“سیاه زنان از آینده”: نویسنده می گوید دختران سیاه سحر و جادو نیست, اما جلوتر از زمان خود را

دختر سیاه سحر و جادو یک اصطلاح است که می شود در اطراف پرتاب بسیاری که آن را به صحبت کردن در مورد زنان. به عنوان یک مرد سیاه و سفید, من همیشه تو را دیدم آن را به عنوان یک راه به اذعان راه است که زنان مانند مادر بزرگ من همیشه در بر داشت یک راه است. آنها از طریق کلاچ و هرگز اجازه دهید ما را — حتی زمانی که ما فکر شکست شد و تنها گزینه است. برای من این اصطلاح تنها راه برای توضیح دهید که چگونه من همیشه در ترس با چه سیاه بود و این توانایی شگفت انگیز برای به انجام رساندن به خصوص در نژادپرست جنسیتی امریکا است. من استفاده می شود سیاه سحر و جادو به بیان مهرورزی. من هرگز فکر نمی کردم در مورد فشار که با عبارت قرار می دهد در زنان آنها را مجبور به رفتن بالا و فراتر از آن در مواقع غیر واقعی راه — تا زمانی که من خواندن Shayla Lawson.

Lawson, ستایش شاعر و نویسنده “من فکر می کنم من آماده هستم برای دیدن Frank Ocean” توضیح می دهد که منشاء دختر سیاه سحر و جادو و مشکل ساز انتظارات این نهاد در, مردم سیاه و سفید در مقاله مجموعه “این است که عمده: نکاتی در Diana Ross, تاریک, دختران و پیش بینی نیست.” او خلاصه آن را در ما های اخیر “سالن ایران” قسمت “ما یا باید به افرادی که در یک سطح خاص از بردگی چیزی است که در خدمت سفیدی چیدن بسته های خود را و یا چیدن لباس های خود را خاموش کف پس از آنها سعی کرده ایم آنها را بر روی و یا ما باید به اپرا, ما باید به یک بازیکن بسکتبال ما باید به اوباما.” این کتاب ارائه می دهد غنی و منحصر به فرد را در چگونه زنان به طور خاص تحت تاثیر فرهنگ پاپ و لاوسون دمدمی و خنده دار, مشاهدات در سیاست و تاریخ از طریق لنز یک جوان سیاه زن بازمانده در امریکا است.

تبلیغات:

سازمان دیده بان Lawson عضویت من در “سالن ایران” در اینجا و یا خواندن یک Q&A از مکالمه ما در زیر به شنیدن در مورد این شخصی به موقع مجموعه ای که او نوشت به صورت سیاه و خوانندگان به طور خاص. ما همچنین بحث به صراحت در مورد تنوع وجود دارد که در درون خود ما مسابقه و چه حرکات مانند سیاه و سفید زندگی می کند, توجه, تاثیر, تعریف سیاهی. زیر گفتگو شده است به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح.

تبریک می گویم در کتاب جدید خود “این است که عمده است.” آن را سرگرم کننده به تماس با صدای شما در وسط این همه افسرده اخبار ایم که مصرف بیش از چهار ماه گذشته با COVID و قتل افرادی که مانند ما در حال تقویت در بالاترین سطح است. اجازه بدهید شروع با شما شده است در برخورد با این همه ؟

تبلیغات:

من شده است با مدیریت. من در تلاش برای مرکز به عنوان مقدار انرژی مثبت در اطراف آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید که من احتمالا می تواند. آخرین پاسخ به موضوع زندگی جنبش بود که نوشتن “من فکر می کنم من آماده هستم برای دیدن Frank Ocean” کتاب. من از راه نگاه کردن به این مکالمه که ما داشتیم در مورد سیاه و سفید از افراد در حال مرگ و محور عشق ما. فقط فکر کردن در مورد این واقعیت است که اگر ما در حال زندگی در یک زمان که در آن پاسخها از آنچه اتفاق می افتد به ما حول محور آنچه که مردم دیگر در حال انجام, به عنوان مخالف به راه است که ما مراقبت از خودمان را با ما چگونه به یکدیگر عشق که من شخصا انجام می شود و زیانی به زمان و حرکت. همچنین جالب است که این کتاب نوشته شده است و من نوشت: یک کتاب در مورد زنان و نامرئی از زنان و چقدر ما نیاز به محافظت می شود. در حال حاضر من زندگی را از طریق یک زمان که در آن من آن را ترویج و کسانی که برخی از بزرگترین مسائل است که می آیند تا در اخبار هر روز.

مردم همیشه از من می پرسند در مورد سیاهی و چه معنی آن را به سیاه و سفید و یا چگونه آن را احساس می کنید ؟ من احساس می کنم مثل من هرگز رضایت بخش پاسخ چون من لازم نیست که هر چیزی به قضاوت آن را در برابر مثل من سفید سه سال پیش.

راست.

تبلیغات:

من از بالتیمور and I live in Baltimore, که بدان معنی است که من به معنای واقعی کلمه فقط شروع به ملاقات افراد سفید سه یا چهار سال پیش. من هرگز جوابی برای آن, آیا شما?

این جالب است چون من در واقع انجام یک پروژه زمانی که من در کتابم “پنتون” و آن را در مورد رنگ. یکی از پروژه هایی که من با هنرمند دیگر او یک زن اجرا می شود که خود عطار شرکت بود که ما تصمیم گرفتیم به فکر می کنم در مورد سیاه و سفید زن بو. آنچه در آن است که سیاهی بوی بود ؟ هنگامی که شما از من پرسید چه چیزی است که سیاه و سفید بود, اولین چیزی که من با آمد بوی. من دیپلم تعداد زیادی از راحتی. من کاردانی سرد لمس در پوست رطوبت دود زیادی از گرما را با این ایده که ، هنگامی که او و من برای اولین بار شروع به کار بر روی یک پروژه ما مثل “اوه چه یک زن سیاه و سفید،” کره کاکائو و آبی سحر و جادو ما قصد بازگشت به دوران کودکی و رفتن به برخی از چیزهایی که نوع کلیشه از آنچه ما هستند.

تبلیغات:

اما من فکر می کنم آنچه ما واقعا مردم است که هنوز متصل به زمین در یک راه خاص است که همچنین تلاش برای حفظ این ارتباط را حفظ کند که ریشه. با وجود که ما موفق به نگه داشتن خود را در مرکز زمین است. این چیزی است که من فقط احساس می کنم واقعا افتخار است. به جا و حمل و نقل در سراسر جهان بدون ما خواهد شد. آنچه در فرهنگ های دیگر می توانید می گویند که آنها تا به حال آن را تجربه کنید ؟ در عین حال در هر جایی که ما قرار داده شده است, ما موفق به زنده ماندن. در بسیاری از راه های ما موفق به رشد و ساخت واقعا زیبا فرهنگ و ساخت واقعا زیبا راه های مراقبت از یکدیگر. ما باید یک مبارزه است و ما قطعا تحت محاصره اما من فقط تا awed by زیبایی چگونه ما آن را نگه دارید با هم.

من رفتن به مجبور به قرض گرفتن از آن است. در حال حاضر من باید آگاهانه تر ، صحبت کردن در سیاهی در کل من احساس می کردم که در بسیاری از کتاب خود را جشن سیاهی.

بله.

تبلیغات:

با همه های مختلف جنبش های اجتماعی اتفاق می افتد در حال حاضر از من بیش از حد زمان را سیاه زندگی می کند که در حال تلاش برای فشار جامعه به جلو آیا شما احساس می کنید به عنوان یک نویسنده مانند همه چیز بهتر برای مردم سیاه و سفید و سیاه در انتشار ،

بنابراین من امیدوارم. ما قصد داریم برای دیدن اگر بسیاری از این افراد قرار داده و انگیزه خود را پشت کلمات است که آنها بوده ام قرار دادن بیش از چند هفته گذشته است. ما شده ایم از دیدن بسیاری از شرکت های بزرگ ساخت اظهارات در مورد تمایل خود را به مطمئن شوید که در آینده آنها را ادامه دهد برای پاک کردن ما. من هنوز کمی شک و تردید است. من امیدوار هستم.

یک زن و شوهر از سال پیش زمانی که من به فروش می رسد این کتاب من به هیچ وجه فکر کردم که مطبوعات مانند هارپر کالینز می خواهم یک داستان است که من تا به حال به نوشتن در مورد دختران. من نه معروف. من فوق العاده شناخته شده نویسنده, اما آنها واقعا کشیده شد به راه است که من در گفتن یک داستان است. ساخته شده است که تفاوت به من که در آن ساخته شده من احساس می کنم که شاید همه چیز در حال تغییر است که وجود دارد شده ام به اندازه کافی افرادی که هموار راه را.

تبلیغات:

من فکر می کنم یکی از چیزهایی که خوب است در مورد آنچه که در کتاب من است و من خواندن بسیاری از کتاب است که در آن آنچه که ما تا به حال به عنوان مردم سیاه و سفید این است که نوشتن به شخص دیگری نوشتن داستان ما به شخص دیگری. این کتاب من واقعا نوشتن سمت ما. من واقعا نوشتن برای ما به عنوان مخالف در مورد ما. من مطمئن بود اگر که چیزی که قرار بود برای گرفتن اما من فکر می کنم به ویژه در این زمان خاص ما شاهد یک تغییر در درک که این تنها راه برای فروش یک کتاب به مخاطبان است که برای یک فرد سیاه و سفید برای نوشتن به مخاطب است که خارج از ما هستند.

شما در حال صحبت کردن در زبان Toni Morrison. و شما در واقع باز کردن کتاب خود را با یک نقل قول از او.

من انجام دهد.

تبلیغات:

به قول موریسون “نژادپرستان همیشه سعی کنید به شما فکر می کنم که آنها اکثریت, اما آنها هرگز.” آیا شما احساس می کنید مانند این تفرقه بار تحت این رئیس جمهور الهام بخش هنرمندان برای مبارزه با این مفهوم و یا آن را همیشه در این راه بوده است اما در حال حاضر آن را بیشتر تقویت?

من فکر می کنم برای من یک مقدار زیادی از مکالمات که من تا به حال با هنرمندان در مورد این زمان و 45 توانید انتخاب شد به رسمیت شناختن است که یکی از چیزهایی که از طریق آن او موفق شد زبان و استفاده از زبان برای ترویج ترس است. من فکر می کنم به عنوان یک شاعر و یکی از چیزهایی که من بدست کمی تنبل در مورد اقتصاد از زبان. قادر بودن به استفاده از کمتر زبان به سعی و می گویند چیزهای بزرگتر. من متوجه شدم که این نیست برای رفتن به یک زمان برای من به نوشتن شعر چرا که این زبان است که گرفته شده و دور همه این زبان در اطراف برای حفاظت از جامعه تجاوز. اگر همه این زبان اطراف سیاه زندگی ماده به عنوان یک سازمان تروریستی که زبان در راه است که این نبرد در حال رفتن به مبارزه است. من نیاز به قرار دادن بیشتر از آن را به جهان است. از آن ساخته شده من گسترش به نثر و به فکر می کنم از آن به عنوان یک فعالیت سیاسی به عنوان یک هنرمند یک راه برای مطمئن شوید که وجود دارد بیشتر از داستان که تحت پوشش.

شاعران نوشتن بهترین نثر.

خوب با تشکر از شما. شما احتمالا بسیاری از مردم عصبانی گفت که.

تبلیغات:

آنها خواهید بود درست است. من آرزو می کنم من می فروخته ام من گذشته دو کتاب پس از مردم شروع به مراقبت در مورد ما و صنعت است. من فکر می کنم ما ممکن است انجام این زوم مصاحبه از یک قایق بادبانی. بنابراین مردم همیشه از من می پرسند در مورد مخاطبان من برای نوشتن و من به طور معمول می گویند من نوشتن برای افرادی که از سمت شرق بالتیمور چرا که من در زندگی این حباب کوچک اما پس از آن من نیز می گویند شما باید آن را هم بخوانید. آیا شما احساس می کنید مانند شما آن را? آیا شما احساس می کنید مانند شما یک مخاطب به عنوان شما را از این تعهد قادر به بگویید که این داستان های زیبا است که شما آماده هستند تا برای مردم ؟ آیا شما احساس می کنید مانند وجود دارد مخاطبان بزرگتر و یا آیا شما شده است به گرفتن عشق از این کتاب از یک بزرگتر مخاطب ؟

من همیشه می گویم که من نوشتن برای آینده است. من فکر می کنم که Black زنان از آینده است. من خیلی از طرفداران بزرگ از ایده Afrofuturism و بازی در اطراف با آنچه در زمان به نظر می رسد. من فکر می کنم سیاه تا حد زیادی نادیده گرفته شده است و در لحظه ای از زمان که در آن آنها را همه چیز. اما پس از آن ما می بینیم بسیار کمی بعد از این زمان زمانی که ما شروع به صحبت کردن در مورد کمک های Harriet Tubman یا من عاشق دیدن اخیرا که آنها در حال تلاش برای ایجاد یک مجسمه به مارشا P. جانسون به افتخار تعهد خود را به حقوق همجنسگرایان و Stonewall.

من فکر می کنم ما همیشه زندگی می کردند, که زنان, که ما می دانیم که ما ممکن است قدردانی در حال حاضر, اما آن را در آینده. در حال حاضر چه جالب بوده همیشه نوع مورد بوده است با نوشتن من است که این امر منجر به پیدا کردن یک غیر سیاه مخاطبان ،

شده است که در بسیاری از این گفتگو است که من تا به حال در مورد این کتاب تا کنون. که برای من تعجب آور بود به دلیل آن است که بسیار FUBU-نوع کتاب اما من و بعد فورا رفت واز بسیاری از پاسخ های به خصوص از زنان سفید پوست بودن “من واقعا قدردانی خود را در این گفتگو از آنجا که من احساس ما در یک سفر جاده ای و من در حال رانندگی بود با شما و گوش دادن به شما داستان خود را بگویید.” من به دنبال به جلو به زمانی که آن را تبدیل به یک صبحانه یک اپرا به سبک صبحانه که در آن تن قهوه ای-پوست خانمها که نگاه کمی بیشتر مثل من در ما نوعی پارچه ابریشمی و ما را وادار به بحث در مورد آن. من نمی دانم اگر COVID در حال رفتن به اجازه دهید که اتفاق می افتد.

ما انگشتان ما عبور کردند.

من فکر می کنم زمانی که من نشستم به نوشتن این کتاب, من فکر زیادی در مورد Gen-Z-ers و من فکر کردن در مورد آنچه آنها می خواهم به دانستن در مورد وای که آنها احتمالا درک در مورد که ما که هستیم و راه هایی که ما تا به حال به شرکت در این مکالمه خاص. من واقعا افتخار آنها. به عنوان یک استاد تدریس میکنم بسیاری از آنها را و من می خواستم برای نوشتن آنها را در این راه که در آن آنها تا به حال در این مرحله میانی از آنچه ما در حال آمدن به شرایط با ما سیاهی شبیه است. به خصوص وقتی که می آید به سیاه و femmes.

در برخی از مقالات خود را در این کتاب شما نوشتن در مورد من نمی خواهم بگویم بی دست و پا اما تداخل و مانند توییتر-معروف مقاله در حال آمدن است به ذهن است. من به یاد داشته باشید شما در حال نوشتن چیزی در مورد یک standout. آیا شما هنوز هم احساس می کنید که راه ؟

خوب چیزی که جالب در مورد راه که من در نوشتن این کتاب این است که کمتر آن را مانند یک کارت سیاه مکالمه و بیشتر شبیه “من یک نویسنده هستم, بنابراین من عجیب و غریب و من همیشه برای رفتن به عجیب و غریب.” من همیشه احساس می کنم مثل من در جا اما یکی از چیزهایی که در مورد نوشتن شده است که بسیار جذاب است که من ملاقات بسیاری از مردم سیاه و سفید که بر خلاف من. وجود دارد به اندازه کافی از ما. ما خود ما cookout. من حلق آویز کردن با استاندارد کرایه خانواده اگر من فکر می کنم در مورد رفتن من خانواده cookouts من همیشه احساس کمی از محل فقط به خاطر اینکه از فضا به عنوان یک ناظر. این واقعیت است که من وجود دارد همه از این چیز و آن را فقط به من انجام یک چیز متفاوت است. چه دوست داشتنی در مورد در حال حاضر و به همین دلیل من احساس می کنم از جایی است که من می تواند پرتاب خود من cookout پر از افرادی است که فقط به عنوان عجیب و غریب به من و که همه سیاه و سفید. من دوست دارم که. من دوست دارم که وجود دارد خیلی بیشتر فضا در حال حاضر برای ما بود که ما که هستیم.

آن را مانند ما در حال تحول به عنوان یک نفر چون شما چیزهایی مانند عیسی رائه “نا امنی” در HBO و “بی دست و پا سیاه” که در آن شما باید همه از این فرهنگ های مختلف در حال تحول در این فضا. ما نمی باید که در آینده.

هیچ.

یا شما خنک بود یا نه. هیچ فاصله ای وجود دارد برای شما را به یک جامعه در وسط.

به همین دلیل اینترنت شده است بسیار مهم است. رسانه های اجتماعی شده است بنابراین مهم است برای مردم سیاه و سفید, اما یکی از چیزهایی که من به عنوان کسی که استفاده می شود به کار در رسانه های اجتماعی است و تمایل ذاتی برای سفیدی به می خواهید برای شرکت و انتخاب کردن آن و تبدیل آن به چیزی است که آنها می توانند به فروش و به commodify و تولید کننده. این یک مبارزه مداوم می آید به سیاهی ایده که من سیاهی فروخته شد به من در قالب این راه است که من گفته شد که من نیاز به کار در رسانه های اجتماعی.

که احساس زیادی مانند زمانی که من در تلاش بود به جا به یک HBCU جمعیت به عنوان کسی که رفت به یک به طور منظم یک** * * * دولت ، این یک مبارزه است که در مقابل ما قرار داده که در آن همیشه وجود دارد یک راه است که ما باید برای رسیدن به در حال بهتر است در مورد مردم است. من عاشق این واقعیت که ما در حال گرفتن که برگشت و به ما گفت: ما در حال انجام خوب یک** کار بودن مردم سیاه و سفید است که ما. این است که ما اگر من هستم و این چیزی است که شما می بینید و همه دوستان مثل من هستند که به دلیل آنچه ما هستند. ما فوتبال ما خوردند kale ما انجام یوگا. ما در کتاب های کمیک است. ما عاشق همه چیز است. ما در دوچرخه. ما عاشق حیوانات خانگی ما. برای مدت طولانی من فقط احساس می کردم که چرا فروخته شد به من ایده از شما می تواند یک سیاه سرد فرد و یا شما می توانید انجام دهید این مسائل که شما به. در حال حاضر آنها همان, این همان چیزی. من آن را دوست دارم.

هیچ گروهی از مردم را در انحصار سیاهی اما اینترنت خواهد از نوع شما فریب خورده. دوست من گفت: من از بالتیمور و من از مسکن عمومی است. هنگامی که تمام سیاه و سفید زندگی می کند موضوع گفتگو, هنگامی که آن را برای اولین بار شروع به اتفاق می افتد پس از Trayvon درگذشت و پس از باد کردن و حتی بیشتر پس از مایک براون درگذشت مردم در محله من بود صحبت شد در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. من در وسط یک گروه از بچه ها و من تا به حال هرگز از شنیده می شود که. که در آن زمان خاص اگر شما نیست به شنود گذاشته باشند که بخشی از توییتر شما تا به حال هیچ دسترسی به این جنبش است. بسیاری از مردم در سراسر آن زمان نیست که تلفن های هوشمند و یا حساب توییتر. این خوب است که این داستان ها هستند که در خارج وجود دارد بنابراین ما می توانید ببینید تنوع وجود دارد که در درون خود ما مسابقه.

من فکر می کنم آنچه را در مورد آنچه که شما فقط گفت که شسته و رفته است که فقط فکر کردن در مورد آنچه ما مدیریت آنچه که ما به عنوان مردم سیاه و سفید چه سیاه زندگی مهم جنبش موفق به انجام این کار در عرض چند سال با تکنولوژی. سیاه و سفید زندگی مهم جنبش ساخته شده پیشرفت است که آن را تا حد زیادی با تبدیل شدن به بیشتر قابل مشاهده در فن آوری فضایی در رسانه های اجتماعی فضایی از فقط بر روی زمین است. در حال حاضر ما شاهد این تکرار ما دیدن تظاهرات در سراسر جهان است که اتفاق می افتد. این چیزی است که من واقعا افتخار بیش از حد. از آنجا که در حال رشد کردن من فقط به یاد داشته باشید راه هایی که مردم مانند “مردم سیاه و سفید نمی تواند استفاده از کامپیوتر, مردم سیاه و سفید نمی دانید که چگونه به استفاده از کامپیوتر” و ما تا به حال بسیار کمتر امکان دسترسی به این ابزار اما ما در حال استفاده از آنها برای اهداف انقلابی علاوه بر اینکه قادر به پیدا کردن هر یک از دیگر. آن را فقط آن را واقعا پیش بینی کردن. من واقعا افتخار می کنم و واقعا هیجان زده است.

هویت اشتباه بوده است بخشی از سفر خود را. شما نگاه کنید هیچ چیز مانند گلدبرگ Whoopi اما شما گلدبرگ Whoopi. حداقل او یک میلیونر است.

این درست است. این خنده دار است چون من عاشق این گفتگو با مردم چون من قطعا اجرا به افرادی که فکر می کنم من خدمتکار و یا مردم فکر می کنم من کار وجود دارد. “ببخشید خانم می تواند شما را دریافت کنید این را در اندازه؟” سپس طرف دیگر آن مردم است – من به صحبت برخی از دوستان دیگر در مورد آن را به عنوان به خوبی و چگونه آنها را تا پایان در این وضعیت ما فقط انجام کاری عادی مانند رفتن به CVS یا هر چیز دیگری و برخی از افراد را متقاعد می شود “آه خدای من, من فقط به حال یک هنرمند مشهور رویت” و سپس دیوانه در شما زمانی که آنها متوجه شدم من معروف نیست, اما من هنوز هم یک فرد “اما شما معروف است. من گفتم: سلام به شما. آن را به ارزش آن.” اما شما نیاز به انجام همه که ؟ ما نیاز به رفتن را از طریق تمام است که هنگامی که شما به اشتباه?

من فکر می کنم که آن چیز واقعا مهمی برای ما به نگاه در هر دو به پایان می رسد که ما نمی توانیم فقط نرمال بودند. ما یا باید به افرادی که در یک سطح خاص از بردگی چیزی است که در خدمت سفیدی چیدن بسته های خود را و یا چیدن لباس های خود را خاموش کف پس از آنها سعی کرده ایم آنها را بر روی و یا ما باید به اپرا, ما باید به یک بازیکن بسکتبال است. ما باید به اوباما. کسانی هستند که تنها دو راه که مردم فکر می کنم که آنها روبرو می شوند ما به عنوان ما فقط همان است که آنها که در آن ما یک مهاجر یک لایه که در آن ما هستند در همه جا.

می شود که بسیار خطرناک است چرا که در پایان روز, من این داستان را در این کتاب به بحث در مورد هوش مصنوعی و چگونه ما در حال برنامه نویسی این همان انتظارات در هوش مصنوعی است. هنگامی که آنها با استفاده از هوش مصنوعی نرم افزار مثلا برای فیلتر کردن از طریق برنامه های کاربردی کار. چگونه آنها شروع به فیلتر کردن پوست تیره و زنان برای پایین طبقه مشاغل چرا که تنها جایی است که آنها در این سیستم که وارد شد. سپس هنگامی که آنها شروع به استفاده از این سیستم های شناسایی برای پیدا کردن مجرمان ما می دانیم که چگونه به خوبی امریکا انجام داده است و با هویت اشتباه فقط در توافق خود را وقتی که می آید به مردان سیاه و سفید. در حال حاضر به این هوش مصنوعی سیستم های که در آن آنها را کد گذاری همان تعصبات آنها در حال حاضر گفت که این کامپیوتر دقیق تر است زیرا کامپیوتر نمی تواند آن را مغرضانه.

در واقع بدون نگاه کردن به آنچه در یادگیری ماشین است و ماشین آلات از ما یاد بگیرند. اگر ما مغرضانه ما رمز که تعصب بر روی ماشین. ماشین آلات یک زمان بسیار سخت تر از دیدن کون زنان بیش از هر کس دیگری. نسبتا تیره پوست مردان وجود دارد 98% دقت 99% برای نور پوست زنان, 100% برای نور پوست مردان است اما پس از آن وجود دارد 86%. ما 14 درصد حاشیه خطا وقتی که می آید به شناسایی تیره پوست زنان است. بسیاری از اوقات ما به عنوان مرد بودن که فقط به عقب می رود به این جریان انگ قوی سیاه و سیاه نه واقعا بودن زنان است. در این ماشین میشل اوباما می شود ذکر شده به عنوان یک مرد با پوشیدن یک toupee،. شما می توانید ببینید که چگونه آن را یک رمزگذاری ذاتی ما این مکالمه مداوم ما به عنوان مردم سیاه و سفید برای مبارزه با این ایده که ما در حال حاضر نشان دادن در ماشین آلات.

در همین فصل بحث در مورد کسی اشتباه مادر خود را برای اپرا و سپس دست زدن به او را که بسیار مشکل ساز است. چرا مردم باید یک مشکل را با دست خود ؟ چه که از آمده است ؟

که در آن ما را دریافت کنید که کل گفتگو با زنان و “don’t touch my hair” است چون مردم هنوز درمان بدن ما مانند آنها خود را با ما. من تا به حال همه نوع از غریبه ها گرفتن من در اماکن عمومی و سپس ناراحت با من وقتی که من یک مشکل با آن است. فکر می کنم که گرفتن مامان مچ چرا که او فکر او بود و اپرا. هنگامی که شما می خواهد در یک موقعیت برای گرفتن اپرا مچ? هنگامی که شما به اندازه کافی نزدیک به اپرا که در آن شما فقط می توانید با شتاب خود را به طوری که او می تواند یک عکس از شما ؟ این یک راه بسیار متفاوت از فکر کردن در مورد تشخص. شما باید به فکر می کنم در مورد من به عنوان همان وضعیت فرد است که شما در مورد خودتان فکر می کنم اگر شما فکر می کنم آن را خوب لمس بدن من. من فکر می کنم به خصوص وقتی که می آید به سیاه و femmes وجود این سطح از مالکیت است که مردم فکر می کنم که آنها باید. از آنجا که ما در حال برخورد با نژادپرستی و زن ستیزی و این واقعا خطرناک است. من می توانم صحبت از کتاب چگونه ما نیاز به شروع به دنبال در آن به عنوان حمله.

ما واقعا حساس در مورد چگونه ما می توانیم استفاده از کلمه حمله در زبان مشترک است. اگر کسی احساس می کند راحت دست زدن به شما و شما نمی خواهید آن را و آن را به شما قرار می دهد در معرض خطر یا تهدید قرار می دهد شما در یک وضعیت که در آن شما نگران هستند چرا که در آن زمان در داستان سکس من با مامان برگزاری بود دست من 4 ساله ، سپس یک مرد قرار می دهد بازوی خود را بر من مچ دست. چه شده است که دیگر از حمله? “من فقط یک اشتباه است.” چه یک اشتباه بود? شد این اشتباه است که مادر من نبود اپرا بود یا اشتباه است که شما هرگز باید با قرار دادن دست خود را بر روی کسی که شما نمی دانید ؟

یکی از مورد علاقه من فصل بود “سیاه سحر و جادو است.” توضیح آن را به ما بینندگان و سیاه سحر و جادو به عنوان جامعه آن را می بیند و سپس از آنچه در آن ایجاد می کند.

من شروع فصل سیاه سحر و جادو کرد و گفت: “آه-آه نه یک چیز.” به همین دلیل من می خواستم به کشف یکی دیگر از طرف چه ایده, سیاه, دختر سحر و جادو است CaShawn Thompson, زنی که آغاز شده دختر سیاه سحر و جادو او شروع آن با #Blackgirlsaremagic. آن را در مورد سیاه بودن و ستایش برای چیزهایی که آنها انجام می دهند. یکی از چیزهایی که نگرانی من در مورد تقطیر که به دختر سحر و جادو است چقدر است که متناسب با جادویی Negro آرکه تایپ. که در برخی از دختران به توجه به آنها نیاز به مافوق انسانی. آنها باید به طور خاص است. آنها نیاز به جادویی. ما دیده ایم چقدر است که یک مشکل در طول تاریخ وقتی که می آید به جسم سیاه و تجربه. ما جادویی نگرو به عنوان مثالی چیزی است که بر هر دو مردان و زنان سیاه.

من فقط در آن نگاه از خاص نظر دختر سیاه سحر و جادو و فکر Hottentot زهره و راه هایی که آنان با سوء استفاده از او بود به او بگویید که بدن او را سحر و جادو بود. من فکر کردم در مورد ماری Laveau و چگونه Marie Laveau شد این تلویزیون هوشمند کارآفرینی کسب و کاری, اما او در تاریخ ثبت شده به عنوان افسون ملکه. او هرگز حتی استادانی به تمرین افسون اما این راه است که آنها به او نگاه کرد و معنویت او به عنوان یک زن سیاه و سفید که شد واقعا معروف پاستور در طول زمان. من در Tituba بود که لزوما حتی در رکورد به عنوان یک فرد سیاه و سفید. اگر ما به عقب برویم به سابقه تاریخی او هر دو کارائیب و بومی. اما پس از آن زمانی که ما را Salem Witch trials و ما به نوبه خود آن را به این کالایی, تصویر, همه از ناگهانی او می آید یک زن سیاه و سفید او می شود سیاه و سفید جادوگر دادند. او نه یک practicer از افسون از هر نوع تفال یا لزوما کسی که فکر خودش را به عنوان سیاه و سفید. در عین حال به منظور صرفه جویی در خودش او تا به حال به نگاه در دو چیز است که مردم او را دیدم و می گویند “بله, شما می دانید چه ؟ من یک زن سیاه پوست, چرا که من یک زن سیاه و سفید, من می دانم که چگونه به انجام افسون. اگر شما نمی save me سپس شيطان گفت: من برای نابود کردن کل شهر است.” از آنجا که او تا به حال زندگی او را نجات داد.

این است که چیزی که برای من جالب بیش از حد, چگونه اغلب که سیاه سحر و جادو است یک وسیله نقلیه برای خود حفظ. که گاهی اوقات ما باید به خودمان نگاه سحر و جادو به مردم به طوری که آنها نمی خواهد ما صدمه دیده است. به همین دلیل من می خواهم ما را به کشف آن کمی عمیق تر. من واقعا افتخار چگونه سحر و جادو سیاه و سفید دختران هستند و چیزهایی که ما موفق به انجام رساندن است که فقط به نظر می رسید مانند آن خواهد بود غیر ممکن است برای من انجام می شود. وجود دارد یک خوش بینی در, دختر سیاه سحر و جادو اما من همچنین فکر می کنم آن را خوب است برای ما به نگاه در طول تاریخ چه آن را به معنای زمانی که مردم سفید می خواهید به ما بگویید که ما سحر و جادو با چیزهایی که ما انجام می دهیم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>