“پرندگان شکاری” یک fantabulous فمینیستی نارنجک

مردسالاری را برچیده خواهد شد با نارنجک دستی و مو روابط. حداقل این برداشت من پس از تماشای campy, ultraviolent و فمینیستی AF “پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn).” برای تلفن های موبایل مانند یک طرح عملی.

به عنوان هارلی (مارگوت رابی) توضیح می دهد که در این فیلم باز کردن لحظات فرار سابق دکتر Harleen فرانسیس Quinzel به تازگی شکسته با او در دوباره خاموش-دوباره supervillain پسر بذله گو. او در حال حاضر در حال اجرا را از طریق تمام مراحل از رابطه غم — گریه برش مو خود خوردن اسپری پنیر گرفتن یک کفتار, تغذیه منحرف به کفتار, دمیدن تا یک کارخانه مواد شیمیایی — شما می دانید دختر معمولی ، اما او به زودی می آموزد خطرات دیگر داشتن یک قتل و دستکاری عاطفی سوء استفاده مرد در اطراف برای محافظت از او و قدرت زنان همکاری به از بند باز کردن ویران کردن.

تبلیغات:

چهار سال پیش رابی gleefully unhinged عملکرد به عنوان هارلی در “Suicide Squad” ساخته شده او را فوری فن های مورد علاقه حتی اگر منتقدان کمتر خیریه در مورد خود فیلم. در حال حاضر شهرستان Gotham هنوز پرتکاپو با antiheroes که دارای ترکیبات قوی از مغز, مهارت های مبارزه و در مجموع بی توجهی برای بشریت است. اما وجود دارد هیچ کس دیگری که مانند هارلی می داند که دشمن لیست نارضایتی در برابر آنها ممکن است شامل “اتحاد مهبل (واژن).” و نه دیگری وجود دارد که ممکن است اجازه دهید یک مشت ادم کش رسیدن به جیب خود . . . و بیرون کشیدن تامپون. یا کسی که در اوج نبرد را در دست یک شخص مبارز خوش آمدید مو کهکشانی ها به جلو و عقب او گیسوان. شما می دانید که چگونه زنجبیل راجرز همه چیز Fred Astaire اما عقب و پاشنه بلند ؟ در مورد هیچ کس هر به شما گفت که قبل از آن در واقع به عقب در کفش پاشنه بلند عادت ماهانه و با عرق خیس مو پرواز در چهره او. و این بسیار عالی است که برای دیدن اذعان کرد در هر نقطه.

کارگردان کتی یان (“خوک مرده”) و نوشته شده توسط Christina Hodson (“زنبورعسل”), “پرندگان شکاری” در یک بار نسبتا فرمولی, poop, جوک و تعقیب ماشین-پهن کتاب طنز فیلم و پیچیده اکتشاف فمینیستی معاصر مسائل. برای الاغ لگد زدن اقامت برای حذف از تجاوز به عنف فرهنگ است.

تبه کار در اطراف این زمان است که جرم و جنایت خداوند/غنی خزش Roman Sionis (ایوان مک گرگور, ساخت برخی از غیر معمول لهجه انتخاب) یک سادیستی صاحب کلوپ شبانه در تلاش برای گرفتن دست خود را بر روی یک الماس افسانه ای است که دارای یک راز است. زمانی که زیرک جوان جیب بر کاساندرا قابیل (الا جی بسکو) می شود آن را برای اولین بار هارلی مسیر به ناچار می گذرد که دختر و همچنین به عنوان جهان خسته پلیس رنه مونتویا (Rosie Perez او رقصنده انرژی هنوز جلال دریچه گاز کامل), کلوپ شبانه, خواننده Dinah (Jurnee Smollett-Bell) و مرموز vigilante شناخته شده به عنوان پولادی قاتل (Mary Elizabeth Winstead). دوباره و دوباره این پیام روشن است — هیچ تاریکی شوالیه در زره درخشان و یا دیوانه وار در دلقک آرایش در حال آمدن است به صرفه جویی در هر یک از آنها. زنان شما بر خود شما. اما شما قوی تر زمانی که شما با هم کار کنند. و اگر چه خانم ها به مراتب از متحدان آنها باید در نهایت پیوستن به نیروهای خود را برای صرفه جویی در زندگی خود را به شکل یک نوع از شهرستان Gotham دختران ادویه.

تبلیغات:

آن را غیر طبیعی چگونه در بسیاری از جهات این technicolor پاپ کورن اپوس تراورس خیلی از همان زمین رابی اخیر “بمب” می کند. آن را نیز متناسب با منظمی به رشد پانتئون از دیگر پست #MeToo داستان مثل این ماه “دستیار” و آینده “امیدوار کننده زن جوان” (دومی از آن رابی یک تولید). آن airlifts مخاطبان خارج از خسته راحت ایدئولوژی در اطراف آنچه یک قربانی قرار است به نگاه و عمل مانند. این خواسته شما را در درک که یک زن می تواند چندان اشتیاقی در بسیاری از توجه و هنوز هم نه دعوت و نه سزاوار آزار و اذیت و سوء استفاده و حمله. هارلی در هنگامی که یک عفونت مخرب مجنون و دچار آسیب های روانی بازمانده یا سمی رابطه است. او چیزهای وحشتناک است. او خشونت آمیز جنایی. او در معرض خطر است. (او نیز استادانی برنی رای دهندگان و اگر Harley Quinn می توانید زمان از روز پر هرج و مرج به ثبت نام برای رای دادن, شما می توانید بیش از حد.) این یک داستان از او رستگاری اما او آزادی است.

این فیلم اشاره به اصرار خود در این نقطه است. در محوری صحنه های اولیه Dinah اعلامیه مست هارلی بوسیدن یک حامی در این باشگاه را در کوچه و خیابان و پیاده روی دور, اما زمانی که او متوجه می شود یک ناتوان هارلی در حال اغوا به یک ون او دو برابر بازگشت به دخالت. چرا که اگر شما نمی توانید رضایت آن رضایت نیست. و در یک لحظه تکان دهنده یادآور مشابه در “بمب” یک مرد قدرتمند نیازمند گیج و سپس وحشت زده, زن, برهنه کردن برای او. گزیدگی توسط اخیر شکست رومی, جاسوس باشگاه حامی به سادگی لذت بردن از یک شب و خنده با دوستان خود. Goaded توسط رئیس خود را نوکر او مگس را به خشم فرض است خنده در او. به عنوان مجازات او باعث می شود او را ایستاده در یک جدول با در نظر تمام مخاطبان و سفارشات او مرد همراه را خاموش لباس او. آن را تکان دهنده و موثر — تفسیر مارگارت اتوود مشهور نقل قول که “ترس زنان را به آنها میخندند” و زنان “ترس از کشته شدن.” در فن غربالگری جایی که من مشاهده این فیلم مخاطبان gasped در صحنه, در قسمت, من شک دارم چون مدیر یان به طور کامل اجتناب شود ساخت آن جنسی و یا استثمار. فکر می کنم از هر فیلم که در آن یک زن را با لباس غیر ارادی می آیند و چگونه اغلب آن را انجام شده است برای خنده و یا لرزش یا از خود راضی comeuppance. (وجود دارد لیست خارج وجود دارد, اما من می خواهم به جای نیست.) این است که یک انگشت وسط به همه که.

در حالی که “پرندگان شکاری” ندارد سازگار تلون مزاج می گویند “Deadpool” آن است که هیچ دو ساعت downer. (آن را نیز ندارد, T. J. Miller, با تشکر.) مقدار زیادی از فیلم تن نور است, خنده دار و ماهرانه پارادایم-اخلال — زنان افتخار دیگر زنان برای اینکه چگونه به خوبی آنها در شلوار تنگ! گرفتن ضرب و شتم به تحسین چگونه به خوبی آنها کشتن مردمان بد! درخشش نظریه آخ! رک و پوست کنده و پس از ماه ها در حال حاضر از اگزوز داغ “Joker” طول می کشد و سفید نر خشم کمی زنانه ضرب وشتم خوش آمدید احساس مورد حق در حال حاضر. بروید و آن را ببینید و خودتان قضاوت کنید. را به یک دوست. و فراموش نکنید که به بسته اضافه چند عکس مو برای انقلاب است.

تبلیغات:

“پرندگان شکاری (و Fantabulous به رهایی از یک Harley Quinn)” است که در تئاتر آغاز سهشنبه, فوریه. 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>