پزشکی محققان در حال استفاده نیست زنان و مردان به همان اندازه به عنوان افراد مورد آزمایش

یک مطالعه جدید نشان می دهد که زنان همچنان کمتر در اکثر مطالعات پزشکی به ظاهر با توجه به نگرانی هایی است که تغییرات ناشی از هورمون های زنانه را پیچیده تر نتیجه گیری خود را. آینده بر روی پاشنه از یک مطالعه انجام شده از یک دهه پیش که روشن کردن مشکل آن را نشان می دهد که زنان زیست شناسی همچنان به صورت نامناسبی در درک گسترده تر بدن از دانش علمی.

این مطالعه به دنبال آن در سال 2010 گزارش را با هم توسط Annaliese بیری (که شد از بخش روانشناسی زیست شناسی و علوم اعصاب در کالج اسمیت) و ایروینگ Zucker (که می آید از بخش روانشناسی و یکپارچه زیست شناسی و هلن بخواهد موسسه علوم اعصاب در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی). این گزارش نشان داد که بین سال های 2009 و در حال حاضر زنان و غیر انسانی زنان بودند shortchanged در تحقیقات پزشکی “اغلب با این فرض که نتایج از مردان اعمال می شود به زنان یا به دلیل نگرانی که هورمونی چرخه کاهش همگن از مطالعه جمعیت و رسوا اثر دستکاری تجربی.” آنها استدلال می کنند که این خطر درک از زن زیست شناسی و اشاره کرد که “زمانی که تنها یک جنس است مطالعه این باید نشان داده شود که در عنوان مقاله و سازمان های مالی به نفع طرح های پیشنهادی که در بررسی هر دو جنس و تجزیه و تحلیل داده ها با رابطه جنسی.”

تبلیغات:

پس در این مطالعه ده سال بعد بیری و یک تیم از دانشگاه نورث وسترن کشف برخی از پیشرفت اما مناطق دیگر از ناامیدی. تعدادی از مطالعات انجام شده در رشته های بیولوژیکی شامل زنان شروع به پریدن کرد از 28 درصد به 49 درصد در دهه گذشته اما در هشت نفر از نه رشته های موجود در گزارش خود نسبت به مطالعات که تجزیه و تحلیل نتایج بر اساس جنسیت را بهبود نمی بخشد. حتی بسیاری از کسانی که مورد مطالعه قرار نمی ارائه هر گونه توضیحی برای تنها تمرکز بر یک جنس یا نه از جمله بر اساس تجزیه و تحلیل و آنهایی که آیا ارائه توضیحات غالبا “با تکیه بر تصورات غلط در اطراف هورمونی تنوع از زنان است.”

نویسندگان به این نتیجه رسیدند که در حالی که آنها با تشویق چه تعداد رابطه جنسی-فراگیر پژوهش و مطالعات بالا رفته در اکثر رشته های بیولوژیکی بیش از دهه گذشته “در همان زمان نزدیک به یک سوم از تمام مطالعات تحقیقاتی که مورد استفاده هر دو جنس نر و ماده افراد موفق به کمیت آنها حجم نمونه با رابطه جنسی.”

نویسندگان به نام برای ناشران دانشگاهی به اصرار دارند که تحقیقات هر دو شامل یک شرح جنس و یا یک دلیل منطقی برای تمرکز بر روی یک فیلم و یا نه از جمله بر اساس تجزیه و تحلیل. آنها همچنین توصیه می شود که تأمین کنندگان مالی نیاز به کمک مالی طرح شامل “مناسب بر اساس گزارش و تحلیل” و دانشگاه “تشویق به در نظر گرفتن جنسیت به عنوان یک بیولوژیکی متغیر” از طریق مختلف سازمانی و روش های آموزش.

تبلیغات:

“شده است وجود دارد یک سنت طولانی مدت از مشاهده مردان به عنوان استاندارد و زنان به عنوان تغییرات به ‘عادی'” دکتر Bandy X. لی یک روانپزشک پزشکی قانونی در دانشگاه ییل گفت: سالن. “بدیهی است که این کج به جای ‘uncomplicates’ این دیدگاه از تجربه انسانی است.”

او افزود: “این شبیه به تحقیقات انجام شده در اختلالات روانی. چون اکثر تحقیقات انجام شده در کشورهای با درآمد بالا 80 درصد از جمعیت جهان است ‘غیر’ ارائه شده است.”

تحقیق و تعصب نیز می تواند صحبت می کنند به گسترده تر با مشکلات برابر نمایندگی به طور کلی در زمینه های بنیادی. با توجه به آمریکایی انجمن از دانشگاه های زنان تنها شامل 28 درصد از نیروی کار در علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی (STEM). این شامل شامل تنها 47.7 درصد از بیولوژیکی دانشمندان 42.5 درصد از داروخانه ها و مواد دانشمندان 25.8 درصد از کامپیوتر و ریاضی مشاغل و 15.7 درصد از مهندسین و معماران.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی