سیاه فعالان ادعا می کند که او “تقریبا قربانی اقدام به مجازات” بیش چهارم جولای

یک سیاه برجسته فعال ادعا کرد که یک گروه از مردان سفید پوست به اتهام تهدید به “طناب دار” پس از متهم او را از تجاوز به حریم دیگران در ملک خصوصی در ایندیانا در چهارم جولای. مقامات محلی گفت: گزارش حمله همچنان تحت بررسی است.

Vauhxx بوکر این فعال مدنی و عضو Monroe County کمیسیون حقوق بشر ارسال شده جزئی فیلم ادعایی نژادپرستانه حادثه on Facebook. او در توصیف این برخورد به عنوان “یک اقدام مجازات.”

تبلیغات:

یک ویدئو نشان می دهد بوکر برگزار شد در برابر یک درخت توسط یکی از مردان به عنوان ناظر درخواست او منتشر خواهد شد. کلیپ دوم را نشان می دهد یک مرد مختلف ظاهر می شود به تماس بوکر یک “پوشک-رهبری b*tch.”

“شما را خوشحال در مورد این ؟” مرد فریاد به رغم درخواست. “شما مبارک خود را با پنج رنگ سفید ،

فیلم دیگری را نشان می دهد همان مرد پرتاب ناسزاهای در مورد “لیبرال.”

تبلیغات:

“ما با داشتن یک زمان بزرگ و به شما حمله کرد ما,” او می گوید. “شما احمق f*cking لیبرال f*cks.”

“من نمی خواهم به بازشماری اما من تقریبا قربانی یک اقدام lynching,” بوکر بعد نوشت: در Facebook. “من نمی خواهم این را برای من اتفاق افتاده و یا هر کسی. آن لطمه می زند و روح من و غرور من اما وجود چند شاهد و نمی تواند آن را پنهان و یا اجتناب شود.”

تبلیغات:

بوکر افزود که او و دیگران بودند که قربانیان از آنچه او به عنوان یک اتهام “جنایت نفرت” پس از “پنج مرد سفید (با مؤتلفه پرچم) را تهدید به لینچ من است.”

او ادعا کرد که او دچار ضربه مغزی جزئی خراش کبودی و “پاره پاره” تکه از مو.

تبلیغات:

بوکر گزارش داد که او و دوستان او در حال برنامه ریزی برای مشاهده ماه گرفتگی در دریاچه مونرو در تاریخ 4 ژوئیه هنگامی که یک گروه از مردان سفید مسدود کردن یک ساحل عمومی آنها ادعا شده بود که مالکیت خصوصی حتی اگر سازمان رویداد گفت که چنین نیست.

زمانی که او سعی کرد به همین دلیل با آنها بوکر ادعا شده که مردان “به سرعت تبدیل شد تهاجمی” و شروع به دنبال او.

“دو نفر از آنها شروع به پریدن کرد و من از پشت زدم و من را به زمین. من tussled با این دو و یکی دیگر پیوست و پس از آن دو بیشتر است. پنج قادر به به راحتی پایمال کردن من و من را به زمین کشیده و من سنجاق بدن من در برابر یک درخت به عنوان آنها شروع به تپش در سر من و پاره پاره کردن برخی از موهای من با چند تن از آنها هنوز هم در بالای بدن من برگزاری me down,” او نوشت. “آنها به من دوخته و ادامه داد: ضرب و شتم من برای چند دقیقه به ظاهر تبدیل شدن بیشتر و بیشتر خشمگین به نگهداری آنها در تلاش برای به طور جدی آسیب و شکست. در یک نقطه در طول حمله به یکی از مردان شروع به پریدن کرد بر گردن من است. من می توانم احساس خود را در هر دو پا کامل وزن بدن زمین سخت در برابر گردن من.”

تبلیغات:

این صدا از چه بود و به عنوان یکی از مردان دختران نوجوان جیغ برای او برای جلوگیری از جلب جمعیت از تماشاگران با توجه به بوکر.

“حمله گفت: رشد گروه” ما در حال رفتن به شکستن اسلحه خود را’ (در حالی که به معنای واقعی کلمه تلاش برای خم آغوش من پشت سر من) و سپس اظهار داشت: به اعضای حزب خود چندین بار به دریافت طناب دار’ میان برخی دیگر از انتخاب تهمت,” او نوشت. “با من هنوز هم دوخته در زیر آنها مدام به تماشاچیان به ترک, ‘پسر’ و که هر کس دیگری (تمام سفید) می تواند به. مردمی پس از آن آغاز فیلمبرداری رویارویی و فریاد که آنها نمی خواهد مرا کشته شود.”

حداکثر خام یکی از بوکر دوستان که شاهد این حادثه گفت: Bloomingtonian که او می ترسید برای زندگی همه است.

تبلیغات:

“آنها می خواستند به لینچ او,”او گفت:. “من فکر می کردم اگر ما را ترک نمی کند ما را خواهند کشت بیش از حد.”

تماشاگران ظاهرا قادر به ذخیره بوکر و توقف مردان از گفته او را زیر است.

بوکر گزارش داد که هیچ یک از این افراد دستگیر شدند که مقامات که گفته نیست بررسی کنید که چگونه او و دیگر قربانیان انجام شد وارد صحنه شدند.

“به تکرار این حمله رخ داده در زمین های عمومی و ثبت شد توسط افراد متعدد ساخته شده است که اظهارات ضد حمله برای آزار آنها و من,” او گفت:. “من به شدت نگران آن است که اگر هر یک از افراد دیگر از رنگ بودند که عبور مسیر خود را به آنها می تواند کشته شود.”

تبلیغات:

ایندیانا وزارت منابع طبیعی (DNR) به تایید Bloomingtonian که آن را تا به حال دریافت تماس در مورد این حادثه.

“این حادثه در دست بررسی است و گزارش نهایی فرستاده خواهد شد به Monroe County دادستان افسر پس از اتمام” آژانس گفت: خروجی.

خروجی ارسال شده صوتی از سازمان ارتباطات رادیویی در خصوص حمله.

تبلیغات:

خام نیز ارسال شده صوتی در Facebook از DNR افسران’ پاسخ.

“آنها ممکن است کشتن کسی امشب — و شما خوب هستند فقط با اجازه دادن به آنها بود در خارج وجود دارد؟” خام می پرسد در صدا.

“هیچ چیز وجود دارد نشان می دهد که از آنچه ما را به” یک مقام پاسخ. “ما انجام داده ایم به بررسی و صحبت کردیم به هر دو طرف است. صحبت ما به دادستان در مورد آن.”

تبلیغات:

بوکر بعد گفت: Bloomingtonian که DNR افسران باید منظم برای امتناع از هر گونه دستگیری در زمان اتهام حمله.

“من به دنبال به جلو به دادستان صدور حکم بازداشت برای این مهاجمان امروز من می خواهم DNR به قانون و نظم و انضباط افسران درگیر,” او گفت:. “آنها حاضر به بازداشت.”

بلومینگتون شهردار جان همیلتون و شهر کارمند نیکول بولدن نوشت: در بیانیه مشترک روز دوشنبه که بوکر شد “جسمی تجاوز و محکوم کرد و با تهدید نژادی القاب” در “ایندیانا امور خارجه پارک زمین در دریاچه مونرو.”

این حادثه نمونه “تداوم نژادپرستی و تعصب در کشور ما و خود ما و جامعه” در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که آن را سزاوار “هیچ چیز کمتر از جمعی ما دارند.”

اما بوکر استدلال کرد که دولت پاسخ نیز نژادپرست است.

“آنها به سمت چپ روشن و در حال حاضر خطر سست در جامعه ما,” او گفت: Indianapolis Star. “من شک دارم که اگر آن شده اند که پنج مرد سیاه و سفید بود که مورد حمله یک مرد سفید شده اند و در زندان آن شب.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>