بلومبرگ در حال از متهم آزار جنسی: “آنها نمی مانند یک شوخی گفتم.’

برای اولین بار از زمان اولیه شروع شد و ما در نهایت یک بحث است که شادی واقعی به تماشای. چاقو هستند و هر کس می خواهد به قتل بلومبرگ ، ctq است غرقه شدن در سرگرمی های مورد علاقه او از تحقیر پیت—آن را یک هیولا تطهیر و دقیقا چه همه مورد نیاز است. که گفت: به نظر می رسد که نامزدهای دیگر واقعا نیاز به زحمت با بلومبرگ از او انجام شده است مقدار زیادی به اژدر خود را همه در خود دارد. یعنی زمانی که او مشخص زنانی که متهم او را از آزار و اذیت جنسی به عنوان به سادگی نمی شهوت و میل خود را جوک.

بلومبرگ کل بورس با وارن در مورد این موضوع قابل توجه بود. آن را پس از مهر خود را خواستار شدند تمام وقت به طوری که او ممکن است توضیح دهد که چرا او در واقع یکی از حامیان بزرگ زنان و #MeToo جنبش—چرا آیا شما می دانید که او حتی می پردازد و آنها را به عنوان آنجا که مردان ؟ وارن عقب رانده زور و اجبار در راه بلومبرگ میلیاردر که اطراف خود را با sycophants تقریبا قطعا نیست استفاده می شود. او نمی کرایه هست.

وارن: من امیدوارم که شما شنیده ام چه دفاع از خود بود: “من خوب است برای برخی از زنان است.” که فقط آن را قطع نمی کند. شهردار را به ایستادن بر روی خود ضبط و آنچه که ما نیاز به دانستن دقیقا چه چیزی در کمین وجود دارد. او بدست برخی از تعدادی از زنان—ده ها تن چه کسی می داند—به نشانه عدم اطلاع توافق هر دو برای آزار و اذیت و تبعیض جنسیتی در محل کار. بنابراین آقای شهردار آیا شما مایل به انتشار تمام کسانی که زنان از آن عدم اطلاع توافق بنابراین ما می تواند بشنود سمت خود را از داستان ؟

بلومبرگ: ما یک تعداد بسیار کمی از عدم اطلاع توافق نامه.

وارن: چگونه بسیاری از است ؟

بلومبرگ: اجازه دهید من به پایان برسد. هیچ یک از آنها متهم من از انجام هر کاری به غیر از شاید آنها نمی مانند یک شوخی گفتم. و اجازه دهید من فقط وجود توافق بین دو طرف است که می خواستم به آن را نگه دارید و آرام که تا به آنها.

در ضمن به عنوان بلومبرگ در تلویزیون ملی متهم این زنان از بودن humorless scolds آنها باقی می ماند محدود NDA که منع آنها از صحبت کردن برای خود. زمان بخش بود بیش از بلومبرگ تا به حال بارها و بارها تبدیل مستقیم دعوت به انتشار آنها از کسانی که تهوع سفارشات که از او به عنوان “طرف بوده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>