سیاه و سفید زندگی سفید چشم: تفاوت این بار این است که ما قفل شده و نمی تواند بهانه ای آن را دور

قطعا همانطور که خورشید در یک نقطه می رسد در این دوره از هر جنبش حقوق مدنی که به خوبی معنی مردم سفید صعود سرنشین و آن را به جریان اصلی. اهداف خود ممکن است خالص اما خروجی ؟ اجازه دهید فقط می گویند نمونه های اخیر را ترک کرده اند بسیار به دلخواه.

در طول چند روز گذشته سفید Instagram اثرگذارندهها گرفته اند به نقاشی چهره خود را قهوه ای ظاهرا در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است. یک دسته از بازیگران هالیوود ساخته شده است بسیار قابل اشتراک گذاری سیاه و سفید, اجتماعی, رسانه های تصویری که در آن آنها رفت روش به مسئولیت برای صحبت کردن در برابر بازی گاه به گاه اعمال نژاد پرستی.

تبلیغات:

گله از جمله bespectacled, Sarah Paulson بسیار غم انگیز به دنبال کریستن بل و Aaron Paul که رفت از ملاحظه tented نوک انگشتان فشرده در برابر صورت خود را به تمام عیار گناه ،

در جای دیگر مردم سفید اقدام به قرار دادن خود را از شکاف در حال حاضر به عنوان مثال ارائه یک گل و بلبل ارزیابی از 17 سال Darnella فریزر را, سینمایی, تکنیک در ضبط نهایی شکنجه لحظات 46 ساله جورج فلوید زندگی. شما که راست: صنعت تجارت فکر ارائه یک بررسی از خاموش شدن فیلم به یک سهم خوب به این لحظه.

که ننگین قدم اشتباه گذشته بیشتر از مکالمه ما اتفاق می افتد از طریق یک سیل از آن است. این است که جدید نیست – اینترنت مماس با زندگی موضوع اعتراض فیلم و حوادث اجرای قانون brutalizing تظاهرکنندگان از دیروز و هفته گذشته ماه چند سال گذشته و فراتر از آن.

تبلیغات:

اما در اوایل هر چند ما ممکن است در این فصل خاص از آمریکا تالار گفتگوی جوانان ایرانی کتاب نژادپرستی شد به طور گسترده ای آشکار است که این زمان اساسا متفاوت از سال های گذشته است. برای اولین بار در آنچه احساس می کند مانند برای همیشه لطفا برای سفید مردم نیست تغییر کانال.

توسط هزاران نفر در سراسر کشور و جهان هستند نشان به ماه مارس با سیاه و سفید و غیر سفید تظاهرات در همبستگی. ناگفته میلیون انگشتان عبور به نظر می رسد به شدت آموزش خود را در مورد مسابقه در امریکا, سفارش, مربوطه, کتاب ها و تماشای فیلم های مستند و اسکریپت فیلم در جریان خدمات.

شرکت در هیئت مدیره هستند حداقل performatively. و مانند ساعت مشاهیر در حال نشان دادن تا به آن شناخته شده است که آنها بیش از حد بسیار جدی در مورد کسب و کار از گرفتن مسئولیت شکست به اندازه کافی ضد نژادپرستانه.

تبلیغات:

مضحک برخی از این نمایش هستند و این نشانه پیشرفت است. در همان زمان, ما را نمی توان مقصر بدانم: چرا حالا ؟

آنچه متفاوت است در مورد این برهه از زمان به عنوان مخالف 2014 زمانی که شورش در فرگوسن میسوری اولین فوران و یا هر بار پس از آن که فیلم از اجرای قانون brutalizing یا کشتن مردم رنگ ویروسی رفت?

تبلیغات:

احتمالا چیزی برای انجام با این واقعیت ما جمعی از هم جدا هستند و اسیر. گیر در محل ما در حال تنزل به تجربه بصری بسیار زندگی بیداری ما از طریق صفحه نمایش به جای در گوشت.

پناه در محل ما را در داده های تصاویر به تصویر می کشد افزایش coronavirus موارد تبدیل این کشور به یک رشته کوه که زمین متشکل از منحنی بالا می رود و فرو استالاگمیت های ساخته شده از عفونت شمارش مرگ و عوارض. و این بار هم مردم خود را از دیدن سفیدی منعکس شده در خود را در راه است که نه تنها خود را آشکار همدستی اما آسیب پذیری خود را.

در همه نژاد پرستی خود آموزش و پرورش است که در آن فروش کتاب سفید نشان می دهد آمریکایی ها در حال تعامل با آنها به احتمال زیاد به بازگشت به یک خودداری کنند. تا زمانی که یک توده مهم از مردم قبول که بی عدالتی بر یک گروه اشتباه است و تا زمانی که متوجه مشکلات مشابه می تواند آنها را تحت تاثیر قرار ترین را انتخاب کنید به چشم پوشی و یا بی اهمیت جلوه دادن مشکل است.

تبلیغات:

بسیاری از ما تجربه اعتراض از راه دور از طریق تصاویر. گفته شده است که این تصاویر از حقوق مدنی معترضان در جنوب پایدار انفجار کامل از firehoses تبدیل جزر و مد از جنبش حقوق مدنی در میان سفید میانه رو در شمال.

درک عمومی از جنگ ویتنام را تغییر داد به ما گفتهاند که یک بار وحشتناک فیلم از میدان جنگ شروع بشاش به اتاق زندگی می کنند از طریق اخبار شبانه. همراه با آن ها یاد عکس. شده اند وجود دارد بسیاری از تظاهرات پس از آن: راهپیمایی علیه جنگ خلیج فارس در سال 1999 سازمان تجارت جهانی, تظاهرات در سیاتل 2011 اشغال وال استریت, جنبش زنان, راه پیمایی در سال 2017.

پی در پی ضربات Ahmaud Arbery را Breonna تیلور و جورج فلوید را بازی مرگ و میر قبل از ما در شرایطی غیر از این “بی سابقه تایمز” به احتمال زیاد شده اند که قابل تحمل برای سفید امریکا یک بار دیگر – اگر ما همه ربودهشده و اسیر.

تبلیغات:

تماس و پاسخ بین شرکت های بزرگ رسانه ها و شهروندان تصویری جذاب است به گواه خوبی است. آن درخواستهای جلو و عقب افتاده و سمفونیک فضل. در مه 29, Trevor Noah, میزبان “روزانه نشان می دهد” ارائه شده فصیح توضیح جامعه به عنوان “یک قرارداد است که ما نشانه به عنوان انسان با هر یک از دیگر. . . و قرارداد تنها به عنوان قوی به عنوان افرادی که رعایت آن است.”

“و سپس برخی از اعضای جامعه یعنی مردم سیاه و سفید سازمان دیده بان وقت و زمان دوباره چگونه قرارداد که آنها را امضا کرده اند با جامعه است که افتخار جامعه است که آنها را مجبور به امضای آن با آنها.” او می گوید: ارائه قرارداد بی معنی است. “وجود دارد هیچ قرارداد اگر قانون و مردم در قدرت نیست حمایت خود را از پایان آن.”

بعد نویسنده و فعال کیمبرلی جونز با عصبانیت به نقل از نوح در پاسخ به انتقادات در مورد غارت که “هفته گذشته امشب” میزبان جان الیور با استفاده از نزدیک به خود را در ژوئن 7 قسمت. آنجا و بازگشت دوباره است.

تبلیغات:

برای این میزبان و جونز این کار جدید نیست. اما یک بخش از مخاطبان خود را به خوبی ممکن است.

* * *

“مردم سفید در حال از دست دادن لوکس از غیر خود آگاهی عاطفی پیچیده تغییر است که ما همیشه مصرف خوب” امیلی Bazelon نوشت: در New York Times Magazine – نه هفته گذشته اما در سال 2018 همان سال مشخص شده است که اولین حضور #BBQBecky و #PermitPatty.

اگر چه الگوهای رفتاری سایه این نسخه اولیه Karens عالی ارائه علوفه برای اواخر شب تک گویی و منتشر شد دور و گسترده آنها جلوگیری از حوادث آینده مانند آنها را از اتفاق می افتد, اما آنها به جای اخبار آنهایی که در زمینه.

تبلیغات:

زمان امی کوپر به نام پلیس با یک ساخته فوری صدایی ادعا می کنند که در معرض خطر یک “آمریکایی آفریقایی تبار انسان” – که خواهد بود birdwatcher مسیحی کوپر – ما جمعی بودند فراتر از زیبا و دلفریب, فردی نام مستعار. او دقیقا همان است که او را نشان داده است و خودش می شود.

با قرار دادن این آخرین نمایش weaponized بانوی سفید شکنندگی در مجاورت نزدیک به فلوید را به قتل توسط پلیس نشان داد امریکا بدترین مورد مثال که می توانست اتفاق افتاده بود پلیس او را بگیرید.

این فلوید تصویری ویروسی رفت و چندی پس از ما blindsided با به بیرون درز تصویری از Ahmaud Arbery شکار و قتل توسط دو نفر مسلح مردان سفید پوست که نمی, پلیس است. ما فقط به حال برای شنیدن در مورد Breonna تیلور مشتاق EMT بودن به ضرب گلوله به مرگ در خانه اش زیر بدون دست کشیدن مواد مخدر حمله در آدرس اشتباه به آن اعتقاد دارند; ما نیاز ندارد و شواهد تصویری.

در میان TikToks و coronavirus Instagram الگوهای رفتاری این فیلم stuck on replay نشان داده شده دوباره در شب, اخبار شناور در توییتر خوردها.

تبلیغات:

میلیون ها نفر بی شماری را دیدم این بازگشت به عقب قسمت برای آنچه که یک bingeing از مرگ است. و بین همه گیر عظیم بیکاری رکود قرنطینه جدایی و بقیه سخت-دست کشیدن بهمن است که در سال 2020 آمریکا ساخته شده بود در نهایت به اعتراف یکهو و با صدای بلند است که چیزی بسیار اشتباه با سیستم.

البته مردم شده اند اشاره از این پس قبل از دشمن و ضربه در سال 1989 با “مبارزه قدرت است.” آنها فریاد می زدند: آن را در بالای ریه های خود را پس از Trayvon Martin کشته شد پس از مایکل براون به ضرب گلوله کشته شد و پس از آن LaQuan مک دونالد در شیکاگو و فردی گری در بالتیمور. پس از ساندرا مطلوب را در یک درایو که از آن او هرگز بازنگشت. این شورش در فرگوسن و پس از آن بالتیمور درو دوربین بازده دانه دار فیلم اخبار شات در یک فاصله امن همراه با بسیاری از قضاوت و بسیار کمی همدلی است.

پس از آن ضبط شده از خشونت پلیس متعهد در نظر کامل از دوربین تلفن همراه – مردم غیرمسلح بودن maced کار اخراج شدند پس با لاستیک گلوله tasered و برای یک بار آن را فقط سیاه و سفید و قهوه ای بدن. ما به تماشای سی ان ان خبرنگار عمر Jimenez یک فرد از رنگ دستگیر و برای انجام کار خود را شاهد دوربین همچنان به رول آن را به عنوان مجموعه ای در کنار آن مشاهده askew. ما gawked به عنوان ساکن بروکلین Dounya Zayer میره از طریق هوا مانند ragdoll پس از یک افسر پلیس نیویورک راندند او را سخت به اندازه کافی برای شکستن سر خود را بر روی پیاده رو.

بوفالو پلیس گرفتار شدند در ویدئو ضربه زدن مارتین Gugino یک 75 ساله از معترضان نیز در بیمارستان بستری با یک ضربه به سر. تلفن همراه فیلم نشان می دهد Gugino غلت عقب پس از یک فشار و سپس دروغ گفتن در بازگشت خود را حرکت به عنوان خون استخرهای زیر سر خود را. Riot gear-چادری ماموران در ادامه راهپیمایی خود را از راه رفتن در اطراف او unfazed و نه یک توقف برای کمک به یک مرد مسن به پا خود را.

سفید آمریکایی ها عادت کرده ایم به مواجهه ویدئوها از مرگ و اغلب دلیل به لطف سال مطبوع از طریق زمان نخست پلیس در روایت است که کسی تا به حال آن را در حال آمدن است. در حال حاضر این اسیر مخاطبان ارائه شده با مقدار زیادی از شواهد که این نقض می تواند اتفاق می افتد به آنها را به خود و دختران خود را به پسران خود بزرگان. در حال حاضر آنها در حال اقدام است.

* * *

“ما مجبور به استفاده از تخیل است. یک عینک می توان ساخته شده است بی تردید بیانیه خارج از جنگ روانشناسی که منجر به هیچ جا. چنین بیانیه ای شنیده می شود در سراسر جهان با امداد.” آلن گینزبرگ نوشت: در این مقاله که از لحاظ فنی او تعریف شده به عنوان “یک نوع از آزادی مطبوعات شوخی به روشن کردن جو است.”

مقاله ای بود با عنوان “تظاهرات یا عینک به عنوان مثال به عنوان ارتباط و یا چگونه به یک مارس/عینک” و منتشر شده در نوامبر سال 1965 چهار و نیم سال قبل از گارد ملی اوهایو به ضرب گلوله 13 غیر مسلح دانش آموزان در یک تجمع صلح در محوطه دانشگاه ایالتی کنت و کشتن چهار نفر از آنها. این اعتبار به عنوان الهام بخش برای قدرت گل anti-war movement.

آخر هفته گذشته در فیلادلفیا یک معلم مهد کودک به نام زو Sturges صعود بیش از یک مانع قرار داده شده بین معترضان و پلیس در حال اجرا را به یک مجمع ملی Guardsmen به ارائه آنها را ناشی از تازه بابونه.

به گفته یک شاهد عینی که نوشته شده در مورد این رویداد در ق او نقطه بود تا ثابت کند که پلیس نه تنها کاهش به تحمل ترین و غیر تهدید کننده از اقدامات, اما که مردم می توانند نافرمانی و زنده ماندن.

در Philadelphia Inquirer عکاس چارلز فاکس دستگیر Sturges’ کمک به رشد گالری تصاویر اعتراض از آغاز تا پایان. اولین قطاری از عکس او هدیه گل. دوم نشان می دهد او زانو زده دست, دسته گل بر روی زمین به عنوان پلیس فیلادلفیا او را به زندان قبل از آزاد کردن او در مدت کوتاهی پس از آن بدون جریمه.

عمدا یا نه, این بود, مدرن, روز, تفریح و سرگرمی, عکاس, Marc Riboud یاد عکس از ژان رز Kasmir که تصویر Riboud اسیر در حالی که پوشش ضد جنگ تظاهرات در واشنگتن در سال 1967. Kasmir 17 ساله خود را برای همیشه جاودانه به آرامی cradling یک گل داودی شکوفه اینچ از راهنمایی گارد ملی را سرنیزه.

در 2014 اولین بار در شخص حساب منتشر شده در گاردین Kasmir گفت که او تا به حال هیچ ایده که او عکس گرفته شد. این است تفاوت اصلی بین تصویر و Sturges: “دیروز من از تمرین نافرمانی مدنی و عبور از guardrail به گل دادن به پلیس و گارد ملی را به من نشان می دهد دانش آموزان به هرگز ترس به مبارزه برای حقوق خود” Sturges ارسال به Facebook در ماه ژوئن 7.

او احتمالا هم از آن برای ‘گرم است. این تنها یک حدس فرستاده شده با چیزی جز تحسین است.

یک فرض است که به عنوان یک مربی با مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه پنسیلوانیا Sturges به معنای اکو گل عکس از دوران جنگ ویتنام معترضان مانند Kasmir در اواخر 1960s, تصاویر, که زندگی از این همه سال بعد از آن به عنوان غیر کلامی exemplars غیر خشونت آمیز نشان می دهد به عنوان انجام شده توسط مردم است.

این یک شعله فرستاده تا برای گرفتن Boomers توجه است. چه کسی می داند که اگر آنها را دیدم آن ؟ Sturges’ بیعت ارائه شده است در, عکسهای و نه تصویری. مانند تمام دیگر اعتراض رسانه ها آن را به پایین منتقل جریان; من اتفاق افتاده است به آن را گرفتن.

تا کنون آن را تبدیل به جدید “موضع در باتون روژ” عکاس جاناتان Bachman را ماندگار تصویر از Ieshia Evans, یک پرستار, serenely ارائه مچ دست او به افسران پلیس ضد شورش در حال اجرا بیش از بازداشت او در سال 2016. اما نیازی به این سال نسخه ای از آن لحظه.

آنچه به نظر می رسد حذف شده تا کنون است که منسوخ اعتراض شعار از “تمام جهان در حال تماشای.” که نیاز نمی شود گفت. در خود جای داده است چیزی بهتر: جاذب ریمیکس Johnniqua چارلز’ بداهه رپ تحویل از طریق یک ویدئو ویروسی است که به شناخته شده به عنوان “از دست دادن Yo کار است.” در مقابل پلیس خطوط خارج از شهر سالن در سراسر کشور آن پرش: “شما در مورد از دست دادن yo کار/ شما در مورد از دست دادن شغل شما این رقص!”

هنگامی که ما فکر می کنم در مورد آنچه که در حال حاضر متفاوت ما نیز نمی تواند فراموش کرده ام چگونه اولیه ما در این فرایند است. و وجود دارد که شایسته و لازم است تلاش های ساخته شده به نام ایستادن نژادپرستانه اشتباهات است که باید بیش از حد طولانی رفته. این هفته برترین لغو “پلیس” و A&E پس از یک دوره لرزشی لغو “زنده P. D.” اما تنها پس از کلمه من است که تولید را نابود فیلم یک مرد یک پدر بودن tasered به مرگ است.

منتقدان و بینندگان در حال ارزیابی مجدد روابط خود را با همه جا پلیس رویه. NFL در نهایت اذعان کرد که پس از سال ها از blackballing khezri به صورت مسالمت آمیز در نظر گرفتن زانو در اعتراض به خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید که هی – او ممکن است به چیزی است.

نه همه افراد مشهور, نوشته های به این گفت و گو ها تن-ناشنوا است. بازنشسته NFL lineman امانوئل Acho آنلاین سری “ناراحت کننده مکالمات با یک مرد سیاه و سفید” استقبال Matthew McConaughey برای آن قسمت دوم به صورت صادقانه حتی-keeled گفتگو در مورد تعصب است که در آن McConaughey ثابت با مثال که هر کس پوست در این بازی است.

به عنوان یک آمده است انتظار می رود که گفتگوهای آغاز شده توسط نوح و دیگران ضروری مشاهده, اما آنها همیشه بوده است. یک ویدیو آنلاین است که در آن او با مخاطبان خود امکانات او در پاسخ به این سوال که چه ما خواسته می تواند پیوند از آفریقای جنوبی به امریکا است.

پاسخ او: کشور سازنده سهولت در صحبت کردن در مورد نژاد و نژاد پرستی. نوح توضیح می دهد که آفریقای جنوبی شفا از آپارتاید از طریق آن فرایند حقیقت و آشتی که او می گوید قرار دادن همه چیز در خارج وجود دارد بدون در نظر گرفتن چقدر دردناک صحبت شد و در ادامه به شود.

“این کمک می کند تا قادر به گفتگو در مورد کسانی که همه چیز به دلیل آن کمک می کند تا شما را در درک چگونه شما را به جایی که شما رو به. اما اگر شما می توانید نیست که کسانی که مکالمات و سپس شما فقط باید به کار در یک نابینا, فضای, مانند, ‘چگونه این اتفاق می افتد؟'”

ما وجود داشته که کور فضا آنقدر بلند هستند و احساس ما راه را از طریق آن در حال حاضر. ما هنوز در محل قفل شده است به طوری که بسیاری از ما و تماشای تلویزیون بیشتر از همیشه.

مکالمه بین شرکت های بزرگ رسانه های تصویری مطالب و شهروند-ایجاد و آپلود تصویری تعریف شده این جنبش است. اگر یکی بود به فکر می کنم از فرگوسن به عنوان آغاز این – و من به شما اطمینان دهم آن است; مردم سیاه و سفید شده اند فیلمبرداری اعمال خشونت دولتی علیه آنها از دوربین تبدیل به یک ویژگی استاندارد در تلفن همراه – فریزر های تصویری است اگر نه پایان یک قوی نشانگر ملی تغییر است. از چه چیزی دقیقا ؟ خیلی زود است که با اطمینان می گویند و در همان زمان می رسد در چنین اواخر ساعت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی