عجیب و غریب “صورتی برف” در رشته کوه های آلپ است که در واقع یک فال بد برای زمین

یک کشمکش عجیب و غریب به اصطلاح “هندوانه برف” در کوه های آلپ در سال جاری قطعا به نظر می رسد picaresque. متاسفانه ماهی قزل آلا-رنگی چشم انداز است که در واقع یک فال بد برای آب و هوای زمین.

هندوانه برف که در یک مایل به قرمز-صورتی رنگ است ناشی از برف جلبک. در حالی که اکثر آب شیرین جلبک رشد در درجه حرارت گرم هندوانه برف cryophillic معنی موجودات رشد در دماهای سرد. جلبک قرمز است به دلیل رنگدانه کاروتنوئید.

تبلیغات:

علمی نگرانی بیش از جلبک رشد با حضور در کوه های آلپ مطرح می شود چرا که رنگ قرمز باعث افزایش جذب نور خورشید به برف — معنی آنها را ذوب زودتر و در نتیجه تشدید تاثیر تغییر آب و هوا. Biagio Di Mauro یک محقق در موسسه قطبی علوم در ایتالیا به شورای پژوهش ملی توضیح داد: به Earther که شکوفه جلبک در سوال اینجا Chlamydomonas nivalis, است که نه تنها در فرانسه بلکه در هر دو مناطق قطبی از جمله گرینلند و قطب جنوب.

“یک کلاسیک, یادآور چقدر عدم اطمینان ما نیست دوست” دکتر Michael E. مان یک استاد برجسته حوزه و علوم جوی در دانشگاه ایالتی پن گفت: سالن توسط ایمیل. “در این مورد ما در حال دیدن یک تقویت بازخورد جایی بیولوژیکی تیره (به دلیل رشد جلبک بر روی سطح یخ ذوب) منجر به بیشتر های خورشیدی جذب شده توسط یخ و حتی سریع تر ذوب. ما این را “بازخورد مثبت” اما آن چیزی است اما مثبت است. این نشان دهنده یک فرایند است که منجر به سریع تر ذوب یخچالهای طبیعی از ما ساده مدل های پیش بینی کند.”

کن Caldeira یک جوی دانشمند در مؤسسه کارنگی برای علوم بخش جهانی محیط زیست با بیان تفکر مشابه توسط ایمیل, اظهار نظر که “موجودات فتوسنتز طراحی شده برای جذب نور خورشید. برخی از بخش کوچکی از این انرژی در نور خورشید می رود به ساخت کربوهیدرات اما بیشتر از آن می رود به گرمایش ارگانیسم و محیط زیست محلی خود را. اگر که زنده است و زندگی در برف, از برف است به احتمال زیاد به ذوب شدن.”

تبلیغات:

او همچنین توضیح داد که چگونه او و دیگر دانشمندان می خواستم برای آزمایش در چه سیاه و سفید کربن تحت تاثیر برف ذوب شدن نرخ اما تا به حال به رها کردن پروژه به دلیل آزمایش های دشوار به انجام.

“شما نیاز به یک دسته از کنترل توطئه و یک دسته از تجربی توطئه و شما نیاز به قطعه و برف در آنها را به عنوان امکان پذیر است و سپس شما نیاز به در كردن ذرات در برف” Caldeira گفت: سالن. “و آنها نیاز به شبیه نور و دما و غیره. سپس شما باید برای اندازه گیری بسیاری از چیزهای: میزان نور ورودی مقدار نور منعکس شده مقدار ذوب برف, درجه حرارت, درجه حرارت, و غیره. وجود دارد جای تعجب چند آزمایش که انجام داده اند همه از این است.”

کوین Trenberth برجسته دانشمند ارشد در اقلیم تحلیل بخش در مرکز ملی تحقیقات جوی اشاره به تحقیقات خود در میان پنگوئن مستعمرات در قطب جنوب است.

تبلیغات:

“من شگفت زده شد وقتی که من رفتم پایین وجود دارد در صورتی رنگی برف ناشی از صدها نفر از هزاران نفر از پنگوئن ها چلغوز,” Trenberth توضیح داد. “صورتی قطعا تغییر قدرت بازتاب (بازتاب). نه این منبع یا جلبک منبع منحصر به فرد است. گرد و غبار در نیمکره شمالی سپرده در گرینلند و یخ نیز باعث کاهش قدرت بازتاب و به احتمال زیاد منجر به سریع تر ذوب. این است که بسیار کوچک اثر به طور کلی اگر اما مطمئن کمک نمی کند.”

این اولین بار نیست که تغییر آب و هوا به نظر می رسید به متصل به تغییرات در رنگ برف. در ماه مه محققان از دانشگاه کمبریج و بررسی قطب جنوب یافت می شود که برف سبز جلبک تبدیل مقدار از برف سبز در قطب جنوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>