ضروری لحظه در این فیلم دربارهی نوع این است که زمانی که ما قهرمان باور نمی آنها قهرمان نشده است. چیزی که معمولا چیزی وحشتناک است به ماشه و الهام بخش قهرمان به چیزی بهتر — چیزی فوق العاده است. بتمن شاهد مرگ پدر و مادر خود را. مرد عنکبوتی نبود برای عمویش بن زمانی که او نیاز به او را بیشتر. مرد آهن جهان را نجات داد و بیش از بیش و در نهایت خود قربانی, در آخرین تلاش برای انجام این کار است. John Wick بود توله سگ قتل است.

برای Harley Quinn (مارگوت رابی) در پر انرژی کوین برک آوت تلنگر پرندگان شکاریاین محوری لحظه اتفاق می افتد در طول یک فروپاشی دردناک با شرور بذله گو.

“آقای J” سوء استفاده (آشکار به همه اما هارلی) و خوک تمام کانون توجه است. او را از انجام زندگی در سایه ها و دیده شدن به عنوان دختر چیزی که او در نهایت متوجه می شود پس از ریخته. آخرین کلش توهین پس از Harley Quinn است broodily تنها زمانی است که او در موقعی یک گله از دوستان دیگر صحبت کردن از پشت او گفت: چگونه, در پایان روز او خواهید بود در Joker سلاح و بازگشت به داشتن هیچ هویت خود را.

بقیه فیلم نیست به عنوان ساده و پاک به عنوان راه اندازی هارلی را وحی-آوردن تقسیم ، بسیاری از پرندگان شکاری ویژگی های کوین در یک Deadpool-مانند مد روایت خود او backstory و ارائه slapdash پرونده در مورد شخصیت های دیگر به توضیح دهید که چگونه او و یک گروه از سطح خیابان superheroic زنان همه متصل به یک زرق و برق دار, روانی شکننده تبه کار الماس و پرورش کودک است.

تمام این نمایشگاه شروع به احساس به عنوان اگر مدیر کتی یان و فیلمنامه کریستینا Hodson بودند در تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای ساخت این فیلم بیش از بهانه ای برای تماشای Harley Quinn و دوستان دل پوند شیک خشونت در خوبی مستحق مردان تقریبا دو ساعت است. و هیچ مشکلی با آن.

در عین حال با چگونه موثر پرنده شکاری‘s, چند, خطر ناک عمل دنباله های آن بهتر بوده است به قطع برخی از کسانی که flabbier تلاش در ماده است. در عوض بهتر خواهد بود خدمت کرده است به طور کامل با تکیه به بدون عارضه John Wickمانند رضایت از devilishly زنان سرد رها کردن خرد خشونت مانند شکستن یک تک پا در سه جهت مختلف — در sublimely سرگرم کننده و هماهنگ صحنه های مبارزه. هیچ چیز اشتباه با یک فیلم که به نفع باراک اوباما و پرندگان شکاری است یک مثال از اینکه چگونه گاهی اوقات ماده مبالغه شده است.

پرندگان شکاری در پرندگان شکاری
Warner Bros.

پرندگان شکاری است که در قلب آن یک شروع تازه برای Harley Quinn. بر روی صفحه نمایش بزرگ کوین گذشته به نظر می رسد در وحشتناک خودکشی تیم ملیبا رابی عملکرد ذکر شده به عنوان بهترین چیز در مورد فلاپ. Jared Leto را بذله گو بود و بارها ذکر شده به عنوان یکی از بدترین قطعات و علاوه بر تفریق, داستان-عاقلانه و لتو-حکیم احساس می کند مانند عقیده برای پرندگان شکاری.

رفته از طریق فروپاشی با بذله گو (Leto, نمی ققنوس) است Quinn یابد و خودش را در تیررس هر فرد او را تا کنون ستم. او دیگر بذله گو حفاظت سیگنالینگ به هر miscreant که او در حال حاضر بازی منصفانه.

رابی باعث می شود کار دشوار است از آوردن یک شخصیت مانند کوین به زندگی نگاه نسبتا گردیده است. بر خلاف بسیاری از DC سرگرمی ابرقهرمانان (فکر می کنم: Wonder Woman) و supervillains (فکر می کنم: ققنوس و بذله گو) وجود یک لبه از اردوگاه و crassness به Quinn— اغلب کارتونی طنز به رهبری او خشونت و وحشت است. بر خلاف هارلی متحرک و ریشه های کمیک ظاهر زندگی می کنند عمل نمی کند و قرض خود را به عنوان به راحتی به کسانی که ویژوال شوخی ترک رابی به انجام بلند کردن اجسام سنگین از تزریق مقدار مناسب از کمدی به کوین شیدایی. گاهی اوقات او شل چهره او را به یک لبخند در میان استخوان شکستن خشونت یا جوش ویژگی های خود را به یک پوت به عنوان کوین به طور کامل و خونتان misreads یک وضعیت است.

به عنوان رئیس جرم Roman Sionis, Ewan McGregor عامل در همان سطح به عنوان رابی داشتن بسیار سرگرم کننده بازی یک غیرممکن کاریزماتیک فانتزی, پدر, یک تبه کار. خود را “ابرقدرت” بودن است بسیار غنی و او را آماده به حمله با چنگال در کوین منقضی جنایی ایمنی. Sionis کاملا فروش در messiness عاشق بوتاکس و همچنین دارای یک sociopathic نيمه پسر مرید در Victor Zsasz (پلاتین-موهای کریس مسینا).

McGregor صرف مقدار از این فیلم کوه در می رم مچ دست خود را به نشانه قتل مانند یک هادی کارگردانی یک ارکستر بیحال شدن در ابریشم لباس رقص بدون موسیقی و با گفتن کلمه “birdy” بارها و بارها در اشاره به نوکران او. او فقط در مورد slinks دور با کل فیلم شما می خواهید خود روم و مسینا را Zsasz خود را به حال برادران وارنر supervillain prequel که به گی و انجام جنایات.

گرفتار در وسط کوین و روم را تعقیب او هستند روم سالن خواننده سیاه قناری (Jurnee Smollett-Bell), کارآگاه پلیس رنه مونتویا (Rosie Perez) یک قاتل به نام Huntress (Mary Elizabeth Winstead) و یک خارپشت خیابان نام کاساندرا قابیل (الا جی بسکو). آنها را تا پایان با هم گروه بندی به شکل پرندگان شکاری جرم مبارزه با گروه بنیاد با هم از شرایط. هر یک از این بازیگران باعث می شود خود را قهرمانان خود را فقط مانند رابی می کند — Smollett, سیاه قناری است فورا دوست داشتنی با وجود steeliness پرز می دهد مونتویا یک relatable خستگی و سرکش کرامت و Winstead را Huntress است لذتبخش بی دست و پا.

مشکل ناشی زمانی که فیلم می رود در مورد اتصال تمام این شخصیت های متفاوت در یک راه ناکارآمد. وجود دارد مقدار زیادی از پس گرد و وقت پریدن یک راه فیلم بر Quinn توجه span کمتر سبک داستان سرایی. اما در آن زمان نیز احساس می کند تنها راه برای گفتن چنین میدان طرح. فیلم می توانست خیلی بهتر بود آن را ساده داستان آن به نصف.

Harley Quinn و کاساندرا قابیل در پرندگان شکاری
Warner Bros.

پرندگان شکاری‘s هیجان انگیز ترین جنبه به جای آن شیک و بی توجهی به درد و بدن انسان است. به عنوان مدیر یان نیست به خصوص در رابطه با شما نشان فیزیکی تلفات از ابرقهرمان-ing مانند راه ما دیدن کاپیتان امریکا رمیدن و بند خود را سپر او خونین شکسته بازو در آخر بازی برای یک مبارزه است.

به جای یان به ما نشان می دهد چگونه balletic مسحور و وحشتناک آن است که برای رسیدن به یک قراضه با این قدرتمند زنان است.

فیلم صحنه های مبارزه مانند قرقره برجسته را در خود mashing با هم بصری هنری با استخوان-خرد وحشیگری. هر یک از زن خود سبک مبارزه از هارلی را درهم و برهم توانایی به نوبه خود هر چیزی را به یک سلاح به دقت Huntress تقریبا احمقانه پولادی به سیاه قناری سریع به سبک خیابانی.

یکی از به یاد ماندنی ترتیب می یابد کوین در میان فرار از زندان. چون ما در Quinn نقطه نظر هر یک از حرکت خود را — اثر شلیک گلوله نارنجک تپانچه شلاق — همراه با انفجار از پولک یا خردل-دود رنگی و یا رنگ روشن. شاید یک راه برای سیگنال به ما که کوین می توانید ببینید فانی عواقب ناشی از اقدامات او است. و به نوعی حتی در این technicolor هرج و مرج از کوین محو دیزی زنجیره ای مرگبار اراذل و اوباش مبارزه هرگز گیج کننده و حتی نرخهای پایین به کمدی فیزیکی در چندین نقاط عطف.

هر بخشی از آن کار می کند و نشان دهنده این فیلم در آن بهترین است.

این نا امید کننده است هر چند به دیدن یک فیلم آنقدر تنگ و سرگرم کننده در آن اقدام و پس gangly در نمایشگاه. نتیجه یک افراطی زن محور انتقام, هیجان انگیز, پر از tentpole لحظات آمیزش ذوق است که با هم گره با شل و ول نمایشگاه و صدای زمینه. گمان می کنم یان بود هدف برای چیزی بیشتر بلند پروازانه با پرندگان شکاری’s روایت تلاش در Quinn را سست توانمندسازی داستان. اما من بیشتر علاقه مند به دیدن صرفا عمل محور مبارزه-صحنه-پس از-مبارزه-صحنه موزیک ویدیو از فیلم او اجتناب شود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی