفاده از کودکان و حفاظت از کودکان.

هیچ مقدار از خصوصی یا انسان دوستی می تواند به حل مشکلات شکاف دیجیتال و خشونت علیه کودکان است. آنچه مورد نیاز است به خوبی تامین می شود برنامه های غیر متمرکز اما قوی دولت با رایگان Wi-Fi و محله بهداشت عمومی و اجتماعی کار دفاتر. در یک پست-COVID-19 جهان از جمله سیاست مطالبات باید در نوک جهانی زبان. آن است که تنها رویکردی است که قادر خواهد بود به ارائه کودکان با حفاظت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>