بلومبرگ از بحران است و نه درمان


Democratic presidential hopeful Mike Bloomberg talks to supporters during the "Mike for Black America Launch Celebration" in Houston, Texas, on February 13, 2020.

مایک بلومبرگ در “مایک به صورت سیاه و سفید امریکا” راه اندازی در هوستون تگزاس.

علامت فلیکس/گتی ایماژ

صبح روز بعد از روز رئیس جمهور یک نظرسنجی جدید در بر داشت که مایکل بلومبرگ اسیر بود به اندازه کافی حمایت عمومی به ادعای یک محل روی صحنه در آینده دموکراتیک ریاست جمهوری بحث است. چهارشنبه شب در کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم و جمهوریخواه سابق شهردار شهر نیویورک ظاهر خواهد شد در کنار داوطلبانی که صرف ماه ها یا سال ها در تلاش برای برنده شدن بیش از رای دهندگان دموکرات—شکل دادن به سیاست های خود را طرح کشت ارتش از خیرین و داوطلبان جمع آوری حمایت درب-به-درب—داشتن خود را صرف پول تنها یک سونامی از آن: بیش از 400 میلیون دلار ثروت خود را در مبارزات انتخاباتی هزینه های از جمله اشباع تبلیغات در سراسر تلویزیون و رسانه های آنلاین.

این ممکن است نگاه به عنوان اگر بلومبرگ است که به سادگی پیوستن به انتخابات ریاست جمهوری کمی بعد تر از دیگران است. اما آنچه که او واقعا وجود دارد را فراموش تعطیل است انتخابات ریاست جمهوری به طور کامل. بله هر کس در حال اجرا می خواهد به نفع خود. اما افراد دیگر در مسابقه درخواست رای دهندگان به آنها را انتخاب کنید. بلومبرگ خواسته است—و یا گفتن—به رها کردن بر روی این ایده است که هر کسی که واقعا یک انتخاب است.

هر کس در داخل و اطراف دموکراتیک زمینه سهام درک است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان دهنده یک بحران دموکراسی است. نامزدها همه به میزان کمتر یا بیشتری در حال اجرا در این پیام که هر یک از آنها منحصر به فرد فرد بهترین موقعیت برای حل و فصل بحران با شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه که او می ایستد برای: برنی ساندرز به دلیل جرم بسیج حامیان الیزابت وارن به دلیل سیاست فراست پیت Buttigieg به دلیل bright-eyed محبت برای وحدت جو بایدن به دلیل طولانی خود را تثبیت مشخصات عمومی Amy Klobuchar به دلیل چابک اعتدال.

بلومبرگ پیام است که آن را خیلی دیر شده برای هر یک از آن. مایکل بلومبرگ است تنها کسی که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چرا که او قدرت را به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زیرا او به پول است. این ترجیحات رای دهندگان مهم نیست. بحران خیلی فوری است که برای. او به تنهایی می تواند آن را تعمیر کنند.

گسترده نوار از رسانه ها و نخبگان سیاسی است که پوشش پشت این پیام غیر قابل اجتناب درست مثل آن زمان گذشته است. تا کنون این می شود اجماع در تلاش برای غلبه بر بلومبرگ بلند و مستند رکورد: او بعد از همه مشتاق استبدادی و جنسیتی قلدر و روستایی. او بی رحمانه اختیار داشت قدرت دولت در برابر سیاه پوست و لاتین در مردم و در برابر مسلمانان است. او یک glib تکنولوژی علاقه مندان که می بیند کار و پیشه وری به عنوان بی معنی و منسوخ شده است.

از آن آسان است اما کافی نیست به اشاره است که بسیاری از این جزئیات خط تا با دلایل ما قرار است به می خواهید به خلاص شدن از شر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بلومبرگ دارای مقدار پول بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن و او کاهش بسیار قابل احترام در شکل اما دو نفر از آنها می آیند از همان بدبینانه سلطه گر نیویورک محافل قدرت و مانند آن عمل می کنند. نه برای هیچ چیز است که مغلوب ساختن پیشی جستن یک مدتی دموکرات و بلومبرگ سابق جمهوری خواه. برای هیچ چیز نیست هر حال خود را به عنوان بیش از حد غنی به توان خرید حتی در حالی که این سازمان نسبت ناروا تعقیب خارجی پروژه های توسعه و خبری بلومبرگ کشته خود را پوشش فساد در سطوح بالا در چین خود را برای محافظت از دسترسی به بازار چینی برای پول در آوردن بلومبرگ ترمینال.

اگر هر چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن است صادقانه تر شرکت کنندگان در سیاست آمریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی رفت و در برابر محبوب اکثریت, و ممکن است تا به حال خارجی اثر انگشت بیش از آن اما حداقل آن را محترم پایه تئوری پشت دو مسابقه. او roused enthusiasms از خود را پایه و توافق, پس از آن واقعا مهم نیست به او برای انجام این سیاست در دستور کار خود نخبگان حامیان. فرهنگ جنگ طرفداران خود را تظاهرات و Federalist جامعه خود را قضات و جدا از griping از چند هرگز Trumpers که هنوز هم انتخاب کنید تا در مورد مراقبت اداری صلاحیت و تنها راحت با کمتر آشکار اشکال فساد مالی—حزب جمهوری خواه است که جوابی نیامد و در پیروزی آن انتخاب جهان بینی.

در آن شرایط Bloombergism است بسیار متفاوت از گزاره Trumpism. بلومبرگ را به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک پیشنهاد برای انجام تنها که نه تایید و یا انجام کامل دستور کار حمایت دموکرات رای دهندگان. بزرگترین امید anti-مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان تا به حال بود که دموکراسی ممکن است و در عین حال دفاع از خود—که بسیار ضیق از مغلوب ساختن پیشی جستن حکومت می تواند تولید گسترده ضد جنبش نه فقط برای رفت و برگشت او را از دفتر اما به گسترش طیف وسیعی از صداها و امکانات سیاسی را آهن شدید اقلیت حکومت یک چیزی از گذشته.

بلومبرگ در عوض ارائه شده است حکومت یک اقلیت از یک. بیش از آخر هفته تایمز گزارش داد که در علاوه بر این به طور ناگهانی و قابل مشاهده سیل مستقیم سیاسی صرف بلومبرگ همچنین گزارشها تنها در سال خیریه هزینه به $3.3 میلیارد دلار در سال 2019 خرید حسن نیت و سکوت منتقدان بالقوه در سراسر کشور و در سراسر جهان است. داستان باز توصیف چگونه امیلی لیست نگه داشته بلومبرگ در فهرست خود را از سخنرانان برای جمع آوری کمک پس از او می خواهم تحقیر این MeToo جنبش است. فمینیستی طرفداران مورد نیاز خود را حتی اگر آن را تا به حال به آمده در هزینه یک فمینیست شود. بنابراین بیش از حد کنترل اسلحه فعالان می توانست خود را از ته پشتیبانی—به عنوان طولانی به عنوان آنها ساخته شده خود را اولویت چک پس زمینه خود را در اولویت قرار داده و آنها با استفاده از زبان او می خواست آنها را به استفاده از.

دولت و سیاست بسیار مهم است که باید از چپ به مردم است. این است که چرا کنترل اسلحه است بلومبرگ ایده آل امضای موضوع—آن را به یک منطقه که در آن خواسته تعدادی زیادی از مردم قادر به غلبه لطف هماهنگ و به خوبی تامین می شود minoritarian تلاش. بلومبرگ ارائه می دهد خود را به عنوان یک جایگزین مرکز قدرت که پول باعث می شود آن را ممکن است برای مردم را به انجام آنچه آنها هرگز نمی تواند انجام شود از طریق صرف سازماندهی و رای گیری.

شاید این است که چرا بلومبرگ احساس حق به مجموعه شرایط برای هر حرکت او را درگیر با. “جمهوری خواه” و “دموکرات” فقط برچسب برای کمک به او را در موقعیت او چهل تکه شناسایی به عنوان یک لیبرال حمل هیچ الزامی برای او برای پر کردن چاله ها با چه لیبرال ها به عنوان یک گروه ممکن است بخواهید. او نمی باید به تمایز بین توده تنظیمات و تنظیمات شخصی خود را. او ایدئولوژیک و اجتماعی priors می گویند که منشور مدارس نسبت به مدارس دولتی—نوآوری و رقابت پویا تر از جهانی نهادی پوشش—و بنابراین اگر شما ثبت نام با بلومبرگ شما با ثبت نام در مدارس. شما نمی توانید جهانی بهداشت پوشش شما محدود نوشابه اندازه و آن را برای خود خوب است.

امیلی لیست مورد نیاز بلومبرگ پول در آن جمع آوری کمک تایمز نوشت: به دلیل آن اتفاق می افتد در وسط مبارزه با بیش از برت Kavanaugh نامزدی را به دیوان عالی کشور. بخشی از چه چیزی ساخته شده است مبارزه پس از جان گذشته بود که مجلس سنا توسط کنترل شد باریک اکثریت جمهوری خواه; بخشی از دلیل سنا در دست جمهوریخواه بود که بلومبرگ به حال اهدا بیش از 10 میلیون دلار به حزب جمهوری خواه پت Toomey پیروزی در یک مسابقه نزدیک و در سال 2016 به دلیل در حالی که Toomey شد و یک راست جناح های مخالف با حقوق باروری او مورد علاقه پس زمینه چک. فراموش نکنید دیگر دموکراتیک اولویت است. حمایت از متحد در اسلحه بود که اهمیت داشت.

بلومبرگ نمی مراقبت در مورد کلی تراز قدرت در سیاست آمریکا به دلیل قدرت خود را هرگز در آن وابسته است. تنها چیزی که تهدید به کاهش بلومبرگ قدرت است که امکان ساندرز یا وارن ممکن است رئیس جمهور منتخب و آن را به اندازه کافی افراد همفکر و همراه با آنها. به بحران واقعی از مغلوب ساختن پیشی جستن است که توسط نوظهور یکی از عمده آمریکا احزاب سیاسی از plutocratic به kleptocratic رئیس جمهور داده جناح چپ از طرف دیگر فرصتی برای گسترش نفوذ خود. مناسب ضد حرکت برای یک مسئول plutocrat است سعی کنید به خرید کردن مخالفان برای بازگرداندن کشور سابق مودبانه بدون کنترل سطح انباشت ثروت.

بنابراین او می رسد اواخر در صحنه در پوشش یک امدادگر. باز راز شلوغ دموکراتیک زمینه است که بسیاری از مردم اعلام چقدر سخت مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود به ضرب و شتم در حال شمارش را بر او بسیار beatable. او تند و زننده و منفور دلقک که برنده در حالی که outvoted توسط یک حاشیه از 3 میلیون بار آخر با تشکر از fluky همگرایی انتخاباتی نقشه و اخبار چرخه. وجود خواهد داشت هیچ شانس قطعا نه در آنچه مانده از عمر خود را برای سالمندان charmless میلیاردر به ادعای ریاست جمهوری است.

حتی با بلومبرگ نمی تواند ادعا می کنند آن را از طریق به طور منظم تاسیس شده روش. ما انتخابات ریاست جمهوری نامزد سیستم راه اندازی می شود عجیب و ناعادلانه اما تا به حال آن را حداقل به نظر می رسد برای ارائه شرایط یکسان برای هر نامزد. مطمئن دیوان عالی کشور را نابود کرده بود و کنترل بر هزینه های کمپین به طوری که تا جلو پول شد قریب به اتفاق, استفاده, اما برنی ساندرز می تواند مقابله با آن صف آرایی ارتش از فرد اهدا و جشن چگونه اعمال صالح کوچک خود را به طور متوسط سهم بود. حزب دموکرات می تواند تعدادی از فرد اهدا یک استاندارد برای بحث دسترسی و محبوب کمپین می تواند زنده بماند و بودجه تا آیووا و نیوهمپشایر آغاز شده caucusing و رای گیری.

بلومبرگ در تلاش است تا اتصال کوتاه که همه—پرش نه تنها اهداکنندگان اما رای دهندگان باد کردن چهار متحده به تلاش برای برنده شدن در سه شنبه. به طور منظم روند که بر اساس آن حداقل در تئوری واجد شرایط هر فرد عادی می تواند تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده شده است preempted توسط یک فرایند تنها برای کسی که با شخصی نامحدود وجوه.
و حزب دموکرات با از بین بردن دهنده قوانین به واجد شرایط برای بحث است ملزم او را (و یا استقبال از او با آغوش باز). نشسته مانند سناتور کوری بوکر و کریستن جیلیبرند بود winnowed از بحث مرحله اما کسانی که می گویند هیچ به مایک بلومبرگ?

دموکراتیک خود حکومت بوده است و در تقابل با رسانه ها, ارائه, از سیاست تا زمانی که رسانه های جمعی وجود داشته است. اما موفق بلومبرگ پیشنهاد به مراتب بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از خود را شاگرد بد نامی به بلعیدن اعتبار رایگان در سی ان ان را کامل پارگی بین حکومت و حاکم است. به غیر از دیر و نادرست انکار توقف-و-frisk, Bloomberg است نه تظاهر به در نظر گرفته اند دیگر نظرات مردم و یا خواسته اند خود را برای حمایت و یا به افتخار که گفتند بله. هدف او این است که به بازار راه خود را به یک انحصار است.

پس چرا ساکت کردن یک دور پست-2016 خود بازتاب فراموش چهره های پیشرو در رسانه ها این را قبول از بلومبرگ? بله او با پرش مسابقات که در آن مردم بازیگران آراء اما او در تبلیغات و تحریک تفسیر (مثل این) و حرکت در نظر سنجی های مختلف واقعیت است که مهم سیاسی-پوشش میباشد. مهم نیست اگر نقطه نامزدی خود را این است که دموکراسی به عنوان ما شناخته شده آن در حال حاضر شکست خورده بنابراین تنها پاسخ به یک مهاجم میلیاردر, یک میلیاردر در یک ضد داد و بیداد, یا این که محبوب اهداف دیگر می توان با محبوب معنی است ؟ مهم نیست اگر او ظالم مهارت های مدیریتی موفق به تکان دادن مشکلات روزمره نیویورک—اگر فن مشکل حل نشد به مبارزه با دولت بیش از MTA را معوق تعمیر و نگهداری و کاهش عمومی موفق به شکستن فرهنگ اختلال در آژانس مسکن و یا آیا کمتر از هیچ چیز برای بی خانمان ؟ او با قرار دادن نام خود را در بهبود اقتصادی در اختصاصی sans-serif فونت به جای برنجی براق نامه. او آنقدر بی علاقه نیازهای افراد دیگر و یا نظرات او ساخته شده خود را اولویت ها به نظر می رسد مانند ضرورت است.

این درست است که مردم احساس می کنند مجبور به گفتن او را به عنوان بد نیست به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن. تنها فکر سود-تعقیب است که به عنوان بد نیست به عنوان یک حرفه ای مادام العمر از بالا ریسک تقلب. اتهام آزار و اذیت هستند و به عنوان بد نیست به عنوان اتهام تجاوز به عنف. زندگی در زیر یک نئولیبرالی دمدمی مزاجی کنترل خواهد تقریبا قطعا راحت تر از زندگی در زیر یک دزد و گردن کلفت با یک طعم و مزه برای فاشیسم است. اما برای پذیرش این استدلال را مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان معیار است—به تسلیم هر گونه ادعا در مثبت تنظیم ملت ارزشهای سیاسی. این را بپذیرد که جمهوری سزاوار چیزی بیش از آنچه که مایکل بلومبرگ مایل به دادن آن است.

فقط گوش دادن به افرادی که سقوط خارج بلومبرگ دید که مسائل و آنچه که او را مسئول. زمانی که او گفت که گفته یک کارمند که نیاز به یک پرستار بچه برای نوزاد “همه شما نیاز دارید این است که برخی از افرادی که نمی باید به زبان انگلیسی صحبت می کنند و برای نجات آن از یک ساختمان در حال سوختن” او بود از ساختن یک نژادپرست و جنسیتی سخن گفتن اما آن شرایط ممکن است بیش از حد باریک به تصرف خود در نظر کامل تون. به نظر می رسید که اصولا به یک شوخی در مورد بلومبرگ گسترده ای تحقیر برای همه دسته از انسان ها که ثروتمند مردان سفید. این بود که دست پاچگی, Trumpy تعصب زنگ کمربند جمهوری خواهان که سازماندهی زندگی خود را در اطراف تصور یک چشم انداز از سیاهی یا foreignness به گودال هویت خود را در برابر. نبود این تعصب از بتواند و یا منسوخ شده است. این تعصب امنیتی است. همشهری داستان در مورد توقف-و-frisk نگه می دارد در حال تغییر از آنجا که در پایان او اهمیتی نمی دهند یک راه یا دیگری در مورد داشتن پلیس جک تا صدها نفر از هزاران نفر از مردان جوان است. او فقط عصبانی شدم وقتی که کسی به او گفت که او مجاز به انجام آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum turkuaz korsan taksikuşadası escortsu tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeGüvenilir Mobil Ödeme Bozdurmakedi sahiplenme