سیاه پوست و لاتین رای دهندگان تگزاس گیر در سه شنبه خطوط


Voters line up at a polling station to cast their ballots during the presidential primary in Houston on Super Tuesday.

رای دهندگان خط در یک مرکز رای دهی به پای صندوق های رأی رفتند و در طول ریاست جمهوری اولیه در هوستون در روز سه شنبه.

علامت فلیکس/گتی ایماژ

با تگزاس ایستاده به عنوان آخرین big سه شنبه دولت مردد بین برنی ساندرز و جو بایدن رای دهندگان هنوز در انتظار در خط به بازیگران آراء بیش از سه ساعت پس از نظرسنجی برنامه ریزی زمان بسته شدن.

زمان انتظار طولانی گرفتار Lone Star دولت در تمام طول روز. پس 2013 دیوان عالی کشور تصمیم به لغو “preclearance” عمل قرار داده و در محل تحت قانون حق رای حداقل 750 تگزاس رای گیری سایت های توقیف شده اند. در صورت عدم پیشبرد فدرال بررسی پتانسیل تبعیض آمیز اثر چنین تصمیم گیری برخی از شهرستانهای استان است که بیشترین تعداد بسته شدن—از جمله دالاس, تراویس و شهرستانهای هریس—بزرگ لاتین و سیاه و جمعیت. اما بدون این جزء ضروری از قانون حق رای آن را دشوار است برای تعیین اثر این تغییرات را بر جوامع از رنگ.

پیش از آن در روز مکان در Bexar و دالاس شهرستانهای شد یا باز نمی شود یا در مورد برگزاری متناقض ساعت. مکان های دیگر ادامه داد: به دیدن discouragingly زمان انتظار طولانی. در شهرستان هریس زمان انتظار—همراه با کمبود ماشین های رای گیری—به نظر می رسد به طور نامتناسبی مردم از رنگ.

فرناندو میراندا یک دانشجو در دانشگاه تگزاس در آستین منتظر در صف برای 90 دقیقه پیش از آن در روز تنها به بود تبدیل شده به دور از محل رای زمانی که او فقط پس از 7 p. m.

هنگامی که قرار داده در چارچوب نژادپرستانه gerrymandering و رای دهندگان ID قوانین آن را ساده ببینید که چرا طولانی خطوط مربوط به حامیان و ناظران. تگزاس, حقوق مدنی, پروژه, وکیل کمیته حقوق مدنی, انتخابات, حمایت, ابتکار و حرکت تگزاس تشویق شده اند رای دهندگان به ماندن در خط و گزارش هر گونه موارد در حال تبدیل شده به دور از رای گیری سایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>