سیاه زندگی مهم است “گردند و نفرت از آمریکا”: مختصری بحث با رودی جولیانی

سابق Lifelock سخنگوی رودی جولیانی در حضور در رسانه ها و خود تولید می ویدئوها اخراج تعدادی از آتش زا در برابر اتهامات سیاه زندگی موضوع عدالت اجتماعی جنبش کاهش این سازمان چند لایه اجتماعی-دموکراتیک سیاست پلت فرم به چه مقدار به وحشتناک اعلام جنگ علیه مردم سفید.

امریکا شهردار (بازنشسته) نیز مشخص دموکرات ها به طور کلی به عنوان توانمندسازها, witting یا نه که اگر نه شناسایی و متوقف منجر خواهد شد ما را در مسیر تباهی سفید و رفاه و تمدن غرب است.

تبلیغات:

سابق فدرال دادستان قولنج شامل آنچه که او به نظر می رسد به درک به عنوان بیان تهدید به اموال و آزادی و امنیت شخصی از سفید آمریکایی است. جولیانی ارائه این نظریه در جارو مد در یک توطئه گر تن است که به نظر می رسد محاسبه شده برای شعله ور پارانوئید توهمات در مورد چپ رادیکال و چپ.

جولیانی را شبه علمی رویکرد آشنا خواهد بود به هر کسی که زیاده روی “تحقیقات” او به معاون رئیس جمهور جو بایدن اتهام تخلفات در اوکراین و چین است. (این به طور مستقیم منجر به استیضاح جولیانی مشتری رئیس جمهور ایالات متحده است.)

روشن است که جولیانی revels در نقش محقق-heretic, یک باستان شناس و مترجم از اسناد محرمانه در جایی که حقیقت نهفته در چشم ساده پنهان در اینترنت. او مجموعه خود را از فیلم ها در مطالعه خود حمایت چرم کتاب. یکی تقریبا می توانید بوی غنی چوب ماهون.

تبلیغات:

که اتاق از ثروت و امتیاز حملات کاملا در تضاد با خود ادعا می کند که هر چند آنها می آیند از شهردار سابق نیویورک ممکن است به نظر می رسد بهتر است به یک blacklit زیرزمین اختلاف ویدئو گونه ای از هم اتاقی-لنگ death metal تراوش از طریق سقف. به شوخ طبعی:

این نیست — لطفا این را درک کنید — این است که جدا شده است. این است که خود به خود نیست. این برنامه ریزی شده است. این است که برنامه ریزی شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند توجه به این بودجه توسط [جورج] سوروس به لحن از 30 دلار به 40 میلیون دلار. و طرح خود را برای تغییر دولت است. آن را به دور از شما. به دور از شما یک دولت مبتنی بر اقتصاد آزاد. به دور از شما را متمم دوم حق حمل سلاح است. به دور از شما واقعا خود را حق به یک دین است. سوروس بدنام است بیخدا. اعلام این واقعیت که او یک بیخدا. بنابراین در حال مارکسیستها ، این یکی از هسته ها از مارکسیسم و الحاد.

و یکی از هسته های مارکسیسم است که هیچ مالکیت خصوصی است. آنها می خواهند اموال خود را. آنها می خواهند دولت برای کنترل آن. اما آنها فراموش می خواهید یکی ترجیح کلاس و این افراد چه کسانی هستند — آنها در حال رفتن به مانند یک عمر حقوق و دستمزد. و آن را به سیاه و مردم خواهد شد که. و آنها همچنین می خواهید دریافت کنید را انتخاب کنید ویژگی است که آنها می خواهند و این غرامت برای برده داری. به جز آن را شامل افرادی است که از کارائیب. و آن را به پرداخت با افرادی که هرگز تا به حال چیزی برای انجام با برده داری.

سالن به هر دلیل تصمیم گرفت در یک شوخی به شرکت جولیانی در برخی از این ادعا. در اینجا این است که چگونه است که مختصر پیام متنی و مکالمه رفت.

(برخی از پيگيری اشاره قطع شده است اما محتوا است در غیر این صورت دست نخورده است.)

تبلیغات:

همیشه کنجکاو در مورد آنچه شما زمانی که شما می گویند “BLM می خواهد به اموال خود را.”

در ادبیات ساده ترین راه برای پیدا کردن است “یک چشم انداز برای زندگی: سیاست مطالبات به صورت سیاه و سفید قدرت آزادی و خواسته های” زیر بخش عدالت اقتصادی بخش 3. “یک راست به ترمیم زمین و … مسکن … پایان دادن به … خصوصی سازی منابع طبیعی است.”

تبلیغات:

تازه من باید به اطلاع شما از افراطی مارکسیستی دستور کار BLM. آن است که نسبتا به عنوان یک مارکسیست خشونت ترویج گردند و نفرت از امریکا و تاریخچه آن, آن را بنیانگذاران این ایده آل های هسته ای ازدواج آن مالکیت خصوصی بر مالکیت و پایان دادن به پلیس و مجازی پایان نظامی.

منظور من, من می دانم که خود را در آغوش کلی تئوری مارکسیستی اما شما پیچش است که به می گویند که پل “می خواهد به اموال خود را.” ریشه کن کردن “خصوصی سازی از زمین و منابع” همان است که می گویند در نظر گرفتن خانه من دور است.

این گروه قطعا به نظر می رسد به نفرت گسترده نوار زشت و مرگبار تاریخ آمریکا اما نه امریکا. بزرگترین چیزی که در مورد آمریکا این ایده را پخته به ما پایه و اساس است که ما ناقص است که ما باید همیشه تغییر تبدیل شدن به کامل تر. بخشی از امریکا آنها در حال صحبت کردن در مورد, و این نوع تغییر آنها مدافع است که هر چیزی را برای شما و یا من و یا هر کسی که برای ترس از. آیا شما ترس از این ایده ها ؟

تبلیغات:

آنها می تواند ادعای مالکیت از جمله homesteads در حال حاضر متعلق به مردم بی گناه است. تبدیل از مصرانه به خبرنگار. من به پایان رسید با شما به عنوان یک علت از دست رفته. شده اند وجود دارد حتی آموزش — حقوقی — در مورد چگونه به آن را انجام دهد. همچنین آنها سوال اهمیت پدر در خانواده ، وجود دارد خیلی بیشتر در مارکسیستی برنامه ریزی برای سرنگونی ما شکل دولت اما آن آغاز می شود با وارد شدن ما به نفرت امریکا و … آن را بنیانگذار ازاد نویسنده آزادی ما. اما زمانی که تبدیل به یک مدافع برای یک علت و یا سازمان هیچ شانسی … متاسفم

اما چگونه می توانم به شما به عنوان خوانده شده آنچه من گفت: به عنوان مدافع? مانیفست است علمی تر و قوی تر از شما به نظر می رسد به آن را قرار داده و آن را فقط به نظر می رسد نمایشگاه با هدف تجزیه و تحلیل است که BLM معنا نیست که به طور گسترده و به معنای واقعی کلمه است که آنها “می خواهند به اموال خود را.” که بخشی از یک تغییر مفهومی و در حالی که برخی از آنچه که آنها مدافع عطف به ماسبق مانند ایران که بخشی است که به دنبال. شما ممکن است به معنای من یک مدافع برای خود گوشت گاو با امریکا, اما من درک آنها را به عنوان حمله به یک پوسیدگی در این کشور پایه و اساس است که ما تمام شده است در تلاش برای تعمیر. هنوز مطمئن شوید که اگر من قطع با آنها در همه آن را, اما شما به نظر می رسد شاید به تلفیق آنها با بنی اسرائیل که بله شدید در افراطی است.

منظورم این است که شما می گویند “آنها همچنین می خواهید دریافت کنید را انتخاب کنید ویژگی است که آنها می خواهند و این غرامت برای بردگی است.” که نه مارکسیست در همه. شما را به یک آتش زا استدلال عموم و دیگر باریک تر بحث من در اینجا.

تبلیغات:

شما یک pettifogger. مارکسیستها هرگز سازگار است. حزب مردم تبدیل به ثروتمند. در اینجا پوستان هستند ترجیح کلاس آنها زندگی زمان حقوق و دستمزد هیچ کس دیگری آنها می تواند ادعای مالکیت. بنابراین اجازه دهید آن را bastardized مارکسیسم به عنوان آن را همیشه است.

اعتراف این نرم خود را در BLM حتی اگر اجرا توسط 3 سفید نفرت از امریکا متنفر بستری مارکسیستی و کمک در تامین مالی مستقیم توسط یک محکوم تروریستی که بخشی از کلینتون در آخرین لحظه فاسد را میبخشد.

من هنوز مطمئن نیستم که در این بیانیه — که من تا به حال نمی خواند و با تشکر از شما برای نشان من — شما ببینید هر گزاره به “انتخاب ویژگی است که آنها می خواهند.” و یا که آنها “می تواند ادعای مالکیت.” من نمی دانم چگونه شما توجیه این اظهارات جارو شما قیاس. آنها فقط نمی گفت که. من احساس نمی کنم تهدید آنها. من باید باشد ؟ آیا شما?

همچنین: “pettifogger” A+

تبلیغات:

همچنین هنوز هم علاقه مند در خواندن خود را در خانواده هسته ای نقطه.

من ذکر شده برای شما دقیقا همان جایی که آنها می تواند ادعا بازسازی ملک که همه من می توانید انجام دهید. یکی از کارهای اصلی رنگ et al امامت در مورد این است که چگونه پدران در خانواده ها مبالغهشده. اگر شما نمی توانید آن را پیدا کنید شما نه به دنبال آن است. حروم کردم بیش از اندازه کافی زمان در حال حاضر خود را بنویسید pandering مقاله در مورد ضد آمریکایی و ضد سیاه سازمان است که با بودجه دولتی در بخش های یک محکوم تروریستی است.

منظورتون از رنگ?

Lifelock نیست پاسخ به سالن درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>