سیاه مهاجر داخلی کارگران ترس از به دنبال کمک دولت در میان بیگانه سیاسی

این کشور همچنان به بازگشایی آن در اقتصاد بسیاری از سیاه مهاجر داخلی کارگران در حال, ترس از تبدیل شدن به دولت برای هر نوع کمک — چگونه به طور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیگانه احساسات را ساخته اند به حاشیه رانده شده کارگران با احتیاط از به دنبال کمک دولت برای آنها که ممکن است واجد شرایط.

یک نظرسنجی جدید منتشر شده امروز توسط ملی داخلی کارگران اتحاد (NDWA) با همکاری موسسه مطالعات سیاست’ (IPS) سیاه کارگر ابتکار پیدا کردن که 49 درصد از 800 سیاه مهاجر داخلی در کارگران مورد مطالعه در ماساچوست, Miami-Dade, فلوریدا و نیویورک شهرستان گفت: آنها از ترس به دنبال کمک و یا منابع از دولت فدرال و ایالتی یا محلی — با توجه به وضعیت مهاجرت.

تبلیغات:

خود را بی اعتمادی به دولت منعکس کمتر-مطالعه محصول جانبی از بیگانه حرف از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به طور معمول شرور و اهریمن مهاجران بیش از چهار سال گذشته.

متاسفانه این جمعیتی از کارگران است به خصوص به حاشیه رانده شده در این بیماری همه گیر مربوط به رکود اقتصادی: 45 درصد از کارگران خانگی مورد بررسی گفت: آنها شغل خود را از دست داده و 25 درصد گفت: آنها ساعت کاهش یافت شده است. پنجاه و یک درصد گزارش شده است که آنها نمی باید بیمه پزشکی و 25 درصد را تجربه کرده اند و یا زندگی با کسی که تجربه علائم COVID-19.

“واقعیت این است که سیاه و سفید داخلی کارگران در این وضعیت به دلیل سابقه کار داخلی در آمریکا”Aimée-Josiane Twagirumukiza, سیاه, سازماندهی مدیر ملی داخلی کارگران داد گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه. “کار خانگی است که البته ریشه در نهاد برده داری بنابراین آن است که واقعا طراحی است که زنان به طور خاص در این تقاطع ها و همچنین زندگی با انتظار است که آنها را قرار داده و زندگی خود و خانواده خود را در خط به منظور مراقبت از کارفرمایان و برای جوامع خود.”

تبلیغات:

Twagirumukiza گفت که ملی داخلی کارگران اتحاد انتظار یک “عظیم مسکن بحران” این بیماری همه گیر. شصت و پنج درصد از کسانی که مورد بررسی قرار گفت که آنها نگران هستند در مورد اخراج و یا خود نرم افزار خاموش در سه ماه آینده. از افراد مورد بررسی در میامی-Dade منطقه با هائیتی و کارائیب جمعیت 90 درصد گفت: آنها نگران هستند در مورد اخراج و یا با داشتن آب و برق خود را خاموش — به عنوان یک نتیجه از کسانی که در خارج کار می کنند قادر به پرداخت هزینه مسکن.

Twagirumukiza اشاره کرد که بسیاری از این کارگران داخلی حذف شده اند از کمک های که در دسترس است برای بسیاری از کارگران در سراسر کشور است.

به 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل به مالیات دهندگان مزایای بیکاری و تا 1200 $برای کسانی که واجد شرایط بودند اما آن را شامل نمی شود مهاجران مستند نشده. در ایالات متحده وجود دارد که تخمین زده می شود حدود 11 میلیون مستند نشده مهاجران. با توجه به سیاست های مهاجرت موسسه6 میلیون کارگران مهاجر ضروری کارگر-نوع شغل در خط مقدم از coronavirus پاسخ. بسیاری از این کارگران را احساس ناپیدا و حد و در حال حاضر به عنوان اقتصاد بازگشایی آنها احساس پشت سر گذاشت.

تبلیغات:

“این بیماری همه گیر . . . و حمله به آمریکایی های آفریقایی تبار مهاجران پایین دستمزد کارگران و زنان کارگر آمده است به اوج” مارک Bayard مدیر موسسه مطالعات سیاست ” سیاه کارگر ابتکار گفت: در روز سه شنبه. “سیاه زن مهاجر داخلی و کارگران حتی اگر آنها واجد شرایط برای دولت فدرال و کمک بسیار ترس به دنبال آن است.”

لیدیا بوستون-بر اساس مراقب است که تا زمانی که به تازگی مشغول به کار برای یک 80 ساله مشتری صحبت می کرد در کنفرانس مطبوعاتی گفت که در اواسط ماه مارس او موفق به دریافت یک تماس از مشتری خود را که او دیگر نمی تواند در آنجا که از coronavirus تهدید.

تبلیغات:

“من داده نشده بود هر گونه اطلاع و یا هر گونه مزایای بیکاری” لیدیا گفت. “من احساس می کنم در حال حاضر من در برزخ و من مطمئن هستم که اگر من مشتریان قبلی خواهد با من تماس بگیر.”

Leydis Munoz پاناما شده است یک پرستار بچه در ایالات متحده به مدت 18 سال. او گفت که او اجازه رفتن به عنوان یک پرستار بچه در سپتامبر گذشته هنگامی که او هشت ماه باردار به دلیل کارفرما نمی خواهید به پرداخت برای مرخصی زایمان.

Munoz گفت که هنوز در تلاش برای پیدا کردن کار. “اگر ما کار نمی کنند ما نمی پرداخت” Munoz گفت. “اگر ما نمی پرداخت می شود ما نمی خورند و یا هر گونه پناهگاه برای خانواده ما است.”

تبلیغات:

برخی از ایالت ها و شهرهای گامهای به ارائه کمک های مالی برای کسانی که باقی مانده بودند از مراقبت در عمل; کالیفرنیا و شهر نیویورکبه عنوان مثال ایجاد منابع مالی برای حمایت از مهاجران غیر مجاز. قهرمانان قانون که به تصویب مجلس نمایندگان و نیاز به تصویب مجلس سنا خواهد ارائه کمک های مالی به مهاجران غیر مجاز در میان دیگر تلاش های امدادی.

مه منmmigrant طرفداران از جورج تاون قانون و ویلانووا قانون ثبت دعوی در دادگاه اقدام کلاسبا این استدلال که مراقبت در عمل ناعادلانه تبعیض علیه کودکان مهاجر غیر مجاز مالیات دهندگان.

اما قهرمانان عمل شده است, تمسخر, توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) به عنوان یک “لیبرال لیست آرزو.” در واقع حزب جمهوری خواه dismissiveness از این نمایشنامه به روایت محافظه کار که فقیر و به حاشیه رانده شده سزاوار نیست منافع دولت.

تبلیغات:

هنوز طرفداران آن اعتقاد دارند هنوز یک شات.

“من فکر می کنم که وجود دارد یک فرصت در حال حاضر در سنای آمریکا برای تصویب واقعا عمل قهرمانان و واقعا باید بتن امداد که در دسترس بسیاری از خانواده ها در راه است که قبلی بسته نمی شد,” Twagirumukiza ملی داخلی کارگران داد.

در عین حال به عنوان نظرسنجی منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد بسیاری از کارگران مهاجر هنوز هم ممکن است ترس از به دنبال دولت های امدادی با توجه به تن مجموعه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ضد مهاجر و بس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>