ایسنا-اوباما تبلیغات ترک بایدن از قاب

به عنوان چشم ملت تثبیت شده در نیوهمپشایر آن نامزد است که در انتخابات وجود دارد که انتخاب از تعداد فزاینده ای از نیوجرسی مقامات منتخب.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ است نامزد که به نظر می رسد بهره مند شده اند بیشتر توسط سناتور کوری بوکر انتخاباتی بودن از خط خارج توسط کمیته ملی حزب دموکرات را حذف فرایند است که آشکارا بسیار یک کار در حال پیشرفت است.

تبلیغات:

در DNC آخرین تکرار از قوانین نیاز به داشتن تعداد معینی از اهدا کنندگان کاهش یافته بود پاکسازی راه را برای آقای بلومبرگ که با افتخار خود بودجه در بحث مرحله فرض کنید او می تواند جدید دقیق تر رای گیری آستانه.

ماه گذشته پس از آقای بوکر خروج از 2020 زمینه مظنونان حمله به دانشگاه تام امریکا و دونالد پین جونیور شروع به پریدن کرد در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ارابه موسیقی. بایدن تاییدیه همچنین از فرماندار سابق ریچارد Codey و سناتور ایالت رونالد برنج, رئیس, New Jersey, قانونی, سیاه حزبی.

در سراسر رودخانه هادسون آقای بایدن به مدت طولانی لذت می برد حمایت از فرماندار اندرو کومو که معوق خود جاه طلبی های ریاست جمهوری برای حمایت از این حزب شیر در زمستان.

تبلیغات:

آقای بلومبرگ است نامتعارف استراتژی صرف نظر کردن از اوایل متحده مانند آیووا و نیوهمشایر, همراه با جای پای کل مراحل اولیه با یک بی سابقه 10 میلیون دلار آگهی خرید در سوپر باول, اتحاد ملی در این مسابقه.

در سراسر آقای بلومبرگ دوازده سال به عنوان شهردار و در سال های پس از او شده است ساخت یک شبکه جهانی از مقامات شهرداری برای مقابله با بحران تغییرات آب و هوا است که دولت های ملی را تا حد زیادی botched.

در سال 2006 آقای بلومبرگ همراه با شهردار بوستون توماس Menino تاسیس شهرداران در برابر غیر قانونی اسلحه. از آن آغاز شده به عنوان یک ائتلاف از 15 شهرداران و رشد کرده است به یک ائتلاف از 1000 شهرداران سابق و شهرداران سراسر کشور است.

تبلیغات:

از طریق سابق شهردار بلومبرگ Philanthropies محلی رقابت سالانه برای یک میلیون دلار جایزه به آمده تا با راه حل های نوآورانه به چالش های عمده ای مانند بی خانمانی مزمن اقتصادی تحرک و تغییر آب و هوا.

در سال 2018 آقای بلومبرگ متعهد به صرف $80 میلیون دلار برای کمک به دموکراتها به دست آوردن کنترل مجلس نمایندگان در درجه اول با هدف قرار دادن متوسط و مناطق حومه. در 21 از 24 کرسی مجلس که در آن او سرمایه گذاری کمپین پول خود را نامزد غالب شد.

تبلیغات:

برای سال آقای بلومبرگ بوده است تخمگذار زمینه ایجاد یک شبکه ملی در سطح شهری از مقامات منتخب که به شدت با شناسایی بلومبرگ با رویکرد اطلاعات محور سیاست عمومی حل مشکل است.

در طول چند هفته گذشته به بلومبرگ 2020 مبارزات انتخاباتی شده است نورد روزانه مطبوعات اعلام کرد ده ها تن از پیشنهادات از جمله شهرداران از شهرستانها بزرگ, اعضای کنگره و رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo.

“این آسان تماس بگیرید چرا که او می ایستد بالاتر از دیگر نامزدها. او ارائه می شود” رژیم صهیونیستی. Raimondo گفت: حامیان در بلومبرگ رالی. “من با او هستم چرا که آمریکا نیاز به رهبری, و او می تواند در ماه نوامبر برنده.”

تبلیغات:

هفته گذشته بلومبرگ 2020 مطبوعاتی رفت touting تاییدیه از پنج نیوجرسی منتخب دموکراتیک مقامات حمایت آقای بلومبرگ برای “رکورد گرفتن در جنگ سخت در مورد مسائل مانند مراقبت های بهداشتی تغییر آب و هوا و تفنگ پیشگیری از خشونت.”

این لیست شامل Matthew Goode, کیپورت عضو شورای Roy Dellosso اطلس ارتفاعات عضو شورای استفان Steglik کوه لورل شهرستان عضو شورای مایکل سانتیاگو شهر میلویل شهردار کریم Pritchett, کوه لورل عضو شورای شهرستان.

Headliner در بلومبرگ قبل از نیوهمپشایر موج برای شهردار مایک بود که کنگره Mikie Sherill نیروی دریایی جانباز متوسط که در سال 2018 با بلومبرگ مالی پشتوانه بدبختانه 11th کنگره منطقه ای که برگزار شده بود توسط رادنی Frelinghuysen از سال 1995.

تبلیغات:

“در زمان او برای همیشه به تصمیم گیری در چیزهایی مانند استیضاح” نوشته کوین بینگ در نفوذ NJ 11th برای تغییر Facebook صفحه. “اما او نمی تواند اجرا شود به اندازه کافی سریع برای حمایت از میلیاردر به نامزد میانه رو. من احساس کمتر از نمایندگی خودم.”

دیگر Facebook خبرنگاران به یاد می آورد NYPD بحث توقف و Frisk سیاست در دوران آقای بلومبرگ تصدی که هدفمند صدها نفر از هزاران نفر از مردان جوان از رنگ در هر سال و در عین حال به همراه داشت چند معتبر بازداشت شد و در نهایت حکومت بر خلاف قانون اساسی توسط یک قاضی فدرال.

در آستانه نیوهمشایر نیوجرسی حزب دموکرات تقسیم شده است حداقل سه راه وجود دارد بایدن بال در حال رشد بلومبرگ جناح و ساندرز مترقی جنبش است.

در سال 2018 اولیه لیزا مک کورمیک زد مترقی شورشیان مبارزه با پول برابر سن. باب منندز که فدرال فساد محاکمه منجر به آویزان داوران. در عمده تعجب خانم مک کورمیک دست آورد تقریبا 4 از 10 از آراء شبیه به همان اندازه لرزه ای نشان سراسر هادسون زمانی که استاد حقوق و باد صبا Teachout به رژیم صهیونیستی است. کومو یک اجرا برای پول خود را از سمت چپ در سال 2014.

تبلیغات:

در سال 2020 ورود آقای بلومبرگ در صحنه تنها به تشدید نیوجرسی ساندرز’ هولوکاست’ به دلیل تب و تاب آنها را ببینید بلومبرگ نامزدی به عنوان سمبل چه بدترین مورد سیاست آمریکا نقش پول در شکل گیری نتایج.

“این اشتباه برای 3 نفر در آمریکا به ثروت بیشتر از نیمی از جمعیت آمریکا” می نویسد: لری هام طولانی نیوآرک فعال ساندرز حامی و U. S کاندیدای سنا در Facebook. “آن زمان برای مردم به اتحاد و ساخت یک جنبش مردم.”

دموکراتیک ملی حزب خود وارد زخم که آیووا حزبی با یک شکست خورده ی جدول بندی فرایند تبدیل شدن به رهبری داستان و نه برنده شد جدی مجموعه را برای مدرسه انجام داده است.

آیووا انجمن شکست مفتضحانه قطعا اعتبار آقای بلومبرگ تصمیم به نشستن آن است. برای ارتش از داوطلبانی که ریخت میلیون دلار و مقدار زیادی از زمان خود را به آیووا مسابقه افتضاح دیده می شود در نظر عظیم فرصت از دست رفته هزینه های آن را نشان دهنده.

تبلیغات:

و در حالی که وجود دارد یک دسته کامل از پشت و جلو بیش post-آیووا لاف زدن حقوق بین سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg و سناتور برنی ساندرز وجود نداشت پنهان سابق معاون رئیس جمهور بایدن را عملکرد ضعیف

به عنوان کل دموکراتیک میدان دنبال شد در سوختن خرابه که آیووا, امید قدرت می شود که می توانید پیدا کردن جعبه سیاه و سفید به توضیح تصادف بلومبرگ نیروی عظیم منهدم کننده شد نورد از آن تلویزیون ملی مبارزات انتخاباتی آگهی های رئیس جمهور اوباما و شهردار مایک به عنوان همراهان ثابت.

توسط Feb. 7 سنت آنسلم کالج مناظره ریاست جمهوری آقای بایدن را ملال انگیز در آیووا نتایج و سونامی بلومبرگ/اوباما در تبلیغات تلویزیون تا به حال شسته معاون سابق رئيس جمهور در مقابل دونده وضعیت مانند یک قلعه شن و ماسه در دلاور ساحل در جزر و مد بالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی